تحلیل روزانه بیت کوین BTC (آخرین آپدیت ۸ خرداد ۱۴۰۲)

بیت کوین (BTC) به عنوان اولین ارز دیجیتال که از فناوری بلاک چین برای انجام و تایید تراکنش‌ها استفاده می‌کند. ارز دیجیتال بیت کوین فعالیت خود را در سال ۲۰۰۹ شروع کرد. از آن زمان تاکنون بیش از ۲۰ هزار رمز ارز دیگر به این جریان پیوسته‌اند که همه آن‌ها در کنار یک دیگر بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهند.

چرا باید تحلیل روزانه بیت کوین را دنبال کنیم؟

در حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال به یکی از پر معامله‌ترین بازارهای مالی تبدیل شده است. BTC (به عنوان پرچمدار این بازار) بیشترین حجم معامله را به خود اختصاص داده و در نتیجه بررسی و تحلیل نمودار بیت کوین از ضروریات سرمایه گذاران و فعالان این بازار قبل از خرید بیت کوین است.

علاوه بر این Bitcoin بیشترین تسلط بازار را در اختیار خود دارد. در حقیقت دلیل تاثیر تحرکات قیمتی این ارز دیجیتال بر سایر رمز ارزها نیز بالا بودن دامیننس بیت کوین است. به همین دلیل تحلیل دامیننس بیت کوین، در کنار آنالیز سایر شاخص‌های مهم تاثیرگذار در مارکت کریپتو، می‌تواند دید جامع‌تری از وضعیت بازار در اختیار ما قرار دهد.

تحلیل بیت کوین پول نو

ما در تیم تحلیلی پول نو، علاوه بر اینکه سعی کرده‌ایم جدیدترین محتوای فاندامنتالی درباره پروژه‌های کریپتویی مختلف را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم، بخش مهمی از تمرکزمان را نیز بر تحلیل تکنیکال رمز ارزهای مهم بازار گذاشته‌ایم تا دیدی کلی از وضعیت بازار و آینده احتمالی آن ترسیم کنیم. در ادامه می‌توانید به‌روز‌ترین تحلیل بیت کوین را که همواره در حال آپدیت است، مشاهده کنید.

این مقاله در تاریخ ۶ خرداد ۱۴۰۲ آپدیت شد

تحلیل ویدیویی بیت کوین این هفته

تحلیل بیت کوین امروز (۸ خرداد ۱۴۰۲)

بیت کوین برخلاف آنچه بیشتر معامله‌گران تصور می‌کردند از محدوده ۲۶ هزار دلار با قدرت حمایت شد و امروز قیمت آن به حوالی ۲۸,۴۰۰ دلار نیز رسید. البته اکنون شاهد ریزش جزئی قیمت BTC بوده‌ایم که به دلیل سیو سود معامله‌گران کوتاه مدت اتفاق افتاده است. اما سرنوشت بیت کوین چه خواهد شد؟ آیا رشدهای بیشتری در راه است؟

همانطور که می‌توان در چارت ۴ ساعته بیت کوین مشاهده کرد، قیمت این ارز دیجیتال بعد از رشد اخیر خود به سقف یک کانال نزولی مهم رسیده و در صورتی که بتواند بالای این کانال تثبیت شود، احتمال رشد بیشتر قیمت آن تا حوالی محدوده ۳۱ هزار دلار وجود دارد.

البته رشد ناگهانی قیمت را می‌توان به نوعی تله نیز به شمار آورد. از آنجایی که معامله‌گران اکنون ترس از دست دادن موقعیت‌های خرید به جانشان افتاده، احتمال گرفتن تصمیم‌های سرمایه گذاری اشتباه از طرف آن‌ها وجود دارد. این موضوع یک موقعیت عالی برای افزایش فشار فروش و کاهش قیمت توسط خرس‌ها خواهد بود.

در صورتی که قیمت بیت کوین بار دیگر فاز نزولی به خود بگیرد، احتمال ریزش آن ابتدا تا میانه کانال فعلی و سپس کف کانال وجود خواهد داشت. همچنین ناحیه حوالی ۲۵ هزار دلار که بارها در تحلیل‌های اخیر به آن اشاره کرده بودیم، همچنان تاچ نشده و به شخصه رسیدن قیمت به این محدوده را ضروری برای ادامه حرکات صعودی می‌دانم.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم هفتگی ۶ خرداد ۱۴۰۲

همانطور که در تحلیل قبل پیش بینی کردیم، قیمت بیت کوین بعد از شکستن کف الگوی مثلث ریزش قابل توجهی را تجربه کرد و اکنون پول بک خود را به این ناحیه تکمیل کرده است. آیا ریزش‌های بیشتری در راه خواهد بود؟

در تحلیل امروز بیت کوین نگاهی به چارت هفتگی این ارز دیجیتال انداخته‌ایم، چرا که می‌تواند اطلاعات دقیقی از وضعیت بازار به ما ارائه کند.

همانطور که می‌توان در چارت هفتگی بیت کوین مشاهده کرد، این ارز دیجیتال در حوالی محدوده ۲۵ هزار دلار یک منطقه فیلیپ دارد و به نظر می‌رسد ریزش‌های اخیر بتواند یک پول بک به این منطقه بشمار آید.

بنابراین انتظار داریم در این محدوده خریداران بیشتری وارد بازار شده و بتوانند روند صعودی ایجاد شده را همچنان حفظ نمایند. از آنجایی که این تحلیل در تایم فریم هفتگی انجام شده، ناحیه‌‌ای که ترسیم کردیم از اعتبار بالایی برخوردار است.

دقیقا به همین دلیل که این ناحیه از اعتبار بالایی برخوردار است، شکسته شدن آن به سمت پایین‌ می‌تواند باعث ریزش شدید قیمت BTC شود. به نظر شما این ناحیه عمل خواهد کرد؟ و شاهد رسیدن قیمت بیت کوین به سقف‌های بالاتر خواهیم بود؟


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۳ خرداد ۱۴۰۲

بیت کوین امروز با قیمت ۲۶,۷۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود و شاهد ریزش آن در کندل‌های اخیر بوده‌ایم. اکنون برویم نگاهی دقیق‌تر به چارت بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته بیندازیم.

