سیگنال ارز دیجیتال

زمان مطالعه :

7 دقیقه

تحلیل روزانه بیت کوین BTC (آخرین آپدیت ۱۸ آذر ۱۴۰۲)

تحلیل تکنیکال بیت کوین

زمان مطالعه :

7 دقیقه
فهرست عنوان ها

بیت کوین (BTC) به عنوان اولین ارز دیجیتال که از فناوری بلاک چین برای انجام و تایید تراکنش‌ها استفاده می‌کند. ارز دیجیتال بیت کوین فعالیت خود را در سال ۲۰۰۹ شروع کرد. از آن زمان تاکنون بیش از ۲۰ هزار رمز ارز دیگر به این جریان پیوسته‌اند که همه آن‌ها در کنار یک دیگر بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهند.

این مقاله در تاریخ ۱۸ آذر ۱۴۰۲ آپدیت شد

تحلیل ویدیویی بیت کوین ۱۴ آذر ۱۴۰۲

این هفته شاهد رسیدن قیمت بیت کوین به بالای محدوده ۴۲ هزار دلار بودیم و به نظر می‌رسد احتمال رشد بیشتر این رمز ارز در روزهای پیش رو نیز وجود داشته باشد. در ادامه سطوح کلیدی این ارز دیجیتال و تارگت‌های پیش روی آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم، پس به هیچ وجه آن‌ را از دست ندهید.


تحلیل بیت کوین امروز (۱۸ آذر ۱۴۰۲)

بیت کوین امروز با قیمت ۴۴,۳۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود و بار دیگر توانسته نسبت به یکی دو روز گذشته رشد کند. در تحلیل امروز قصد داریم یک دیدگاه متفاوت از چارت بیت کوین داشته باشیم و اهداف پیش روی قیمت را بررسی کنیم. با پول نو همراه شوید.

تحلیل بیت کوین

اگر به چارت هفتگی بیت کوین نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار در حال حاضر حدود ۸۸ درصد موج قبلی (موجی که از ۴۷ هزار دلار آغاز شده) را اصلاح کرده است و از آنجایی که هنوز شاهد آن در تایم‌های بالاتر نیستیم، ممکن است این اصلاح فعلا ادامه پیدا کرده و تا لول بعدی فیبوناچی یعنی ۱۲۷ برسد.

از طرف دیگر اگر یک فیبوناچی اصلاحی دیگر برروی پیوت ماژور بازار و ابر موجی که از محدوده ۶۹ هزار دلار آغاز شده بیندازیم، متوجه می‌شویم که دقیقا محدوده ۷۸ درصد فیبوناچی این موج با ۱۲۷ درصد موج پایین‌تر یک ناحیه تشکیل داده است.

محدوده مورد نظر عدد ۵۷ هزار دلار را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد تارگت اولیه بیت کوین در بلند مدت باشد. البته ممکن است از ناحیه فعلی هم به دلیل وجود یک بیس سوپلای قدرتمند شاهد اصلاح بازار باشیم. در کل توجه داشته باشید که این صرفا یک تحلیل شخصی است و توصیه به سرمایه گذاری نیست.

تحلیل دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین که فاز صعودی گرفته بود، در سه روز اخیر به وضوح در حال اصلاح است. فعلا ممنتوم ریزش دامیننس شدید است، اما به نظر می‌رسد احتمال برگشت آن از نواحی پایین‌تر وجود داشته باشد. بطور کلی فعلا در کوتاه مدت امکان اصلاح بیشتر این شاخص حس می‌شود.

تحلیل شاخص توتال

شاخص توتال همچنان با قدرت در حال پیشروی به سمت نواحی بالاتر است و ارزش کلی مارکت در حال حاضر ۱.۶۱۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود. با این حال شاخص توتال یک بیس سوپلای در تایم فریم روزانه دارد که اگر شاهد رشد بیشتر آن باشیم، می‌تواند به بیس مورد نظر برسد. از این محدوده می‌توانیم انتظار یک واکنش را داشته باشیم.


