واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

بازار ارزهای دیجیتال به دلیل ماهیت نوسانی خود از بهترین مارکت‌ها برای کسب سودهای کوتاه مدت است، کافی است نگاهی به نقشه بازار ارز دیجیتال بیاندازید و نوسانات جذاب دارایی‌های دیجیتال مختلف در طی یک هفته را بررسی کنید. در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار ارز دیجیتال در بازار وجود دارند که البته همه آن‌ها هم ارزشمند نیستند. اما در این بین می‌توان ارزهایی را هم پیدا کرد که حجم معاملات خوبی داشته و نوسان گیری از آن‌ها، سودهای خوبی به همراه داشته باشد.

قیمت ارزهای دیجیتال

اما قبل از شروع می‌خواهیم روی چند نکته مهم تاکید کنیم:

  • مدیریت سرمایه را رعایت کنید؛ هرگز تمام دارایی خود را روی یک پروژه سرمایه گذاری نکنید. توجه داشته باشید که همانقدر که سودهای این بازار جذاب است، ضررهای آن نیز می‌تواند ویرانگر باشد.
  • جو حاکم بر بازار، شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال و ارزش کل مارکت را قبل از شروع سرمایه گذاری در نظر بگیرید. این شاخص‌ها می‌توانند در تصمیم‌های سرمایه گذاری شما بسیار موثر باشند.
  • آخرین و شاید مهم‌ترین نکته؛ تحلیل بیت کوین و همچنین تحلیل اتریوم را حتما دنبال کنید. آلت کوین‌ها شدیدا تحت تاثیر روند بیت کوین و اتریوم هستند و رشد یا ریزش این دو دارایی دیجیتال کل بازار را تحت تاثیر قرار می دهد.

واچ لیست هفته پول نو (۳ الی ۱۰ بهمن)

در واچ لیست این هفته پول نو، ۳ ارز دیجیتال Flow – Verasity – Magic که پتانسیل رشد در روزهای آینده را دارند، مورد بررسی قرار می‌دهیم. اگر شما هم قصد سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها و یا نوسان گیری دارید، در واچ لیست این هفته با ما همراه باشید.

۱- تحلیل تکنیکال ارز مجیک (Magic)

مجیک توکن داخلی پلتفرم Treasure است که در قالب پاداش به بازیکنان داده می‌شود. خرید ارز مجیک (Magic) به سادگی در صرافی پول نو با افتتاح یک حساب کاربری ممکن شده است. اگر قصد سرمایه گذاری در این پروژه را دارید، ابتدا تحلیل این ارز دیجیتال را مد نظر قرار دهید.

تحلیل مجیک (Magic) در تایم فریم روزانه

تحلیل ارز MAGIC

همانطور که در نمودار Magic مشخص است، این ارز دیجیتال مقاومت استاتیک خود را به سمت بالا شکسته است. به نظر می‌رسد امکان ریزش قیمت و پول بک به محدوده فعلی وجود دارد. در این صورت این ناحیه نقطه خوبی برای ورود معامله‌گران خواهد بود. البته باید در نظر داشته باشیم که امکان ریزش بازار و از دست رفتن این ناحیه نیز وجود دارد.

تحلیل مجیک (Magic) در تایم فریم چهارساعته

تحلیل ارز مجیک

در تایم فریم ۴ ساعته شاهد درگیری این ارز دیجیتال با محدوده مقاومتی سقف کانال هستیم. اگر این محدوده به سمت بالا شکسته شود، احتمال رشد توکن MAGIC وجود خواهد داشت. این در حالی است که اگر این ارز دیجیتال برای مدت بیشتری با این محدوده درگیر بماند، احتمال ریزش آن در کوتاه مدت بیشتر خواهد شد.

۲- تحلیل تکنیکال ارز وراسیتی (Verasity)

وراسیتی یک پلتفرم اشتراک گذاری محتوای ویدیویی و کسب درآمد از آن‌ است. توکن VRA، ارز بومی این پروژه است که در ماه اخیر جزو پرسود‌ترین رمز ارزهای دنیای کریپتو بود. در ادامه با تحلیل این ارز دیجیتال همراه ما باشید.

تحلیل وراسیتی (Verasity) در تایم فریم روزانه

تحلیل ارز verasity

وراسیتی در تایم فریم روزانه با مقاومت استاتیک خود درگیر شده و در صورتی که بتواند این ناحیه را با قدرت پشت سر بگذارد، می‌توانیم به رشد آن امیدوار باشیم. این در حالی است که ریزش بیشتر قیمت و فاصله‌ گرفتن آن از این ناحیه، می‌تواند باعث پررنگ‌تر شدن سناریوی نزولی شود.

تحلیل وراسیتی (Verasity) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل وراسیتی

همانطور که در چارت ۴ ساعته توکن وراسیتی مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال با سقف کانال خود درگیر شده و بعد از نفوذ به بالای این محدوده، ریزش کرده است. به نظر می‌رسد در صورتی که VRA بالای این سقف تثبیت شود، می‌تواند به رشد خود در کوتاه مدت ادامه دهد، اما در صورت ریزش کل بازار، امکان کاهش ارزش این توکن نیز وجود دارد.

۳- تحلیل تکنیکال ارز فلو (Flow)

فلو یک بلاک چین سریع و غیرمتمرکز لایه اول است که توسط تیم توسعه دهنده پروژه‌های مطرحی مانند CryptoKitties و NBA Top Shot توسعه داده شده است. در صرافی پول نو می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت،‌ به خرید ارز فلو (FLOW) بپردازید.

تحلیل فلو (Flow) در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال FLOW

در تایم فریم روزانه، ارز فلو خط تریگر نزولی خود را شکسته و پول بک خود به این ناحیه را نیز تکمیل کرده است. بعد بعد از پول بک دوباره فاز صعودی گرفته و به نظر می‌رسد رشد آن می‌تواند تا حوالی محدوده مقاومتی استاتیک خود رشد کند. اما باید دید آیا این ناحیه شکسته خواهد شد یا باید منتظر ریزش بازار باشیم.