الگوی مثلث چارت بیت کوین

همانطور که مشاهده می‌کنید، یک الگوی مثلث در نمودار BTC شکل گرفته و شاهد یک دستکاری جزئی قیمت نیز بوده‌ایم که باعث استاپ خوردن معاملات LONG شده است.

در حقیقت بعد از شکسته شدن سقف این الگو، معامله‌گران زیادی پوزیشن‌های خرید زیادی باز کرده‌اند، اما بعد از کمی رشد قیمت شاهد برگشت روند و شکسته شدن کف مثلث بوده‌ایم.

این دستکاری در قیمت گاهی در الگوهای کلاسیک اتفاق می‌افتد به این دلیل که افراد بسیاری با این الگوها معامله‌ می‌کنند. اکنون انتظارات بازار به سمت ریزش بیشتر قیمت است.

این در صورتی است که بار دیگر شاهد دستکاری قیمت نباشیم. در این صورت بیت کوین احتمالا تا حوالی ۲۴ هزار دلار کاهش شدیدی را تجربه کند. توجه داشته باشید که این یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه توصیه به خرید و فروش نیست.


تحلیل بیت کوین ۱ خرداد ۱۴۰۲

در حال حاضر بیت کوین با قیمت ۲۶,۸۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود و دیشب به دلیل سخنان بایدن کمی ریزش کرد. به نظر می‌رسد سختگیری‌های دولت بایدن نسبت به بازار کریپتو افزایش پیدا کرده و این مسئله بر جو بازار تاثیر منفی گذاشته است.

همانطور که در نمودار بیت کوین قابل مشاهده است، احتمال ریزش بیشتر قیمت تا حمایت مشخص شده در تصویر وجود خواهد داشت. این منطقه محدوده‌ای است که پیش از این نیز به آن اشاره کرده بودیم.

نکته مهم این است که در این ناحیه انتظار ورود پرقدرت خریداران به بازار را داریم، اما در صورت از دست رفتن این ناحیه و شکسته شدن آن به سمت پایین، احتمالا ریزش‌های بیشتری در راه خواهد بود.

به طور کلی وضعیت بازار تحت تاثیر جو منفی اخبار اقتصادی مختلف قرار گرفته و به همین دلیل سناریو نزولی فعلا پررنگ‌تر به نظر می‌رسد. اما باید امیدوار باشیم قیمت بیت کوین دیگر کمتر از حوالی ۲۳ الی ۲۵ هزار دلار نیاید.

تحلیل شما از وضعیت فعلی بیت کوین چیست؟ بنظر شما ریزش‌های بیشتری در راه است؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اردیبهشت بیت کوین

در ادامه می‌توانید تحلیل‌های مربوط به بیت کوین در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ را مطالعه کنید.

تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

در حال حاضر بیت کوین در حوالی قیمت ۲۶,۸۴۰ دلار در بازار معامله می‌شود و نسبت به قبل کمی ریزش داشته است. در تحلیل امروز با بررسی روند کوتاه مدت بیت کوین همراه ما باشید.

تحلیل کوتاه مدت بیت کوین

همانطور که در چارت بیت کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال، بعد از روند صعودی اخیر خود اکنون درون یک کانال نزولی معامله می‌شود که می‌توانیم آن را یک الگوی پرچم نیز در نظر بگیریم.

اکنون قیمت بیت کوین زیر محدوده مقاومتی میانه کانال معامله می‌شود و احتمال رسیدن آن به کف کانال وجود خواهد داشت. از طرف دیگر در صورتی که شاهد شکسته شدن این محدوده مقاومتی مینوری باشیم، رشد بیشتری در چارت BTC شاهد خواهیم بود.

نکته مهم این است که الگوی پرچم یک پترن ادامه دهنده است و بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم قیمت BTC نهایتا از سقف آن خارج شده و رشد بیشتری را تجربه کند.

تحلیل شما از وضعیت بیت کوین چیست؟ در بخش نظرات منتظر خواندن تحلیل‌های شما از روند پیش روی این ارز دیجیتال هستیم.


تحلیل بیت کوین ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

بیت کوین بعد از ریزش اخیر خود، فعلا کمی در حال رنج زدن است، اما سرنوشت آن نهایتا چه خواهد شد؟ در این تحلیل با ما همراه باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم.

در چارت بیت کوین می‌توانیم یک الگوی سر و شانه نه چندان معتبر تشخیص دهیم که هدف قیمتی آن محدوده مشخص شده در تصویر است و احتمال رسیدن قیمت BTC به این ناحیه زیاد است.

همانطور که مشاهده می‌کنید، بیت کوین خط گردن (Neck Line) این الگو را به سمت پایین شکسته و در نتیجه از نظر تحلیل کلاسیک باید منتظر رسیدن قیمت این رمز ارز به حوالی محدوده ۲۵ هزار دلار باشیم.

البته بازارها همواره در حال تغییر هستند و پرایس اکشن کارها معتقدند الگوهای کلاسیک دیگر جوابگو نیستند. به همین دلیل احتمال برگشت قیمت و استاپ هانت اس ال فروشندگان وجود خواهد داشت.

تحلیل شما از وضعیت فعلی بیت کوین چیست؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

امروز قیمت بیت کوین به ۲۷,۴۸۰ دلار رسیده و نسبت به قبل کمی رشد داشته است. اما آیا این رشد ادامه خواهد داشت؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

تحلیل امروز بیت کوین

بیت کوین توانسته خط روند ۴ ساعته خود را به سمت بالا بشکند بنابراین اکنون انتظار یک روند صعودی یا رنج را در این تایم فریم خواهیم داشت. در صورتی که حرکت فعلی ادامه دار باشد، احتمالا BTC در وهله اول بتواند خود را به محدوده عرضه (Supply) مشخص شده در چارت برساند.

همچنین در صورت شکسته شدن این بیس، محدوده عرضه بعدی می‌تواند هدف قیمتی آینده بیت کوین در نظر گرفته شود. البته در نظر داشته باشید که این سناریو در صورت رشد بیت کوین خواهد بود.

