آلیس

خرید و فروش آلیس

Alice (ALICE)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید آلیس با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال آلیس ALICE را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم آلیس را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

بازی همسایه من آلیس

مدت زمان زیادی از توسعه تکنولوژی بلاک چین نمی‌گذرد که بازی‌های کریپتویی جایگاه خود را در این دنیا باز کرده‌اند. در بازی همسایه من آلیس، می‌توان با تهیه زمین و رسیدگی به آن، دارایی‌های خود را افزایش داد و اقدام به خرید و فروش و ارتقا حساب کاربری، کرد. توکن آلیس با نماد ALICE در بازار شناخته شده است.

خرید ارز آلیس

آلیس یک بازی پر طرفدار است که هیچ رقیبی فعلا ندارد. به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل به سرمایه‌گذاری بر روی آن دارند. طریقه خرید آلیس پیچیدگی خاصی ندارد اما سادگی راه سرمایه‌گذاری بر روی این توکن به انتخاب‌ فرد بستگی دارد. سایت‌های زیادی وجود دارند که با ارائه خدمات مختلف، راه را برای خرید ALICE هموار کرده‌اند.

راهنمای خرید ارز آلیس

برای خرید آلیس در ابتدا باید یک سایت صرافی انتخاب شود. اعتبار صرافی ویژگی بسیار مهمی است که باید در نظر داشت. معمولا هر صرافی یا هر سایتی در بخش راهنما آموزش خرید و فروش آلیس را به تفصیل توضیح داده است. به عنوان مثال در سایت پول نو که صرافی برای خرید آلیس است، در یک مقاله به صورت تصویری، خرید توکن آلیس آموزش داده شده است.

حداقل میزان خرید آلیس

بیشتری و کمترین مقداری که بر روی توکن آلیس می‌توان سرمایه گذاری کرد، چقدر است؟ هر دوی این مقادیر به سایت انتخابی فرد بستگی دارد. در سایت پول نو که نحوه خرید ارز دیجتال آلیس را ساده کرده است، بدون نیاز به دلار می‌توان سرمایه‌گذاری را شروع کرد. حداقل مقدار خرید آلیس در صرافی پول نو، ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید آلیس از صرافی

برای خرید آلیس چه باید کرد؟ برای شروع بازی و تبدیل دارایی‌ها به توکن غیر قابل تعویض به یک منبع و مرجع معتبر برای خرید رمز ارز آلیس نیازمندیم. صرافی‌های خارجی محدودیت‌های خاص خود را دارند اما نگران نباشید! برای خرید آلیس صرافی های داخلی مانند پول نو، کار را آسان کرده‌اند. در سایت پول نو با حداقل خرید آلیس یعنی ۵۰۰ هزار تومان می‌توان برای شروع بازی اقدام کرد.

خرید آلیس بدون احراز هویت

اگر خرید آنلاین آلیس از یک صرافی خارجی هدف باشد، احتمالا با مرحله‌ احراز هویت صرافی رو به رو می‌شویم. صرافی پول نو با حفظ امنیت کاربر امکان خرید رمز ارز ALICE را بدون نیاز به احراز هویت امکان پذیر کرده است.

سایت معتبر خرید آلیس

برای پیدا کردن سایت خرید و فروش آلیس که دارای اعتبار باشد، بهتر است به رضایت کاربران و پشتیبانی و امنیت سایت توجه شود. با انتخاب سایت معتبر نحوه خرید ارز دیجیتال آلیس، آسان‌تر و امن‌تر می‌شود. معمولا سایت خرید آلیس که دارای اعتبار لازم است، دارای صفحات مختلفی نظیر پشتیبانی، تماس با ما ، راهنمای خرید و... است که باعث آسودگی خاطر کاربر می‌شود.

خرید آلیس در ایران

اگر فکر می‌کنید که برای خرید و فروش آلیس در ایران دچار مشکل می‌شوید، سخت در اشتباهید! بعد از گستردگی فناوری بلاک چین و ایجاد نیاز به صرافی‌های متمرکز و غیر متمرکز در سراسر جهان، چگونگی خرید آلیس و رمز ارزهای دیگر متحول شد. بعد از توسعه صرافی‌های داخلی اولین و بهترین اتفاقی که می‌توان برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفت خرید آلیس با ریال بود. البته این موضوع در رابطه با رمزارزهای دیگر نیز صدق می‌کند. نحوه خرید آلیس در ایران به این شکل است که در یک سایت صرافی داخلی مانند پول نو ثبت نام می‌کنید و بعد از ورود به پنل کاربری خود، در بخش خرید/فروش/تبدیل، توکن مورد نظر خود یعنی آلیس را انتخاب و با پرداخت ریالی هزینه این توکن، فرایند را تکمیل می‌کنید.

بهترین زمان برای خرید آلیس

با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی آشنایی دارید؟ این دو سبک تحلیلی روش خرید ارز دیجیتال آلیس و رمز ارزهای دیگر محسوب می‌شود. شما با افزایش دانش در این روش‌های تحلیلی به راحتی می‌توانید با تحلیل نمودار توکن آلیس، زمان مناسب برای خرید را پیدا کنید.

خرید آلیس با کارمزد کم

وقتی شما یک مسیری را در دنیای واقعی با تاکسی یا وسایل نقلیه عمومی طی می‌کنید هزینه راه را پرداخت می‌کنید. این هزینه در دنیای کریپتو نام کارمزد تراکنش را به خود می‌گیرد. اما توجه به این نکته ضروری است که برای خرید آلیس ارزان باید کمترین کارمزد پرداخت شود. پول نو که در جهت افزایش رضایت کاربران گام‌های زیادی را طی کرده است، با در نظر گرفتن کمترین میزان کارمزد قدمی دیگر در جهت افزایش سود کاربران خود برداشته است.

نحوه فروش آلیس در ایران

اگر تا امروز توکن‌های خود را هولد کردید و اکنون قصد فروش آلیس را دارید، به راحتی در ایران و در همان صرافی‌های داخلی می‌توان اقدام به فروش توکن‌ها کرد.

فروش آلیس

در سایت پول نو که صرافی فروش آلیس است، ابتدا باید در پنل کاربری خود وارد شوید و در بخش خرید/فروش/تبدیل گزینه فروش را انتخاب کنید. در این بخش توکن مورد نظر و مقدار آن را تعیین و سپس با کلیک بر روی گزینه تکمیل فرایند، عملیات فروش را انجام دهید.

فروش آلیس بدون احراز هویت

در صرافی پول نو بعد از اینکه ارز دیجیتال آلیس را خریداری کردید، می‌توانید آن را به بالاترین قیمت بدون نیاز به احراز هویت به فروش برسانید.

سوالات متداول

برای خرید یا فروش آلیس در ایران کافی است در صرافی‌ای معتبر مانند پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و این رمز ارز را خریداری کرده و در هر زمان با بالاترین قیمت به فروش برسانید.

در صرافی پول نو برای خرید ارز ALICE نیازی به احراز هویت نیست و به سادگی می‌توانید این ارز دیجیتال را به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش آلیس را شروع کنید