او ام جی نتورک

اومیسگو

OMG Foundation (OMG)

قیمت او ام جی نتورک

TMN 43,154
+ 2.20%
USDT 0.743

آدرس کانترکت

اتریوم

0xd261...0c07

نمودار لحظه ای او ام جی نتورک

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزاو ام جی نتورک
نمادOMG

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.743

آخرین قیمت (‏تومان)‏

43,154

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 2.20%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

8,863,266
رتبه در بازار496

ارزش بازار (‏دلار)‏

90,190,017

قیمت او ام جی نتورک (OMG)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۵/۲۸ میلادی و در این لحظه، او ام جی نتورک، 43,154 تومان معادل $ 0.743 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت OMG Network طی ۲۴ ساعت اخیر + 2.20% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر او ام جی نتورک 8,863,266.00 دلار است. ارز او ام جی نتورک با نماد اختصاری OMG در رتبه 496 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار او ام جی نتورک هم اکنون 90,190,017 دلار آمریکاست.

دامیننس او ام جی نتورک (OMG)

dominance یا دامیننس OMG Network به معنی میزان سهم ارز او ام جی نتورک در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که OMG چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس او ام جی نتورک 0.00 درصد است. با تحلیل دامیننس او ام جی نتورک و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای او ام جی نتورک (OMG)

حداکثر تعداد واحدهای ارز او ام جی نتورک (OMG) 140,245,398 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز او ام جی نتورک وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 140,245,398 واحد OMG Network (OMG) عرضه شده است. این تعداد واحدهای او ام جی نتورک بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) OMG هم اکنون 140,245,398 واحد است این یعنی چه تعداد واحد OMG در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت او ام جی نتورک

بیشترین رکورد قیمت او ام جی نتورک (OMG) تا کنون 25.62 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۱۸/۰۱/۱۳. قیمت کنونی OMG Network به نسبت این رکورد - 97.49% تغییر کرده است.

کمترین قیمت او ام جی نتورک (OMG) تا کنون 0.350917 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی OMG Network به نسبت این رکورد + 83.33% تغییر کرده است.

خرید او ام جی نتورک (OMG)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید او ام جی نتورک انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید OMG استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید OMG Network و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید او ام جی نتورک روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز OMG را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید او ام جی نتورک از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید او ام جی نتورک را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای OMG یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید OMG Network بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز OMG Network را در کیف پول خود دریافت کنید. او ام جی نتورک OMG روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ OMG خریداری شده را می‌پردازید. قیمت OMG هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش او ام جی نتورک (OMG)

فرآیند فروش او ام جی نتورک در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار OMG مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش او ام جی نتورک در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز OMG Network را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و او ام جی نتورک را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز OMG را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش او ام جی نتورک و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش او ام جی نتورک را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.