در صورتی که قیمت BTC بار دیگر ارزش خود را از دست دهد، به بیس پایینی خواهد رسید و انتظار حمایت از آن را در این ناحیه خواهیم داشت. تحلیل شما از چارت BTC چیست؟ در بخش نظرات وبلاگ، آن‌ را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بیت کوین ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

قیمت بیت کوین به زیر ۲۷ هزار دلار ریزش کرده و در حال حاضر در حوالی ۲۶,۷۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود. آیا ریزش‌های بیشتری در راه است؟ با ما همراه باشید.

تحلیل امروز بیت کوین

در محدوده ۲۷ هزار دلار بیت کوین یک حمایت تشکیل شده بود و قیمت چندین بار بعد از برخورد به آن واکنش خوبی نشان داده بود. اما به نظر می‌رسد اکنون سفارش‌های خرید در این ناحیه رو به اتمام است.

همانطور که چارت BTC قابل مشاهده است، قیمت به درون این محدوده نفوذ کرده و احتمالا آرام آرام به سمت گره موجود در مسیر خود رسیده و به آن واکنش نشان دهد. بنابراین می‌توان هدف سناریو نزولی قیمت را در حوالی ۲۵ هزار دلار دانست.

از طرف دیگر در صورتی که بازار از همین محدوده برگشته و به سمت سقف خود حمله کند، در حوالی ۳۰ و ۳۱ هزار دلار احتمال واکنش داریم و در صورتی که بالای این نواحی تثبیت کند، رشد بیشتری را تجربه خواهد کرد.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

بیت کوین در روزهای اخیر ریزش شدیدی را از حوالی محدوده ۲۹ هزار دلار تا ۲۷,۲۰۰ دلار تجربه کرد و اکنون با قیمت ۲۷,۶۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود. در تحلیل امروز بررسی می‌کنیم که آیا ریزش‌های بیشتری در کار خواهد بود یا خیر، پس با ما همراه باشید.

در تایم فریم ۴ ساعته بیت کوین می‌توانیم با اغماض یک الگوی ریزشی دابل تاپ یا همان دوقلو سقف تشخیص دهیم که همانطور که با میله‌های آبی رنگ مشخص کرده‌ایم، هدف قیمتی آن در حوالی ۲۵ هزار دلار خواهد بود.

به این دلیل می‌‌گوییم با اغماض، چرا که این الگو در انتهای یک روند صعودی شکل نگرفته و روند قبلی ریزشی بوده است. این مسئله از اعتبار الگوی دوقلو سقف فعلی می‌کاهد.

باید توجه داشته باشیم که این الگوها، صددرصدی نیستند و لزوما جواب نمی‌دهند. به همین دلیل ممکن است پترن فعلی نیز نقض شده و شاهد رشد بازار باشیم. به خصوص که اخبار CPI نیز امشب منتشر خواهد شد.

تحلیل شما از بیت کوین چیست؟ بنظرتان این الگو اعتبار دارد و می‌تواند قیمت بیت کوین را بار دیگر به محدوده ۲۵ هزار دلار برساند؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل بیت کوین ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

بیت کوین در تایم فریم روزانه خود یک واگرایی تشکیل داده و به همین دلیل احتمال ریزش بیشتر قیمت آن امکان پذیر است. در ادامه با تحلیل بیت کوین همراه ما باشید.

همانطور که در چارت بیت کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال خط روند نزولی خود را نیز بعد از تشکیل واگرایی شکسته و به نظر می‌رسد احتمال ریزش آن تا حوالی محدوده ۲۵ هزار دلار وجود دارد.

البته واگرایی‌ها همیشه و لزوما جواب نمی‌دهند و احتمال باطل شدن آن‌ها نیز وجود دارد. به همین دلیل می‌توانیم پیش بینی کنیم که با رشد بیت کوین و رسیدن قیمت آن به حوالی ۳۰ هزار دلار این تحلیل باطل شود.

تحلیل شما از روند فعلی بیت کوین چیست؟ چارت این رمز ارز را صعودی می‌بینید یا نزولی؟ در بخش نظرات وبلاگ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل بیت کوین ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چند روز اخیر بیت کوین بار دیگر فاز صعودی به خود گرفته و اگر تحلیل قبل را مشاهده کرده باشید، احتمالا می‌دانید که این رمز ارز بر اساس تحلیل ما توانست تا مقاومت داینامیک خود رشد کرده و این محدوده را پشت سر بگذارد.

اکنون چه سرنوشتی در انتظار بیت کوین است؟ آیا شاهد رشد بیشتر این دارایی دیجیتال در روزهای پیش رو و رسیدن آن به نزدیک‌ترین مقاومت آن یعنی ۳۰ هزار دلار خواهیم بود؟ بهتر است نگاهی به چارت داشته باشیم.

همانطور که در نمودار بیت کوین مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال با ممنتومی بالا خود را به محدوده قیمتی فعلی رسانده و اکنون در حال جمع کردن انرژی برای رشد بیشتر است. پس این ریزش‌های اخیر را به نوعی می‌توان فشردگی قیمت برای رشد بیشتر در نظر گرفت.

قیمت اکنون شدیدا به مقاومت ۳۰ هزار دلاری نزدیک شده و احتمال شکسته شدن این ناحیه بعد از برخوردهای اخیر وجود دارد. در این صورت بیت کوین به نواحی قیمتی بالاتر خود واکنش نشان خواهد داد.

از طرف دیگر بیت کوین از آنجایی که به مقاومت خود نزدیک شده، از نگاه معامله‌گران کلاسیک احتمال ریزش آن وجود خواهد داشت. در این صورت حمایت مشخص شده در چارت می‌تواند به عنوان حمایت این ارز در نظر گرفته شود.

