campaign

خرید، فروش، جایزه!

تا ۱۷ فروردین با خرید و فروش یا تبدیل رمزارز و رسیدن به حد نصاب حجم تراکنش، ارز دیجیتال په‌په جایزه بگیر. علاوه بر این می‌توانی با تراکنش بیشتر شانس شرکت در قرعه‌کشی‌های هفتگی و ماهانه را به دست بیاوری و جایزه نقدی بگیری.

همین الان شروع کن!

ممکن است بپرسید:

نتیجه قرعه‌کشی‌های هفتگی و نهایی با پیامک به اطلاع شما می‌رسد. در حساب کاربری، بخش جایزه هم به بخش تاریخچه جوایز بروید و نتایج را مشاهده کنید.

با رساندن حجم معاملات رمزارزی خود به حد نصاب، می‌توانید در قرعه کشی شرکت کنید. وقتی دکمه شرکت در قرعه‌کشی برای شما فعال شد روی آن کلیک کنید. تا زمانی که هفته جدید شروع شود فرصت دارید روی دکمه کلیک کنید در غیر این صورت فرصت شرکت در قرعه‌کشی آن هفته را از دست می‌دهید.

در حساب کاربری‌تان بخش جایزه را باز کنید و روی «دریافت جایزه» بزنید. بلافاصله جایزه به کیف پولتان واریز می‌شود و می‌توانید آن را در بخش «کیف پول» مشاهده کنید. ویدیوی آموزش برداشت رمزارز در پول نو را ببینید. برای برداشت جایزه نقدی هم همین مراحل را با «تومان» انجام دهید و آن را به کارت بانکی‌تان منتقل کنید.

تا قبل از پایان یافتن زمان برگزاری جشنواره یعنی ۱۷ فروردین فرصت دارید تا جایزه‌های په‌په را دریافت کنید.

در هر دو سطح «سریع» و «حرفه‌ای» می‌توانید در چالش‌ها و قرعه‌کشی‌های جشنواره نوروزی شرکت کنید. برای برداشت جایزه نقدی باید حداقل سطح سریع باشید و برای برداشت رمزارز، سطح حرفه‌ای.

حجم تراکنش‌های هفتگی و نهایی در خود صفحه «جوایز» قابل مشاهده است. برای مشاهده جزئیات تراکنش‌ها در پنل حساب کاربری‌تان به بخش «تراکنش‌ها» بروید. هر کدام از تراکنش‌های خرید، فروش و تبدیل به صورت جداگانه حجم تراکنش شما را افزایش می‌دهند.

محاسبه تراکنش‌ها از روز شنبه هر هفته شروع می‌شود و در پایان هفته یعنی روز جمعه، قرعه‌کشی هفتگی انجام خواهد شد. قرعه‌کشی نهایی هم پس از پایان روز ۱۷ فروردین انجام می‌شود.

برای دریافت جایزه تراکنش اولی‌ها باید اولین تراکنشتان ۱ میلیون تومان باشد. مثلا جمع دو تراکنش ۵۰۰ هزار تومانی محاسبه نمی‌شود. اگر تا به حال در پول نو تراکنشی نداشتید می‌توانید این جایزه را دریافت کنید.

هر کدام از تراکنش‌های خرید، فروش و تبدیل، جزو حجم تراکنش محاسبه می‌شود. یعنی اگر بیت کوین را به ارزش ۲ میلیون تومان به تتر تبدیل کنید، ۲ میلیون تومان به حجم تراکنش‌هایتان افزوده می‌شود.

خیر. از اولین روز اعلام شده یعنی ۲۸ اسفند، تراکنش‌ها محاسبه می‌شوند.

هر کاربر تنها یک شانس قرعه‌کشی هفتگی و نهایی خواهد داشت.