تحلیل بیت کوین ۱۵ آذر ۱۴۰۲

ما در تحلیل ویدیویی روز گذشته بیت کوین، با اشاره به ممنتوم قدرتمند موج آغاز شده، گفتیم که به احتمال بسیار زیاد بیس هفتگی فعلی بازار شکسته خواهد شد و بیت کوین می‌تواند خود را در وهله اول به محدوده ۴۴ هزار دلار برساند. دقیقا همین اتفاق شب گذشته به وقوع پیوست.

تحلیل بیت کوین

بیت کوین با قدرت تمام خود را به محدوده ۴۴ هزار دلار رسانده و اکنون با کمی اصلاح در حوالی ۴۳,۶۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود. اگر به چارت هفتگی بیت کوین نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار یک بیس سوپلای هفتگی قدرتمند نیز در این ناحیه تشکیل داده است.

همین اصلاح قیمت فعلی بیت کوین به دلیل برخورد به این بیس سوپلای است و انتظار داریم کم کم اصلاح بازار از این ناحیه شروع شود. تقریبا ۸ هفته‌ هست که بازار در حال ثبت کندل‌های صعودی است و باید حداقل دو سه کندل اصلاح در تایم بالاتر داشته باشیم.

تحلیل شما از وضعیت فعلی بیت کوین چیست؟ بنظرتان این رمز ارز بیشتر از این هم رشد خواهد کرد؟ یا باید منتظر اصلاح بازار باشیم؟ نظرات و تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.

تحلیل دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین روز گذشته به محدوده ۵۵ درصد رسید و بیس سوپلای روزانه خود را با قدرت شکست. همچنین سقف قبلی نیز شکسته شده و انتظار داریم این شاخص همچنان با قدرت به سمت بالا حرکت کند.

تحلیل شاخص توتال

شاخص توتال نیز ناحیه مقاومتی کوتاه مدت خود را به سمت بالا شکست و بیس سوپلای مهم تایم بالاترش را نیز انگلف کرد. اکنون این شاخص رشد بسیار زیادی را تجربه کرده و انتظار داریم فعلا روند صعودی آن ادامه داشته باشد.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۱۱ آذر ۱۴۰۲

بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۳۸,۷۶۰ دلار در بازار معامله می‌شود و روز گذشته با افزایش حجم معاملات شاهد رسیدن قیمت آن به محدوده ۳۹ هزار دلار نیز بودیم. اکنون با این رشد اخیر بیت کوین، باید ببنیم چارت آن چه داده‌هایی جدیدی برای تحلیل در اختیارمان قرار می‌دهد. با پول نو همراه شوید.

تحلیل امروز بیت کوین

در چارت روزانه فعلا شاهد خارج شدن قیمت از محدوده خنثی شکل گرفته در روزهای قبل هستیم، اما در تایم پایین‌تر است که بهتر می‌توان چارت را تحلیل کرد، بنابراین به سراغ تحلیل تایم فریم ۴ ساعته بیت کوین می‌رویم.

اگر نگاهی به این چارت بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار یک محدوده مقاومتی شکل داده و اکنون با رشد قیمت بیت کوین، این مقاومت در اصطلاح فیلیپ شده است. بنابراین در این فیلیپ زون می‌توانیم ریسک خرید داشته باشیم.

انتظاری که داریم این است که بازار بتواند در وهله اول خود را تا ۴۰ و ۴۱ هزار دلار برساند. با این حال نباید سناریو نزولی را هم فراموش کنیم. ممکن است در مقاومت‌های مهم شاهد فیک برک اوت نیز باشیم و بازار از همینجا شروع به ریزش کند. بنابراین با مدیریت سرمایه صحیح باید ریسک خود را کنترل کنیم.

تحلیل دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین امروز حدود ۵۳.۲۲ درصد از کل سلطه بازار کریپتو را در دست دارد و همچنان در حال ادامه روند صعودی خود است. انتظار داریم این شاخص در روزهای پیش رو نیز فعلا به صعود خود ادامه بدهد.

تحلیل شاخص توتال

با شکسته شدن مقاومت بیت کوین و فیلیپ شدن این ناحیه، شاهد خارج شدن شاخص توتال از یک ناحیه تقریبا مشابه نیز هستیم. به همین دلیل می توانیم انتظار داشته باشیم در صورت شکست بیس سوپلای تایم بالا در چارت توتال، این شاخص رشد بسیار بیشتری را در روزهای پیش رو تجربه کند.