تحلیل فلو (Flow) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز flow

در این تایم فریم، قیمت به سقف باند بولینگر رسیده و کمی ریزش کرده است. به نظر می‌رسد احتمال اصلاح قیمت تا محدوده میانی این اندیکاتور و حتی کف آن وجود دارد. بعد از آن، احتمال رشد دوباره این ارز دیجیتال وجود خواهد داشت.


واچ لیست این هفته پول نو (۲۶ دی الی ۳ بهمن)

هفته گذشته بیت کوین محدوده ۲۱ هزار دلار خود را نیز درنوردید و شاهد بازیابی قدرتمند قیمت بسیاری از آلت کوین‌ها نیز بودیم. در واچ لیست این هفته بررسی می‌کنیم که در صورت ادامه روند صعودی بیت کوین، چه ارزهایی می‌توانند رشدهای خوبی را تجربه کنند. این هفته ۳ رمز ارزی که برای بررسی انتخاب کرده‌ایم عبارتند از: پالیگان (MATIC)، کاردانو (ADA) و هوک (HOOK). با پول نو همراه باشید.

درباره تاریخ اعتبار کوین‌های واچ لیست باید اشاره کنیم که این ارزها حداقل ۲ و حداکثر ۷ روز می‌توانند معتبر باشند، اما بیان دقیق بازه معتبر بودن آن‌ها بستگی به روند بازار داشته و نمی‌توان تاریخ دقیق ارائه کرد.

۱- تحلیل تکنیکال ارز پالیگان (MATIC)

پالیگان یکی از پروژه‌های لایه دو اتریوم است که به حل مشکلات مقیاس پذیری بلاک چین می‌پردازد. در ادامه به بررسی این ارز دیجیتال در تایم فریم‌های روزانه و ۴ ساعته می‌پردازیم. پس اگر قصد خرید پالیگان (MATIC) را دارید،‌ مطالعه این تحلیل می‌تواند برای شما مفید باشد.

تحلیل پالیگان (MATIC) در تایم فریم روزانه

تحلیل پالیگان روزانه

در تایم فریم روزانه شاهد برخورد قیمت پالیگان به یک مقاومت استاتیک هستیم که بعد از این اتفاق قیمت نیز کمی کاهش یافته است. در صورتی که پالیگان بتواند بالای این محدوده تثبیت شود،‌ می‌توانیم شاهد رشد آن باشیم. این در حالی است که ریزش بیشتر قیمت می‌تواند باعث باطل شدن سناریو نزولی شود.

تحلیل پالیگان (MATIC) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز متیک

در تایم فریم ۴ ساعته، ارز متیک بعد از اینکه خط روند صعودی خود را از دست داده، در حال پول بک خود را به این محدوده تکمیل کرده و فاز نزولی به خود گرفته است. در صورتی که قیمت در کندل‌های بعدی فاصله بیشتری با این ناحیه بگیرد، سناریو نزولی این ارز دیجیتال پررنگ‌تر خواهد شد.

۲- تحلیل تکنیکال ارز کاردانو (ADA)

کاردانو یکی از پروژه‌های بلندپروازانه دنیای ارزهای دیجیتال است که توسط چارلز هاسکینسون (از بنیانگذاران اتریوم) پایه ریزی شده است. ما در پول نو از خرید کاردانو پشتیبانی می‌کنیم، اما پیش از خرید بهتر است نگاهی به روند کلی این ارز داشته باشیم.

تحلیل کاردانو (ADA) در تایم فریم روزانه

تحلیل کاردانو

در این تایم فریم شاهد شکسته شدن خط روند نزولی آدا و رشد قیمت از این محدوده هستیم. در صورتی که این ارز دیجیتال به رشد خود ادامه می‌تواند تا محدوده مقاومتی مشخص شده در تصویر رشد کند. این در حالی است که البته امکان مشاهده یک پول بک و سپس رشد قیمت نیز وجود خواهد داشت.

نکته مهم: در صورت ریزش کل بازار،‌ قیمت آدا نیز می‌تواند شدیداً تاثیر منفی گرفته و سناریو صعودی معکوس شود.

تحلیل کاردانو (ADA) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز آدا

در تایم فریم ۴ ساعته شاهد رشد قیمت آدا و برخورد آن به سقف مقاومتی اندیکاتور باند بولینگر هستیم. بعد از این،‌ قیمت تا حوالی محدوده میانی بولینگر ریزش کرده و در صورتی که این ناحیه (که یک حمایت محسوب می‌شود) از دست برود،‌ شاهد ریزش بیشتر قیمت نیز خواهیم بود. اما در صورت حمایت روند از این ناحیه احتمال رسیدن دوباره قیمت به سقف Bolinger Band وجود دارد.

۳- تحلیل تکنیکال ارز هوک (HOOK)

پروتکل هوک (Hooked Protocol) یک بستر یادگیری و کسب درآمد در حوزه وب ۳ است که به زعم کارشناسان بازار می تواند یکی از پروژه‌های کریپتویی آینده‌دار باشد. در ادامه به بررسی تحلیل این ارز دیجیتال در تایم فریم روزانه و چهارساعته می‌پردازیم. در صورتی که قصد خرید ارز هوک (HOOK) را دارید، می‌توانید در پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و این دارایی دیجیتال را بدون احراز هویت خریداری نمایید.

تحلیل هوک (HOOK) در تایم فریم روزانه

تحلیل ارز هوک

هوک به تازگی در بایننس و سایر صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شده و به همین دلیل چارت تکنیکالی آن (مخصوصا در تایم فریم روزانه) چندان اطلاعات جالبی برای ارائه ندارد. ما در این تحلیل از اندیکاتور باند بولینگر استفاده کرده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت این ارز دیجیتال به سقف باند بولینگر رسیده و احتمال ریزش آن تا حمایت میانی این اندیکاتور وجود دارد.

