لایدو دائو

لایدو دائو

Lido DAO (LDO)

قیمت لایدو دائو

TMN 38,740

- 2.18%

USDT 1.055

آدرس کانترکت

اتریوم

0x5a98...1b32

نمودار لحظه ای لایدو دائو

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزلایدو دائو
نمادLDO

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 1.055

آخرین قیمت (‏تومان)‏

38,740

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 2.18%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

16,142,653

رتبه در بازار

222

ارزش بازار (‏دلار)‏

99,346,442

قیمت لایدو دائو (LDO)

امروز ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ شمسی مطابق با ۲۰۲۲/۱۱/۲۸ میلادی و در این لحظه، لایدو دائو، 38,740 تومان معادل $ 1.055 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Lido DAO طی ۲۴ ساعت اخیر - 2.18% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر لایدو دائو 16,142,653 دلار است. ارز لایدو دائو با نماد اختصاری LDO در رتبه 222 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار لایدو دائو هم اکنون 99,346,442 دلار آمریکاست.

دامیننس لایدو دائو (LDO)

dominance یا دامیننس Lido DAO به معنی میزان سهم ارز لایدو دائو در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که LDO چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس لایدو دائو 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس لایدو دائو و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای لایدو دائو (LDO)

حداکثر تعداد واحدهای ارز لایدو دائو (LDO) 226,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز لایدو دائو وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 223,391,189 واحد Lido DAO (LDO) عرضه شده است. این تعداد واحدهای لایدو دائو بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) LDO هم اکنون 164,686,493 واحد است این یعنی چه تعداد واحد LDO در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت لایدو دائو

بیشترین رکورد قیمت لایدو دائو (LDO) تا کنون 5.7 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۰۴/۲۹. قیمت کنونی Lido DAO به نسبت این رکورد - 89.41% تغییر کرده است.

کمترین قیمت لایدو دائو (LDO) تا کنون 0.505193 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۱۱/۰۹. قیمت کنونی Lido DAO به نسبت این رکورد + 19.34% تغییر کرده است.

خرید لایدو دائو (LDO)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید لایدو دائو انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید LDO استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Lido DAO و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید لایدو دائو روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز LDO را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید لایدو دائو از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید لایدو دائو را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای LDO یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Lido DAO بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Lido DAO را در کیف پول خود دریافت کنید. لایدو دائو LDO روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ LDO خریداری شده را می‌پردازید. قیمت LDO هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش لایدو دائو (LDO)

فرآیند فروش لایدو دائو در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار LDO مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش لایدو دائو در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Lido DAO را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و لایدو دائو را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز LDO را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش لایدو دائو و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش لایدو دائو را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.