هارمونی

هارمونی

Harmony (ONE)

قیمت هارمونی

TMN 1,503
- 13.66%
USDT 0.02236

نمودار لحظه ای هارمونی

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزهارمونی
نمادONE

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.02236

آخرین قیمت (‏تومان)‏

1,503

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 13.66%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

13,440,872
رتبه در بازار232

ارزش بازار (‏دلار)‏

368,412,180

ارز هارمونی یا وان چیست؟

هارمونی یک پلتفرم بلاک چین است که برای تسهیل ایجاد و استفاده از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز (DApps) طراحی شده است. هدف این شبکه نوآوری در نحوه کار برنامه‌های غیرمتمرکز با تمرکز بر اشتراک گذاری حالت تصادفی است که امکان ایجاد بلاک‌ها را در چند ثانیه فراهم می‌کند. طبق گفته وب سایت این پروژه، هارمونی قرار است تا پایان سال ۲۰۲۱ قراردادهای cross-shard و زیرساخت زنجیره‌ای را معرفی کند.   از مجموع عرضه توکن‌های وان ۲۲.۴ درصد به عرضه اولیه اختصاص داشت. ۱۲.۵ درصد دیگر برای فروش Launchpad اضافی کنار گذاشته شد. تیم موسس هارمونی و توسعه دهندگان ۱۶.۹ درصد از کل عرضه را دریافت کردند. حدود ۲۶.۴ درصد از توکن‌های ONE به توسعه پروتکل اختصاص داده شده و ۲۱.۸ درصد دیگر به سمت توسعه اکوسیستم هدایت شده است.   هارمونی نسخه جدیدی از اجماع اثبات سهام (PoS) را معرفی می کند. این روش که اثبات سهام مؤثر (EPoS) نامیده می‌شود، امکان استیکینگ همزمان صدها اعتباردهنده را فراهم می‌کند. این روش اجماع مطابق با مفهوم اشتراک گذاری مورد استفاده در شبکه هارمونی توسعه داده شد.  

هارمونی به دنبال افزایش انگیزه‌های سهام برای جذب اپراتورهای نود بیشتر است. ابتکار Harmony Open Staking تعامل با شبکه و سهامدارانی را که دارای بیشترین مقدار توکن ONE هستند تشویق می‌کند. از آنجایی که ارز وان یا هارمونی یک توکن حاکمیتی است، از آن برای رای دهی در شبکه و گرفتن تصمیمات درباره پروژه‌ها و نیز پرداخت کارمزدهای تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

خالق هارمونی

استفان تسه، موسس و مدیر عامل هارمونی است. او از دانشگاه پنسیلوانیا دارای مدرک دکتری و متخصص پروتکل‌های رمزنگاری است. او هارمونی را در سال ۲۰۱۷ تاسیس کرد. تیم موسس Harmony شامل ۱۲ نفر است که هفت نفر از آن‌ها کارمندان سابق گوگل، اپل، مایکروسافت و آمازون هستند. هدف اصلی هارمونی با تمرکز بر سرعت پردازش و اعتبارسنجی، انقلابی در ایجاد بلاک‌هاست. با معرفی فرآیند به اشتراک گذاری، هارمونی زمان اعتبار سنجی نودها را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

قیمت هارمونی (ONE)

امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۱۳ میلادی و در این لحظه، هارمونی، 1,503 تومان معادل $ 0.02236 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Harmony طی ۲۴ ساعت اخیر - 13.66% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر هارمونی 13,440,872.00 دلار است. ارز هارمونی با نماد اختصاری ONE در رتبه 232 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار هارمونی هم اکنون 368,412,180 دلار آمریکاست.

دامیننس هارمونی (ONE)

dominance یا دامیننس Harmony به معنی میزان سهم ارز هارمونی در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که ONE چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس هارمونی 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس هارمونی و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای هارمونی (ONE)

حداکثر تعداد واحدهای ارز هارمونی (ONE) 13,156,044,840 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز هارمونی وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 13,156,044,840 واحد Harmony (ONE) عرضه شده است. این تعداد واحدهای هارمونی بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) ONE هم اکنون 12,305,426,115 واحد است این یعنی چه تعداد واحد ONE در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت هارمونی

بیشترین رکورد قیمت هارمونی (ONE) تا کنون 0.37902 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۰/۲۶. قیمت کنونی Harmony به نسبت این رکورد - 92.11% تغییر کرده است.

کمترین قیمت هارمونی (ONE) تا کنون 0.00127355 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی Harmony به نسبت این رکورد + 2247.44% تغییر کرده است.

خرید هارمونی (ONE)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید هارمونی انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید ONE استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Harmony و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید هارمونی روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز ONE را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید هارمونی از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید هارمونی را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای ONE یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Harmony بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Harmony را در کیف پول خود دریافت کنید. هارمونی ONE روی بلاک چین Harmony (ONE) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ ONE خریداری شده را می‌پردازید. قیمت ONE هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش هارمونی (ONE)

فرآیند فروش هارمونی در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار ONE مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش هارمونی در پول نو روی شبکه Harmony (ONE) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Harmony را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و هارمونی را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز ONE را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش هارمونی و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش هارمونی را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.