تحلیل هوک (HOOK) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز HOOK

در تایم فریم ۴ ساعته شاهد شکسته شدن سقف کانال صعودی روزانه هستیم. در حال حاضر قیمت ارز HOOK در حال پول بک به سقف شکسته شده است و امکان حمایت دوباره از آن وجود دارد. اما در صورتی که شاهد ریزش بیشتر قیمت و از دست رفتن این محدوده باشیم، امکان افزایش ریزش‌ها وجود خواهد داشت.


واچ لیست این هفته پول نو

هفته اخیر بعد از مدت‌ها با رشد قیمت بیت کوین،‌ آلت کوین‌ها نیز حرکات صعودی بسیار خوبی را تجربه کردند. در صورتی که روند صعودی فعلی بازار ادامه پیدا کند، همچنان جا برای رشد قیمت رمز ارزها وجود دارد. در واچ لیست این هفته به بررسی سه ارز لایدو دائو (LDO)، آپتیمیزم (OP) و سولانا (SOL) خواهیم پرداخت.

۱- تحلیل تکنیکال ارز لایدو دائو (LDO)

لایدو یکی از پروژه‌های دیفای جذاب و نسبتا تازه وارد است که از همان ابتدای عرضه توکن خود، استقبال خوبی از آن شد. در بازار نزولی ۲۰۲۲ نیز، خرید لایدو (LDO) درصد بالایی از پورتفولیوی سرمایه گذاران را تشکیل داده بود.

تحلیل لایدو (LDO) در تایم فریم روزانه

تحلیل ارز لایدو

لایدو در کمتر از یک هفته عملکرد فوق العاده درخشانی را از خود به نمایش گذاشته و رشد بسیار جذابی را تجربه کرده است. قیمت این رمز ارز در حال نزدیک شدن به سقف تاریخی آن است و در صورتی که آن را به سمت بالا بشکند، احتمالا یک پامپ قدرتمند دیگر به سرمایه گذاران پس بدهد. البته همانطور که مشاهده می‌کنید خط تریگر مدتی است که شکسته شده و امکان پول بک و در نتیجه ریزش LDO وجود دارد.

تحلیل لایدو (LDO) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل لایدو دائو

در این تایم فریم می‌توانیم یک کانال برای لایدو ترسیم کنیم و همانطور که مشاهده می‌کنید بعد از ریزش‌های شدید قیمت، اکنون با رشد قیمت لایدو دائو، روند این رمز ارز در حال شکستن بدون توقف سقف کانال‌ها است. فعلا شاهد سیو سود معامله‌گران هستیم، اما بعد از مدتی در صورتی که وضعیت کل بازار همچنان صعودی باشد، احتمال افزایش دوباره ارزش آن وجود خواهد داشت.

۲- تحلیل تکنیکال ارز آپتیمیزم (OP)

اپتیمیسم یک راه حل لایه دو است که توسعه و ساخت آن بر عهده توسعه دهندگان شبکه اتریوم بوده است. توکن OP، ارز مرجع این پروتکل است. اگر قصد خرید آپتیمیزم (OP) را دارید، در ادامه با تحلیل این ارز دیجیتال همراه پول نو باشید.

تحلیل آپتیمیزم (OP) در تایم فریم روزانه

تحلیل آپتیمیزم

همانطور که در نمودار OP قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال توانسته محدوده تریگر نزولی خود را با قدرت به سمت بالا شکسته و روندی صعودی را آغاز کند.

بنظر می‌رسد امکان افزایش سیو سودها و در نتیجه ریزش بازار وجود دارد. اما در صورتی که مقاومت استایتک اصلی آن به سمت بالا شکسته شود، می‌توانیم شاهد وقوع یک پامپ دیگر در چارت این دارایی دیجیتال باشیم.

تحلیل آپتیمیزم (OP) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز اپتیمیسم

در تایم فریم ۴ ساعته ارز OP یک کانال صعودی دارد که همانطور که مشاهده می‌کنید،‌ رشد اخیر باعث شکسته شدن آن شده است. اکنون می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بعد از یک سیو سود جزئی و پول بک، این توکن رشد قابل قبولی را تجربه کند. البته سناریو نزولی را نباید فراموش کنیم.

۳- تحلیل تکنیکال ارز سولانا (SOL)

سولانا یکی از بلاک چین‌های محبوب بازار است که به دلیل سرعت بالای شبکه خود شهرت دارد. ارز SOL توکن مرجع این شبکه است که درون این پلتفرم کاربرد دارد و علاوه بر این خرید سولانا به عنوان یک سرمایه گذاری گزینه‌ای منطقی به شمار می‌رود.

تحلیل سولانا (SOL) در تایم فریم روزانه

تحلیل امروز سولانا

در تایم فریم روزانه سولانا می‌توانیم یک کانال روزانه نزولی پیدا کنیم که قیمت در حال حاضر توانسته محدوده میانی آن را به سمت بالا شکسته و فاز صعودی بگیرد. در صورتی که سیو سود معامله‌گران به اتمام برسد، می‌توانیم انتظار رشد دوباره این دارایی دیجیتال در روزهای پیش رو را داشته باشیم. اما ریزش بازار می‌تواند بار دیگر باعث کاهش ارزش این دارایی دیجیتال شود.

تحلیل سولانا (SOL) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل کوتاه مدت سولانا

در تایم فریم ۴ ساعته، همانطور که مشاهده می‌کنید،‌ سولانا محدوده خط تریگر درونی را شکسته و به سمت تریگر بیرونی با شتاب بسیار بالایی در حرکت است. در صورتی که بتواند این ناحیه را هم پشت سر بگذارد،‌ می‌توانیم شدیداً به آینده آن در کوتاه مدت امیدوار باشیم.