تحلیل بیت کوین ۸ آذر ۱۴۰۲

بیت کوین امروز با قیمت ۳۸,۱۸۰ دلار در بازار معامله می‌شود و به نظر می‌رسد احتمال رشد بیشتر آن نیز وجود داشته باشد. در تحلیل امروز بیت کوین با پول نو همراه شوید تا اهداف قیمتی پیش روی این رمز ارز را بررسی کنیم.

اگر به چارت روزانه بیت کوین نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که بازار یک ناحیه مقاومتی تشکیل داده که اکنون قیمت در حال حمله به سمت آن است. در صورتی که این مقاومت شکسته شود، در فیلیپ زون شکل گرفته می‌توان ریسک خرید داشت.

به طور کلی فعلا انتظار داریم شدوهای کندل‌های روزانه قبل پر شوند و نهایتا بازار این مقاومت را بشکند. در نهایت بعد از شکست و پول بک می‌توانیم با مدیریت سرمایه ریسک خرید بیت کوین را داشته باشیم.

این در حالی است که اگر این سناریو جواب نداده و بازار بار دیگر ریزش کند، در وهله اول می‌توانیم منتظر رسیدن قیمت بیت کوین به خط روند صعودی شکل گرفته در چارت باشیم.

تحلیل دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین در حال حاضر در حدود ۵۳ درصد از کل سلطه بازار ارزهای دیجیتال را در دست دارد و در حال پیش رفتن طبق تحلیل ما است. انتظاری که داشتیم رسیدن این شاخص به محدوده بیس سوپلای روزانه بود که اکنون بازار تا حد قابل قبولی در روزهای اخیر به این ناحیه نزدیک شده است.

تحلیل شاخص توتال

شاخص توتال یا همان مارکت کپ کل بازار نیز همچنان بین دو محدوده حمایتی/مقاومتی که درباره آن صحبت کردیم، گیر افتاده است، اما قیمت اکنون شدیدا به ناحیه مقاومتی نزدیک شده و در صورتی که این بار بتواند آن را بشکند، می‌توانیم انتظار رشد دوباره این شاخص را داشته باشیم.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۶ آذر ۱۴۰۲

بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۳۷,۲۵۰ دلار در بازار معامله می‌شود و به نظر می‌رسد احتمال اصلاح بیشتر آن وجود داشته باشد. در ادامه با بررسی تایم فریم ۴ ساعته این رمز ارز همراه ما باشید.

تحلیل امروز بیت کوین

بازار در تایم فریم ۴ ساعته در فاز اصلاحی رفته و فعلا در حال ریزش است. با این حال بازار یک بیس Demand ۴ ساعته شکل داده که قیمت در صورت رسیدن به آن می‌تواند بار دیگر حرکت صعودی خود را ادامه دهد.

علاوه بر بیس بالا که می‌تواند مانع ریزش بیشتر بازار شود، خط روند صعودی‌ای که از دو دره آخر قابل ترسیم است نیز می‌تواند به عنوان یک تاییدیه به حساب بیاید. البته باید مراقب احتمال استاپ هانت بازار نیز باشیم.

از آنجایی که بیت کوین در هفته‌های اخیر با قدرت به رشد خود ادامه داده و به یک مقاومت هفتگی مهم رسیده است، ممکن است شاهد اصلاح عمیق‌تر بازار نیز باشیم. در نتیجه حتما باید این هفته مدیریت سرمایه را رعایت کنیم.

تحلیل دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین همچنان در محدوده قبلی در حال معامله است و یک رشد جزئی را تجربه کرده است. از آنجایی که این شاخص چند روزی‌ست در حال درجا زدن است، انتظار داریم نهایتا بازار از این وضعیت خنثی خارج شود. از‌ آنجایی که وضعیت فعلی مارکت صعودی است، انتظار داریم دامیننس بیت کوین خود را به بیس سوپلای روزانه برساند.

تحلیل شاخص توتال

شاخص توتال بار دیگر به ناحیه مقاومتی روزانه خود حمله کرد ولی نتوانست آن را به سمت بالا بشکند. اکنون در صورتی که بار دیگر شاهد بازگشت این شاخص به سمت مقاومت باشیم، می‌توان انتظار شکست را داشت. اما در کل فعلا به نظر می‌رسد وضعیت توتال در کوتاه مدت نزولی باشد.


تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۴ آذر ۱۴۰۲

در تحلیل قبل از آنجایی که بازار به یک خط روند مهم رسیده بود، پیش بینی کردیم که احتمال برگشت دوباره قیمت وجود دارد و همین اتفاق هم افتاد. اکنون بیت کوین یک محدوده مهم را شکسته که می‌تواند نوید بخش ادامه حرکت صعودی آغاز شده در چارت باشد.

تحلیل امروز بیت کوین

اگر به تایم فریم ۴ ساعته بیت کوین نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که قیمت بعد از برخورد به خط روند صعودی خود، با قدرت حمایت شد و اکنون محدوده مقاومتی ۴ ساعته‌اش را فیلیپ کرده است.

در حال حاضر شاهد پول بک بازار به این فیلیپ زون هستیم و می‌توانیم انتظار رشد بیشتر بیت کوین را داشته باشیم. این رشد می‌تواند در کوتاه مدت رخ داده و بازار را به سطوح بالاتر مانند ۳۹ هزار و حتی ۴۰ هزار دلار برساند.

البته نباید فراموش کنیم که به دلیل اهمیت بسیار بالای محدوده قیمتی فعلی ممکن است شاهد دستکاری بازار نیز باشیم و به عبارتی شکست اتفاق افتاده در چارت می‌تواند یک استاپ هانت برای فروشندگان باشد. در نتیجه باید حتما مدیریت سرمایه را رعایت کنیم.

تحلیل دامیننس بیت کوین

دامیننس بیت کوین در تایم فریم‌های پایین فعلا کمی در حال درجا زدن است، اما تحلیل کلی ما از روند این شاخص همان تحلیلی است که قبلتر بیان کرده بودیم و منتظر ریزش آن هستیم.

تحلیل شاخص توتال

شاخص توتال بازار کریپتو همچنان درگیر محدوده سوپلای خود است، اما به دلیل رشد خوبی که در دو سه روز اخیر داشته ممکن است بتواند نهایتا این ناحیه را نیز بشکند. اما فعلا باید برای سیگنال خرید گرفتن به وسیله این شاخص کمی احتیاط کنیم.


تحلیل بیت کوین ۱ آذر ۱۴۰۲

خبر استعفای ژائو، مدیرعامل بایننس، سر و صدای زیادی در فضای مجازی ایجاد کرده و پس لرزه‌های آن به بازار و قیمت رمز ارزها نیز رسیده است. بیت کوین نیز در روز گذشته ریزش خوبی را تجربه کرد. با پول نو در تحلیل امروز بیت کوین همراه باشید.

اگر به چارت روزانه بیت کوین نگاهی داشته باشیم، متوجه می‌شویم که قیمت این ارز دیجیتال در روز گذشته از حوالی محدوده ۳۷,۴۰۰ با یک کاهش قابل توجه به ۳۵,۷۰۰ دلار نیز رسید. امروز اما بازار بار دیگر در حال بازیابی است.

همانطور که در چارت مشخص است، قیمت بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته به یک ناحیه مقاومتی برخورد کرده و نهایتا با خبر استعفای ژائو، ریزش شدیدی را تجربه کرد. این ریزش ادامه یافت تا زمانی که بازار به خط روند صعودی خود رسید و در حال حاضر رشد اخیر بیت کوین را می‌توانیم واکنشی به این ناحیه بدانیم.

از آنجایی که قیمت رشد زیادی را تجربه کرده و اخبار فاندامنتال منفی نیز در بازار پخش شده است، انتظار داریم این اصلاح ادامه پیدا کند. در صورتی که بیت کوین خط روند صعودی خود را به سمت پایین بشکند، می‌توانیم منتظر ریزش بیشتر آن باشیم. این در حالی است که در صورت شکسته شدن مقاومت چارت، احتمال رشد بیشتر بیت کوین وجود خواهد داشت.

تحلیل دامیننس بیت کوین

امروز دامیننس بیت کوین فاز نزولی به خود گرفته و به نظر می‌رسد احتمال ریزش آن وجود داشته باشد. با این حال باید صبر کنیم تا خط روند صعودی ۴ ساعته شکسته شود، تا از ریزش بیشتر این شاخص اطمینان حاصل کنیم.

