استورج

خرید و فروش استورج

STORJ

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید استورج با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال استورج STORJ را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم استورج را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ذخیره دیتا به صورت غیرمتمرکز در استورج

تا به امروز فضای لازم برای ذخیره‌‌سازی دیتا در اینترنت، توسط گوگل و آمازون به صورت متمرکز تامین می‌شد. اما پروژه استورج این امکان را به افراد مختلف داد تا داده‌های خود را در فضای ابری ذخیره کنند. در این پروتکل افراد می‌توانند فضای کامپیوتر شخصی خود را ارائه بدهند تا دیگران از آن برای ذخیره سازی استفاده کنند. این ویژگی باعث شده تا ذخیره‌سازی دیتا از حالت متمرکز به غیرمتمرکز تغییر پیدا کند.

خرید ارز استورج

اگر هدف این پروژه برای شما جالبه بهتره بدانید که برای استفاده از این پروتکل نیاز به خرید رمز ارز استورج دارید. شما با استفاده از این توکن می‌توانید اقدام به خرید فضای ذخیره در فضای ابری کنید. معمولا چگونگی خرید استورج در بخش راهنمای سایت‌ها و صرافی‌ها درج می‌شود. بسته به این که در چه صرافی قصد خرید استورج را دارید، اقدامات مختلفی باید انجام دهید. اما کلیت کار شبیه به یکدیگر است.

راهنمای خرید استورج

اگر تمایل به خرید استورج با ریال دارید بهتر است از صرافی‌های داخلی استفاده کنید. در این صرافی‌ها از جمله صرافی پول نو به راحتی می‌توانید اقدام به خرید آنلاین استورج کنید. بدین منظور در ابتدا وارد سایت پول نو می‌شوید و پس از ثبت نام، با واریز وجه مورد نظر خود به تومان، خرید STORJ را تکمیل می‌کنید. در بلاگ پول نو در یک مقاله به صورت تصویری آموزش خرید و فروش استورج و ارزهای دیجیتال دیگر توضیح داده شده است.

حداقل میزان خرید استورج

چه برای سرمایه‌گذاری و چه برای استفاده از پروتکل ، یک حداقل مقدار خرید استورج تعریف شده است. در سایت پول نو این میزان براساس تومان است و حداقل خرید استورج و رمزارزهای دیگر ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد.

خرید استورج از صرافی

آیا به فضای ذخیره ابری غیرمتمرکز دیگران برای استفاده شخصی نیاز دارید؟ یا می‌خواهید روی توکن‌های این پروتکل سرمایه گذاری کنید؟ اگر پاسخ شما به این پرسش‌ها مثبت است، برای خرید استورج چه باید کرد؟ بهترین روش استفاده از یک صرافی ایرانی است تا بتوانید از پول رایج کشور جهت سرمایه‌گذاری استفاده کنید. صرافی پول نو با ارائه خدمات مختلف و ایمن، امکان خرید و فروش را برای کاربران فراهم کرده است. نحوه خرید ارز دیجیتال استورج به این صورت است که با یک افتتاح حساب در صرافی پول نو، می‌توانید سرمایه‌گذاری خود را آغاز کنید.

خرید استورج بدون احراز هویت

نحوه خرید استورج در بعضی صرافی‌های داخلی و خارجی ایجاب می‌کند تا نیاز به احراز هویت وجود داشته باشد. اما در صرافی پول نو طریقه خرید استورج به سادگی بدون نیاز به احراز هویت انجام می‌گیرد.

سایت معتبر خرید استورج

چه سایتی را برای خرید و فروش استورج انتخاب کنیم؟ سایت‌های معتبر معمولا ویژگی‌های زیادی دارند اما مهم‌ترین فاکتور قابل اعتماد بودن سایت می‌باشد. رضایت کاربران، امنیت سایت، زیرساخت مناسب، سازندگان سایت و... مواردی هستند که باید بررسی و اعتبار آن سنجیده شود.

خرید استورج در ایران

نحوه خرید استورج در ایران وقتی رایج و راحت شد که صرافی‌های داخلی راه‌اندازی شدند. صرافی‌ پول نو در ایران با ارائه خدمات خرید/فروش/تبدیل در جهت جلب رضایت کاربران قدم برمی‌دارد.

بهترین زمان برای خرید استورج

با مروری بر روند قیمتی استورج از زمان انتشار تا به امروز، فراز و فرود‌های این توکن کاملا مشهود است. بسیاری از افراد با سرمایه‌گذاری به موقع روی این توکن، سود‌های قابل توجهی به دست آوردند. همان‌طور که اگر در زمان اشتباه وارد بازار می‌شدند ضرر می‌کردند. وقتی با روش خرید ارز دیجیتال استورج از طریق بررسی نمودارها آشنا می‌شوید، بهتر می‌توانید زمان مناسب برای ورود به بازار را پیدا کنید.

خرید استورج با کارمزد کم

در صورت سرمایه‌گذاری و خرید استورج صرافی‌های داخلی و خارجی شامل کارمزد می‌شوند. میزان کارمزد در هر صرافی متفاوت است و باید این موضوع را قبل از انجام معامله بررسی کرد. در سایت پول نو که صرافی برای خرید استورج و ۱۱۰ رمز ارز دیگر است، برای افزایش رضایت کاربران کمترین میزان کارمزد در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با مقایسه قیمت‌ها در هر سایت خرید استورج دیگر بهترین سایت را برای خرید استورج ارزان انتخاب کنید.

نحوه فروش استورج در ایران

شاید شما بخواهید اقدام به ماینینگ استورج کنید و از راه فروش آن درآمد داشته باشید! ماینینگ استورج متفاوت با اتریوم و بیت‌ کوین است. شما با ارائه فضای ذخیره خود در فضای ابری اقدام به ماینینگ استورج می‌کنید که به عنوان پاداش هم این توکن سهم شما می‌شود. بعد از دریافت پاداش، نیاز به سایت خرید و فروش استورج دارید. با یک جست و جوی کوتاه در گوگل، انواع سایت‌های خرید و فروش استورج در ایران را می‌بینید.

فروش استورج

برای فروش توکن‌هایی که دارید، باید در یک صرافی ثبت نام کنید. با استفاده از صرافی پول نو که محیطی امن و رابط کاربری کاربرپسندی دارد می‌توانید توکن‌های خود را در کیف‌پول خود واریز کنید و سپس آن را به توکن‌های دیگر تبدیل کنید و یا بفروشید.

فروش استورج بدون احراز هویت

در صرافی پول نو که صرافی فروش استورج و رمزارزهای دیگر است، بدون نیاز به احراز هویت می‌توانید توکن‌های خود را بفروشید.

سوالات متداول

خیر- شما می‌توانید در صرافی پول نو با حداقل ۵۰۰ هزار تومان رمزارز استورج را بخرید.

بله – با ظهور صرافی‌های ایرانی نظیر پول نو، این امکان برای ایرانی‌ها نیز فراهم شده است.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش استورج را شروع کنید