سندباکس

سند باکس

The Sandbox (SAND)

قیمت سندباکس

TMN 34,055
- 14.48%
USDT 0.51

آدرس کانترکت

اتریوم

0x3845...a5d0

نمودار لحظه ای سندباکس

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزسندباکس
نمادSAND

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.51

آخرین قیمت (‏تومان)‏

34,055

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 14.48%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

108,190,599
رتبه در بازار89

ارزش بازار (‏دلار)‏

1,451,679,648

ارز SAND چیست؟

سندباکس در سال ۲۰۱۱ از سوی Pixowl راه‌اندازی شد. پلتفرم سندباکس یک دنیای مجازی مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌های دیجیتال را در قالب یک بازی ایجاد کنند، بخرند و بفروشند. Sandbox با ترکیب قدرت سازمان‌های مستقل غیر متمرکز (DAO) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، بستری غیرمتمرکز برای یک جامعه بازی پررونق ایجاد می‌کند.

با توجه به وایت پیپر رسمی سندباکس، ماموریت اصلی پلتفرم Sandbox معرفی موفقیت‌آمیز فناوری بلاک چین در بازی‌هاست. این پلتفرم بر تسهیل مدل خلاقانه «بازی برای کسب درآمد» تمرکز می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد همزمان هم سازنده و هم گیمر باشند. Sandbox با معرفی توکن SAND، از فناوری بلاک چین استفاده می‌کند که موجب تسهیل معاملات روی پلتفرم می‌شود. توکن SAND توکن حاکمیتی این بازی است و دارندگان آن می‌توانند نظرات و ایده‌های خود را در مورد توسعه پروژه ابراز کنند.

خالق سندباکس کیست؟

آرتور مادرید یکی از بنیانگذاران The Sandbox Digital Currency و مدیر عامل Pixowl است. او در سال ۲۰۰۰ از دانشگاه دوفن پاریس در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شد و در سال ۲۰۰۱، او 1-Click Media را ایجاد کرد که شرکت Ipercast آن را خرید.

از جمله افرادی که در ایجاد پلتفرم سند باکس مشارکت داشته اند، Sebastien Borghet است. سباستین در سال ۲۰۰۷ در رشته شبکه‌های کامپیوتری و مخابرات فارغ التحصیل شد. او کار خود را با آرتور مادرید در پروژه 1-Click Media شروع کرد. سپس این دو کارآفرین Pixowl را در سال ۲۰۱۱ راه اندازی کردند و توانستند در پروژه‌های مشترک دیگری با یکدیگر همکاری کنند.

قیمت سندباکس (SAND)

امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۱۲ میلادی و در این لحظه، سندباکس، 34,055 تومان معادل $ 0.51 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت The Sandbox طی ۲۴ ساعت اخیر - 14.48% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر سندباکس 108,190,599.00 دلار است. ارز سندباکس با نماد اختصاری SAND در رتبه 89 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار سندباکس هم اکنون 1,451,679,648 دلار آمریکاست.

دامیننس سندباکس (SAND)

dominance یا دامیننس The Sandbox به معنی میزان سهم ارز سندباکس در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که SAND چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس سندباکس 0.05 درصد است. با تحلیل دامیننس سندباکس و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای سندباکس (SAND)

حداکثر تعداد واحدهای ارز سندباکس (SAND) 3,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز سندباکس وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 3,000,000,000 واحد The Sandbox (SAND) عرضه شده است. این تعداد واحدهای سندباکس بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) SAND هم اکنون 2,251,731,926 واحد است این یعنی چه تعداد واحد SAND در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت سندباکس

بیشترین رکورد قیمت سندباکس (SAND) تا کنون 8.4 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۲۵. قیمت کنونی The Sandbox به نسبت این رکورد - 92.30% تغییر کرده است.

کمترین قیمت سندباکس (SAND) تا کنون 0.02897764 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۱۱/۰۴. قیمت کنونی The Sandbox به نسبت این رکورد + 2131.99% تغییر کرده است.

خرید سندباکس (SAND)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید سندباکس انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید SAND استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید The Sandbox و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید سندباکس روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز SAND را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید سندباکس از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید سندباکس را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای SAND یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید The Sandbox بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز The Sandbox را در کیف پول خود دریافت کنید. سندباکس SAND روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ SAND خریداری شده را می‌پردازید. قیمت SAND هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش سندباکس (SAND)

فرآیند فروش سندباکس در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار SAND مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش سندباکس در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز The Sandbox را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و سندباکس را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز SAND را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.
نکته مهم: برای فروش SAND روی شبکه اتریوم لازم است کارمزد شبکه را با ETH بپردازید و اتر را در کیف پول خود داشته باشید. هنگام انتخاب شبکه‌ها در فرآیند فروش، به راهنماهای هر بخش توجه کنید.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش سندباکس و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش سندباکس را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.

پرسش های پرتکرار درباره سندباکس

به پرسش های شما درباره سندباکس پاسخ داده ایم.

شما با اتصال کیف پول خود به پلتفرم پول نو یا ارسال از طریق کیف پول خودتان و وارد کردن شناسه تراکنش، توکن‌های خود را به کیف پول ما منتقل می‌کنید و ما با بررسی این شناسه و پس از تایید تراکنش، سریعا معادل آن را به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم.

پس از ساخت حساب کاربری و تایید احراز هویت می‌توانید هر توکنی از جمله توکن SAND را از پول نو بخرید و ما آن را به کیف پول شخصی شما انتقال می‌دهیم. این پرداخت به صورت آنلاین و از درگاه‌های معتبر، رسمی و قانونی انجام می‌شود.

کیف پول‌هایی که می‌توانند از توکن‌های اتریومی پشتیبانی کنند مانند تراست والت معتبر هستند.