البته در نظر داشته باشیم که هیچوقت بازار به صورت پیوسته صعودی یا نزولی نیست و در این میان اصلاح هم وجود دارد. به همین دلیل ریزش دوباره سولانا چندان دور از انتظار نخواهد بود.


این هفته چه رمز ارزهایی را زیر نظر داشته باشیم؟

هفته گذشته ارزهایی که در واچ لیست ما قرار داشتند، همانطور که پیش بینی کرده بودیم با تاثیر از ریزش بیت کوین، کاهش ارزش قابل توجهی را تجربه کردند. این هفته نیز به بررسی ۳ ارز دیجیتال دیگر در تایم فریم‌های روزانه و ۴ ساعته پرداخته و امکان رشد آن‌ها را بررسی می‌کنیم. ارزهای این هفته عبارتند از: پولکادات (DOT)، پنکیک سواپ (CAKE)، کازماس (ATOM).

۱- تحلیل تکنیکال ارز پولکادات (DOT)

پولکادات یکی از پروژه‌های مطرح در بازار کریپتوکارنسی است که جایگاه خود را به خوبی در میان آلت کوین‌ها تثبیت کرده است. در ادامه قصد داریم به بررسی تایم فریم روزانه و ۴ ساعته ارز دات بپردازیم، پس اگر قصد خرید پولکادات را دارید، در این تحلیل همراه ما باشید.

تحلیل پولکادات (DOT) در تایم فریم روزانه

تحلیل پولکادات

ارز دات در تایم فریم روزانه در حال شکست خط تریگر درونی خود است و در صورتی که بتواند بالای این ناحیه کندل تثبیتی به ثبت برساند، می‌توانیم به رشد آن امیدوار باشیم. در این صورت DOT می‌تواند تا تریگر بیرونی خود که در چارت مشخص شده رشد کند. توجه داشته باشیم که در صورت ریزش قیمت پولکادات از ناحیه فعلی، سناریو صعودی باطل خواهد شد.

تحلیل پولکادات (DOT) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل polkadot

در تایم فریم ۴ ساعته شاهد شکسته شدن مقاومت میانه کانال هستیم که نشانه خوبی است. در صورتی که این روند ادامه داشته باشد، رشد پولکادات می‌تواند تا سقف کانال ادامه داشته و سپس به درون کانال بالایی وارد شود.

۲- تحلیل تکنیکال ارز پنکیک سواپ (CAKE)

پنکیک سواپ یک صرافی غیرمتمرکز بر بستر شبکه بایننس اسمارت چین است و در میان DEXهای بازار حجم معاملات قابل قبولی دارد. ارز کیک نیز توکن مرجع این پلتفرم محسوب می‌شود. اگر بعد از خواندن این تحلیل تصمیم به خرید ارز کیک (CAKE) گرفتید، می‌توانید با ثبت نام در پول نو و بدون نیاز به احراز هویت این ارز دیجیتال را خریداری کنید.

تحلیل پنکیک سواپ (CAKE) در تایم فریم روزانه

تحلیل پنکیک سواپ

در تایم فریم روزانه پنکیک سواپ روی یک محدوده حمایتی مینوری فرود آمده و در صورتی که از این ناحیه حمایت شود، امکان رشد آن وجود خواهد داشت. البته یک حمایت معتبرتر نیز در زیر این ناحیه وجود داشته و امکان ریزش ارز کیک تا این منطقه وجود دارد.

در صورت ریزش CAKE می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در محدوده حمایتی پایین، شاهد حمایت دوباره از آن باشیم. اما حتی در صورت رشد این رمز ارز از محدوده فعلی یک محدوده مقاومتی نزدیک آن وجود دارد که امکان ریزش دوباره از این محدوده وجود خواهد داشت.

تحلیل پنکیک سواپ (CAKE) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز کیک

در تایم فریم ۴ ساعته شاهد نزدیک شدن قیمت به خط تریگر نزولی هستیم و در صورتی که در کندل‌های آینده شاهد شکسته شدن این ناحیه و تثبیت قیمت بالای آن باشیم،‌ امکان رشد پنکیک سواپ در کوتاه مدت وجود دارد. البته این منطقه یک مقاومت به حساب می‌آید و به همین دلیل ریزش یا رنج زدن قیمت در حوالی این محدوده می‌تواند به سناریو‌های دیگر ما تبدیل شوند.

۳- تحلیل تکنیکال ارز کازماس (ATOM)

از کازماس به عنوان اینترنت بلاک چین یاد می‌شود که چرا که به عنوان یک شبکه کراس چین بین بلاک چین‌های مختلف کاربرد دارد. ارز کازماس که با نماد ATOM شناخته می‌شود، توکن مرجع این پروتکل است. برای خرید ارز کازماس می‌توانید حساب کاربری خود را در پول نو ایجاد کنید.

تحلیل کازماس (ATOM) در تایم فریم روزانه

تحلیل کازماس

در تایم فریم روزانه قیمت کازماس به یک محدوده مقاومتی استاتیک رسیده است که یک ناحیه مهم به حساب می‌آید. در صورتی که شاهد شکسته شدن این ناحیه باشیم، رشد کازماس می‌تواند ادامه داشته باشد، اما در صورتی که قیمت بار دیگر ریزش کند،‌ نزدیک‌ترین هدف آن در حوالی خط روند صعودی خواهد بود.

تحلیل کازماس (ATOM) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز اتم

در این تایم فریم، کازماس درون یک کانال نزولی در حال معامله است و قیمت این رمز ارز به سقف کانال رسیده، در نتیجه وضعیت آن از حساسیت بالایی برخوردار است. در صورتی که شاهد شکسته شدن این محدوده باشیم، کازماس می‌تواند رشد بیشتری را تجربه کرده و تا مقاومت میانه‌ کانال بالایی برسد. این در حالی است که ریزش از این محدوده می‌تواند فعلا سناریو صعودی ما را به عقب انداخته و یا حتی باطل کند.


