وینک لینک

وینک لینک

WinkLink (WIN)

قیمت وینک لینک

TMN 5.07
+ 2.59%
USDT 0.0000872

آدرس کانترکت

بایننس اسمارت چین

0xaef0...4e99

ترون

TLa2f6...YjU7

نمودار لحظه ای وینک لینک

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزوینک لینک
نمادWIN

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.0000872

آخرین قیمت (‏تومان)‏

5.07

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 2.59%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

6,132,032
رتبه در بازار430

ارزش بازار (‏دلار)‏

86,541,674

قیمت وینک لینک (WIN)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۴ میلادی و در این لحظه، وینک لینک، 5.07 تومان معادل $ 0.0000872 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت WINkLink طی ۲۴ ساعت اخیر + 2.59% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر وینک لینک 6,132,032.00 دلار است. ارز وینک لینک با نماد اختصاری WIN در رتبه 430 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار وینک لینک هم اکنون 86,541,674 دلار آمریکاست.

دامیننس وینک لینک (WIN)

dominance یا دامیننس WINkLink به معنی میزان سهم ارز وینک لینک در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که WIN چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس وینک لینک 0.00 درصد است. با تحلیل دامیننس وینک لینک و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای وینک لینک (WIN)

حداکثر تعداد واحدهای ارز وینک لینک (WIN) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز وینک لینک وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 999,000,000,000 واحد WINkLink (WIN) عرضه شده است. این تعداد واحدهای وینک لینک بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) WIN هم اکنون 993,701,859,243 واحد است این یعنی چه تعداد واحد WIN در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت وینک لینک

بیشترین رکورد قیمت وینک لینک (WIN) تا کنون 0.00289424 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۴/۰۵. قیمت کنونی WINkLink به نسبت این رکورد - 96.98% تغییر کرده است.

کمترین قیمت وینک لینک (WIN) تا کنون 0.00004185 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی WINkLink به نسبت این رکورد + 108.88% تغییر کرده است.

خرید وینک لینک (WIN)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید وینک لینک انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید WIN استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید WINkLink و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید وینک لینک روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز WIN را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید وینک لینک از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید وینک لینک را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای WIN یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید WINkLink بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز WINkLink را در کیف پول خود دریافت کنید. وینک لینک WIN روی بلاک چین BNB Smart Chain (BEP20), Tron (TRC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ WIN خریداری شده را می‌پردازید. قیمت WIN هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش وینک لینک (WIN)

فرآیند فروش وینک لینک در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار WIN مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش وینک لینک در پول نو روی شبکه BNB Smart Chain (BEP20), Tron (TRC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز WINkLink را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و وینک لینک را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز WIN را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش وینک لینک و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش وینک لینک را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.