ایپ کوین

ایپ کوین

Ape Coin (APE)

قیمت ایپ کوین

TMN 42,880
- 0.22%
USDT 0.7374

آدرس کانترکت

اتریوم

0x4d22...4381

بایننس اسمارت چین

0xc762...62f9

نمودار لحظه ای ایپ کوین

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزایپ کوین
نمادAPE

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.7374

آخرین قیمت (‏تومان)‏

42,880

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 0.22%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

44,106,130
رتبه در بازار125

ارزش بازار (‏دلار)‏

610,870,030

قیمت ایپ کوین (APE)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۳ میلادی و در این لحظه، ایپ کوین، 42,880 تومان معادل $ 0.7374 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Ape Coin طی ۲۴ ساعت اخیر - 0.22% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ایپ کوین 44,106,130.00 دلار است. ارز ایپ کوین با نماد اختصاری APE در رتبه 125 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار ایپ کوین هم اکنون 610,870,030 دلار آمریکاست.

دامیننس ایپ کوین (APE)

dominance یا دامیننس Ape Coin به معنی میزان سهم ارز ایپ کوین در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که APE چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس ایپ کوین 0.03 درصد است. با تحلیل دامیننس ایپ کوین و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای ایپ کوین (APE)

حداکثر تعداد واحدهای ارز ایپ کوین (APE) 1,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز ایپ کوین وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,000,000,000 واحد Ape Coin (APE) عرضه شده است. این تعداد واحدهای ایپ کوین بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) APE هم اکنون 627,840,909 واحد است این یعنی چه تعداد واحد APE در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت ایپ کوین

بیشترین رکورد قیمت ایپ کوین (APE) تا کنون 26.7 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۰۴/۲۸. قیمت کنونی Ape Coin به نسبت این رکورد - 96.33% تغییر کرده است.

کمترین قیمت ایپ کوین (APE) تا کنون 0.870111 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۴/۰۶/۱۸. قیمت کنونی Ape Coin به نسبت این رکورد + 12.45% تغییر کرده است.

خرید ایپ کوین (APE)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید ایپ کوین انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید APE استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Ape Coin و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید ایپ کوین روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز APE را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید ایپ کوین از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید ایپ کوین را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای APE یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Ape Coin بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Ape Coin را در کیف پول خود دریافت کنید. ایپ کوین APE روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ APE خریداری شده را می‌پردازید. قیمت APE هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش ایپ کوین (APE)

فرآیند فروش ایپ کوین در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار APE مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش ایپ کوین در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Ape Coin را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و ایپ کوین را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز APE را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش ایپ کوین و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش ایپ کوین را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.