کایبر نتورک کریستال

کایبر نتورک کریستال

Kyber Network Crystal (KNC)

قیمت کایبر نتورک کریستال

TMN 38,558

- 1.00%

USDT 0.71

آدرس کانترکت

اتریوم

0xdefa...7202

بایننس اسمارت چین

0xfe56...308b

نمودار لحظه ای کایبر نتورک کریستال

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزکایبر نتورک کریستال
نمادKNC

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.71

آخرین قیمت (‏تومان)‏

38,558

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 1.00%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

17,490,258

رتبه در بازار

255

ارزش بازار (‏دلار)‏

119,364,809

قیمت کایبر نتورک کریستال (KNC)

امروز ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ شمسی مطابق با ۲۰۲۳/۰۳/۳۰ میلادی و در این لحظه، کایبر نتورک کریستال، 38,558 تومان معادل $ 0.71 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Kyber Network Crystal طی ۲۴ ساعت اخیر - 1.00% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر کایبر نتورک کریستال 17,490,258 دلار است. ارز کایبر نتورک کریستال با نماد اختصاری KNC در رتبه 255 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار کایبر نتورک کریستال هم اکنون 119,364,809 دلار آمریکاست.

دامیننس کایبر نتورک کریستال (KNC)

dominance یا دامیننس Kyber Network Crystal به معنی میزان سهم ارز کایبر نتورک کریستال در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که KNC چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس کایبر نتورک کریستال 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس کایبر نتورک کریستال و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای کایبر نتورک کریستال (KNC)

حداکثر تعداد واحدهای ارز کایبر نتورک کریستال (KNC) 226,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز کایبر نتورک کریستال وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 223,851,947 واحد Kyber Network Crystal (KNC) عرضه شده است. این تعداد واحدهای کایبر نتورک کریستال بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) KNC هم اکنون 161,501,135 واحد است این یعنی چه تعداد واحد KNC در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت کایبر نتورک کریستال

بیشترین رکورد قیمت کایبر نتورک کریستال (KNC) تا کنون 5.7 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۰۴/۲۹. قیمت کنونی Kyber Network Crystal به نسبت این رکورد - 87.01% تغییر کرده است.

کمترین قیمت کایبر نتورک کریستال (KNC) تا کنون 0.448272 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۱۲/۳۱. قیمت کنونی Kyber Network Crystal به نسبت این رکورد + 65.04% تغییر کرده است.

خرید کایبر نتورک کریستال (KNC)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید کایبر نتورک کریستال انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید KNC استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Kyber Network Crystal و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید کایبر نتورک کریستال روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز KNC را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید کایبر نتورک کریستال از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید کایبر نتورک کریستال را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای KNC یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Kyber Network Crystal بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Kyber Network Crystal را در کیف پول خود دریافت کنید. کایبر نتورک کریستال KNC روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ KNC خریداری شده را می‌پردازید. قیمت KNC هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش کایبر نتورک کریستال (KNC)

فرآیند فروش کایبر نتورک کریستال در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار KNC مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش کایبر نتورک کریستال در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Kyber Network Crystal را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و کایبر نتورک کریستال را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز KNC را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش کایبر نتورک کریستال و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش کایبر نتورک کریستال را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.