فلوکی

فلوکی

Floki Inu (FLOKI)

قیمت فلوکی

TMN 1.695

+ 1.82%

USDT 0.00003266

آدرس کانترکت

اتریوم

0xcf0c...6a2e

بایننس اسمارت چین

0xfb5b...d37e

نمودار لحظه ای فلوکی

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزفلوکی
نمادFLOKI

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.00003266

آخرین قیمت (‏تومان)‏

1.695

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.82%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

-

رتبه در بازار

-

ارزش بازار (‏دلار)‏

-

درباره فلوکی

فلوکی یک میم کوین است که توسط برخی اعضای جامعه شیبا توسعه داده شده است. قیمت فلوکی در این لحظه برابر با $ 0.00003266 دلار و معادل با 1.695 تومان است. فلوکی اینو (FLOKI) در 24 ساعت اخیر + 1.82% درصد تغییر قیمت داشته است.

قیمت فلوکی

فلوکی را می‌توان یک اکوسیستم دانست که شامل چندین محصول مختلف در حوزه‌های متاورس، دیفای، NFT و… است. بنابراین هرچند این رمز ارز به عنوان یک میم کوین شناخته می‌شود، اما تیم سازنده آن اهداف بسیار بلندپروازانه‌ای برای آن در سر دارند. توسعه دهندگان این پروژه در نام گذاری آن، از سگ ایلان ماسک الهام گرفته‌اند.

فلوکی قصد دارد با توسعه اکوسیستم خود، جایگاه بالایی در دنیای رمز ارزها پیدا کند و با هزینه‌های بالایی هم که برای توسعه و شناساندن این پروژه انجام داده، مشخص است که کاملا برای رقابت با سایر ارزهای همتراز خود آماده است.

خالق فلوکی

فلوکی یک پروژه کاملا غیرمتمرکز است که مانند پدر معنوی خود یعنی شیبا اینو، هدف خود را بر ناشناس بودن، شفافیت و تمرکز زدایی قرار داده است. به همین دلیل خالق یا خالقان آن ناشناس هستند. البته چندنفر از اعضای تیم توسعه دهنده آن، از اعضای شناخته شده جامعه کریپتو در فضای مجازی هستند که با نام‌های غیر حقیقی فعالیت می‌کنند.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ما در پول نو امکان خرید و فروش فلوکی اینو را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.