0

0

اینستاگرام و فیسبوک پشتیبانی NFT را متوقف می‌کنند!

حذف گزینه NFT در اینستاگرام و فیسبوک

زمان مطالعه :

0 دقیقه

پس از تاریخ ۱۱ آوریل (۲۲ فروردین) کاربران دیگر نمی‌توانند پست‌های جدید با مضمون آیتم‌ دیجیتالی ایجاد کنند، و هر آیتمی که پست‌شده بدون پویایی یا اطلاعات بلاک‌چین باقی می‌ماند. کاربران می‌توانند در هر زمان اقدام به حذف این پست‌ها کنند. اگر تنها یک پست آیتم‌دار در تب آیتم‌های دیجیتال پروفایل قابل مشاهده باشد، به آرشیو منتقل خواهد شد.

خرید ارز دیجیتال

علاوه‌براین، فیس بوک و اینستاگرام از این تاریخ به بعد به هم وصل نمی‌شوند یا حساب‌های کاربران را با کیف پول‌های الکترونیکی شخص ثالث پیوند نمی‌دهند. کاربران دیگر نمی‌توانند آیتم‌های دیجیتال خود را در تب مرتبط مشاهده کنند یا تنظیمات اتصال کیف پول الکترونیکی شخص ثالث خود را مدیریت کنند.

همچنین پس از حذف این قابلیت، کاربران دیگر به اطلاعات مربوط به آیتم خود دسترسی نخواهند داشت یا نمی‌توانند آن را دانلود کنند. اگر کاربران مایلند اطلاعات NFT خود را دانلود کنند، باید تا این تاریخ درخواست بدهند، زیرا پس از آن فیس بوک و اینستاگرام شروع به حذف داده‌های اقلام دیجیتال از جمله آدرس کیف پول از سیستم خود خواهند کرد. آنها مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده اقلام دیجیتال خود، داده‌ها را ذخیره و حذف خواهند کرد.

این اقدام اتفاقی بزرگ برای کاربران اقلام دیجیتال در اینستاگرام است، زیرا آنها دیگر نمی‌توانند پس از این مهلت (۱۱ آوریل) به آیتم‌های خود دسترسی داشته باشند یا آنها را مدیریت کنند. کاربرانی که زمان و پول خود را صرف ایجاد و جمع آوری اقلام دیجیتال در این پلتفرم کرده‌اند، باید تمهیدات دیگری بیندیشند.  از آنجایی که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی استقبال بیشتری از مجموعه‌های دیجیتال می‌کنند، باید دید که این خبر بر اکوسیستم گسترده‌تر NFT چه تأثیری خواهد گذاشت.

0

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

نظرات پست (0)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها