فلو

فلو

FLOW

قیمت فلو

TMN 68,307
- 11.66%
USDT 1.02

آدرس کانترکت

بایننس اسمارت چین

0xc943...31a2

فلو

165465...0a61

نمودار لحظه ای فلو

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزفلو
نمادFLOW

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 1.02

آخرین قیمت (‏تومان)‏

68,307

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 11.66%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

42,344,831
رتبه در بازار65

ارزش بازار (‏دلار)‏

1,964,970,994

قیمت فلو (FLOW)

امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۱۳ میلادی و در این لحظه، فلو، 68,307 تومان معادل $ 1.02 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Flow طی ۲۴ ساعت اخیر - 11.66% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر فلو 42,344,831.00 دلار است. ارز فلو با نماد اختصاری FLOW در رتبه 65 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار فلو هم اکنون 1,964,970,994 دلار آمریکاست.

دامیننس فلو (FLOW)

dominance یا دامیننس Flow به معنی میزان سهم ارز فلو در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که FLOW چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس فلو 0.07 درصد است. با تحلیل دامیننس فلو و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای فلو (FLOW)

حداکثر تعداد واحدهای ارز فلو (FLOW) 1,499,068,195 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز فلو وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,499,068,195 واحد Flow (FLOW) عرضه شده است. این تعداد واحدهای فلو بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) FLOW هم اکنون 1,499,068,195 واحد است این یعنی چه تعداد واحد FLOW در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت فلو

بیشترین رکورد قیمت فلو (FLOW) تا کنون 42.4 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۴/۰۵. قیمت کنونی Flow به نسبت این رکورد - 96.91% تغییر کرده است.

کمترین قیمت فلو (FLOW) تا کنون 0.391969 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۰۹/۱۱. قیمت کنونی Flow به نسبت این رکورد + 234.63% تغییر کرده است.

خرید فلو (FLOW)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید فلو انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید FLOW استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Flow و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید فلو روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز FLOW را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید فلو از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید فلو را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای FLOW یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Flow بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Flow را در کیف پول خود دریافت کنید. فلو FLOW روی بلاک چین BNB Smart Chain (BEP20), Flow (FLOW) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ FLOW خریداری شده را می‌پردازید. قیمت FLOW هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش فلو (FLOW)

فرآیند فروش فلو در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار FLOW مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش فلو در پول نو روی شبکه BNB Smart Chain (BEP20), Flow (FLOW) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Flow را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و فلو را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز FLOW را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش فلو و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش فلو را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.