ریدیوم

ریدیوم

Raydium (RAY)

قیمت ریدیوم

TMN 19,866

+ 4.80%

USDT 0.593

آدرس کانترکت

سولانا

4k3Dyj...kX6R

نمودار لحظه ای ریدیوم

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزریدیوم
نمادRAY

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.593

آخرین قیمت (‏تومان)‏

19,866

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 4.80%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

7,045,437

رتبه در بازار

292

ارزش بازار (‏دلار)‏

79,018,311

قیمت ریدیوم (RAY)

امروز ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ شمسی مطابق با ۲۰۲۲/۱۰/۰۴ میلادی و در این لحظه، ریدیوم، 19,866 تومان معادل $ 0.593 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Raydium طی ۲۴ ساعت اخیر + 4.80% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ریدیوم 7,045,437 دلار است. ارز ریدیوم با نماد اختصاری RAY در رتبه 292 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار ریدیوم هم اکنون 79,018,311 دلار آمریکاست.

دامیننس ریدیوم (RAY)

dominance یا دامیننس Raydium به معنی میزان سهم ارز ریدیوم در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که RAY چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس ریدیوم 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس ریدیوم و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای ریدیوم (RAY)

حداکثر تعداد واحدهای ارز ریدیوم (RAY) 555,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز ریدیوم وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 555,000,000 واحد Raydium (RAY) عرضه شده است. این تعداد واحدهای ریدیوم بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) RAY هم اکنون 137,578,652 واحد است این یعنی چه تعداد واحد RAY در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت ریدیوم

بیشترین رکورد قیمت ریدیوم (RAY) تا کنون 16.83 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۹/۱۲. قیمت کنونی Raydium به نسبت این رکورد - 96.59% تغییر کرده است.

کمترین قیمت ریدیوم (RAY) تا کنون 0.533335 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۰۹/۲۱. قیمت کنونی Raydium به نسبت این رکورد + 7.69% تغییر کرده است.

خرید ریدیوم (RAY)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید ریدیوم انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید RAY استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Raydium و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید ریدیوم روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز RAY را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید ریدیوم از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید ریدیوم را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای RAY یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Raydium بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Raydium را در کیف پول خود دریافت کنید. ریدیوم RAY روی بلاک چین Solana قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ RAY خریداری شده را می‌پردازید. قیمت RAY هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش ریدیوم (RAY)

فرآیند فروش ریدیوم در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار RAY مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش ریدیوم در پول نو روی شبکه Solana انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Raydium را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و ریدیوم را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز RAY را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش ریدیوم و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش ریدیوم را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.