پرپچوال پروتکل

پرپچوال پروتکل

Perpetual Protocol (PERP)

قیمت پرپچوال پروتکل

TMN 80,165
- 15.88%
USDT 1.19

آدرس کانترکت

اتریوم

0xbc39...3447

بایننس اسمارت چین

0x4e7f...c6f5

نمودار لحظه ای پرپچوال پروتکل

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزپرپچوال پروتکل
نمادPERP

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 1.19

آخرین قیمت (‏تومان)‏

80,165

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 15.88%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

25,599,659
رتبه در بازار519

ارزش بازار (‏دلار)‏

107,106,954

قیمت پرپچوال پروتکل (PERP)

امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۱۳ میلادی و در این لحظه، پرپچوال پروتکل، 80,165 تومان معادل $ 1.19 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Perpetual Protocol طی ۲۴ ساعت اخیر - 15.88% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر پرپچوال پروتکل 25,599,659.00 دلار است. ارز پرپچوال پروتکل با نماد اختصاری PERP در رتبه 519 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار پرپچوال پروتکل هم اکنون 107,106,954 دلار آمریکاست.

دامیننس پرپچوال پروتکل (PERP)

dominance یا دامیننس Perpetual Protocol به معنی میزان سهم ارز پرپچوال پروتکل در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که PERP چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس پرپچوال پروتکل 0.00 درصد است. با تحلیل دامیننس پرپچوال پروتکل و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای پرپچوال پروتکل (PERP)

حداکثر تعداد واحدهای ارز پرپچوال پروتکل (PERP) 150,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز پرپچوال پروتکل وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 150,000,000 واحد Perpetual Protocol (PERP) عرضه شده است. این تعداد واحدهای پرپچوال پروتکل بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) PERP هم اکنون 72,609,864 واحد است این یعنی چه تعداد واحد PERP در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت پرپچوال پروتکل

بیشترین رکورد قیمت پرپچوال پروتکل (PERP) تا کنون 24.4 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۸/۳۰. قیمت کنونی Perpetual Protocol به نسبت این رکورد - 93.96% تغییر کرده است.

کمترین قیمت پرپچوال پروتکل (PERP) تا کنون 0.31639 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۱۱/۰۹. قیمت کنونی Perpetual Protocol به نسبت این رکورد + 366.01% تغییر کرده است.

خرید پرپچوال پروتکل (PERP)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید پرپچوال پروتکل انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید PERP استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Perpetual Protocol و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید پرپچوال پروتکل روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز PERP را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید پرپچوال پروتکل از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید پرپچوال پروتکل را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای PERP یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Perpetual Protocol بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Perpetual Protocol را در کیف پول خود دریافت کنید. پرپچوال پروتکل PERP روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ PERP خریداری شده را می‌پردازید. قیمت PERP هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش پرپچوال پروتکل (PERP)

فرآیند فروش پرپچوال پروتکل در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار PERP مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش پرپچوال پروتکل در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Perpetual Protocol را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و پرپچوال پروتکل را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز PERP را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش پرپچوال پروتکل و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش پرپچوال پروتکل را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.