ویوز

ویوز

Waves (WAVES)

قیمت ویوز

TMN 55,513
+ 0.16%
USDT 0.96

آدرس کانترکت

نمودار لحظه ای ویوز

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزویوز
نمادWAVES

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.96

آخرین قیمت (‏تومان)‏

55,513

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 0.16%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

5,739,068
رتبه در بازار399

ارزش بازار (‏دلار)‏

95,496,915

قیمت ویوز (WAVES)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۳ میلادی و در این لحظه، ویوز، 55,513 تومان معادل $ 0.96 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت waves طی ۲۴ ساعت اخیر + 0.16% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ویوز 5,739,068.00 دلار است. ارز ویوز با نماد اختصاری WAVES در رتبه 399 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار ویوز هم اکنون 95,496,915 دلار آمریکاست.

دامیننس ویوز (WAVES)

dominance یا دامیننس waves به معنی میزان سهم ارز ویوز در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که WAVES چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس ویوز 0.00 درصد است. با تحلیل دامیننس ویوز و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای ویوز (WAVES)

حداکثر تعداد واحدهای ارز ویوز (WAVES) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز ویوز وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 100,000,000 واحد waves (WAVES) عرضه شده است. این تعداد واحدهای ویوز بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) WAVES هم اکنون 100,000,000 واحد است این یعنی چه تعداد واحد WAVES در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت ویوز

بیشترین رکورد قیمت ویوز (WAVES) تا کنون 61.3 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۰۳/۳۱. قیمت کنونی waves به نسبت این رکورد - 98.42% تغییر کرده است.

کمترین قیمت ویوز (WAVES) تا کنون 0.130878 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۱۶/۰۸/۰۲. قیمت کنونی waves به نسبت این رکورد + 638.00% تغییر کرده است.

خرید ویوز (WAVES)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید ویوز انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید WAVES استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید waves و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید ویوز روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز WAVES را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید ویوز از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید ویوز را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای WAVES یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید waves بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز waves را در کیف پول خود دریافت کنید. ویوز WAVES روی بلاک چین Waves, BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ WAVES خریداری شده را می‌پردازید. قیمت WAVES هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش ویوز (WAVES)

فرآیند فروش ویوز در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار WAVES مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش ویوز در پول نو روی شبکه Waves, BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز waves را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و ویوز را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز WAVES را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش ویوز و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش ویوز را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.