جام جهانی و افزایش قیمت توکن‌های هواداران فوتبال!

با نزدیک‌تر شدن به جام جهانی ۲۰۲۲، توکن‌های مبتنی بر تیم‌های ملی حرکت قیمتی فوق‌العاده قوی از خود نشان داده‌اند.
جام جهانی و افزایش قیمت توکن‌های هواداران فوتبال!

توکن‌های هواداران فوتبال چندین تیم ملی جام جهانی ۲۰۲۲ که زمستان امسال در قطر برگزار می شود، این روزها حرکت قیمتی فوق‌العاده قوی از خود نشان می‌دهند.

توکن‌های ملیتی

در چند روز گذشته، قیمت‌ توکن‌های ARG (آرژانتین) و POR (پرتغال) به ترتیب ۳۱ و ۴۳ درصد افزایش یافته است که بیشتر این رشد فقط طی یک شبانه‌روز گذشته رخ داده است. دلیلش هم بسیار ساده است، زیرا اسطوره‌های فوتبال چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو برای این تیم‌های ملی بازی می‌کنند.

توکن‌های کشورهای دیگر مانند برزیل، آلمان، فرانسه و ایتالیا نیز قیمت‌های قوی‌تری از خود نشان داده‌اند و انتظار می‌رود با نزدیک‌تر شدن به جام جهانی، بیشتر افزایش پیدا کنند.

توکن‌های هواداران باشگاه خیلی عقب نیستند

نه تنها توکن‌های ملی، بلکه توکن‌های هواداران باشگاه‌های فوتبال نیز به‌طور قابل‌توجهی ارزش‌شان افزایش یافته است. توکن‌های باشگاهی مانند LAZIO، PORTO، SANTOS، ALPINE در چند روز گذشته بیش از ۳۰ تا ۶۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند.

چیلیز (Chiliz)، پلتفرمی که بیشتر توکن‌های مرتبط با فوتبال در آن منتشر می‌شوند نیز حرکت مثبت قیمت توکن CHZ خود را تجربه کرده و در ماه‌های منتهی به جام جهانی توانسته به لیست ۱۰۰ رمز ارز سودآور برتر بازار برسد.

ارز چیلیز (CHZ) چیست؟ آشنایی با قهرمان جام جهانی رمز ارزها!

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
2
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x