آشنایی با امکانات و تفاوت سطوح کاربری در پول نو

به لطف مشتریان گرانقدر و تلاش‌های تیم پول نو، ما توانسته‌ایم در مدتی کوتاه، به اهداف قابل توجهی دستیابیم. پلتفرم پول نو با هدف تسهیل و سرعت بخشیدن به معاملات رمزارزها کار خود را آغاز کرد تا از قافله دنیای غیرمتمرکز جا نمانیم.

به رغم نوسانات بی امان بازار کریپتو، بسیاری از افراد همچنان در حال خرید ارزهای دیجیتال مختلف و هولد کردن آن‌ها هستند. اگر شما هم این روزها را بهترین فرصت برای خرید دارایی‌های دیجیتال می‌دانید، می‌توانید با ثبت نام در پول نو بیش از ۱۱۰ رمز ارز را بخرید، بفروشید یا به یکدیگر تبدیل کنید. خرید ارز دیجیتال در پول نو

سطوح کاربری در صرافی پول نو
سطوح کاربری مختلف در پول نو که در ادامه با هریک از آن‌ها آشنا خواهیم شد.

حال چگونه می‌توانیم در پلتفرم پول نو به معامله رمزارزها بپردازیم؟ به راحتی! ادامه سطوح کاربری صرافی را به شما معرفی می‌کنیم تا با چند کلیک ساده، به دنیای بی کران رمزارزها وارد شوید.

حساب کاربری “سطح آنی” چیست؟

تعداد سطوح کاربری در پول نو به ۳ سطح مختلف می‌رسد. ۲ سطح «آنی» و «سریع»، سطوح پایه محسوب می‌شوند و پس از انتخاب یکی از این سطوح، به سطح حرفه‌ای ارتقا می‌یابیم. ابتدا سطح آنی را بررسی می‌کنیم.

در این سطح، کاربر می‌تواند تنها در ۳۰ ثانیه، به صورت بدون نام و تنها با ثبت کد ملی، حساب خود را ایجاد کرده و با ورود به اکانت، امکان معامله رمرزارز را داشته و با حداقل اطلاعات شخصی، می‌توانید رمزارزها را تبدیل و یا خارج کنید.

این سطح مناسب افرادی است که با ریال (تومان) سر و کار نداشته و یا تمایل ندارند تا مشمول مالیات انتقال رمزارز به ریال شوند.

ساخت حساب کاربری در پول نو

امکانات سطح آنی:

 • خرید/فروش/تبدیل رمزارز
 • واریز رمزارز
 • برداشت رمزارز

در این صفحه کاربر فقط با ارائه کد
ملی مطابق با شماره تلفن، می‌تواند
احراز سطح آنی را انجام دهد. اگر این
اطلاعات نواقصی داشته باشند، گزینه ویرایش
شماره تلفن
فعال شده تا در صورت
نیاز، کاربر تلفن یا کد ملی را تصحیح کند.

حساب کاربری “سطح سریع” چیست؟

نه به صورت آنی امّا همچنان بدون معطلی!

 حساب کاربری سریع در پول نو

پس از سطح آنی، به دیگر سطح کاربری در سطوح کاربری پایه می‌رسیم که «سریع» نام دارد.

در حساب کاربری سطح سریع، کاربر پول نو می‌تواند رمزارز و ریال را به صورت مستقیم به صرافی واریز کند. امّا تنها برداشت دارایی‌های ریالی امکان پذیر است.

همانطور که در تصویر روبرو مشاهده می‌کنید، برای تبدیل شدن به کاربر “سطح سریع”، به مشخصات پایه (نام، نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد) نیاز داریم. علاوه بر موارد نام برده، نیاز داریم تا مشخصات کارت بانکی ثبت شده به نام خودمان را هم در صرافی وارد کنیم.

اختیارات کاربران در این سطح:

 • واریز ریال
 • برداشت ریال
 • خرید/فروش/تبدیل رمزارز
 • واریز رمزارز

در همین صفحه اول، کد ملی و شماره موبایل مطابقت داده می‌شوند. در صورت نیاز به ویرایش، امکان ویرایش از طریق شماره موبایل فعال می‌شود و در صورت صحیح بودن اطلاعات وارد شده، کاربر به این سطح ارتقا می‌یابد.

تکمیل فرم مشخصات پایه و ارتقا به سطح سریع، تقریبا ۱.۵ دقیقه (شاید هم کمتر!) زمان می‌برد. در مقایسه با سطح آنی، کاربران از اختیارات بیشتری برخوردار خواهند بود.

حساب کاربری “سطح حرفه‌ای” چیست؟

تمامی قابلیت‌ها در یک سطح!

سطح حرفه‌ای مناسب کاربران حرفه ای بوده و کمترین محدودیت را برای کاربر دارد.

برای تبدیل شدن به کاربر حرفه‌ای، به تکمیل فرم مشخصات پایه که بالاتر به آن اشاره کردیم و احراز هویت تصویری نیاز خواهیم داشت.

ابتدا کاربر باید متن را از این صفحه دریافت کرده و با نوشتن آن به صورت دستنوشته، عکس خود را در سایت آپلود کنند.

این فرایند توسط تیم پشتیبانی صرافی پول نو بررسی می‌شود و در صورت نبود مشکل، تایید نهایی صورت می‌گیرد. برای تایید و بررسی اطلاعات از سوی صرافی پول نو، به ۲۴ ساعت زمان نیاز خواهد بود.  

