ایاس

خرید و فروش ایاس

EOS (EOS)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید ایاس با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال ایاس EOS را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم ایاس را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ایاس، بلاک چینی برای توسعه‌دهندگان

بلاک چین ایاس شبکه‌ای است که توجه خاصی بر روی کاهش کارمزد تراکنش‌ها و افزایش مقیاس‌پذیری دارد. ایاس همچنین بستر مناسبی برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) فراهم کرده است؛ این توسعه‌دهندگان می‌توانند به‌آسانی و به‌دور از پیچیدگی‌های برخی دیگر از بلاک چین‌ها، در شبکه ایاس به کار بر روی قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز بپردازند. رمزارز اصلی این شبکه ایاس نام دارد که با نماد EOS در صرافی‌های معتبر لیست شده است.

خرید ایاس

چه چیزی می‌تواند انگیزه‌ای برای خرید رمز ارز ایاس یا سایر ارزهای دیجیتال باشد؟ علاقه به سرمايه‌گذاری بلندمدت، کسب سود از طریق نوسان‌گیری، استفاده از قابلیت‌های دیفای یا بهره‌بردن از خدمات پرداخت رمز ارزها، جزئی از دلایل اصلی افراد، برای خرید یک ارز دیجیتال به‌شمار می‌روند. اگر مایل هستید که با آموزش خرید و فروش ایاس آشنا شوید، ابتدا این نکته طلایی را به خاطر بسپارید: "در معاملات و فعالیت‌های مربوط به ارزهای دیجیتال، رعایت امنیت، اصل اول است". پس هنگام خرید آنلاین ایاس نیز به موارد امنیتی دقت کرده و برای انجام معاملات خود، از یک سایت معتبر خرید ایاس استفاده نمایید.

چگونه ایاس بخریم؟

اما برای خرید ایاس چه باید کرد؟ همان‌طور که به‌واسطه کارگزاری‌های بورسی، سهام بورس را خرید و فروش می‌کنیم، برای خرید EOS هم باید از یک سایت خرید و فروش ایاس استفاده کنیم. این سایت‌ها همان صرافی‌های آنلاین ارزهای دیجیتال هستند. هنگام خرید ایاس صرافی های اینترنتی نیاز ما را برای یافتن یک خریدار یا فروشنده در طرف دیگر معامله برآورده می‌کنند؛ به‌این‌صورت، نحوه خرید ارز دیجیتال ایاس برای همه فعالان بازار به‌راحتی ممکن می‌شود.

کارمزد خرید ایاس

اگر تصمیم دارید که ارز EOS را خریداری کنید؛ خوب است که با نحوه ی خرید ایاس ارزان هم آشنا باشید. برای این کار، به‌سراغ صرافی‌هایی بروید که هم امنیت و سابقه خوبی دارند و هم کارمزد معاملاتشان پایین است. پول نو یک صرافی برای خرید ایاس است که از معاملات بیش از ۱۱۰ ارز دیجیتال دیگر نیز پشتیبانی می‌کند. در صرافی معتبر پول نو، می‌توانید به خرید ایاس با کارمزد کم بپردازید.

خرید ایاس bep20

اگر قصد دارید که ارزهای ایاس خود را از صرافی به کیف پول منتقل کنید یا بالعکس؛ توجه به شبکه‌های انتقال در سایت خرید ایاس هم اهمیت پیدا خواهد کرد. در صرافی پول نو برای جابه‌جایی ارزهای ایاس، شبکه bep20 را درنظر گرفته‌ایم تا تمام انتقالات این ارز، بسیار سریع و ارزان انجام شود. بعد از حداقل خرید ایاس در این صرافی، می‌توانید آن را خیلی سریع به آدرسی که می‌خواهید، منتقل کنید.

فروش و خرید ایاس در ایران

با وجود تحریم‌های گسترده‌ای که در ایران با آن روبه‌روییم، خوشبختانه می‌بینیم که تفاوت چندانی بین خرید و فروش ایاس در ایران، با معامله آن در کشورهای دیگر وجود ندارد؛ حتی شاید در ایران، روش خرید ارز دیجیتال ایاس راحت‌تر از معامله آن در خارج از کشور باشد. در هر زمان، می‌توانید از بین صرافی‌های معتبر و امن ایرانی، گزینه‌ای مناسب را انتخاب کرده و اقدام به خرید ایاس با ریال نمایید.

بهترین سایت و صرافی خرید ایاس

وقتی می‌خواهید یک سایت خرید و فروش کالا را انتخاب کنید به چه مواردی دقت می‌کنید؟ انتخاب یک سایت خوب برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هم شبیه همین کار است. امنیت، قیمت‌های مناسب، کارمزدهای پایین، امکانات متنوع و پاسخگویی سریع همه از ویژگی‌های یک صرافی برجسته ارزهای دیجیتال هستند. ما در پول نو علاوه‌بر تمرکز بر تمام این ویژگی‌ها، طریقه خرید ایاس و سایر رمز ارزها را نیز بسیار ساده طراحی کرده‌ایم. کاربران ما بعد از ثبت نام در سایت، می‌توانند از بخش داشبورد حساب خود وارد بخش خرید یا فروش ارزهای دیجیتال شده و معاملات خود را انجام دهند.

فروش ایاس

نحوه فروش ایاس در ایران مراحل ساده‌ای داشته و تقریبا مشابه مراحل خرید آن است؛ پس حالا که با راهنمای خرید ایاس در صرافی پول نو آشنا شده‌اید، خیلی آسان می‌توانید این ارز را به فروش برسانید. قابلیت تبدیل رمز ارزها نیز یکی دیگر از امکانات پول نو است. این امکان کمک می‌کند تا بتوانید ایاس را مستقیما، به هرکدام از ۱۱۰ ارز دیجیتال موجود در این صرافی، تبدیل کنید.

تبدیل ایاس به تومان

صرافی ایرانی پول نو در معاملات ارزهای دیجیتال پیرو قیمت‌های جهانی است. بنابراین اگر اهل تحلیل تکنیکال هستید، بعد از بررسی نمودار قیمتی، می‌توانید در بهترین زمان برای خرید ایاس یا فروش آن اقدام نمایید. در این صرافی فروش ایاس بر پایه تومان انجام می‌شود. بعد از تبدیل ارزهای ایاس به تومان، می‌توانید دارایی تومانی که در صرافی دارید را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

خرید و فروش ایاس بدون احراز هویت

با توجه به امکانات صرافی پول نو، فروش EOS هم مثل نحوه خرید ایاس در ایران، با امنیت بالا و بدون احراز هویت امکان‌پذیر شده است. در پول نو می‌توانید بعد از حداقل مقدار خرید ایاس (۵۰۰ هزار تومان)، آن را در فرصتی مناسب بفروشید، به ارزی دیگر تبدیل کنید یا برای سرمایه‌گذاری ذخیره‌اش نمایید.

سوالات متداول

برای خرید ارز دیجیتال ایاس درایران اولین قدم افتتاح حساب کاربری در یک صرافی ارز دیجیتال است. صرافی پول نو مرجع خرید و فروش رمز ارزها بدون نیاز به احراز هویت است که از خرید ایاس نیز پشتیبانی می‌کند.

در صرافی پول نو به سادگی و بدون نیاز به احراز هویت می‌توانید ارز دیجیتال ایاس را خریداری کرده یا آن را به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش ایاس را شروع کنید