اما تحلیل شما از آینده قیمت بیت کوین چیست؟ آیا این رمز ارز موفق خواهد شد که سقف ۳۰ هزار دلاری خود را بشکند؟ در بخش نظرات منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

بازار کریپتو وضعیت سرگردانی پیدا کرده و معامله‌گران درباره آینده این رمز ارز تردید دارند. اگر بازار را در این چند وقت دنبال کرده باشید، این وضعیت برای شما هم احتمالا باعث تعجب و حتی نگرانی شده است. در ادامه سعی می‌کنیم به بررسی دلایل این وضعیت و پیش بینی آینده قیمتی BTC بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

به طور کلی اخبار اقتصادی در این مدت تاثیرات شدیدی بر بازار کریپتو داشته‌ و یکی از دلایل حرکات غیرمنطقی مارکت را هم می‌توان همین دانست. امشب نیز نرخ بهره اعلام می‌شود که قطعا تاثیر آن را در بازار خواهیم دید.

معمولا وقتی که قرار است یک خبر مهم منتشر شود، بازار از قبل آن را پیشخور می‌کند و ممکن است بعد از خبر حرکات غیرمنطقی‌ از خود به نمایش بگذارد. اما اطلاعاتی که فعلا در چارت بیت کوین در تایم ۴ ساعته وجود دارد، نشان از وضعیت حساس این رمز ارز دارد.

همانطور که در نمودار مشاهده می‌کنید، قیمت بیت کوین در حال نزدیک شدن به یک خط روند نزولی است و در صورت شکستن آن می‌تواند بار دیگر خود را تا نواحی ۲۹ و ۳۰ هزار دلار برساند.

از طرف دیگر شکسته شدن حمایت داینامیک بیت کوین، نشانه‌ای از ریزش‌های بیشتر در چارت این رمز ارز و در نتیجه کل بازار خواهد بود. البته نکته حائز اهمیت این است که فعلا نمی‌دانیم کدام یک از سطوح تکنیکالی شکسته خواهند شد و باید منتظر اخبار نرخ بهره امشب باشیم.


تحلیل بیت کوین ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

روز گذشته بیت کوین تا حوالی محدوده ۲۸,۵۰۰ دلار ریزش کرد و اکنون قیمت آن در تایم فریم‌های پایین‌ بار دیگر فاز صعودی گرفته و در حال بازیابی است. اما آیا این ریزش‌ها متوقف شده‌اند؟ با پول نو همراه باشید.

ریزش‌ اخیر باعث شده قیمت بیت کوین به یک خط روند صعودی روزانه برسد و همانطور که احتمالا بدانید، معامله‌گرانی در بازار وجود دارند که با همین برخوردها تاچ ترید می‌کنند. تاچ ترید یعنی به محض برخورد قیمت به یک محدوده خاص و بدون منتظر ماندن برای تاییدهای پرایس اکشنی، افراد وارد بازار می‌شوند.

از آنجایی که تاچ فعلی، اولین برخورد بعد از تشکیل خط روند صعودی بیت کوین به حساب می‌آید، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سفارش‌های خرید زیادی در این ناحیه وجود داشته و احتمال بازیابی قیمت وجود دارد.

البته تمام این‌ها بستگی به این دارد که اکثر اهالی بازار چه فکری می‌کنند. اگر اکثریت فروشنده باشند، نهایتا این محدوده از دست رفته و شاهد ریزش بیشتر بیت کوین تا حمایت‌های استاتیک پایین‌تر آن خواهیم بود.

تحلیل شما از وضعیت فعلی بیت کوین چیست؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بیت کوین ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

در تحلیل قبل با نگاهی به چارت ۴ ساعته بیت کوین، پیش بینی کردیم که احتمال وقوع یک پول بک به کانال شکسته شده وجود دارد و همین اتفاق هم افتاد و البته قیمت به درون کانال ما نفوذ کرد و خود را به ۳۰ هزار دلار رساند. اکنون می‌خوایم بدانیم که چه چیزی در انتظار پادشاه رمز ارزها است؛ پس با ما همراه باشید.

همانطور که در نمودار BTC قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۲۹,۳۵۰ دلار در بازار معامله می‌شود و در حال نزدیک شدن به مقاومت ۳۰ هزار دلاری است.

ما همچنان روی هدف ۲۵ هزار دلاری بیت کوین پافشاری می‌کنیم و به نظر می‌رسد احتمال دیدن این محدوده توسط BTC بالا باشد. سپس از این ناحیه می‌توانیم انتظار جمع کردن انرژی و رشد بیشتر قیمت را داشته باشیم.

البته باید در نظر داشته باشیم که مومنتوم رشد اخیر بیت کوین شدید بود و در صورت ادامه دار شدن آن می‌توانیم انتظار داشته باشیم که مقاومت ۳۰ هزار دلاری نتواند مانع رشد قیمت شود.

تحلیل شما از آینده بیت کوین چیست؟ بنظر شما این ارز دیجیتال در روزهای پیش رو در چه قیمت‌هایی معامله خواهد شد؟ در بخش نظرات منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

قیمت بیت کوین بار دیگر به کانال ۲۸ هزار دلار وارد شده و اکنون با قیمت ۲۸,۳۹۴ دلار در بازار معامله می‌شود. اما این رشد اخیر تا چه محدوده‌ای ادامه پیدا خواهد کرد؟ آیا بالاخره شاهد تثبیت قیمت BTC بالای محدوده ۳۰ هزار دلار خواهیم بود؟ در تحلیل امروز همراه ما باشید.

تحلیل امروز بیت کوین

همانطور که در نمودار بیت کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال با ریزش‌های اخیر خود، یک کانال صعودی ۴ ساعته را به سمت پایین شکست و اکنون در حال تکمیل پول بک به این ناحیه است.

بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت BTC تا حوالی محدوده ۲۹ هزار دلار رشد کند. بعد از به دلیل شکسته شدن کانال می‌توانیم انتظار ادامه روند نزولی را داشته باشیم. در این صورت اولین هدف قیمتی بیت کوین را می‌توانیم در حوالی کف کانال فعلی بدانیم.

البته این دیدگاه را می‌توانیم بیشتر به عنوان یک نگاه کلاسیک در نظر بگیریم و معامله‌گرانی که با سبک‌های مبتنی بر پرایس اکشن معامله می‌کنند، ممکن است نگاه دیگری به بازار داشته باشند.