احراز هویت صرافی پول نو

تبریک! با ارتقای حساب کاربری خود به سطح «حرفه‌ای»، به یک معامله گر حرفه‌ای تبدیل می‌شویم و از تمام امکانات صرافی بهره مند خواهیم بود:

 • واریز ریال
 • برداشت ریال
 • خرید/فروش/تبدیل رمزارز
 • واریز رمزارز
 • برداشت رمزارز

کسب درآمد از پول نو

پس از ساخت حساب کاربری در پول نو، کدی در اختیار شما قرار می‌گیرد که به طور اختصاصی به شما تعلق دارد. به وسیله کد ریفرال، دوستان و آشنایان خود را به صرافی پول نو دعوت کنید. به ازای ساخت حساب توسط هر یک از دوستان دعوت شده، فورا مبلغ ۱۵ هزارتومان به کیف پول حساب شما اضافه خواهد شد. امّا این اتمام ماجرا نیست!

به ازای هر تراکنشی که دوستان شما انجام دهند، ۲۵ درصد از درآمد پول نو از آن تراکنش هم به کیف پول شما منتقل می‌شود. در مقاله زیر به طور کامل ساز و کار کسب درآمد همیشگی از پول نو را بررسی کرده‌ایم.

کد دعوت پول نو راه‌حلی رایگان برای کسب درآمد همیشگی!

این درآمد را می‌توان یک درآمد رایگان غیرفعال دانست. بدین ترتیب که شما نیازی به پرداخت هزینه و انجام اقدام مشخصی ندارید و تا زمانی که دوستانتان به تراکنش ادامه دهند، جریان درآمدی شما هم تداوم خواهد داشت.

سوالات متداول

احتمالا پس از ورود به حساب کاربری خود، انتظار داشتید تا بر حسب عادت، عبارت کاربر ۱ یا ۲ را مقابل پروفایل خود مشاهده کنید. امّا همانطور که دیدیم، اکنون سه سطح کاربری دیگر را در صرافی خواهیم داشت.

سطوح ۱ و ۲ (سطوح کاربری سابق)

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید:«اگر کاربر سطح ۱ یا ۲ بوده باشم، پس از تغییر سطوح به چه کاربری تبدیل خواهم شد؟» در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که کاربران سطح ۱، به سطح کاربری سریع انتقال می‌یابند و اکنون امکان واریز رمزارز را خواهد داشت.

پیش از این برای واریز رمزارز نیاز بود تا حساب خود را به سطح ۲ کاربری ارتقا دهیم امّا اکنون بدون احراز هویت تصویری، این امکان برای ما فراهم شده است.

کاربرانی که پیش از اعمال تغییرات در صرافی، فرایند احراز هویت (KYC) را به اتمام رسانده بودند (کاربران سطح ۲)، از این پس کاربر سطح حرفه‌ای محسوب می‌شوند.

کارمزدهای سطوح مختلف به چه شکل است؟

کارمزدهای سطوح کاربری مختلف در صرافی پول نو، همانند سابق خواهد بود.

دلیل عدم تایید حساب کاربری

دانستیم که برای هر سطح کاربری، به چه اطلاعاتی نیاز داریم. امّا گاهی این احتمال وجود دارد که حساب کاربری ما در هر سطحی، تایید نشود. دلایل احتمالی این موضوع:

 • سن شما زیر ۱۸ سال است.
 • خط موبایل شما به نام خودتان نیست.
 • کد ملی‌تان را اشتباه وارد کرده‌اید.
 • عدم مطابقت کارت بانکی و کد ملی؛ کارت بانکی به نام شما نست.
 • نام و نام خانوادگی‌تان را کامل و مطابق با کارت ملی‌ یا کارت بانکی‌تان وارد نکرده‌اید.
 • تار بودن تصویر و نامفهوم بودن نوشته‌ها (عدم تایید احراز هویت تصویری)

چگونه حساب کاربری خود در پول نو را ویرایش کنیم؟

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
10 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
نوید
نوید
8 days ago

بنده کاربرسطح سریع هستم ومیخام مبلغ صدهزارتومانی که درحساب کاربریم دارم برداشت کنم وبه کارت بانکیم انتقال بدم اما نمیتونم لطفا راهنماییم کنید

نوید
نوید
8 days ago

سلام ببخشید من مبلغ ۱۱۱هزارتومان درقسمت ارزش دارایی دارم الان چگونه میتونم این مبلغ را برداشت کنم هرکاری میکنم نمیشه چون حداقل مبلغ برداشت یک میلیون میزنه لطفا راهنمایی کنید

مرتضی
مرتضی
1 month ago

سقف کمترین مبلغ تومان برای هر خرید ارز چند هزارتومان است و سطح ا میشود کد خریداری شده را به کیف شخص دیگر انتقال داد

نوید
نوید
2 months ago

باسلام
ببخشید بنده مبلغ مختصری پول توحسابم دارم که میخام برداشتش کنم اما نمیدونم چگونه به کارتم انتقالش بدم درضمن بنده کاربر سطح یک هستم لطفا راهنمایی کنید

هادی
هادی
3 months ago

تایید عکس پرسنلی برای تایید سطح ۲ خیلی بد صورت میگیره و کار در این صرافی رو سخت میکنه,درحالی که در سایر صرافی ها این تعداد تلاش ناموفق برای تایید نداشتم…بررسی کنید

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
3 months ago
در پاسخ به  هادی

سلام هادی عزیز.
ممنون که همراه ما هستید، امیدواریم بتونیم این روند رو برای کاربران عزیزمون راحت‌تر کنیم

صفی چگینی
صفی چگینی
8 months ago

کارمزدها چقدر است.

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
8 months ago
در پاسخ به  صفی چگینی

سلام صفی عزیز
کارمزدها به طور متوسط ۰.۴ درصد است.

10
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x