تحلیل شاخص توتال

شاخص توتال با اینکه بیس هفتگی خود را با قدرت به سمت بالا شکسته، اما در حال حاضر چند روزی است که درگیر بیس سوپلای روزانه است. به نظر می‌رسد احتمال اصلاح بیشتر از این ناحیه وجود داشته باشد.چرا باید تحلیل روزانه بیت کوین را دنبال کنیم؟

در حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال به یکی از پر معامله‌ترین بازارهای مالی تبدیل شده است. BTC (به عنوان پرچمدار این بازار) بیشترین حجم معامله را به خود اختصاص داده و در نتیجه بررسی و تحلیل نمودار بیت کوین از ضروریات سرمایه گذاران و فعالان این بازار قبل از خرید بیت کوین است.

علاوه بر این Bitcoin بیشترین تسلط بازار را در اختیار خود دارد. در حقیقت دلیل تاثیر تحرکات قیمتی این ارز دیجیتال بر سایر رمز ارزها نیز بالا بودن دامیننس بیت کوین است. به همین دلیل تحلیل دامیننس بیت کوین، در کنار آنالیز سایر شاخص‌های مهم تاثیرگذار در مارکت کریپتو، می‌تواند دید جامع‌تری از وضعیت بازار در اختیار ما قرار دهد.

تحلیل بیت کوین پول نو

ما در تیم تحلیلی پول نو، علاوه بر اینکه سعی کرده‌ایم جدیدترین محتوای فاندامنتالی درباره پروژه‌های کریپتویی مختلف را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم، بخش مهمی از تمرکزمان را نیز بر تحلیل تکنیکال رمز ارزهای مهم بازار گذاشته‌ایم تا دیدی کلی از وضعیت بازار و آینده احتمالی آن ترسیم کنیم. در ادامه می‌توانید به‌روز‌ترین تحلیل بیت کوین را که همواره در حال آپدیت است، مشاهده کنید.

بررسی دامنینس بیت کوین

سلطه (Dominance) بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال چند روزی است که روندی نزولی را پیش گرفته و در حال حاضر در محدوده ۴۱.۶ درصد قرار دارد. این مولفه نشان دهنده نسبت حجم بازار بیت کوین به سایر آلت کوین‌ها است.

انواع تحلیل BTC

قیمت بیت کوین مانند بسیاری دارایی‌های دیگر (طلا، نفت و…) تحت تاثیر عوامل بنیادی (فاندامنتال) و تکنیکال و همچنین عوامل کلان اقتصادی است. اما این نوع تحلیل‌ها چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟

تحلیل تکنیکال بیت کوین

این نوع آنالیز شامل بررسی چارت بیت کوین با استفاده از ابزارهای تکنیکال مختلف است. مجموعه این ابزارها می‌توانند پیش بینی‌ای منطقی که بر اساس کندل‌های گذشته بیت کوین شکل گرفته‌اند را به ما ارائه کنند.

تحلیل فاندامنتال بیت کوین

در تحلیل فاندامنتال بیت کوین، عوامل کلان اقتصادی (مانند وقوع جنگ، بلایای طبیعی و…) و همینطور اتفاقات روزمره مانند افزایش یا کاهش سختی شبکه بیت کوین، پذیرش یا مسدود سازی استفاده از این رمز ارز در مناطق مختلف و عواملی از این قبیل، می‌توانند روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار باشند.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

نگاهی به قدرتمندترین اندیکاتورهای بیت کوین

در اینجا سعی می‌کنیم نگاهی داشته باشیم به قدرتمندترین اندیکاتورهایی که در تعیین روند بیت کوین تاثیرگذار هستند و می‌توانند سیگنال‌های خوبی برای ورود یا خروج از بازار به ما بدهند.

اندیکاتور مکدی MACD در بیت کوین

اندیکاتور مکدی یکی از پرکاربردترین و پراستفاده‌ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است که بسیاری از معامله‌گران از آن استفاده می‌کنند. این اندیکاتور در تحلیل بیت کوین هم کاربرد دارد. به طور مثال در سال ۲۰۲۱ و در حالی که بیت کوین در سقف خود بود، یک واگرایی در اندیکاتور مکدی تشکیل داد و سقوط شدید خود در سال ۲۰۲۱ را آغاز کرد.