واچ لیست این هفته پول نو؛ بررسی ۳ رمز ارز با پتانسیل رشد بالا

این هفته سال نو میلادی آغاز خواهد شد و بسیاری از افراد باتوجه به گذشته بازار خوشبین هستند که بیت کوین و سایر کریپتوکارنسی‌ها بتوانند در این مدت عملکرد خوبی از خود نشان دهند. در صورتی که این هفته شاهد رشد کل بازار باشیم، امکان رشد سه رمز ارز آوه (AAVE)، آپتوس (APTOS) و ریپل (XRP) وجود دارد. در واچ لیست این هفته پول نو به بررسی وضعیت تکنیکالی این سه ارز دیجیتال می‌پردازیم.

۱- تحلیل تکنیکال ارز آوه

آوه پلتفرم محبوب وام دهی بر بستر بلاک چین است که در مقایسه با سایر پلتفرم‌های رقیب حجم معاملات بسیار بالاتری دارد. ارز آوه (AAVE) که توکن بومی این بستر غیرمتمرکز به حساب می‌آید، جزو ارزهای محبوب بازار کریپتوکارنسی است. آیا این هفته وضعیت بازار برای خرید آوه (AAVE) مناسب است؟ در تحلیل چارت این رمز ارز همراه ما باشید.

تحلیل آوه در تایم فریم روزانه

تحلیل AAVE

به نظر می‌رسد آوه از نظر تکنیکالی در وضعیت مناسبی قرار دارد و امکان رشد آن احساس می‌شود. همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت AAVE به یک حمایت مهم رسیده و از طرف دیگر به تریگر درونی خود نزدیک شده است. در صورتی که شاهد شکسته شدن این خط تریگر باشیم، امکان رشد این رمز ارز وجود خواهد داشت. البته در صورتی که حمایت فعلی از دست برود، سناریو صعودی باطل خواهد شد.

تحلیل آوه در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز AAVE

همانطور که مشاهده می‌کنید، آوه در تایم فریم ۴ ساعته چندین بار به خط روند صعودی خود برخورد کرده و از این محدوده حمایت شده است. قیمت در حال حاضر به وضوح فاز صعودی گرفته، اما یک مقاومت نیز سد راه خود دارد. در صورت شکسته شدن این مقاومت می‌توانیم به رشد بیشتر AAVE امیدوار شویم. این در حالی است که سیو سود معامله‌گران کوتاه مدت و ریزش بیشتر بازار می‌تواند منجر به از دست رفتن خط روند و شروع یک ترند نزولی تازه شود.

۲- تحلیل تکنیکال ارز آپتوس

آپتوس یک بلاک چین نسبتا تازه تاسیس در دنیای بلاک چین به حساب می‌آید که با هدف سرعت بخشیدن به تراکنش‌ها، خود را به عنوان قاتل سولانا معرفی می‌کند. ما در پول نو از خرید و فروش آپتوس پشتیبانی می‌کنیم، بنابراین در صورتی که وضعیت این رمز ارز را برای خرید مناسب می‌دانید، می‌توانید روی پول نو حساب کنید.

تحلیل آپتوس در تایم فریم روزانه

تحلیل آپتوس

آپتوس در حال حاضر به مهم‌ترین محدوده حمایتی خود بسیار نزدیک شده است و در نتیجه امکان ورود دوباره خریداران و رشد آن وجود دارد. مهم‌ترین مقاومت نزدیکی که می‌توان برای آپتوس ترسیم کرد، محدوده خط تریگر نزولی روزانه است. اما آیا امکان رشد APTOS در کوتاه مدت وجود دارد؟ بهتر است نگاهی به تایم فریم ۴ ساعته‌ این رمز ارز داشته باشیم.

تحلیل آپتوس در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز APTOS

در این تایم فریم، آپتوس با محدوده مقاومت EMA درگیر است و چندین بار با برخورد به آن ریزش کرده است. در صورتی که این ناحیه شکسته شود، می‌توانیم به رشد آن در کوتاه مدت امیدوار باشیم. در صورتی که روند نزولی ادامه پیدا کند، اوضاع برای APTOS جالب نخواهد شد.

۳- تحلیل تکنیکال ارز ریپل

ریپل یکی از شناخته شده‌ترین و قدیمی‌ترین پروژه‌های دنیای کریپتوکارنسی است. البته یکی از دلایل شهرت این شبکه، دعوای حقوقی آن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است که همچنان ادامه دارد. شناخته‌شده بودن این رمز ارز باعث شده خرید ریپل به سادگی امکان پذیر باشد.

تحلیل ریپل در تایم فریم روزانه

تحلیل ریپل

قیمت ریپل در چارت روزانه بین دو خط روند صعودی و نزولی فشرده شده است. بنابراین در صورتی که شاهد شکسته شدن یکی از این نواحی باشیم، قیمت شدیداً تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

همانطور که در چارت این رمز ارز قابل مشاهده است، در صورت شکسته شدن خط روند نزولی در این هفته، ریپل می‌تواند به یکی از توکن‌های پرسود ما تبدیل شود.

تحلیل ریپل در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل XRP

در تایم فریم ۴ ساعته، ریپل به محدوده مقاومتی خود نزدیک شده و در صورتی که بتواند این ناحیه را با قدرت پشت سر بگذارد، می‌توانیم به رشد کوتاه مدت ریپل امیدوار باشیم. اما در صورت از دست رفتن خط روند صعودی ۴ ساعته،‌ سناریو صعودی کوتاه مدت ما باطل خواهد شد.


این هفته چه ارزهایی را تحت نظر داشته باشیم؟

برای این هفته تحلیل ۳ رمز ارز مطرح بازار را برای شما آماده کرده‌ایم. توجه داشته باشید که در کنار این سه کوین حتما تحلیل‌های بیت کوین و اتریوم پول نو را نیز مطالعه کنید، به این دلیل که این دو ارز دیجیتال به روند بازار جهت می‌دهند. ارزهایی که برای این هفته باید در نظر داشته باشید عبارتند از: کاردانو (ADA)، تتا فیول (TFUEL) و کوانت (QNT).

۱- تحلیل تکنیکال ارز کاردانو (ADA)

کاردانو از بلاک چین‌های نسل سوم دنیای کریپتوکارنسی است که با هدف رفع مشکلات شبکه‌هایی مانند اتریوم به وجود آمده است. به عقیده بسیاری از کارشناسان، رمز ارز آدا یکی از ارزهای آینده‌دار بازار است. می‌توانید در پول نو به سادگی به خرید کاردانو بپردازید.

تحلیل کاردانو (ADA) در تایم فریم روزانه

تحلیل آدا

کاردانو روند نزولی بسیار طولانی مدتی را در پیش گرفته و به شدت سرمایه گذاران خود را خسته کرده است. این رمز ارز در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از سقف تاریخی خود فاصله گرفته و با قیمت ۰.۲۶ دلار در حال معامله است.

همانطور که در چارت کاردانو قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال کف یک کانال روزانه را از دست داده و امکان ریزش بیشتر آن وجود دارد. البته هنوز کندل تثبیتی زیر این محدوده مشاهده نشده و امکان برگشت قیمت وجود دارد. اما در کل سناریو نزولی پررنگ‌تر به نظر می رسد.

تحلیل کاردانو (ADA) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل کاردانو

در تایم فریم ۴ ساعته نیز کاردانو با ریزش‌های بسیار سنگین، کف چند کانال صعودی را بی وقفه شکسته و همچنان در حال ادامه روند نزولی خود است. در صورت حمایت خریداران امکان یک بازیابی محدود برای کاردانو وجود دارد، اما همچنان نمی‌توان به چشم انداز کوتاه مدت آن چندان امیدوار بود.

۲- تحلیل تکنیکال ارز تتا فیول (TFUEL)

تتا فیول یکی از دو توکن بلاک چین تتا است و به عنوان توکن کاربری (utility token) در این شبکه غیر متمرکز کاربرد دارد. در پول نو می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت در سریع‌ترین زمان ممکن به خرید تتا فیول بپردازید.

تحلیل تتا فیول (TFUEL) در تایم فریم روزانه

تحلیل ارز TFUEL

در تایم فریم روزانه تتا فیول می‌توانیم یک کانال نزولی روزانه ترسیم کنیم که قیمت در حال حاضر به کف آن رسیده است. امکان افزایش حمایت خریداران از این محدوده به شدت وجود دارد و در نتیجه می‌توانیم به چشم انداز میان مدت این رمز ارز خوشبین باشیم. البته باید توجه داشته باشیم که در صورت از دست رفتن این ناحیه، سناریو صعودی آن باطل خواهد شد.

تحلیل تتا فیول (TFUEL) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز تتا فیول

در تایم فریم ۴ ساعته به تحلیل این ارز دیجیتال با استفاده از ابزار فیبوناچی پرداخته‌ایم. همانطور که مشاهده می‌کنید این ارز دیجیتال یک کلاستر فیبوناچی در محدوده قیمتی ۰.۰۳ دلار دارد و احتمال ریزش قیمت و سپس حمایت آن در این ناحیه وجود دارد.

از طرف دیگر توجه داشته باشید که در صورتی که این ارز در کف کانال روزانه حمایت شود می‌تواند تا نواحی قیمتی مشخص شده در چارت پیشروی کند.

۳- تحلیل تکنیکال ارز کوانت (QNT)

کوانت در سال ۲۰۱۸ با هدف اتصال بلاک چین‌های مختلف در مقیاس جهانی عرضه شد. این شبکه قصد دارد به عنوان پلی میان بلاک چین‌های مختلف، ارتباط این شبکه‌ها را تسهیل کند. در پول نو به سادگی می‌توانید به خرید ارز کوانت بپردازید.

تحلیل کوانت (QNT) در تایم فریم روزانه

تحلیل QNT

کوانت در تایم فریم روزانه به زیر خط روند صعودی خود نفوذ کرده،‌ اما خوشبختانه هنوز شاهد کندل تثبیتی در زیر این ناحیه نبوده‌ایم. به نظر می‌رسد امکان برگشت قیمت از ناحیه فعلی وجود دارد، اما برای اطمینان بیشتر بهتر است نگاهی به تایم فریم‌های پایین‌تر نیز بیندازیم.

تحلیل کوانت (QNT) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز کوانت

اگر چارت ۴ ساعته کوانت را مشاهده کنید، متوجه می‌شوید که قیمت این رمز ارز بین یک خط تریگر نزولی و محدوده حمایتی استاتیک فشرده شده است و خارج شدن قیمت از سقف می‌تواند باعث رشد این دارایی دیجیتال گردد. در عین حال باید توجه داشت که از دست رفتن حمایت فعلی می‌تواند سناریو صعودی را معکوس کند.


واچ لیست هفته پول نو

برای هفته پیش رو ۳ ارز دیجیتال مطرح بازار را که در روزهای اخیر نیز ترند شده‌اند مورد بررسی قرار می‌دهیم. البته که این آلت کوین‌ها از روند بیت کوین شدیداً تاثیر خواهند گرفت و به همین دلیل باید تحلیل بیت کوین را هم تحت نظر داشته باشیم. در ادامه واچ لیست این هفته پول نو، با تحلیل ارزهای چین لینک، هارمونی و کازماس با ما همراه باشید.

۱- تحلیل تکنیکال ارز چین لینک (LINK)

چین لینک از پروژه‌های محبوب اوراکلی است که حجم معاملات بالایی داشته و به خوبی جایگاه خود را در میان ارزهای دیجیتال مطرح بازار پیدا کرده است. اگر شما هم در این هفته قصد خرید چین لینک را دارید، مطالعه این تحلیل می‌تواند برایتان مفید باشد.

تحلیل چین لینک (LINK) در تایم فریم روزانه

تحلیل چین لینک

در تایم فریم روزانه شاهد معامله ارز چین لینک درون یک باکس رنج بلند مدت هستیم. خارج شدن قیمت از کف یا سقف این محدوده می‌تواند در آینده چین لینک بسیار تعیین کننده باشد.

فعلا به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال در حال رسیدن به حمایت مینوری خود است و در صورتی که خریداران از این ناحیه حمایت کنند می‌توانیم شاهد رشد قیمت LINK باشیم. از دست رفتن این ناحیه می‌تواند قیمت را به سمت حمایت اصلی برساند.

تحلیل چین لینک (LINK) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز لینک LINK

در تایم فریم ۴ ساعته قیمت ارز لینک با ممنتوم تقریبا بالا روی یک حمایت استاتیک فرود آمده است. در صورتی که خریداران از این ناحیه حمایت کنند، می‌توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم، اما از دست رفتن حمایت فعلی روند کوتاه مدت LINK را نیز نزولی خواهد کرد.

۲- تحلیل تکنیکال ارز هارمونی (ONE)

هارمونی یک بلاک چین سریع و ایمن است که قصد دارد ایجاد، توسعه و استفاده از اپلیکیشن‌های غیر متمرکز (Dapp) را بسیار آسان‌تر کند. ارز ONE توکن اصلی این شبکه است. در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این رمز ارز هستند، می‌توانید از صرافی پول نو برای خرید هارمونی استفاده کنید.

تحلیل هارمونی (ONE) در تایم فریم روزانه

تحلیل ارز هارمونی

ارز هارمونی در محدوده حساسی قرار دارد، قیمت این رمز ارز به محدوده مقاومتی میانه کانال رسیده، اما با فروش‌های سنگین نتوانسته آن را پشت سر بگذارد. در حال حاضر هارمونی هنوز این با این محدوده درگیر است، در صورتی که بتواند آن را بشکند،‌ احتمال رشد قیمت تا سقف کانال وجود خواهد داشت. این در حالی است که ریزش بیشتر قیمت هارمونی می‌تواند آن را به سمت کف کانال هدایت کند.

تحلیل هارمونی (ONE) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز هارمونی ONE

در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که مشاهده می‌کنید، هارمونی خط روند صعودی خود را به سمت پایین شکسته و به وضوح فاز نزولی گرفته است. به نظر می‌رسد در حال حاضر در کوتاه مدت سناریو نزولی پررنگ‌تر باشد، هر چند امکان یک پول بک به خط روند وجود دارد.

۳- تحلیل تکنیکال ارز کازماس (ATOM)

کازماس یک بلاک چین غیرمتمرکز مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام (PoS) است. به این معنی که اعتبارسنج‌هایی که توکن‌های بیشتری در شبکه قفل کنند، احتمال بیشتری وجود دارد که به عنوان تایید کننده تراکنش‌ها و دریافت کننده پاداش بلاک انتخاب شوند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید کازماس ابتدا تحلیل کوتاه مدت و بلند مدت آن را مطالعه کنید.

تحلیل کازماس (ATOM) در تایم فریم روزانه

تحلیل کازماس

همانطور که در نمودار کازماس مشاهده می‌کنید، قیمت این ارز دیجیتال شدیدا به خط روند صعودی نزدیک شده است. به نظر می‌رسد امکان رشد ارز کازماس از محدوده فعلی وجود داشته باشد.

البته باید توجه داشته باشیم که محدوده فعلی از حساسیت بالایی برخوردار است و در صورتی که قیمت این ناحیه را از دست بدهد شاهد ریزش ویرانگر ارز اتم خواهیم بود.

تحلیل کازماس (ATOM) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ارز اتم ATOM

قیمت کازماس در تایم فریم ۴ ساعته به کف کانال رسیده و کمی هم به زیر این ناحیه نفوذ کرده است. فعلا شاهد تثبیت قیمت زیر کف کانال نبوده‌ایم به همین خاطر امکان برگشت قیمت به درون کانال همچنان وجود دارد.

در صورتی که در ساعت‌های پیش رو کندل تثبیتی مشاهده کنیم، احتمالا ریزش‌های بیشتری در راه خواهد بود. هرچند سناریو صعودی پررنگ‌تر به نظر می‌رسد.


واچ لیست پول نو

خریداران شدیدا در حال حمایت از ناحیه ۱۷ هزار دلاری بیت کوین هستند و در صورتی پیروزی آن‌ها بر فروشندگان، شاهد رشد قیمت BTC و در نتیجه سبزپوش شدن کل بازار خواهیم بود. در ادامه ۳ ارز دیجیتالی که در صورت وقوع این مسئله مستعد رشد هستند را بررسی می‌کنیم. این رمز ارزها عبارتند از: انکر (ANKR)، استپن (GMT) و ایپ کوین (APE).

۱- تحلیل تکنیکال ارز انکر (ANKR)

اجرای یک نود برای تبدیل شدن به تاییدکننده بلاک چین‌‌ها یکی از راه‌های کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال است، اما این کار علاوه بر چالش‌های فنی، نیازمند صرف هزینه برای سخت افزارهای تخصصی است. انکر با فراهم کردن یک زیرساخت‌های ابری برای اجرای نود در بلاک چین‌های PoS مختلف، این فرایند را بسیار آسان می‌کند. انکر پروژه‌ای در حوزه وب ۳ است و توکن ANKR به عنوان ارز مرجع این شبکه در استیکینگ و رای گیری‌های شبکه کاربرد دارد. یکی دیگر از کاربردهای این رمز ارز، سرمایه گذاری است. در صورتی که معتقد هستید این پروژه‌ آینده‌دار است می‌توانید با خرید انکر (ANKR) سود کسب کنید.

تحلیل انکر (ANKR) در تایم فریم روزانه

تحلیل انکر ANKR

ارز انکر درون یک کانال نزولی در حال معامله است و همانطور که می‌توان در نمودار آن مشاهده کرد، قیمت آن بعد از ریزش‌های اخیر به بالای محدوده میانی کانال برگشته است. به نظر می رسد ANKR بتواند در روزهای آتی روند صعودی خود را تا سقف کانال ادامه دهد.

البته به دلیل وضعیت کلی بازار، نمی‌توان انتظار حرکات صعودی شارپ را داشت. در صورت ریزش دوباره بیت کوین، حمایت فعلی انکر نیز از دست رفته و ممکن است شاهد معامله این رمز ارز در کف کانال باشیم.

تحلیل انکر (ANKR) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ANKR

در تایم فریم ۴ ساعته، قیمت انکر به خط تریگر نزولی خود نزدیک شده و در صورت شکسته شدن آن می‌توانیم امیدوار باشیم که این ارز دیجیتال بتواند تا مقاومت بعدی خود پیشروی کند. نکته مثبت فعلی این است که حمایت معتبری نزدیک قیمت فعلی انکر وجود دارد و در صورت ریزش انکر می‌توانیم انتظار حمایت دوباره از قیمت آن را داشته باشیم.

۲- تحلیل تکنیکال ارز استپن (GMT)

استپن یک بازی بلاک چینی توسعه داده شده بر بستر بلاک چین سولانا است که امکان کسب درآمد با دویدن را برای کاربران خود فراهم می‌کند. توکن GMT ارز حاکمیتی این برنامه است. در مقاله «استپن (StepN) چیست؟» به طور کامل درباره این بازی بلاک چینی بیشتر بخوانید. برای خرید GMT می‌توانید از صرافی پول نو استفاده کنید.

تحلیل استپن (GMT) در تایم فریم روزانه

تحلیل استپن GMT

در تایم فریم روزانه ارز استپن شاهد یک واگرایی مثبت هستیم که البته هنوز به طور کامل محرز نشده است. در صورت محرز شدن این واگرایی و شکسته شدن خط روند، احتمالا شاهد آغاز یک روند صعودی تازه در چارت GMT خواهیم بود. این در حالی است که باطل شدن واگرایی می‌تواند نشانه‌ای از ادامه روند نزولی با شتاب بیشتر باشد.

تحلیل استپن (GMT) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل GMT

در این تایم فریم به وضوح مشاهده می‌کنیم که ارز GMT فاز صعودی به خود گرفته و در حال حرکت به سمت نزدیک‌ترین مقاومت خود است. در صورتی که بتواند این محدوده را به سمت بالا بشکند، شاهد افزایش قیمت آن در کوتاه مدت خواهیم بود.

این در حالی است که خط روند صعودی استپن، فعلا نزدیک ترین حمایتی به شمار می‌رود که این رمز ارز به آن واکنش نشان داده است. به همین دلیل در صورت ریزش قیمت و از دست رفتن این حمایت،‌ احتمال اینکه شاهد افزایش ممنتوم ریزش‌ها باشیم وجود دارد.

۳- تحلیل تکنیکال ارز ایپ کوین (APE)

ایپ کوین از توکن‌های پر سر و صدای این روزهای بازار ارزهای دیجیتال بوده که توسط تیم کالکشن NFT بسیار محبوب BoredApeYachtClub توسعه داده شده است. در مقاله «ایپ کوین چیست؟» به طور کامل به توضیح این رمز ارز پرداخته‌ایم. در صرافی پول نو به راحتی با شارژ حساب کاربری خود بدون نیاز به احراز هویت به خرید ایپ کوین بپردازید.

تحلیل ایپ کوین (APE) در تایم فریم روزانه

تحلیل ایپ کوین

ایپ کوین در تایم فریم روزانه وضعیت نسبتا خوبی دارد. قیمت آن شدیدا به تریگر نزولی نزدیک شده که در صورت شکست این محدوده می‌توانیم به آغاز یک روند صعودی در چارت APE امیدوار شویم. البته سناریو نزولی را هم باید در نظر داشته باشیم.

تحلیل ایپ کوین (APE) در تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل APE

در تایم ۴ ساعته مشاهده می‌کنیم که ایپ کوین در حال حاضر به یکی از نواحی مقاومتی خود برخورد کرده و کمی از این محدوده فاز ریزشی گرفته است. در صورتی که ایپ بتواند این محدوده را پشت سر بگذارد، چند مقاومت دیگر سد راه آن قرار دارند. بنابراین این ارز دیجیتال نیازمند حمایت شدید خریداران کوتاه مدت است تا بتواند رشد خوبی را تجربه کند.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
10 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
مهناز نقوی
مهناز نقوی
12 days ago

باسلام و خسته نباشید..لطفا اگر امکانش هست یه تحلیل از رمز ارز فلو بگذارید.

مهناز نقوی
مهناز نقوی
13 days ago

واقعا خیلی ممنون که به فکر سود دیگران هستین .ان شاالله همیشه موفق باشین 🙏🙏🙏

مهناز نقوی
مهناز نقوی
13 days ago

سلام مجدد بله تاریخ و اعتبارشون

مهناز نقوی
مهناز نقوی
14 days ago

سلام خسته نباشین ممنون از تحلیلاتون ..لطفا اگه امکانش هست کنار هر تحلیلی که میگذارین تاریخ و ساعتشم بزارین .تشکر فراوان از همه دستنداران

حامد برکی
حامد برکی
22 days ago

سلام
ممنون از تحلیل هاتون. پیشنهاد خرید ارز خاصی برای سود در سالهای آینده دارید؟
البته بجز بیت و اتریوم

مریم مختاری
مریم مختاری
1 month ago

سلام

10
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x