نگاه شما به چارت بیت کوین چگونه است؟ روند BTC را صعودی می‌بینید یا نزولی؟ در بخش نظرات وبلاگ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم هفتگی ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

بیت کوین در روزهای اخیر به روند نزولی خود ادامه داده است و اکنون با قیمت ۲۷,۴۸۰ دلار در بازار در حال معامله است. اما این ریزش‌ها تا چه محدوده‌ای ادامه خواهند یافت؟ در تحلیل امروز بیت کوین با پول نو همراه باشید.

بیت کوین در تایم فریم هفتگی خود، رشد‌ جذابی را تجربه کرده است و کندل‌های شارپ و بلندی را ثبت کرده است. اما یک نکته مهم در بازارهای مالی این است که هنگامی که قیمت یک دارایی رشد شارپی را تجربه می‌کند، در حوالی محدوده ۵۰ درصد آن یک سری گره‌های معاملاتی وجود دارند که سفارش افراد در این نواحی پر نشده است.

بنابراین بعد از مدتی احتمال پول بک بازار به ناحیه سفارشات پر نشده وجود دارد. این مسئله اکنون در چارت بیت کوین نیز قابل مشاهده است. همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت بیت کوین در حال بازگشت به سمت محدوده ۵۰ درصد این کندل است.

بنابراین می‌توانیم هدف ریزش فعلی بیت کوین را در حوالی قیمت ۲۵۰۰۰ دلار بدانیم. از این ناحیه ما بار دیگر انتظار ورود افراد جا مانده به بازار را خواهیم داشت. در نتیجه احتمال رشد دوباره آن بعد از رسیدن به این ناحیه وجود دارد.

البته به خاطر داشته باشید که این الگو همیشه هم صادق نیست و به همین دلیل بازار می‌تواند این ناحیه را نادیده گرفته و حتی ریزش بیشتری را نیز تجربه کند. تحلیل شما از روند بیت کوین چیست؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل‌های فروردین بیت کوین

در ادامه می‌توانید تحلیل‌های مربوط به این ارز دیجیتال در فروردین ماه سال ۱۴۰۲ را مطالعه کنید.

تحلیل بیت کوین ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

در حال حاضر بیت کوین در حوالی ۳۰ هزار دلار معامله می‌شود و همانطور که پیش بینی می‌کردیم در شکستن این مقاومت مهم با چالش مواجه شده است. در ادامه نگاهی به چارت روزانه این رمز ارز خواهیم داشت، با پول نو همراه باشید.

اگر به نمودار روزانه بیت کوین نگاهی داشته باشیم، متوجه می‌شویم که در این چارت یک کانال صعودی تشکیل شده که قیمت چندین بار به سقف و کف آن واکنش نشان داده است.

به طور کلی هرچند دیدگاه اهالی بازار صعودی است، اما احتمال این وجود دارد که قیمت از کف کانال خارج شده و ریزش بیشتری را تجربه کند. در این صورت نواحی حمایتی استاتیک بیت کوین می‌توانند باعث توقف این ریزش‌ها شوند.

البته در نظر داشته باشیم که در صورت خارج شدن قیمت بیت کوین از سقف کانال، یعنی محدوده ۳۳ هزار دلار، می‌توانیم به رشد بیشتر آن امیدوار باشیم.

تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

بیت کوین اکنون با قیمت ۲۹,۸۹۲ دلار معامله می‌شود و دامیننس آن حدود ۴۵.۷ درصد برآورد می‌شود. قیمت BTC کمی در دو، سه روز اخیر فاز اصلاحی به خود گرفته و ریزش کرده است. اما چه سرنوشتی در انتظار این رمز ارز خواهد بود؟ در این تحلیل با ما همراه باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم.

برای اینکه نگاه کوتاه مدت‌تری به وضعیت بیت کوین داشته باشیم، به بررسی چارت ۴ ساعته بیت کوین می‌پردازیم. همانطور که در این نمودار قابل مشاهده است، یک الگوی کنج در چارت BTC شکل گرفته است.

بیت کوین بعد از شکستن سقف این الگو، اکنون پول بک خود را به این محدوده تکمیل کرده است. بنابراین می‌توانیم انتظار رشد دوباره قیمت از این محدوده را داشته باشیم.

این در حالی است که اگر بیت کوین این ناحیه را از دست دهد، ریزش‌ شدیدی را تا کف الگو تجربه خواهد کرد. اما به صورت کلی چشم انداز ما در کوتاه مدت صعودی است. تحلیل شما از وضعیت فعلی بیت کوین چیست؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.


تحلیل بیت کوین ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

روز گذشته قیمت بیت کوین به ۳۱ هزار دلار رسید، اما سریعا از این محدوده ریزش کرد و اکنون با قیمت ۳۰,۴۱۲ دلار در بازار معامله می‌شود. اما آیا بیت کوین قله‌های بالاتری را فتح خواهد کرد؟

پیش از این هم در تحلیل‌های گذشته، یک کانال قیمتی مهم در چارت بیت کوین ترسیم کرده بودیم که چندین بار شاهد واکنش BTC به سطوح مختلف آن بوده‌ایم. حال اگر به این کانال در نمودار قیمتی بیت کوین نگاه بیندازیم، متوجه می‌شویم که عدد ۳۱ هزار دلار، دقیقا سقف کانال فعلی است.

از طرف دیگر همین محدوده، یک مقاومت استاتیک نیز به حساب می‌آید. به همین دلیل می‌توانیم انتظار ریزش قیمت را داشته باشیم. اما چگونه در این محدوده باید وارد معامله فروش شد؟ یکی از این روش‌ها، ورد با استفاده از الگوهای پرایس اکشن است.

البته باید توجه داشته باشیم که به دلیل جو مثبت بازار، احتمال شکسته شدن این مقاومت بعد از یک اصلاح قیمت وجود دارد. بنابراین باید در معاملات خود مدیریت سرمایه و رسیک را حتما رعایت کنیم.

