0

0

معرفی را‌ه‌های کسب درآمد از توییتر برای سازندگان محتوا

ایلان ماسک اخیراً در لیست پیاده‌سازی‌های رادیکالش برای بهبود عملکرد توییتر اعلام کرده سازندگان محتوا از این پس می‌توانند در پلتفرم این رسانه اجتماعی از محتوای خود کسب درآمد کنند.

راه های کسب درآمد از توییتر

زمان مطالعه :

0 دقیقه

 از زمان تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، این شرکت برای سوددهی بیشتر تجارت خود چندین اقدام از جمله اخراج گسترده کارکنان و عرضه اشتراک‌های آبی توییتر را انجام داده است. در حالی که بسیاری از افرادی که قبلاً تأیید شده بودند نیز دوباره مشمول پرداخت ماهانه برای دریافت این تیک آبی شدند؛ ماسک این جریان را فرصتی مناسب برای کسب درآمد بیشتر و مورد نیاز این شرکت دانسته است.

خرید ارز دیجیتال

آخرین اصلاح مربوط به بخش کاربران -که به آنها امکان می‌دهد از هر مدل پستی در توییتر کسب درآمد کنند- با هدف بالا بردن تعامل و فعالیت فالورها و راه‌های جدید کسب درآمد در این پلتفرم صورت گرفته است.

ویژگی «اشتراک‌ها» به کاربران توییتر این امکان را می‌دهد که «با یکی از گزینه‌های قیمتی که توسط این پلتفرم ارائه شده» از فالوورهای خود ماهانه پول دریافت کنند. پس از پرداخت، مشترکین به محتوای انحصاری سازنده دسترسی پیدا می‌کنند که برای عموم قابل مشاهده نیست.

توییتر به سازندگان محتوا در ابتدا اجازه می‌دهد ۹۷ درصد درآمدشان را برای خود نگه دارند. اما وقتی درآمدشان به ۵۰ هزار دلار رسید، این میزان تا ۸۰ درصد کاهش می‌یابد. این رسانه اجتماعی با درگاه پرداخت Stripe برای پرداخت پول سازندگان محتوا در توییتر وارد همکاری شده است.

سهم درآمد تنها پس از کسب حداقل مبلغ ۵۰ دلار توسط کاربر آغاز می‌شود. حتی اگر حساب توییتر سازنده به هر دلیلی به حالت تعلیق درآمده باشد، خدمات اشتراک غیرقابل استرداد است. در چنین سناریوهایی، کاربران باید به صورت دستی اشتراک خود را لغو کنند تا از پرداخت‌های ماهانه خودکار به حساب‌های غیرفعال توییتر جلوگیری کنند.

کاربران کریپتویی توییتر نیز که سال‌هاست با انتشار پست‌های‌شان در توییتر، اعتبار و فالوورهای زیادی به دست آورده‌اند، از معرفی اشتراک‌های سازنده محتوا با آغوش باز استقبال می‌کنند.

یکی دیگر از نوآوری‌های در حال انجام ماسک برای طراحی مجدد توییتر استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای شناسایی و جلوگیری از اطلاعات نادرست در پلتفرم این رسانه اجتماعی است.

طبق گزارش‌ها، علیرغم هشداری که ماسک به جهانیان در مورد توسعه هوش مصنوعی و نگرانی‌های اجتماعی که می‌تواند از پیامدهای آن باشد می‌دهد، وی نزدیک به ۱۰ هزار واحد پردازش گرافیکی (GPU) برای ساخت ابزارهای هوش مصنوعی در آینده خریداری کرده است،

0

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

نظرات پست (0)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها