آیوتکس

آیوتکس

IoTeX (IOTX)

قیمت آیوتکس

TMN 2,423
+ 15.13%
USDT 0.04138

آدرس کانترکت

اتریوم

0x6fb3...4d69

بایننس اسمارت چین

0x9678...64e5

نمودار لحظه ای آیوتکس

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزآیوتکس
نمادIOTX

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.04138

آخرین قیمت (‏تومان)‏

2,423

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 15.13%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

21,589,295
رتبه در بازار164

ارزش بازار (‏دلار)‏

382,822,220

قیمت آیوتکس (IOTX)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۴ میلادی و در این لحظه، آیوتکس، 2,423 تومان معادل $ 0.04138 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت IoTeX طی ۲۴ ساعت اخیر + 15.13% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر آیوتکس 21,589,295.00 دلار است. ارز آیوتکس با نماد اختصاری IOTX در رتبه 164 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار آیوتکس هم اکنون 382,822,220 دلار آمریکاست.

دامیننس آیوتکس (IOTX)

dominance یا دامیننس IoTeX به معنی میزان سهم ارز آیوتکس در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که IOTX چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس آیوتکس 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس آیوتکس و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای آیوتکس (IOTX)

حداکثر تعداد واحدهای ارز آیوتکس (IOTX) 9,496,266,827 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز آیوتکس وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 9,496,266,827 واحد IoTeX (IOTX) عرضه شده است. این تعداد واحدهای آیوتکس بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) IOTX هم اکنون 9,441,378,929 واحد است این یعنی چه تعداد واحد IOTX در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت آیوتکس

بیشترین رکورد قیمت آیوتکس (IOTX) تا کنون 0.255593 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۱۳. قیمت کنونی IoTeX به نسبت این رکورد - 84.01% تغییر کرده است.

کمترین قیمت آیوتکس (IOTX) تا کنون 0.00121576 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی IoTeX به نسبت این رکورد + 3260.74% تغییر کرده است.

خرید آیوتکس (IOTX)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید آیوتکس انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید IOTX استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید IoTeX و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید آیوتکس روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز IOTX را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید آیوتکس از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید آیوتکس را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای IOTX یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید IoTeX بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز IoTeX را در کیف پول خود دریافت کنید. آیوتکس IOTX روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ IOTX خریداری شده را می‌پردازید. قیمت IOTX هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش آیوتکس (IOTX)

فرآیند فروش آیوتکس در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار IOTX مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش آیوتکس در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز IoTeX را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و آیوتکس را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز IOTX را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش آیوتکس و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش آیوتکس را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.