تحلیل شما از وضعیت فعلی بیت کوین چیست؟ آیا باید منتظر ریزش دوباره بازار باشیم؟ در بخش نظرات منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

در حال حاضر بیت کوین با قیمت ۲۸,۲۸۵ دلار در بازار معامله می‌شود و قیمت آن کمی بازیابی شده است. در تحلیل امروز بررسی می‌کنیم که آیا امکان رشد بیشتر قیمت BTC وجود دارد؟ با ما همراه باشید.

الگوی مثلث در چارت بیت کوین

در نمودار بیت کوین یک الگوی مثلث تشکیل شده که در حال حاضر قیمت نزدیک به سقف آن معامله می‌شود. در صورتی که این محدوده شکسته شود، می‌توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را به اندازه طول مثلث داشته باشیم.

هدف قیمتی بیت کوین اگر سقف مثلث شکسته شود، در حوالی محدوده ۳۱ هزار دلار قرار دارد. از این محدوده ما انتظار برگشت یا حداقل اصلاح بازار را داریم.

از طرف دیگر در صورتی که کف مثلث شکسته شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت به اندازه طول مثلث ریزش کند و در حوالی ۲۵ هزار دلار حمایت شود.

تحلیل شما از روند بیت کوین چیست؟ آیا سقف ۳۰ هزار دلاری شکسته خواهد شد؟ در بخش نظرات وبلاگ پول نو منتظر خواندن تحلیل‌های شما عزیزان هستیم.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

معامله‌گران بازار منتظر یک حرکت غیرمنتظره در چارت بیت کوین هستند، اما قیمت BTC همچنان در حال رنج زدن در یک باکس قیمتی کوچک است. اما سرنوشت بیت کوین چه خواهد شد؟ با پول نو همراه باشید.

همانطور که می‌توانید در نمودار بیت کوین مشاهده کنید، این ارز دیجیتال درون یک محدوده رنج در حال معامله است. اگر در این مدت با ما همراه بوده باشید، احتمالا بخاطر دارید که بارها اشاره کرده‌ایم که بعد از یک حرکت رنج طولانی مدت، همواره به دلیل فشردگی قیمت، یک حرکت شارپ خواهیم داشت.

تقریبا بسیاری از معامله گران سر این مسئله توافق دارند، اما اینکه بتوانیم جهت این حرکت شارپ را مشخص کنیم، برتری بزرگی نسبت به سایر معامله‌گران به ما خواهد داد.

نظر شخصی من این هست که بازار می‌تواند یک جهش دیگر به سمت محدوده ۳۰ هزار و سپس ۳۳ هزار دلار داشته باشد. اما بعد از آن احتمال ریزش دوباره بازار وجود دارد.

آیا با این تحلیل موافق هستید؟ خوشحال می‌شویم نظرات و تحلیل‌های شما را هم مطالعه کنیم. در آخر یادآوری کنیم که این تحلیل صرفا نظر شخصی نگارنده است و به هیچ وجه آن را به عنوان یک سیگنال معاملاتی بکار نبرید.


تحلیل بیت کوین تایم فریم هفتگی ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

بیت کوین همچنان در محدوده قیمتی ۲۸ هزار دلار در حال معامله است، اما دلیل اینکه شاهد درجا زدن قیمت این دارایی دیجیتال در این منطقه خاص هستیم چیست؟ به نظر می‌رسد بررسی تایم فریم هفتگی این رمز ارز می‌تواند دیدگاه بهتری به ما ارائه کند.

تحلیل بیت کوین در تایم فریم هفتگی

همانطور که در تایم فریم هفتگی بیت کوین مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال یک محدوده پیوتی مهم دارد. این پیوت اولین بار بعد از برخورد شماره دو به عنوان نقطه‌ای مهم در بازار پذیرفته شده و در برخورد سوم به سمت پایین شکسته شده است.

اکنون بار دیگر بعد از مدت‌ها شاهد برگشت قیمت به این ناحیه هستیم و حتی می‌توانیم بگوییم که این برخورد به عنوان یک پول بک به این محدوده در نظر گرفته می‌شود. بنابراین می‌توانیم انتظار ریزش طولانی مدت بازار را داشته باشیم.

این در حالی است که اگر این محدوده به سمت بالا شکسته شود، می‌توانیم بعد از یک پول بک کندلی، شاهد رشد بازار در طولانی مدت باشیم.

نکته مهم اینجاست که یا باید قیمت در تایم فریم پایین نشانه‌هایی‌ از ادامه روند نزولی به ما داده و در نتیجه به جبهه فروشندگان بپیوندیم یا اینکه در بالای این محدوده تثبیت شود. نظر شخصی من این هست که بیت کوین نمی‌تواند بیشتر از ۳۳ هزار دلار رشد کند و نهایتا ما یک روند طولانی مدت نزولی را بار دیگر در چارت شاهد خواهیم بود.


تحلیل بیت کوین ۱۴ فروردین ۱۴۰۲

قیمت بیت کوین امروز به محدوده ۲۷,۷۴۹ دلار رسیده و ریزش قابل توجهی را تجربه کرده است. همچنین دامیننس ‌BTC، به محدوده ۴۶.۲ درصد رسیده است.

در چارت بیت کوین، یک کلاستر فیبوناچی شکل گرفته که همین موضوع باعث ریزش این ارز دیجیتال از محدوده ۲۹ هزار دلار شده است. اما این ریزش تا کجا ادامه خواهد داشت؟

به نظر می‌رسد احتمال حمایت بیت کوین در سطوح نزدیک فیبوناچی وجود دارد و به همین دلیل می‌توانیم شاهد رشد دوباره قیمت باشیم. این بار به نظر می‌رسد پس از این اصلاح قیمتی بتوانیم شاهد رسیدن قیمت بیت کوین به ۳۰ هزار دلار باشیم.

بنابراین دلیل ریزش‌های اخیر را می‌توان همین دانست. اما به نظر می‌رسد بیت کوین بتواند بار دیگر یک رشد قابل توجه را تجربه کند. تحلیل شما از روند بیت کوین چیست؟ در بخش نظرات، تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته امروز (۱۲ فروردین ۱۴۰۲)

در حال حاضر بیت کوین با قیمت ۲۸,۴۲۹ دلار در بازار معامله می‌شود و دامیننس (تسلط) آن بر بازار در حدود ۴۶.۴ درصد است. در این تحلیل با بررسی چارت ۴ ساعته بیت کوین همراه باشید.

