زیلیکا

زیلیکا

Zilliqa (ZIL)

قیمت زیلیکا

TMN 1,064

+ 2.03%

USDT 0.0318

آدرس کانترکت

بایننس اسمارت چین

0xb86a...c787

نمودار لحظه ای زیلیکا

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارززیلیکا
نمادZIL

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.0318

آخرین قیمت (‏تومان)‏

1,064

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 2.03%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

27,050,587

رتبه در بازار

85

ارزش بازار (‏دلار)‏

468,022,431

قیمت زیلیکا (ZIL)

امروز ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ شمسی مطابق با ۲۰۲۲/۱۰/۰۴ میلادی و در این لحظه، زیلیکا، 1,064 تومان معادل $ 0.0318 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Zilliqa طی ۲۴ ساعت اخیر + 2.03% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر زیلیکا 27,050,587 دلار است. ارز زیلیکا با نماد اختصاری ZIL در رتبه 85 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار زیلیکا هم اکنون 468,022,431 دلار آمریکاست.

دامیننس زیلیکا (ZIL)

dominance یا دامیننس Zilliqa به معنی میزان سهم ارز زیلیکا در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که ZIL چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس زیلیکا 0.05 درصد است. با تحلیل دامیننس زیلیکا و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای زیلیکا (ZIL)

حداکثر تعداد واحدهای ارز زیلیکا (ZIL) 21,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز زیلیکا وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 21,000,000,000 واحد Zilliqa (ZIL) عرضه شده است. این تعداد واحدهای زیلیکا بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) ZIL هم اکنون 14,908,319,988 واحد است این یعنی چه تعداد واحد ZIL در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت زیلیکا

بیشترین رکورد قیمت زیلیکا (ZIL) تا کنون 0.255376 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۵/۰۶. قیمت کنونی Zilliqa به نسبت این رکورد - 87.71% تغییر کرده است.

کمترین قیمت زیلیکا (ZIL) تا کنون 0.00239616 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی Zilliqa به نسبت این رکورد + 1210.15% تغییر کرده است.

خرید زیلیکا (ZIL)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید زیلیکا انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید ZIL استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Zilliqa و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید زیلیکا روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز ZIL را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید زیلیکا از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید زیلیکا را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای ZIL یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Zilliqa بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Zilliqa را در کیف پول خود دریافت کنید. زیلیکا ZIL روی بلاک چین BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ ZIL خریداری شده را می‌پردازید. قیمت ZIL هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش زیلیکا (ZIL)

فرآیند فروش زیلیکا در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار ZIL مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش زیلیکا در پول نو روی شبکه BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Zilliqa را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و زیلیکا را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز ZIL را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش زیلیکا و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش زیلیکا را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.