مینا

مینا

Mina (MINA)

قیمت مینا

TMN 28,709.0
+ 3.20%
USDT 0.4937

نمودار لحظه ای مینا

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزمینا
نمادMINA

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.4937

آخرین قیمت (‏تومان)‏

28,709.0

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 3.20%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

17,327,270
رتبه در بازار133

ارزش بازار (‏دلار)‏

588,884,862

قیمت مینا (MINA)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۳ میلادی و در این لحظه، مینا، 28,709.1 تومان معادل $ 0.4937 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Mina طی ۲۴ ساعت اخیر + 3.20% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر مینا 17,327,270.00 دلار است. ارز مینا با نماد اختصاری MINA در رتبه 133 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار مینا هم اکنون 588,884,862 دلار آمریکاست.

دامیننس مینا (MINA)

dominance یا دامیننس Mina به معنی میزان سهم ارز مینا در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که MINA چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس مینا 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس مینا و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای مینا (MINA)

حداکثر تعداد واحدهای ارز مینا (MINA) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز مینا وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,170,648,825 واحد Mina (MINA) عرضه شده است. این تعداد واحدهای مینا بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) MINA هم اکنون 1,125,392,158 واحد است این یعنی چه تعداد واحد MINA در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت مینا

بیشترین رکورد قیمت مینا (MINA) تا کنون 9.09 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۶/۰۱. قیمت کنونی Mina به نسبت این رکورد - 94.21% تغییر کرده است.

کمترین قیمت مینا (MINA) تا کنون 0.351341 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۱۰/۱۱. قیمت کنونی Mina به نسبت این رکورد + 49.86% تغییر کرده است.

خرید مینا (MINA)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید مینا انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید MINA استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Mina و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید مینا روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز MINA را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید مینا از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید مینا را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای MINA یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Mina بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Mina را در کیف پول خود دریافت کنید. مینا MINA روی بلاک چین Mina قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ MINA خریداری شده را می‌پردازید. قیمت MINA هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش مینا (MINA)

فرآیند فروش مینا در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار MINA مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش مینا در پول نو روی شبکه Mina انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Mina را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و مینا را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز MINA را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش مینا و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش مینا را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.