همانطور که در نمودار ۴ ساعته بیت کوین مشاهده می‌کنید، یک کانال صعودی در چارت BTC شکل گرفته که قیمت درون این کانال در حال معامله است.

نکته مهم اینجاست که قیمت بیت کوین اکنون به یک سطح تکنیکالی رسیده و احتمال ریزش آن از همین ناحیه وجود دارد و هدف اول قیمتی را می‌توانیم در حوالی کف کانال بدانیم.

این در حالی است که با شکسته شدن این سطح مقاومتی و همچنین تثبیت قیمت بالای سقف کانال، می‌توانیم انتظار رشد دوباره این ارز دیجیتال را داشته باشیم.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۹ فروردین ۱۴۰۲

بیت کوین با قدرت به محدوده ۲۸ هزار دلار خود برگشته و در حال حرکت به سمت نواحی مقاومتی بالاتر است. اما آیا این بار می‌تواند خود را به ۳۰ هزار دلار برساند؟ در این تحلیل همراه ما باشید.

چیزی که اکنون قابل مشاهده است، این است که یک خط تریگر ۴ ساعته در چارت بیت کوین به سمت بالا شکسته شده است و به همین دلیل احتمال رشد قیمت این ارز دیجیتال در کندل‌های بعدی وجود دارد.

در صورتی که بیت کوین نتواند بار دیگر رشد کند و این افزایش قیمت اخیر یک شکست کاذب بوده باشد، احتمال ریزش بیشتر به دلیل واگرایی در RSI آن افزایش پیدا خواهد کرد.

تحلیل شما از روند بیت کوین چیست؟ آیا بیت کوین سی هزار دلاری را بار دیگر خواهیم دید؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل بیت کوین ۷ فروردین ۱۴۰۲

بیت کوین همچنان با محدوده ۲۸ هزار دلار درگیر است و نتوانسته آن را به سمت بالا رد کند. اما چه سرنوشتی در انتظار آن است؟ نگاهی به تایم فریم ۴ ساعته این رمز ارز داشته باشیم.

اگر به نمودار ۴ ساعته بیت کوین نگاهی داشته باشیم متوجه خواهیم شد که قیمت درون یک مثلث در حال فشرده شدن است و اگر بیتکوین از هر طرف این مثلث را بشکند، می‌تواند در همان جهت حرکت کند.

حال اگر به RSI نگاهی داشته باشیم متوجه خواهیم شد که این اندیکاتور در حال کاهش است و قیمت خلاف جهت این اندیکاتور حرکت کرده است، این موضوع می‌تواند احتمال کاهش قیمت بیت کوین را به سطوح مشخص شده در نمودار بیت کوین افزایش دهد.

باید توجه داشت که این یک تحلیل شخصی است و ممکن است با خطا همراه باشد، پس در معاملات خود حتما از روش تحلیلی خود استفاده کنید.

تحلیل بیت کوین ۵ فروردین ۱۴۰۱

بیت کوین در محدوده ۲۷ و ۲۸ هزار در حال رنج زدن است و بازار شدیدا بلاتکلیف شده است. بین خریداران و فروشندگان یک جنگ تمام عیار به راه افتاده، اما کدام یک پیروز خواهند شد؟

پاسخ به این سوال کمی دشوار است. برخی رشدهای اخیر بازار را یک تله برای جمع کردن نقدینگی می‌دانند و معتقدند روند نزولی بیت کوین هنوز تمام نشده است. از طرف دیگر احساسات کلی بازار تغییر کرده و مثبت شده است.

اگر با نظر افرادی که روند جدید بیت کوین را صعودی می‌بینند بپذیریم، دو سناریو کلی می‌توانیم برای بیت کوین متصور شویم. در حالت اول ممکن است قیمت تا محدوده مشخص شده پول بک زده و سپس به روند صعودی خود ادامه دهد.

از طرف دیگر امکان ادامه این حرکت صعودی از همین قیمت فعلی نیز وجود دارد و رنج زدن اخیر می‌تواند نشانه ای از جمع کردن انرژی برای رشد بیشتر باشد.


تحلیل بیت کوین ۲ فروردین ۱۴۰۱

بیت کوین امروز با قیمت ۲۸,۱۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود و رشد بسیار جذابی را در روزهای اخیر تجربه کرده است. با احیای قیمت بیت کوین، آلت کوین‌ها نیز سبزپوش شده‌اند و بار دیگر با افزایش حجم بازار، سرمایه‌ها در حال سرازیر شدن به سمت رمز ارزها است. در این تحلیل تا انتها همراه ما باشید.

اگر به خاطر داشته باشید، در تحلیل‌های قبل یک کانال نزولی بلند مدت برای BTC ترسیم کرده بودیم که قیممت چندین بار به سقف و کف آن واکنش نشان داده بود. اکنون سقف کانال قبلی نیز شکسته شده و BTC در حال حرکت به سمت مقاومت فعلی خود، یعنی سقف کانال است.

بنابراین می‌توانیم هدف قیمتی فعلی بیت کوین را تا حوالی محدوده ۳۱,۸۰۰ دلار در نظر بگیریم و در صورت ریزش بازار نیز باید منتظر پول بک قیمت به کف کانال فعلی باشیم.

امشب فدرال رزور قرار است در یک جلسه بسیار مهم، نرخ بهره را اعلام کند. بنابراین وضعیت فعلی بازار بسیار حساس است. به طور کلی دو سناریو فعلا قابل تصور است؛ در صورت افزایش نرخ بهره، بیت کوین و طلا بار دیگر ریزش خواهند کرد، اما با کاهش آن شاهد پامپ قیمت بیت کوین خواهیم بود.

همه چیز فعلا به اخبار امشب بستگی دارد و باید دید سیاست‌های مالی آمریکا بار دیگر چه آینده‌ای را برای بازار رمز ارزها رقم خواهد زد.


