پایت نتورک

خرید و فروش پایت نتورک

Pyth Network (PYTH)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید پایت نتورک با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال پایت نتورک PYTH را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم پایت نتورک را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

پایت نتورک؛ یک اوراکل همه فن حریف

پایت نتورک یک اوراکل است که داده‌های مختلف قیمتی از بازارهای مالی متفاوت از کریپتو گرفته تا سهام و فارکس را جمع آوری کرده و در اختیار کابران خود قرار می‌دهد. توکن پایت نتورک که با نماد PYTH شناخته می‌شود، ارز بومی این پلتفرم به حساب می‌آید و از زمان انتشار خود تا به امروز، توانسته حجم معاملات بالایی را به خود اختصاص داده و رشد خوبی را تجربه کند.

خرید ارز پایت نتورک

برای خرید ارز پایت نتورک ابتدا باید درباره این پروژه به اندازه کافی تحقیق کنید. بعد از تحقیق می‌توانید درصد مناسبی از سبد سرمایه گذاریتان را به خرید آنلاین PYTH اختصاص دهید، اما این درصد باید حتما باتوجه به قوانین مدیریت سرمایه و اصولی باشد.

چگونه توکن PYTH بخریم؟

برای خرید ارز PYTH می‌توانید به صفحه این رمز ارز در سایت کوین مارکت کپ مراجعه کرده و در سربرگ Markets، صرافی‌هایی که از خرید و فروش پایت نتورک پشتیبانی می‌کنند را مشاهده کنید. اما توجه نمایید که خرید این توکن در صرافی‌های خارجی برای ایرانیان ریسک بالایی دارد.

فروش و خرید ارز PYTH در ایران

از آنجایی که ایران در لیست تحریم صرافی‌های خارجی معتبر است و این پلتفرم‌ها به کاربران ایرانی خدمات نمی‌دهند خرید پایت نتورک از صرافی خارجی می‌تواند ریسک از دست رفتن سرمایه شما را داشته باشد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای خرید آنلاین PYTH در ایران به سراغ صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر ایرانی مانند پول نو بروید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز PYTH

پول نو یک صرافی دانش بنیان معتبر برای خرید ارز دیجیتال پایت نتورک و بیش از ۱۵۰ رمز ارز دیگر است. شما می‌توانید به سادگی یک حساب کاربری در پول نو ایجاد کنید و سپس با افزایش موجودی حساب کاربری‌تان، رمز ارز مورد نظر خود را خریداری کنید.

خرید و فروش ارز پایت نتورک بدون احراز هویت

در پول نو نیازی به طی کردن مراحل زمان‌بر احراز هویت نیست و شما می‌توانید به سادگی تنها با ثبت شماره ملی و تلفن همراه شخصی‌تان، در پول نو حساب افتتاح کنید. بعد از این مرحله می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت خرید و فروش رمز ارزها را آغاز کنید.

فروش ارز PYTH

مراحل فروش ارز Pyth Network دقیقا مشابه مراحل خرید آن از پول نو است. تنها کافی است به حساب کاربری خود مراجعه کرده و بعد از رفتن به منوی معامله در سربرگ فروش، سفارش خود را تکمیل کنید. البته اگر این توکن را از حساب کاربری‌تا ن در پول نو به یک والت دیگر انتقال داده باشید،‌ابتدا لازم است آن را به پول نو انتقال داده و سپس مراحل فروش را تکمیل نمایید.

سوالات متداول

برای خرید پایت نتورک می‌توانید در صرافی پول نو حساب کاربری ایجاد کرده و بدون نیاز به احراز هویت خرید و فروش ارز PYTH را آغاز نمایید.

برای فروش این ارز دیجیتال در پول نو، باید دارایی‌تان در حساب کاربری شما موجود باشد. بنابراین اگر توکن‌های PYTH خود را به یک والت دیگر انتقال داده‌اید، ابتدا آن را به حساب کاربری خود در صرافی فرستاده و سپس مراحل فروش آن را در سربرگ فروش از منوی معامله تکمیل کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش پایت نتورک را شروع کنید