آلیس

خرید و فروش اتریوم نیم سرویس

Ethereum Name Service (ENS)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید اتریوم نیم سرویس با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس ENS را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم اتریوم نیم سرویس را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز اتریوم نیم سرویس چیست؟

اتریوم نیم سرویس یک سیستم نام‌گذاری آدرس، برپایه شبکه اتریوم است. این سیستم آدرس‌های پیش‌فرضی که ارزهای دیجیتال در بلاک چین دارند را به نوعی که برای انسان قابل خواندن و یادآوری باشد، تبدیل می‌کند. با این شیوه، خواندن و به اشتراک‌گذاری آدرس رمزارزها برای انسان‌ راحت‌تر می‌شود. ارز اتریوم نیم سرویس که آن را با نماد ENS می‌شناسیم، توکن مخصوص این پروژه است.

خرید ارز اتریوم نیم سرویس

برای خرید اتریوم نیم سرویس چه باید کرد؟ جهت خرید ENS تنها نیاز است که در یکی از سطوح سه‌گانه (آنی، سریع، حرفه‌ای) صرافی پول نو ثبت نام کنید. این ثبت نام رایگان است و طی کمتر از ۱ دقیقه تکمیل خواهد شد.

راهنمای خرید اتریوم نیم سرویس

بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در پول نو، می‌توانید به بخش خرید/فروش/تبدیل رفته و با شارژ حساب اقدام به خرید اتریوم نیم سرویس نمایید. در این مرحله تنها با وارد کردن مقدار خرید موردنظر، تنها با یک کلیک می‌توانید این دارایی دیجیتال را خریداری کنید.

حداقل میزان خرید اتریوم نیم سرویس

حداقل مقدار خرید اتریوم نیم سرویس در صرافی پول نو ۵۰۰ هزار تومان است که طبق استاندارد بازار رمز ارزها در صرافی های بین المللی که ۱۰ دلار است، تنظیم شده است.

خرید اتریوم نیم سرویس از صرافی

در نحوه خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس باید به عواملی مثل کارمزدهای معاملاتی یا فی انتقال توجه کنیم. روش خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس با توجه به قوانین هر صرافی، ممکن است مقداری متفاوت باشد. در ادامه، بیشتر درباره این موارد صحبت خواهیم کرد.

خرید اتریوم نیم سرویس بدون احراز هویت

زمان ثبت نام در یک صرافی برای خرید ENS، بهتر است به قوانین و طریقه خرید اتریوم نیم سرویس در آن توجه نمایید. مرحله احراز هویت تصویری یا ویدیویی در برخی از اکسچنج‌ها الزامی است؛ صرافی شناخته‌شده پول نو از این مورد مستثنی بوده و برای ساده کردن نحوه ی خرید اتریوم نیم سرویس، از معاملات بدون احراز هویت پشتیبانی می‌کند.

سایت معتبر خرید اتریوم نیم سرویس

این صرافی برای خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس پلتفرم امنی را با رابط گرافیکی کاربرپسند و پشتیبانی آنلاین طراحی کرده است. در کنار این‌ها، همراهان ما برای آموزش خرید و فروش ENS می‌توانند به مقالات و فیلم‌های آموزشی که آماده کرده‌ایم؛ نیز مراجعه نمایند.

خرید اتریوم نیم سرویس در ایران

پول نو به‌عنوان یک سایت معتبر خرید ارز دیجیتال ENS، از معامله‌گران ایرانی این ارز دیجیتال حمایت می‌کند. شما برای خرید اتریوم نیم سرویس با ریال تنها باید ثبت نام سریع و رایگان را در این صرافی انجام دهید.

بهترین زمان برای خرید اتریوم نیم سرویس

برای هر شخص، تعیین بهترین زمان برای خرید اتریوم نیم سرویس تحت‌ تاثیر استراتژی‌های فردی اوست. معامله‌گران صرافی پول نو، با توجه به نتیجه تحلیل خود می‌توانند در هر دقیقه از شبانه‌روز، نسبت به خرید رمز ارز اتریوم نیم سرویس اقدام کنند.

خرید اتریوم نیم سرویس با کارمزد کم

در هر سایت خرید اتریوم نیم سرویس، کارمزد معاملات نیز بخشی از قیمت خرید ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد. این کارمزدها برای حفظ امنیت و نگهداری از سیستم به‌کار می‌رود. در صرافی خوش‌سابقه پول نو، کارمزدها به‌گونه‌ای معقول و به‌صرفه تنظیم شدند تا همراهان ما بتوانند به خرید اتریوم نیم سرویس ارزان بپردازند.

نحوه فروش اتریوم نیم سرویس در ایران

هنگام خرید آنلاین ENS، لازم است که به امکان اتصال صرافی به شبکه شتاب توجه داشت. این موضوع علاوه‌بر آسان‌ کردن نحوه خرید اتریوم نیم سرویس در ایران، فروش این ارز دیجیتال را هم بسیار سریع و راحت ممکن می‌کند.

فروش اتریوم نیم سرویس

در پول نو به‌محض فروش ارز اتریوم نیم سرویس‌، می‌توانید مبلغ حاصل از فروش را به حساب بانکی خود انتقال دهید. همچنین این قابلیت فراهم شده تا در این سایت خرید و فروش اتریوم نیم سرویس، از امکان تبدیل مستقیم ارز ENS به سایر ارزهای دیجیتال استفاده نمایید.

فروش اتریوم نیم سرویس بدون احراز هویت

در این صرافی معتبر، فروش ENS بدون احراز هویت انجام می‌شود. به این ترتیب، با حذف مراحل غیرضروری، خرید و فروش اتریوم نیم سرویس در ایران به‌سرعت صورت خواهد گرفت.

سوالات متداول

اتریوم نیم سرویس پروتکلی است که امکان تبدیل آدرس‌های شبکه اتریوم افراد به نام‌های قابل خواندن را می‌دهد که در میان هوادارن این بلاک چین طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده است. بیشتر شدن استقبال افراد از این سیستم باعث خواهد شد که قیمت ارز ENS نیز رشد قابل توحهی را در آینده تجربه کند.

ارز دیجیتال ENS، یک دارایی دیجیتال شناخته شده است که در صرافی‌های مختلف رمز ارزی در داخل و خارج از کشور لیست شده است. بنابراین شما می‌توانید ارز دیجیتال را به سادگی در ایران و از پلتفرم معتبری مانند پول نو خریداری کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش اتریوم نیم سرویس را شروع کنید