0

0

زمان مطالعه :

1 دقیقه

نقطه‌عطفی بزرگ برای کاردانو؛ اولین بیت‌کوین رپدشده در این شبکه ضرب شد

 شبکه کاردانو به‌تازگی به نقطه‌عطفی قابل‌توجه دست یافته است. AnetaBTC اعلام کرده که با موفقیت cBTC، فرم رپدشده‌ی بیت کوین را در این شبکه ضرب کرده است که پیشرفتی بزرگ برای این اکوسیستم محسوب می‌شود.

ضرب اولین بیت کوین رپدشده در شبکه کاردانو

زمان مطالعه :

1 دقیقه

مشتاقیم اعلام کنیم که cBTC را با موفقیت در شبکه Cardano ضرب کرده‌ایم😇

anetaBTCء ۴ مارس ۲۰۲۳

CBTC، یک دارایی بیت کوینی در شبکه کاردانو است؛ مشابه رپد بیت کوینی (wBTC) که در شبکه اتریوم است، اما بدون داشتن یک متولی متمرکز  (Centralized Custodian). دارایی‌های رپدشده به پل زدن نقدینگی از سایر اکوسیستم‌ها کمک می‌کنند. این بیت کوین رپدشده در کاردانو ممکن است به باز کردن نقدینگی از بازار ۴۳۲ میلیارد دلاری بیت کوین کمک کند.

با خیال راحت cBTC را در کاردانو ضرب کنید…👼

pic.twitter.com/AW9T0LL8SJ

anetaBTCء ۲۰ فوریه ۲۰۲۳

خرید ارز دیجیتال

در استخراج cBTC، کاربران ابتدا آدرس ADA خود را به اَبَرداده BTC TX اضافه و BTC را واریز می‌کنند، که بعد توسط anetaBTC پردازش و تأیید می‌شود. در این حالت cBTC ضرب و سپس به کیف پول کاردانوی کاربر ارسال می‌شود.

بنابراین، دنیای جدیدی از امکانات به روی کاربران کاردانو گشوده شده که به‌زودی می‌توانند به کارآمدی بیت کوین در شبکه کاردانو دسترسی داشته باشند. Aneta یکی از اولین پروژه‌هایی است که این امکان را در کاردانو فراهم آورده است.

مسیر آوردن بیت کوین به پلتفرم‌های Cardano و Ergo در مارس ۲۰۲۲ توسط anetaBTC (پروتکل رپ کردن بیت کوین) راه‌اندازی شد.

AnetaBTC در ژانویه یک شبکه آزمایشی عمومی برای بیت کوین رپدشده در پلتفرم Ergo منتشر کرد. این پروتکل قصد دارد شبکه‌های آزمایشی عمومی کاردانو را در ماه مارس راه‌اندازی کند، و همچنین قراردادهای منبع باز را در دسترس قرار دهد و حسابرسی را به پایان برساند.

میزان پیشرفت شبکه کاردانو رو به افزایش است. طبق آمار اخیر IOGء ۱۲۰۹ پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند که از این تعداد تابه‌حال ۱۱۷ پروژه راه‌اندازی شده است. تعداد کل معاملات این شبکه ۶۲.۲ میلیون تراکنش برآورد شده است. تعداد توکن‌های بومی این بلاک چین (ADA) در برابر سیاست‌های ضرب‌کاری به ۷.۸۷ میلیون توکن رسیده است و ۵۹۵۳ اسکریپت‌ Plutus دارد که از این تعداد ۷۹۲ اسکریپت Plutus v2 هستند.

خرید کاردانو
0

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

نظرات پست (0)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها