ورلد کوین

خرید و فروش ورلد کوین

Worldcoin (WLD)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید ورلد کوین با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال ورلد کوین WLD را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم ورلد کوین را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ورلدکوین؛ انقلابی در دنیای بلاک چین

پروژه‌های کریپتویی جذابی روز به روز در دنیای رمز ارزها عرضه می‌شوند که هرکدام در جست و جوی حل یکی از مشکلات فضای بلاک چین و خلق ارزش در این عرصه هستند. اما ورلد کوین را شاید بتوان یکی از خلاقانه‌ترین آن‌ها به شمار آورد. این شبکه با اسکن عنبیه چشم افراد، به آن‌ها یک هویت دیجیتال می‌بخشد. این مسئله می‌تواند نه تنها در دنیای بلاک چین بلکه در ساز و کار جهان نیز یک انقلاب بزرگ ایجاد کند. افرادی که چشم خود را به وسیله دستگاه‌های مخصوص این پروژه اسکن کنند، به عنوان پاداش ارز WLD را کسب می‌کنند.

خرید ارز ورلدکوین

به نظر می‌رسد ورلد کوین یکی از آینده‌دارترین پروژه‌های وب ۳ در سال‌های آینده باشد، بنابراین بهتر است بخشی از سبد سرمایه گذاری‌مان را به خرید توکن ورلد کوین اختصاص دهیم. در صورتی که این

راهنمای خرید WLD

خرید ارز دیجیتال ورلد کوین بسیار آسان است و تفاوتی با خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار ندارد. کافی است در یک صرافی معتبر برای خرید WLD حساب کاربری ایجاد کنید. اگر هم که اکانت فعال در پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال دارید که حتما خودتان با نحوه خرید و فروش ورلد کوین آشنا هستید. اما اگر که هیچ آشنایی‌ای با نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال مثل ورلد کوین ندارید، نگران نباشید. در ادامه آموزش خرید ورلد کوین را به طور کامل با هم بررسی خواهیم کرد.

حداقل میزان خرید توکن WLD

خرید و فروش ارزهای دیجیتال استانداری مشخص در تمام جهان دارد، بنابراین چه در صرافی‌های داخلی خرید و فروش انجام دهید، چه در صرافی‌های خارجی؛ یک سری مسائل مانند حداقل میزان خرید WLD را باید رعایت کنید.

سایت معتبر خرید ارز ورلد کوین

شما هم در صرافی‌های ایرانی و هم در صرافی‌های کریپتویی امکان خرید ارز WLD را دارید، اما به دلیل قوانین سختگیرانه علیه ایرانیان در پلتفرم‌های خارجی، احتمال از دست رفتن سرمایه شما وجود دارد. بنابراین توصیه می‌کنیم از صرافی رمز ارز معتبر داخلی برای خرید رمز ارزها استفاده کنید. شما می‌توانید ارز WLD را از پول نو با کمترین کارمزد خریداری کنید.

خرید ارز WLD در ایران

ورلد کوین بعد از انتشار سر و صدای زیادی به پا کرد و همین مسئله باعث شد پلتفرم‌های زیادی این رمز ارز را به سرعت لیست کنند. پول نو نیز یکی از صرافی‌هایی بود که این رمز ارز را در سریع‌ترین زمان ممکن به ارزهای تحت پشتیبانی خود اضافه کرد و شما می‌توانید این رمز ارز را از ما خریداری کرده و در هر زمان به صرافی بفروشید.

خرید WorldCoin از صرافی

همانطور که وعده داده بودیم اکنون قصد داریم آموزش خرید و فروش ورلد کوین را قدم به قدم در صرافی پول نو بررسی کنیم. همانطور که می‌دانید، پول نو یک صرافی معتبر دانش بنیان برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است که امکان خرید یا فروش بیش از ۱۲۰ ارز دیجیتال از جمله ورلد کوین را فراهم می‌کند. برای شروع خرید ارز دیجیتال در پول نو، کافی است به سایت مراجعه کرده و حساب کاربری خود را در کمتر از چند دقیقه افتتاح کنید. بعد از آن با واریز تومان به حساب‌تان می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن خرید ارز ورلد کوین را آغاز کنید و نیازی هم به احراز هویت ندارید.

خرید ورلدکوین بدون احراز هویت

همانطور که اشاره کردیم، پول نو از معدود صرافی‌های ارز دیجیتال است که امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را بدون نیاز به احراز هویت فراهم کرده است. بنابراین در صورتی که می‌خواهید به خرید یا فروش WLD بپردازید، می‌توانید از صرافی پول نو بدون احراز هویت استفاده کنید.

نحوه فروش ورلد کوین در ایران

همانطور که اشاره کردیم، خرید و فروش ورلد کوین به سادگی امکان پذیر است و این مسئله در ایران نیز به همین شکل است. شما با استفاده از صرافی پول نو علاوه بر اینکه می‌توانید این توکن را خریداری کنید، امکان فروش WLD نیز با بالاترین قیمت روز بازار و در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما امکان پذیر است.

فروش ارز WLD بدون احراز هویت

در پول نو نیازی به احراز هویت برای خرید و فروش ورلد کوین ندارید و به همین دلیل می‌توانید این ارز دیجیتال را در هر زمان به سادگی به فروش برسانید. برای فروش ارز ورلد کوین، کافی است وارد حساب کاربری خود شده و چنانچه این رمز ارز را در کیف پول داخلی‌تان در پول نو نگهداری می‌کنید، در سریعترین زمان ممکن آن را بفروشید. همچنین اگر بعد از خرید، دارایی‌های خود را به کیف پول شخصی‌تان انتقال داده‌اید، تنها لازم است توکن‌های WLD خود را به حساب کاربری پول نوی خودتان انتقال بدهید و سپس مراحل فروش را تکمیل کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش ورلد کوین را شروع کنید