بررسی دامنینس بیت کوین

سلطه (Dominance) بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال چند روزی است که روندی نزولی را پیش گرفته و در حال حاضر در محدوده ۴۱.۶ درصد قرار دارد. این مولفه نشان دهنده نسبت حجم بازار بیت کوین به سایر آلت کوین‌ها است.

انواع تحلیل BTC

قیمت بیت کوین مانند بسیاری دارایی‌های دیگر (طلا، نفت و…) تحت تاثیر عوامل بنیادی (فاندامنتال) و تکنیکال و همچنین عوامل کلان اقتصادی است. اما این نوع تحلیل‌ها چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟

تحلیل تکنیکال بیت کوین

این نوع آنالیز شامل بررسی چارت بیت کوین با استفاده از ابزارهای تکنیکال مختلف است. مجموعه این ابزارها می‌توانند پیش بینی‌ای منطقی که بر اساس کندل‌های گذشته بیت کوین شکل گرفته‌اند را به ما ارائه کنند.

تحلیل فاندامنتال بیت کوین

در تحلیل فاندامنتال بیت کوین، عوامل کلان اقتصادی (مانند وقوع جنگ، بلایای طبیعی و…) و همینطور اتفاقات روزمره مانند افزایش یا کاهش سختی شبکه بیت کوین، پذیرش یا مسدود سازی استفاده از این رمز ارز در مناطق مختلف و عواملی از این قبیل، می‌توانند روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار باشند.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

نگاهی به قدرتمندترین اندیکاتورهای بیت کوین

در اینجا سعی می‌کنیم نگاهی داشته باشیم به قدرتمندترین اندیکاتورهایی که در تعیین روند بیت کوین تاثیرگذار هستند و می‌توانند سیگنال‌های خوبی برای ورود یا خروج از بازار به ما بدهند.

اندیکاتور مکدی MACD در بیت کوین

اندیکاتور مکدی یکی از پرکاربردترین و پراستفاده‌ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است که بسیاری از معامله‌گران از آن استفاده می‌کنند. این اندیکاتور در تحلیل بیت کوین هم کاربرد دارد. به طور مثال در سال ۲۰۲۱ و در حالی که بیت کوین در سقف خود بود، یک واگرایی در اندیکاتور مکدی تشکیل داد و سقوط شدید خود در سال ۲۰۲۱ را آغاز کرد.

اندیکاتور RSI در بیت کوین

اندیکاتور RSI هم در تحلیل بلند مدت بیت کوین کاربرد دارد و هم در تایم فریم‌های پایین‌تر می‌تواند برای معامله مورد استفاده قرار گیرد. این شاخص با نشان دادن نواحی اشباع خرید و اشباع فروش می‌تواند نقاط مناسبی برای ورود یا خروج از بازار به ما نشان دهد.

اندیکاتور میانگین متحرک MA در بیت کوین

یکی دیگر از اندیکاتورهای بسیار پر استفاده در معاملات، اندیکاتور میانگین متحرک است. اندیکاتور MA با تنظیمات ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه نقاط حمایتی و مقاومتی مهمی را در روند قیمت BTC به ما نشان می‌دهد.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
29 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
سمانه شفیعی
سمانه شفیعی
7 days ago

عالی بود ممنونم
اگه امکانش هست برای شیبا هم تحلیل بذارید

علی
علی
12 days ago

کلا دستت رو موس بود فقط خط بالا و پایین کرد دیدگاه همه رو گفت بجز تحلیل خودش بلد نیستی کسی مجبورت نکرده میای تحلیل می‌کنی با سرمایه ملت بازی می‌کنی

فاطمه
فاطمه
20 days ago

سلام عذرخواهی میکنم ارزeduروچطوری می‌بینید ۸۰۰درصدتوضررم

روناک
روناک
2 months ago

ازبرنامه خوبتان متشکرم

Hadi
Hadi
2 months ago

این تحلیل شما درست نیست

مرضیه تیموری
مرضیه تیموری
2 months ago

سلام. ایا امکان برگشت بیتکوین به قیمت قبلی و بالا وجود دارد؟؟؟. الان وقت منایبی برای خرید بیتکوین هست یا نه؟؟؟

Mohammad
Mohammad
2 months ago

سلام

mohhasan5241@gmail.com
mohhasan5241@gmail.com
3 months ago

سلام وقت بخیر ؛ آیا اگر قیمت بیت کوین به ۲۵ هزار رسید یک اصلاح به پایین دارد و تقریبا تا چند دلار اصلاح میکند و بعد صعود میکند

سعید انصاری سامانی
سعید انصاری سامانی
4 months ago

آیا در ۲۰۲۳ بیت از محدوده ۳۰ عبور میکند با توجه به نظرات و تصمیمات فدرال رزرو چ

نورزاد رستمی
نورزاد رستمی
4 months ago

این روند اصلاحی تا کجا ادامه دارد

Alamdarlou
Alamdarlou
5 months ago

سلام
لانگ یا شورت بیت لطفاً

سروش رادنژاد
سروش رادنژاد
5 months ago

بنظرم داره سیرصعودی میکنه من میگم ازینکه هس خیلی گرونترمیشه شک نکنید

محمدرضا افرازه
محمدرضا افرازه
5 months ago

وضعیت ارز تتر چگونه است برای خرید و سرمایه گذاری مناسب است یا نه

وحید
وحید
5 months ago

سلام.خسته نباشید

مرتضی کوهستانی
مرتضی کوهستانی
6 months ago

اصلا میشه بگید چه جوری هست این ارز ، ودر ضمن مثلاً اگه یک میلیون تومان بخرید درهر ماه چقدر برات سودآوری داره

مهران
مهران
2 days ago
در پاسخ به  مرتضی کوهستانی

سلام با یک میلیون فقط باید بشینی ضررهاتو نگاه کنی مثل من مگر اینکه دوره بری ویاد بگیری

حمید استیلی
حمید استیلی
6 months ago

با این ریزش ها احتمالا باید منتظر بیت ۱۰ هزاری باشیم

کامران
کامران
6 months ago

سلام ادمین ریزش امروز بازارو مدیون چی هستیم🙂

مجید
مجید
8 months ago

دمتون گرم بهترینین

29
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x