اندیکاتور RSI در بیت کوین

اندیکاتور RSI هم در تحلیل بلند مدت بیت کوین کاربرد دارد و هم در تایم فریم‌های پایین‌تر می‌تواند برای معامله مورد استفاده قرار گیرد. این شاخص با نشان دادن نواحی اشباع خرید و اشباع فروش می‌تواند نقاط مناسبی برای ورود یا خروج از بازار به ما نشان دهد.

اندیکاتور میانگین متحرک MA در بیت کوین

یکی دیگر از اندیکاتورهای بسیار پر استفاده در معاملات، اندیکاتور میانگین متحرک است. اندیکاتور MA با تنظیمات ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه نقاط حمایتی و مقاومتی مهمی را در روند قیمت BTC به ما نشان می‌دهد.

31

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

31

52

نظر مخاطبان (31)

اشتراک در
اطلاع از
guest
31 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی
علی
5 ماه قبل

رف بالاکه

سمانه شفیعی
سمانه شفیعی
6 ماه قبل

عالی بود ممنونم
اگه امکانش هست برای شیبا هم تحلیل بذارید

علی
علی
6 ماه قبل

کلا دستت رو موس بود فقط خط بالا و پایین کرد دیدگاه همه رو گفت بجز تحلیل خودش بلد نیستی کسی مجبورت نکرده میای تحلیل می‌کنی با سرمایه ملت بازی می‌کنی

فاطمه
فاطمه
7 ماه قبل

سلام عذرخواهی میکنم ارزeduروچطوری می‌بینید ۸۰۰درصدتوضررم

روناک
روناک
8 ماه قبل

ازبرنامه خوبتان متشکرم

Hadi
Hadi
8 ماه قبل

این تحلیل شما درست نیست

مرضیه تیموری
مرضیه تیموری
8 ماه قبل

سلام. ایا امکان برگشت بیتکوین به قیمت قبلی و بالا وجود دارد؟؟؟. الان وقت منایبی برای خرید بیتکوین هست یا نه؟؟؟

Mohammad
Mohammad
9 ماه قبل

سلام

mohhasan5241@gmail.com
mohhasan5241@gmail.com
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر ؛ آیا اگر قیمت بیت کوین به ۲۵ هزار رسید یک اصلاح به پایین دارد و تقریبا تا چند دلار اصلاح میکند و بعد صعود میکند

سعید انصاری سامانی
سعید انصاری سامانی
10 ماه قبل

آیا در ۲۰۲۳ بیت از محدوده ۳۰ عبور میکند با توجه به نظرات و تصمیمات فدرال رزرو چ

نورزاد رستمی
نورزاد رستمی
10 ماه قبل

این روند اصلاحی تا کجا ادامه دارد

Alamdarlou
Alamdarlou
11 ماه قبل

سلام
لانگ یا شورت بیت لطفاً

سروش رادنژاد
سروش رادنژاد
11 ماه قبل

بنظرم داره سیرصعودی میکنه من میگم ازینکه هس خیلی گرونترمیشه شک نکنید

محمدرضا افرازه
محمدرضا افرازه
11 ماه قبل

وضعیت ارز تتر چگونه است برای خرید و سرمایه گذاری مناسب است یا نه

وحید
وحید
1 سال قبل

سلام.خسته نباشید

مرتضی کوهستانی
مرتضی کوهستانی
1 سال قبل

اصلا میشه بگید چه جوری هست این ارز ، ودر ضمن مثلاً اگه یک میلیون تومان بخرید درهر ماه چقدر برات سودآوری داره

مهران
مهران
6 ماه قبل

سلام با یک میلیون فقط باید بشینی ضررهاتو نگاه کنی مثل من مگر اینکه دوره بری ویاد بگیری

حمید استیلی
حمید استیلی
1 سال قبل

با این ریزش ها احتمالا باید منتظر بیت ۱۰ هزاری باشیم

کامران
کامران
1 سال قبل

سلام ادمین ریزش امروز بازارو مدیون چی هستیم🙂

مجید
مجید
1 سال قبل

دمتون گرم بهترینین