استورج

استورج

STORJ

قیمت استورج

TMN 32,647
+ 0.65%
USDT 0.5595

آدرس کانترکت

اتریوم

0xb64e...b8ac

نمودار لحظه ای استورج

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزاستورج
نمادSTORJ

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.5595

آخرین قیمت (‏تومان)‏

32,647

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 0.65%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

7,802,214
رتبه در بازار545

ارزش بازار (‏دلار)‏

74,505,961

قیمت استورج (STORJ)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۵/۲۸ میلادی و در این لحظه، استورج، 32,647 تومان معادل $ 0.5595 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Storj طی ۲۴ ساعت اخیر + 0.65% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر استورج 7,802,214.00 دلار است. ارز استورج با نماد اختصاری STORJ در رتبه 545 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار استورج هم اکنون 74,505,961 دلار آمریکاست.

دامیننس استورج (STORJ)

dominance یا دامیننس Storj به معنی میزان سهم ارز استورج در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که STORJ چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس استورج 0.00 درصد است. با تحلیل دامیننس استورج و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای استورج (STORJ)

حداکثر تعداد واحدهای ارز استورج (STORJ) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز استورج وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 424,999,998 واحد Storj (STORJ) عرضه شده است. این تعداد واحدهای استورج بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) STORJ هم اکنون 143,787,439 واحد است این یعنی چه تعداد واحد STORJ در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت استورج

بیشترین رکورد قیمت استورج (STORJ) تا کنون 3.81 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۳/۲۸. قیمت کنونی Storj به نسبت این رکورد - 86.39% تغییر کرده است.

کمترین قیمت استورج (STORJ) تا کنون 0.05024 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی Storj به نسبت این رکورد + 930.79% تغییر کرده است.

خرید استورج (STORJ)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید استورج انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید STORJ استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Storj و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید استورج روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز STORJ را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید استورج از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید استورج را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای STORJ یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Storj بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Storj را در کیف پول خود دریافت کنید. استورج STORJ روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ STORJ خریداری شده را می‌پردازید. قیمت STORJ هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش استورج (STORJ)

فرآیند فروش استورج در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار STORJ مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش استورج در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Storj را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و استورج را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز STORJ را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش استورج و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش استورج را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.