0

0

وارن دیویدسن رسماً لایحه برکناری گری گنسلر را به مجلس ارائه کرد

وارن دیویدسن (Warren Davidson) یکی از نمایندگان کنگره آمریکا، از «شکست گنسلر در حمایت از سرمایه‌گذاران و سوء‌استفاده از قدرت» به عنوان مبنایی برای تجدید ساختار این رگولاتور یاد کرد.

طرح لایحه حذف گری گنسلر رئیس SEC

زمان مطالعه :

0 دقیقه

قبل از جلسه استماع، دیویدسن در توییتی قصد خود از مطرح نمودن این لایحه را در میان گذاشت و اظهار کرد که هدف آن اصلاح موارد زیاد از سوء‌استفاده‌هایی است که توسط گنسلر در مقام رئیس این سازمان (SEC) صورت گرفته است.

خرید ارز دیجیتال

🚨 من خواستار تغییر ساختار @SECGov و برکناری ریاست آن @GaryGensler هستم.

به سخنان پایانی من در جلسه امروز که به سوءاستفاده از قدرت و عدم حمایت از سرمایه‌گذاران مربوط می‌شود، گوش دهید.

وارن دیویدسن، ۱۸ آوریل ۲۰۲۳

این جلسه اقدامات نادرست رئیس SEC را در رابطه با کریپتو زیر سوال برد. برخی از بزرگترین پرونده‌های کلاهبرداری در این صنعت در دوران ریاست او رخ داده است. وی به طور مداوم از اقدامات نظارتی که صورت مشخصی ندارند حمایت می‌کند، درحالی‌که به اعمال زور بر این صنعت بیش از گفتمان و همکاری مناسب تمایل دارد.

لایحه پیشنهادی این نماینده کنگره، پیشرفت مهمی در صنعت کریپتو است، زیرا نیاز به مقررات کارآمد و حمایت از سرمایه‌گذاران را برجسته می‌کند. امیدواریم طرح این لایحه منجر به ایجاد یک محیط نظارتی مشارکتی و شفاف برای این حوزه از دارایی‌ها شود. با این حال، باید دید جامعه کریپتو نسبت به تغییر ساختار پیشنهادی این رگولاتور چه واکنشی نشان خواهد داد. از آنجایی‌که یک لایحه قبل از تبدیل شدن به قانون باید مراحل مختلفی را طی کند، باید دید آیا این لایحه به تصویب می‌رسد یا خیر.

طرح این لایحه توسط دیویدسن، نقطه‌عطفی در صنعت کریپتو است، چراکه داشتن مقرراتی شفاف و کارآمد لازمه‌ی حمایت از سرمایه‌گذاران است که انتظار می‌رود با تغییر رگولاتور فعلی به آن دست یافت. با این حال، باید منتظر ماند و دید که این لایحه تا کجا پیش می‌رود و به‌طور کلی چه تأثیری بر این صنعت می‌گذارد.

0

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

نظرات پست (0)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها