سویی

سویی

Sui (SUI)

قیمت سویی

TMN 23,621.5

- 0.54%

USDT 0.4697

آدرس کانترکت

سویی

0x0000...0002

نمودار لحظه ای سویی

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزسویی
نمادSUI

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.4697

آخرین قیمت (‏تومان)‏

23,621.5

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 0.54%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

449,706

رتبه در بازار

0

ارزش بازار (‏دلار)‏

0

درباره سویی

ارز SUI توکن بومی بلاک چین سویی است. قیمت سویی در این لحظه برابر با $ 0.4697 دلار و معادل با 23,621.5 تومان است. سویی (SUI) در 24 ساعت اخیر - 0.54% درصد تغییر قیمت داشته است.

قیمت سویی

سویی یک بلاک چین لایه اول با هزینه تراکنش‌های پایین و سرعت بالا است که با افزایش تمرکز بر مقیاس پذیری، بستری جذاب برای توسعه قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز به حساب می‌آید. ارز SUI توکن بومی این شبکه است که به تازگی در چند صرافی مانند کوکوین، بایننس و … لیست شده و به عنوان یکی از ارزهای با آینده درخشان به حساب می‌آید.

این شبکه با استفاده از زبان برنامه نویسی Move توسعه داده شده و تراکنش‌های آن به صورت موازی اتفاق می‌افتند. این مسئله باعث شده شبکه سویی سرعت بالایی در پردازش تراکنش‌ها داشته و از امنیت قابل قبولی برخوردار باشد.

خالق سویی کیست؟

تیم توسعه دهنده پروژه سویی Mysten Labs است که پیش از این مسئولیت توسعه بلاک چین Diem و زبان برنامه نویسی Move را برعهده داشته است. ایوان چنگ، سم بلکزهر، جورج دانزیس و … تعدادی از افراد تیم سویی را تشکیل می‌دهند.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ما در پول نو امکان خرید و فروش سویی را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.