فلاکس

فلاکس

Flux (FLUX)

قیمت فلاکس

TMN 19,154

- 3.00%

USDT 0.518

آدرس کانترکت

اتریوم

0x720c...1495

بایننس اسمارت چین

0xaff9...e635

نمودار لحظه ای فلاکس

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزفلاکس
نمادFLUX

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.518

آخرین قیمت (‏تومان)‏

19,154

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 3.00%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

-

رتبه در بازار

-

ارزش بازار (‏دلار)‏

-

درباره ارز فلاکس (FLUX)

فلاکس (Flux) یک بلاک چین غیر متمرکز است که امکان ایجاد و توسعه اپلیکشن‌های غیر متمرکز (Dapps) را فراهم می‌کند. FLUX ابتدا در سال ۲۰۱۸ با نام ZelCash ایجاد شد، اما در سال ۲۰۱۸ نام آن به فلاکس تغییر یافت. قیمت فلاکس در این لحظه برابر با $ 0.518 دلار و معادل با 19,154 تومان است.

مشخصات و قیمت لحظه ای فلاکس (FLX)

امروز ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ شمسی مطابق با ۲۰۲۲/۱۲/۰۹ میلادی و در این لحظه، فلاکس، 19,154 تومان معادل $ 0.518 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت flux طی ۲۴ ساعت اخیر - 3.00% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر فلاکس 0 دلار است. ارز فلاکس با نماد اختصاری flux در **رتبه ** ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار فلاکس هم اکنون **** دلار آمریکاست.

دامیننس فلاکس (FLX)

dominance یا دامیننس flux به معنی میزان سهم ارز اتر در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که flux چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس فلاکس زیر 0.001 درصد است. با تحلیل دامیننس فلاکس و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدها و محدودیت فلاکس (FLX)

حداکثر تعداد واحدهای ارز فلاکس نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز فلاکس وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون نامشخص واحد flux عرضه شده است. این تعداد واحدهای فلاکس بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) flux هم اکنون نامشخص واحد است این یعنی چه تعداد واحد flux در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت فلاکس

بیشترین رکورد قیمت فلاکس (FLX) تا کنون دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۱۹۷۰/۰۱/۰۱. قیمت کنونی flux به نسبت این رکورد 0.00% تغییر کرده است.

کمترین قیمت فلاکس (FLX) تا کنون NaN دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۱۹۷۰/۰۱/۰۱. قیمت کنونی flux به نسبت این رکورد 0.00% تغییر کرده است.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ما در پول نو امکان خرید و فروش فلاکس را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.