اخبار بیت کوین

اخبار بیت کوین تاثیر غیرقابل انکاری بر قیمت این ارز دیجیتال دارند، به طوری که اگر نگاهی به نمودار بیت کوین در زمان یک خبر بیندازیم، به وضوح تاثیر آن را بر قیمت BTC مشاهده می‌کنیم. اما جدیدترین اخبار بیت کوین را از کجا دنبال کنیم؟

البته این مسئله به این معنی نیست که تنها اخبار هستند که بر روند این ارز دیجیتال تاثیرگذار هستند. به این دلیل که خبرها برای مدتی بسیار کوتاه قیمت را تحت تاثیر قرار می‌دهند، اما این تحلیل بیت کوین است که روند طولانی مدت آن را مشخص می‌کند. بنابراین در زمان خرید بیت کوین نیازی نیست چندان نگران اخبار مختلف باشیم.

تیم پول نو خبر فوری بیت کوین را به طور مرتب رصد کرده و جدیدترین خبرهای مربوط به حوزه‌های مختلف این ارز دیجیتال مانند استخراج، پذیرش در کشورهای مختلف و … را مورد بررسی قرار می‌دهد. جدیدترین خبر بیت کوین امروز را در وبلاگ پول نو مطالعه کنید.

بیت کوین پس از شکایت SEC از بایننس سقوط کرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) روز دوشنبه (۵ ژوئن ۲۰۲۳) علیه بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، و مدیرعامل آن چانگ‌پنگ ژائو (CZ) و شریکش Binance US شکایت کرده است. این اتهامات شامل نقض قوانین اوراق بهادار مانند تبانی در بازار معاملات و فروش/عرضه چند اوراق بهادار ثبت‌نشده است.

با انتشار گزارش مشاغلِ ماه مه احتمال دارد نرخ بهره در ماه ژوئن افزایش نیابد

گزارش اداره آمار کار که صبح روز جمعه (۲ ژوئن ۲۰۲۳) منتشر شد، آمارهای داغی را از میزان اشتغال ماه پیش نشان داد، که بحث‌ها پیرامون اینکه فدرال رزرو در نشست آتی  خود چه حرکتی انجام خواهد داد، برانگیخته است.

جمهوری‌خواهان لایحه‌ای را برای طبقه‌بندی کریپتو به عنوان کالا پیشنهاد کردند

در اقدامی مهم برای رسیدگی به چالش‌های نظارتی پیرامون دارایی‌های دیجیتال، جمهوری‌خواهان ارشد مجلس نمایندگان در کنگره ایالات‌ متحده پیش‌نویس لایحه‌ای جدید را ارائه کرده‌اند که هدف آن طبقه‌بندی مجدد ارزهای دیجیتال از اوراق بهادار به کالا است. این پیشنهاد که توسط رهبران کمیسیون خدمات مالی مجلس و کمیته کشاورزی منتشر شده است، با هدف ایجاد چارچوب و دستورالعمل‌های واضح‌تر در رسیدگی به دارایی‌های دیجیتال در داخل کشور است.

استخراج دائمی بیت کوین توسط شرکت تتر!

پیش از این در خبرها آمده بود تتر این شرکت صادرکننده‌ استیبل کوین USDT قصد دارد با استفاده از سودهای محقق شده برای ذخایر خود بیت کوین بخرد. اکنون این شرکت اعلام کرده در تلاش است تا در رابطه با این ارز دیجیتال اقدام مهم دیگری انجام دهد. تتر قرار است با راه‌اندازی Tether Energy در اروگوئه، در تولید انرژی و استخراج پایدار بیت کوین سرمایه‌گذاری کند.

چه کسی برای بیت کوین بهتر است: دسانتیس یا کندی جونیور؟

در رقابت ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا، دو نامزد یکی ران دسانتیس (Ron DeSantis)، فرماندار فلوریدا و دیگری رابرت اف کندی جونیور (Robert F. Kennedy) به‌عنوان حامیان اصلی ارزهای دیجیتال ظاهر شده‌اند. اما تنها یکی از این دو نفر می‌تواند اولین رئیس جمهور حامی بیت کوین (BTC) در این کشور شود. این رقبای انتخاباتی بیت کوین را در کانون توجهات سیاسی خود قرار داده‌اند و آن را به موضوعی از گفتمان ملی تبدیل کرده‌اند. اما کدام‌یک از آنها خدمات بهتری به جامعهٔ کریپتو ارائه خواهند داد؟

بیت کوین پس از توافق جدید بر سر افزایش سقف بدهی از مرز ۲۷۰۰۰ دلار عبور کرد

به گفتهٔ افراد مطلع، کاخ سفید و مذاکره‌کنندگان جمهوری‌خواه به توافق اولیه برای افزایش سقف بدهی آمریکا و جلوگیری از نکول آن که می‌تواند اقتصاد جهانی را متزلزل کند، دست یافته‌اند.

آیا بیت کوین ۷هزار دلاری می‌شود؟ تحلیل شوکه‌کنندهٔ متخصص بلومبرگ از کاهش قیمت شدید بیت کوین

بیت کوین (BTC)، ارز دیجیتال معیار بازار کریپتوکارنسی، در تلاش برای حفظ مسیر صعودی خود، با خطرات احتمالی بازگشت به سطوح قبلی مواجه است. مایک مک گلون (Mike McGlone)، استراتژیست ارشد کلان در بلومبرگ اخیراً خط سیر نزولی بیت کوین را برجسته کرده و بر خطرات مرتبط با سطح قیمت فعلی آن تأکید کرده است.