بت

خرید و فروش بت

Basic Attention Token (BAT)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید بت با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال بت BAT را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم بت را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز بیسیک اتنشن توکن (BAT) چیست؟

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن رمز ارزیست که نقشی اساسی را در مرورگر اینترنتی Brave ایفا می‌کند. این ارز دیجیتال به‌طور خلاصه BAT نامیده می‌شود. در مرورگر بریو، مواردی مثل پرداخت پاداش مشاهده تبلیغات یا خرید حق اشتراک به وسیله ارز BAT صوت می‌گیرد. ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن و مرورگر بریو، هر دو توسط دو تن از معتبرترین افراد در حوزه ساخت مرورگرهای اینترنتی، به نام برندان آیک و برایان باندی ساخته شده‌اند.

خرید ارز بیسیک اتنشن توکن (BAT)

چه خرید رمز ارز بیسیک اتنشن توکن را به قصد سرمایه‌گذاری انجام دهید و چه برای پرداخت حق اشتراک برخی از سایت‌ها در مرورگر بریو، باز هم به آموزش خرید و فروش بیسیک اتنشن توکن نیاز خواهید داشت. در ادامه این نوشته بیشتر درباره مواردی که در نحوه ی خرید BAT باید مورد توجه قرار گیرند، صحبت خواهیم کرد.

راهنمای خرید BAT

خرید ارز بت از طریق سایت‌هایی که به آنها صرافی آنلاین می‌گوییم، قابل انجام است. این صرافی‌ها معمولا در قبال فروش BAT و سایر ارزهای دیجیتال، ارزهای فیات بین‌المللی یا برخی از رمزارزهای دیگر را دریافت می‌کنند. البته به دلیل تحریم‌ها، نحوه خرید ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن در ایران، مقداری متفاوت است که در بخش‌های بعدی بیشتر به آن می‌پردازیم.

حداقل میزان خرید بیسیک اتنشن توکن

حداقل مقدار خرید بیسیک اتنشن توکن و سایر ارزهای دیجیتال با توجه به مواردی مانند کارمزد انتقال این ارزها معین می‌شود. حداقل خرید ارز BAT در صرافی پول نو، در پایین‌ترین سطح ممکن و تنها معادل ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید ارز بت از صرافی

در کشور ما، نمی‌توان از راه پرداخت ارزهای فیات جهانی برای خرید آنلاین بیسیک اتنشن توکن اقدام کرد؛ زیرا به‌علت تحریم‌ها، شرایط پرداخت ارزهایی مثل دلار و یورو وجود ندارد. پس در ایران برای خرید بیسیک اتنشن توکن چه باید کرد؟ این مسئله به دست صرافی‌های معتبر ایرانی حل شده است. پول نو یکی از خوش‌سابقه‌ترین صرافی‌های ایرانی است که به‌جز مهیا کردن قابلیت خرید و فروش بیسیک اتنشن توکن در ایران، امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر را هم فراهم ساخته. شما می‌توانید از این صرافی برای خرید بیسیک اتنشن توکن با ریال استفاده کنید.

خرید بیسیک اتنشن توکن بدون احراز هویت

ثبت نام در صرافی جزو مراحل متداول در طریقه خرید ارز بت به‌شمار‌می‌رود. در پول نو، سایت معتبر خرید بیسیک اتنشن توکن، مرحله ثبت نام در کمتر از ۱ دقیقه انجام می‌شود. درکنار برخورداری از امکانات و امنیت این صرافی، می‌توانید به خرید بیسیک اتنشن توکن بدون احراز هویت بپردازید.

سایت معتبر خرید بیسیک اتنشن توکن

توجه به امنیت سایت خرید و فروش ارز BAT از مهمترین عواملی است که حین معامله باید به آن توجه کنیم. به‌غیر‌از آن بهتر است برای خرید بیسیک اتنشن توکن صرافی را درنظر بگیریم که دارای سابقه‌ای خوب، قیمت‌های پایین و پشتیبانی مناسب باشد.

خرید بیسیک اتنشن توکن در ایران

صرافی پول نو به‌عنوان یک سایت خرید بیسیک اتنشن توکن، تمام ویژگی‌های نام‌برده را عملی کرده و با کیفیتی بالا در خدمات، از معاملاتِ همراهان خود میزبانی می‌کند.

بهترین زمان برای خرید بیسیک اتنشن توکن

معاملات کاربران پول نو بدون درنگ در سیستم این صرافی، ثبت و انجام می‌شود؛ بنابراین، همراه با آسان‌تر شدن نحوه خرید بیسیک اتنشن توکن در ایران، فعالان بازار می‌توانند در بهترین زمان برای خرید بیسیک اتنشن توکن نیز اقدام کنند.

خرید بیسیک اتنشن توکن با کارمزد کم

کارمزدها بخشی جدا نشدنی از قیمت ارزهای دیجیتال هستند. در این صرافی، کارمزد معاملاتِ خرید و فروش ارز BAT برای برقراری امنیت حساب کاربران و افزایش کیفیت خدمات سایت استفاده می‌شود. با این‌حال این کارمزدها در صرافی پول نو، پایین و اقتصادی تنظیم شدند؛ طوری‌که مشتریان می‌توانند بدون نگرانی به خرید ارز بت ارزان بپردازند.

نحوه فروش بیسیک اتنشن توکن در ایران

اگر با روش خرید ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن آشنایید، نحوه فروش آن نیز برای شما کاری نخواهد داشت. بعد از ثبت نامی کوتاه و رایگان در پول نو، می‌توانید به خرید، فروش یا تبدیل ارز دیجیتال خود بپردازید.

فروش بیسیک اتنشن توکن

پول نو صرافی است که از معاملات لحظه‌ای برای بیش از ۱۱۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. شما بدون نیاز به منتظر ماندن در صف معاملات، می‌توانید در این صرافی فروش ارز BAT را نهایی کنید.

فروش بیسیک اتنشن توکن بدون احراز هویت

برای فروش ارز بت نیاز به کاری جز ثبت اطلاعات اولیه ندارید. فرقی ندارد، چه هنگام خرید BAT باشد و چه فروش یا تبدیل آن، شما به احراز هویت احتیاجی نخواهید داشت.

سوالات متداول

ارز دیجیتال بت (BAT) می‌توانید از صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی استفاده کنید. به طور مثال در صرافی پول نو خرید و فروش ارز BAT به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

برای خرید یا فروش ارز دیجیتال BAT در صرافی پول نو، نیازی به احراز هویت نیست و شما با هر سطح کاربری می‌توانید این دارایی دیجیتال را خریداری کرده و با بالاترین قیما لحظه‌ای بازار به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش بت را شروع کنید