لوپرینگ

لوپرینگ

Loopring (LRC)

قیمت لوپرینگ

TMN 9,622
- 11.00%
USDT 0.1624

آدرس کانترکت

اتریوم

0xbbbb...eafd

نمودار لحظه ای لوپرینگ

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزلوپرینگ
نمادLRC

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.1624

آخرین قیمت (‏تومان)‏

9,622

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 11.00%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

22,833,878
رتبه در بازار257

ارزش بازار (‏دلار)‏

202,574,147

درباره لوپرینگ

لوپرینگ یک پلتفرم متن باز لایه دوم اتریوم است که با کمک آن میتوان صرافی غیرمتمرکز ساخت. ارز دیجیتال لوپرینگ توکن اتریومی این پلتفرم است. قیمت لوپرینگ در این لحظه برابر با $ 0.1624 دلار و معادل با 9,622 تومان است. لوپرینگ (LRC) در 24 ساعت اخیر - 11.00% درصد تغییر قیمت داشته است. ارزش بازار یا مارکت کپ لوپرینگ در این لحظه 202,574,147 دلار است. لوپرینگ از نظر مارکت کپ در رتبه 257 در میان رمزارزها قرار دارد.

قیمت لوپرینگ (LRC)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۶/۱۸ میلادی و در این لحظه، لوپرینگ، 9,622 تومان معادل $ 0.1624 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Loopring طی ۲۴ ساعت اخیر - 11.00% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر لوپرینگ 22,833,878.00 دلار است. ارز لوپرینگ با نماد اختصاری LRC در رتبه 257 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار لوپرینگ هم اکنون 202,574,147 دلار آمریکاست.

دامیننس لوپرینگ (LRC)

dominance یا دامیننس Loopring به معنی میزان سهم ارز لوپرینگ در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که LRC چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس لوپرینگ 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس لوپرینگ و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای لوپرینگ (LRC)

حداکثر تعداد واحدهای ارز لوپرینگ (LRC) 1,374,513,896 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز لوپرینگ وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,373,873,397 واحد Loopring (LRC) عرضه شده است. این تعداد واحدهای لوپرینگ بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) LRC هم اکنون 1,245,991,469 واحد است این یعنی چه تعداد واحد LRC در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت لوپرینگ

بیشترین رکورد قیمت لوپرینگ (LRC) تا کنون 3.75 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۱۰. قیمت کنونی Loopring به نسبت این رکورد - 95.63% تغییر کرده است.

کمترین قیمت لوپرینگ (LRC) تا کنون 0.01963893 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۱۹/۱۲/۱۸. قیمت کنونی Loopring به نسبت این رکورد + 735.04% تغییر کرده است.

خرید لوپرینگ (LRC)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید لوپرینگ انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید LRC استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Loopring و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید لوپرینگ روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز LRC را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید لوپرینگ از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید لوپرینگ را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای LRC یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Loopring بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Loopring را در کیف پول خود دریافت کنید. لوپرینگ LRC روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ LRC خریداری شده را می‌پردازید. قیمت LRC هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش لوپرینگ (LRC)

فرآیند فروش لوپرینگ در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار LRC مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش لوپرینگ در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Loopring را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و لوپرینگ را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز LRC را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.
نکته مهم: برای انتقال ارز لوپرینگ روی شبکه اتریوم باید ارز دیجیتال ETH را به عنوان گس فی در کیف پول خود داشته باشید. هنگام طی کردن فرآیند خرید و فروش به راهنماهای هر بخش توجه کنید.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش لوپرینگ و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش لوپرینگ را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.