تی فیول

تتا فیول

Theta Fuel (TFUEL)

قیمت تی فیول

TMN 4,032
- 9.75%
USDT 0.0681

نمودار لحظه ای تی فیول

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزتی فیول
نمادTFUEL

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.0681

آخرین قیمت (‏تومان)‏

4,032

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 9.75%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

7,549,216
رتبه در بازار150

ارزش بازار (‏دلار)‏

449,897,563

قیمت تی فیول (TFUEL)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۶/۱۸ میلادی و در این لحظه، تی فیول، 4,032 تومان معادل $ 0.0681 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Theta Fuel طی ۲۴ ساعت اخیر - 9.75% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر تی فیول 7,549,216.00 دلار است. ارز تی فیول با نماد اختصاری TFUEL در رتبه 150 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار تی فیول هم اکنون 449,897,563 دلار آمریکاست.

دامیننس تی فیول (TFUEL)

dominance یا دامیننس Theta Fuel به معنی میزان سهم ارز تی فیول در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که TFUEL چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس تی فیول 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس تی فیول و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای تی فیول (TFUEL)

حداکثر تعداد واحدهای ارز تی فیول (TFUEL) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز تی فیول وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 6,584,894,874 واحد Theta Fuel (TFUEL) عرضه شده است. این تعداد واحدهای تی فیول بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) TFUEL هم اکنون 6,584,766,324 واحد است این یعنی چه تعداد واحد TFUEL در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت تی فیول

بیشترین رکورد قیمت تی فیول (TFUEL) تا کنون 0.68159 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۶/۰۹. قیمت کنونی Theta Fuel به نسبت این رکورد - 90.00% تغییر کرده است.

کمترین قیمت تی فیول (TFUEL) تا کنون 0.00090804 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی Theta Fuel به نسبت این رکورد + 7404.42% تغییر کرده است.

خرید تی فیول (TFUEL)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید تی فیول انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید TFUEL استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Theta Fuel و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید تی فیول روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز TFUEL را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید تی فیول از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید تی فیول را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای TFUEL یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Theta Fuel بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Theta Fuel را در کیف پول خود دریافت کنید. تی فیول TFUEL روی بلاک چین Theta Token قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ TFUEL خریداری شده را می‌پردازید. قیمت TFUEL هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش تی فیول (TFUEL)

فرآیند فروش تی فیول در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار TFUEL مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش تی فیول در پول نو روی شبکه Theta Token انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Theta Fuel را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و تی فیول را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز TFUEL را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش تی فیول و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش تی فیول را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.