الگوراند

خرید و فروش سولانا

Solana (SOL)

در پول نو به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن ارز دیجیتال سولانا را خریداری کرده و یا توکن‌های SOL خود را به فروش برسانید. حساب کاربری‌تان را افتتاح کرده و بدون نیاز به احراز هویت خرید و فروش ارز SOL را آغاز کنید. خرید سولانا از صرافی ایرانی پول نو تنها با چند کلیک انجام می‌شود.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

راهنمای خرید و فروش سولانا

فقط با چند کلیک سولانا بخرید

سولانا چیست؟

سولانا یک بلاک چین غیر متمرکز و متن باز است که قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز را فراهم می‌کند. این شبکه به دلیل داشتن هزینه تراکنش کم و سرعت بالای تایید تراکنش‌ها یکی از رقبای اصلی اتریوم محسوب می‌شود.

ویژگی‌های منحصربفرد سولانا

شبکه سولانا به لطف بهره بردن از الگوریتم اجماع PoS (اثبات سهام) و PoH (اثبات تاریخ) معماری متفاوتی از سایر بلاک چین‌های بازار کریپتوکارنسی دارد. معماری خاص شبکه سولانا باعث می‌شود مقیاس پذیری این بلاک چین شدیدا افزایش یافته و تراکنش‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شوند.

چرا رمز ارز سولانا ارزشمند است؟

رمز ارز سولانا که با نماد SOL در بازار کریپتوکارنسی شناخته می‌شود، رمز ارز بومی این شبکه است که به دلیل داشتن حجم معاملات روزانه و ارزش بازار (Market Cap) بالا، در حال حاضر جزو ۱۰ ارز برتر بازار محسوب می‌شود. به عقیده بسیاری از معامله گران بازار کریپتوکارنسی، سولانا به دلیل پتانسیل بالای شبکه آن یکی از آینده‌دارترین کوین‌های بازار برای سرمایه گذاری به حساب می‌آید.

خرید سولانا

خرید ارز دیجیتال سولانا SOL

سولانا یکی از پروژه‌های آینده‌دار بازار رمز ارزها محسوب می‌شود، در نتیجه افراد بسیاری قصد خرید SOL را دارند. اما سوال اصلی افراد این است که چگونه سولانا بخریم؟ در جواب باید گفت استفاده از خدمات صرافی ایرانی معتبر پول نو می‌تواند بهترین گزینه برای خرید امن سولانا باشد.

سولانا را از کدام صرافی بخریم؟

صرافی پول نو بهترین گزینه برای خرید سولانا محسوب می‌شود. در پول نو نیازی به احراز هویت نیست و در کمتر از ۵ دقیقه می‌توانید توکن‌های SOL را خریداری کنید. دارایی‌های دیجیتال شما در کیف پولی حساب کاربری‌تان ذخیره شده و می‌توانید در هر زمان اقدام به فروش آن‌ها کنید.

خرید سولانا در صرافی ایرانی پول نو

در صرافی پول نو امکان خرید بیش از ۱۱۰ رمز ارز مختلف مانند سولانا وجود دارد. کافی است حساب کاربری خود را در پول نو ایجاد کرده و حتی بدون نیاز به احراز هویت ارز سولانا را خریداری کنید. برای خرید SOL تنها کافی است حساب کاربری خود را شارژ کرده و خرید خود را نهایی کنید. همچنین مطالعه مقالات بلاگ پول نو می‌تواند به شما در تحلیل خرید سولانا کمک کند.

فروش ارز سولانا SOL

در صرافی پول نو خرید و فروش سولانا به سادگی امکان پذیر است. برای فروش سولانا کافی است به حساب کاربری خود وارد شده و در منوی خرید/فروش/تبدیل، ارز سولانا را انتخاب کنید. در نهایت برای فروش SOL کافی است تعداد مورد نظر را وارد کرده و گزینه فروش را انتخاب کنید. ما در پول نو علاوه بر اینکه در زمان خرید سولانا با شما هستیم، هنگام فروش رمز ارز سولانا نیز همراهتان خواهیم بود.

کارمزد شبکه سولانا

یکی از دلایل اصلی جذابیت Solana برای فعالان دنیای کریپتوکارنسی، کم بودن هزینه انتقال سولانا بر بستر این شبکه است. هزینه تراکنش سولانا در معماری این پلتفرم به صورت هدف‌دار بسیار ارزان‌ در نظر گرفته شده تا توسعه دهندگان نیز از این شبکه برای ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند استفاده کنند.

ارز سولانا بخریم یا نه؟

سولانا بخرم یا نه؟ اگر شما هم جزو کسانی هستید که این سوال را از خودتان می‌پرسید، جالب است بدانید که رمز ارز سولانا یک ارز جذاب برای سرمایه گذاری است که توجه بسیاری از سرمایه گذاران کوتاه مدت و بلند مدت بازار کریپتوکارنسی را به خود جلب کرده است. این رمز ارز در طول تاریخ خود نوسانات زیادی را پشت سر گذاشته و تنها در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۰,۰۰۰ هزار درصد سود را تجربه کرده است.

خرید ارز سولانا در تراست والت

یکی از راه‌های دیگر خرید سولانا، استفاده از کیف پول تراست والت است. نحوه خرید سولانا در تراست والت برای کاربران ایرانی بدون داشتن حساب کاربری خارج از ایران ممکن نیست. البته ویژگی‌های منحصربفرد و امنیت بالای این کیف پول باعث شده کاربران زیادی برای خرید سولانا از آن استفاده کنند. یکی از ویژگی‌های جذاب این کیف پول امکان خرید سولانا بر بستر bep20 است. فروش سولانا در تراست والت نیز مانند مراحل خرید برای کاربران ایرانی دشوار خواهد بود. بنابراین همچنان بهترین گزینه، خرید سولانا از صرافی پول نو محسوب می‌شود. علاوه بر این تبدیل ارز سولانا در تراست ولت امکان پذیر نیست، این در حالی است که ما در پول نو از ویژگی تبدیل رمز ارزها نیز پشتیبانی می‌کنیم.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش سولانا را شروع کنید