ایپ کوین

خرید و فروش ایپ کوین

Ape Coin (APE)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید ایپ کوین با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال ایپ کوین APE را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم ایپ کوین را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

پروژه ایپ کوین؛ اجتماع میمون‌های کسل

ایپ کوین توکن مربوط به پروژه میمون‌های کسل است و یک توکن حاکمیتی به حساب می‌آید. این توکن با استاندارد ERC-20 بر بستر بلاک چین اتریوم توسعه داده شده است. اجتماع میمون‌های کسل شامل ۱۰ هزار NFT است که هر یک از این میمون‌های کسل پوشش و جواهرات و درواقع استایل خاص خود را دارند. کسانی که توکن‌های ایپ کوین را دارند دارای حق رای هستند و می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های DAO شرکت کنند. دارندگان این توکن به خدمات انحصاری اکوسیستم ایپ کوین هم مانند بازی، کالا و... دسترسی دارند. نماد این توکن APE است.

##خرید ارز ایپ کوین بعد از معروف شدن NFT میمون‌های کسل و انتشار توکن APE ، تمایل به سرمایه‌گذاری بر این توکن‌ افزایش یافت. در روش خرید ارزدیجیتال ایپ کوین مانند هر رمز ارز دیگری، باید به یک مرجع معتبر و قابل اعتماد مراجعه کرد. صرافی پول نو یک مرجع مناسب است که شما با چند کلیک در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید خرید ایپ کوین را شروع کنید.

راهنمای خرید ایپ کوین

برای خرید ایپ کوین چه باید کرد؟ سرمایه‌گذاری در بازار مالی همیشه هیجان انگیز است، اما همواره برای تازه‌ واردان با اضطراب همراه است. در بدو ورود به دنیای ارزهای دیجیتال، آموزش خرید و فروش ایپ کوین و رمزارزهای دیگر بسیار مهم است. در صرافی پول نو طریقه خرید ایپ کوین بسیار آسان است. با ورود به سایت پول نو، ابتدا باید اقدام به ثبت نام کنید. بعد از ورود در پنل کاربری خود می‌توانید با انتخاب گزینه خرید، عملیات را آغاز کنید.

حداقل میزان خرید ایپ کوین

حداقل خرید ایپ کوین در سایت‌های مختلف متفاوت است. در یک صرافی داخلی مانند پول نو حداقل مقدار خرید APE و رمزارزهای دیگر مبلغ ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید ایپ کوین از صرافی

برای خرید ایپ کوین صرافی‌های داخلی و خارجی زیادی وجود دارند که برخی به صورت متمرکز و برخی دیگر به صورت غیرمتمرکز می‌باشند. چگونگی خرید ایپ کوین در صرافی‌های داخلی بسیار ساده‌تر از صرافی‌های خارجی می‌باشد. سایت پول نو یک صرافی برای خرید ایپ کوین و سایر رمزارزهاست که بدون نیاز به دلار، تنها با ریال می‌توانید خرید و فروش را آغاز کنید.

خرید ایپ کوین بدون احراز هویت

نحوه خرید ارزدیجیتال ایپ کوین در صرافی پول نو طوری طراحی شده که در نهایت امنیت، امکان خرید رمز ارز ایپ کوین را بدون احراز هویت فراهم کرده است.

سایت معتبر خرید ایپ کوین

برای خرید آنلاین ایپ کوین ثبت نام در یک سایت معتبر لازم است. از آن‌جایی که ایپ کوین یک دارایی دیجیتال است و احتمال هک و... وجود دارد، بهتر است از اعتبار و امنیت سایت مد نظرمون اطمینان حاصل کنیم. صرافی پول نو که سایت خرید ایپ کوین و رمزارزهای دیگر است با ایجاد محیطی امن ، انجام معاملات خرید و فروش را آسان کرده است.

خرید ایپ کوین در ایران

برای کاربران ایرانی خرید APE و رمزارزهای دیگر از صرافی‌های خارجی همیشه با محدودیت‌هایی همراه بود. برای رفع این محدودیت و سادگی سرمایه‌گذاری در ایران صرافی‌های داخلی شروع به فعالیت کردند. شروع این فعالیت‌ها باعث شد تا نحوه خرید ایپ کوین در ایران متحول شود. اگر تا قبل از ظهور صرافی‌های داخلی مانند پول نو برای سرمایه‌گذاری نیاز به دلار بود، امروزه برای خرید ایپ کوین با ریال دیگر هیچ مشکلی وجود ندارد.

بهترین زمان برای خرید ایپ کوین

درسته که پروژه ایپ کوین یک پروژه تازه‌ است اما در همین مدت هم فراز و فرود‌های زیادی در نمودار قیمت آن دیده می‌شود. سرمایه‌گذاران با استفاده از دانش تحلیل تکنیکال می‌توانند زمان مناسب را برای خرید توکن ایپ کوین پیدا کنند.

خرید ایپ کوین با کارمزد کم

بعد از انتخاب بهترین نقطه ورود به بازار، برای خرید ایپ کوین ارزان باید به میزان کارمزد لازم برای انجام تراکنش خرید APE دقت شود. تیم صرافی پول نو کمترین میزان کارمزد را برای این تراکنش‌ها در نظر گرفته است.

نحوه فروش ایپ کوین در ایران

نحوه فروش هر رمزارزی از جمله ایپ کوین در ایران ساده است، البته اگر قصد فروش در یک صرافی داخلی مانند پول نو را داشته باشید. زیرا هنگام استفاده از صرافی فروش ایپ کوین خارجی، با محدودیت‌هایی رو به رو می‌شوید که این محدودیت‌ها در صرافی‌های داخلی وجود ندارد.

فروش ایپ کوین

اگر قصد فروش توکن‌های ایپ کوین را دارید می‌توانید در سایت پول نو به راحتی این رمز ارز را بفروشید. شما با ورود به سایت پول نو گزینه ورود/ثبت نام که در بخش بالا سمت چپ قرار دارد را انتخاب می‌کنید و وارد حساب کاربری خود می‌شوید. سپس ادامه فرایند فروش ایپ کوین را در پنل کاربری خود با کلیک روی گزینه خرید/فروش/تبدیل انجام ‌می‌دهید.

فروش ایپ کوین بدون احراز هویت

احراز هویت قبل از فروش رمز ارز در بسیاری از صرافی‌ها وجود دارد که برای افزایش ایمنی دارایی افراد لازم است. در سایت پول نو که سایت خرید و فروش ایپ کوین در ایران است، می‌توانید در امنیت کامل بدون نیاز به احراز هویت، توکن‌های خود را به فروش برسانید.

سوالات متداول

بله- در بخش معاملات صرافی پول نو، گزینه تبدیل را انتخاب کنید و رمز مبدا و مقصد را مشخص نموده و سپس عملیات را تکمیل کنید.

بله- سایت پول نو امکان خرید و فروش ایپ کوین و ۱۱۰ رمزارز دیگر را با ریال امکان‌پذیر کرده است.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش ایپ کوین را شروع کنید