مالتیورس اکس

مالتیورس اکس

MultiversX (EGLD)

قیمت مالتیورس اکس

TMN 2,905,472
+ 1.97%
USDT 44.46

نمودار لحظه ای مالتیورس اکس

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزمالتیورس اکس
نمادEGLD

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 44.46

آخرین قیمت (‏تومان)‏

2,905,472

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.97%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

20,910,311
رتبه در بازار84

ارزش بازار (‏دلار)‏

1,187,363,471

ارز مالتیورس اکس (الروند) چیست؟

ارز MultiversX (EGLD) (با نام قدیم Elrond eGold) برای اولین بار در آگوست ۲۰۱۹ معرفی و شبکه اصلی آن در جولای ۲۰۲۰ فعال شد. بلاک چین مالتیورس اکس (الروند) دارای یک توکن بومی به نام EGLD است که برای پرداخت هزینه‌های شبکه، استیکینگ و پاداش دادن به اعتبارسنج‌ها استفاده می‌شود. مالتیورس خود را به عنوان یک پلتفرم بلاک چین برای اقتصاد جدید اینترنتی، برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز (DApps) و سرمایه‌گذاری توصیف می‌کند. مقیاس پذیری، کاهش هزینه تراکنش‌ها و ارتقای امنیت ویژگی‌هایی است که مالتیورس در پی دست یافتن به آن‌هاست. این شبکه با اجرای Adaptive State Sharding و نیز مکانیزم اثبات سهام امن (Secure Proof of Stake Consensus Mechanism) در رقابت با شبکه‌های دیگر گام برداشته و سرعت تراکنش‌ها را افزایش داده و موجب کاهش کارمزدهای شبکه شده است. برای دستیابی به این هدف، شبکه روی ۲۱۶۹ گره اعتبارسنجی اجرا می‌شود.  

شبکه مالتیورس به منظور افزایش استقبال، از توسعه‌دهندگان پشتیبانی می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد ۳۰ درصد از هزینه‌های قرارداد هوشمند را به عنوان حق امتیاز کسب کنند.  

قیمت مالتیورس اکس (EGLD)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۲ میلادی و در این لحظه، مالتیورس اکس، 2,905,472 تومان معادل $ 44.46 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت MultiversX طی ۲۴ ساعت اخیر + 1.97% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر مالتیورس اکس 20,910,311.00 دلار است. ارز مالتیورس اکس با نماد اختصاری EGLD در رتبه 84 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار مالتیورس اکس هم اکنون 1,187,363,471 دلار آمریکاست.

دامیننس مالتیورس اکس (EGLD)

dominance یا دامیننس MultiversX به معنی میزان سهم ارز مالتیورس اکس در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که EGLD چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس مالتیورس اکس 0.05 درصد است. با تحلیل دامیننس مالتیورس اکس و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای مالتیورس اکس (EGLD)

حداکثر تعداد واحدهای ارز مالتیورس اکس (EGLD) 31,415,926 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز مالتیورس اکس وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 26,851,023 واحد MultiversX (EGLD) عرضه شده است. این تعداد واحدهای مالتیورس اکس بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) EGLD هم اکنون 26,845,871 واحد است این یعنی چه تعداد واحد EGLD در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت مالتیورس اکس

بیشترین رکورد قیمت مالتیورس اکس (EGLD) تا کنون 545.64 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۲۳. قیمت کنونی MultiversX به نسبت این رکورد - 91.90% تغییر کرده است.

کمترین قیمت مالتیورس اکس (EGLD) تا کنون 6.51 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۱۰/۰۷. قیمت کنونی MultiversX به نسبت این رکورد + 579.12% تغییر کرده است.

خرید مالتیورس اکس (EGLD)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید مالتیورس اکس انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید EGLD استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید MultiversX و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید مالتیورس اکس روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز EGLD را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید مالتیورس اکس از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید مالتیورس اکس را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای EGLD یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید MultiversX بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز MultiversX را در کیف پول خود دریافت کنید. مالتیورس اکس EGLD روی بلاک چین MultiversX (EGLD) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ EGLD خریداری شده را می‌پردازید. قیمت EGLD هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش مالتیورس اکس (EGLD)

فرآیند فروش مالتیورس اکس در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار EGLD مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش مالتیورس اکس در پول نو روی شبکه MultiversX (EGLD) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز MultiversX را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و مالتیورس اکس را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز EGLD را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش مالتیورس اکس و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش مالتیورس اکس را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست. پرداخت‌ها در پول نو به صورت آنلاین و از طریق درگاه معتبر شاپرک انجام می‌گیرند. در مرحله فروش نیز ما به ازای ریالی ارز دیجیتال فروخته شده در روزهای غیر تعطیل به سرعت به حساب بانکی معرفی شده از سمت شما واریز می‌شود. کارمزد پول نو روی قیمت خود ارزهای دیجیتال محاسبه شده است و در پیش فاکتور نیز با توجه به شبکه انتخاب شده از سوی شما، کارمزد شبکه بلاک چین مشخص است.