نیر پروتکل

نییر پروتکل

Near Protocol (NEAR)

قیمت نیر پروتکل

TMN 446,097
- 0.66%
USDT 7.72

آدرس کانترکت

بایننس اسمارت چین

0x1fa4...5d63

نمودار لحظه ای نیر پروتکل

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزنیر پروتکل
نمادNEAR

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 7.72

آخرین قیمت (‏تومان)‏

446,097

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 0.66%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

289,699,892
رتبه در بازار19

ارزش بازار (‏دلار)‏

8,426,375,614

نیر پروتکل چیست؟

NEAR Protocol یک پلتفرم برنامه غیرمتمرکز است که برای قابل استفاده کردن برنامه ها در وب طراحی شده است. این شبکه بر اساس مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) به نام Nightshade اجرا می‌شود که هدف آن ارائه مقیاس پذیری و فی ثابت است.

NEAR توکن بومی شبکه نیر پروتکل است که کاربردهایی مثل پرداخت هزینه تراکنش‌ها و ذخیره داده‌ها، اجرای نودهای شبکه، رای دهی برای تصمیمات پروژه و تخصیص منابع شبکه دارد.  پروتکل NEAR شبکه اصلی خود را در ۲۲ آوریل ۲۰۲۰ با یک میلیارد توکن NEAR ایجاد کرد. ۵ درصد از عرضه اضافی هر سال برای پشتیبانی از شبکه به عنوان پاداش دوره‌ای صادر می‌شود که ۹۰ درصد آن به اعتبار سنجی و ۱۰ درصد به خزانه پروتکل می‌رسد. ۳۰ درصد از کارمزد تراکنش‌ها به عنوان تخفیف به قراردادهایی که با یک تراکنش در تعامل هستند پرداخت می‌شود و ۷۰ درصد باقی مانده سوزانده می‌شود.

قیمت نیر پروتکل (NEAR)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۵/۲۸ میلادی و در این لحظه، نیر پروتکل، 446,097 تومان معادل $ 7.72 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Near Protocol طی ۲۴ ساعت اخیر - 0.66% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر نیر پروتکل 289,699,892.00 دلار است. ارز نیر پروتکل با نماد اختصاری NEAR در رتبه 19 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار نیر پروتکل هم اکنون 8,426,375,614 دلار آمریکاست.

دامیننس نیر پروتکل (NEAR)

dominance یا دامیننس Near Protocol به معنی میزان سهم ارز نیر پروتکل در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که NEAR چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس نیر پروتکل 0.31 درصد است. با تحلیل دامیننس نیر پروتکل و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای نیر پروتکل (NEAR)

حداکثر تعداد واحدهای ارز نیر پروتکل (NEAR) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز نیر پروتکل وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,183,246,171 واحد Near Protocol (NEAR) عرضه شده است. این تعداد واحدهای نیر پروتکل بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) NEAR هم اکنون 1,077,403,927 واحد است این یعنی چه تعداد واحد NEAR در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت نیر پروتکل

بیشترین رکورد قیمت نیر پروتکل (NEAR) تا کنون 20.44 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۰۱/۱۶. قیمت کنونی Near Protocol به نسبت این رکورد - 61.79% تغییر کرده است.

کمترین قیمت نیر پروتکل (NEAR) تا کنون 0.526762 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۱۱/۰۴. قیمت کنونی Near Protocol به نسبت این رکورد + 1382.71% تغییر کرده است.

خرید نیر پروتکل (NEAR)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید نیر پروتکل انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید NEAR استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Near Protocol و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید نیر پروتکل روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز NEAR را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید نیر پروتکل از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید نیر پروتکل را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای NEAR یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Near Protocol بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Near Protocol را در کیف پول خود دریافت کنید. نیر پروتکل NEAR روی بلاک چین NEAR Protocol, BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ NEAR خریداری شده را می‌پردازید. قیمت NEAR هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش نیر پروتکل (NEAR)

فرآیند فروش نیر پروتکل در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار NEAR مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش نیر پروتکل در پول نو روی شبکه NEAR Protocol, BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Near Protocol را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و نیر پروتکل را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز NEAR را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.
نکته مهم: برای انتقال ارز نیر پروتکل روی شبکه بایننس اسمارت چین باید ارز دیجیتال BNB را به عنوان گس فی در کیف پول خود داشته باشید. هنگام طی کردن فرآیند خرید و فروش به راهنماهای هر بخش توجه کنید.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش نیر پروتکل و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش نیر پروتکل را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.