0

0

SushiSwap نسخه جدید خود را منتشر می‌کند

SushiSwap فاش کرد که این پروژه اخیراً نقدینگی متمرکز و قراردادهای نسخه ۳ را قبل از اعلام رسمی، در شبکه مستقر کرده است. این پروژه قصد دارد از زیرساخت‌های چند شبکه‌ای و زنجیره‌ای خود برای تقویت پذیرش پلتفرمش در نزدیک به ۳۰ شبکه بهره ببرد.

انتشار نسخه جدید سوشی سواپ

زمان مطالعه :

0 دقیقه

صرافی SushiSwap در چند سال گذشته بر ایجاد یک زیرساخت غیرمتمرکز چند شبکه‌ای (DEX) قوی کار کرده است. هدف آن پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از شبکه‌ها و سرمایه‌گذاری بر کارآمدترین مدل‌های بازارساز خودکار (AMM) بوده که با این ارتقای جدید گامی پیشروانه در این مسیر برداشته است. این پلتفرم قصد دارد با استقرار سریع ورژن جدید در سراسر زیرساخت‌های چند شبکه‌ای، گسترده‌ترین پذیرش نقدینگی متمرکز در صنعت کریپتو را  از آن خود کند.

ارز دیجیتال

نقدینگی متمرکز به ارائه‌دهندگان نقدینگی (LPs) این امکان را می‌دهد تا با اختصاص دادن سرمایه خود در محدوده قیمی خاصی، کارایی سرمایه خود را افزایش دهند و بتوانند کارمزد بیشتری کسب کنند. هدف SushiSwap با در دسترس قرار دادن نقدینگی متمرکز برای طیف وسیعی از اکوسیستم‌ها، دسترسی فوری به CL برای ارائه‌دهندگان نقدینگی در شبکه‌های متعدد است.

انتظار می‌رود گسترش شبکه SushiSwap به نفع کاربران نسخه سوم آن باشد، زیرا این پلتفرم به ادغام با شبکه‌های بیشتر و افزایش دسترسی خود ادامه می‌دهد. کاربران مشتاقانه منتظر اطلاعات رسمی راه‌اندازی و جزئیات بیشتر در مورد استقرار نقدینگی متمرکز و قراردادهای نسخه ۳ هستند.

اطلاعات مربوط به نقدینگی متمرکز SushiSwap در ابتدا توسط DeFiLIama به بیرون درز کرد، اما توسع‌دهنده اصلی SushiSwap تصمیم گرفت به‌جای رد این شایعات، جزئیات بیشتری را ارائه دهد. با معرفی این فناوری، SushiSwap به دومین پلتفرم بزرگ تبدیل می‌شود که به کاربران امکان ارائه‌ی نقدینگی متمرکز را  همراه با نسخه سومUniswap  می‌دهد.

0

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

نظرات پست (0)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها