سیگنال ارز دیجیتال

زمان مطالعه :

8 دقیقه

تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۸ مهر ۱۴۰۲)

تحلیل اتریوم آرشیو تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه :

8 دقیقه

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی است که بیشترین حجم معامله بعد از بیت کوین را به خود اختصاص داده است. در این مطلب قصد داریم تحلیل تکنیکال اتریوم را بررسی و مسیر حرکات آتی این ارز دیجیتال را پیش بینی کنیم. در مجموعه گزارش‌های تحلیلی پول نو، می‌توانید تحلیل روزانه اتریوم را دنبال کنید. همچنین برای خرید اتریوم بدون نیاز به احراز هویت می‌توانید در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را تکمیل نمایید.

این مقاله در تاریخ ۸ مهر ۱۴۰۲ آپدیت شد

تحلیل ویدیویی اتریوم ۴ مهر ۱۴۰۲

اتریوم فعلا در حال درجا زدن است و به نظر می‌رسد در روزهای پیش رو شاهد یک حرکت با ممنتوم از سمت این رمز ارز باشیم. در این ویدیو تحلیل این هفته اتریوم را مشاهده کنید.


تحلیل اتریوم امروز (۸ مهر ۱۴۰۲)

اتریوم جزو ارزهایی است که در چند روز اخیر به وضوح فاز صعودی گرفته و رشد جذابی را تجربه کرده است. در ادامه علاوه بر تحلیل دلیل رشد اخیر اتر، سعی می‌کنیم به بررسی تارگت‌های پیش روی آن نیز بپردازیم، پس با پول نو همراه باشید.

همانطور که در چارت اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال یک الگوی کنج در تایم فریم روزانه خود تشکیل داده بود که شکسته شدن سقف آن را می‌توانیم دلیل رشد اخیر اتر بدانیم.

انتظاری که می‌توان فعلا از بازار داشته باشیم این است که بازار به اندازه طول دو پیوت تشکیل دهنده الگوی نج حرکت خود را ادامه دهد که در حوالی محدوده مشخص شده در چارت خواهد بود.

علاوه بر این در ناحیه ذکر شده یک گره معاملاتی هم داریم که می‌تواند باعث توقف حرکت صعودی شود. اگر ممنتوم رشد اتر تا رسیدن قیمت به این منطقه بالا باشد، حتی احتمال شکسته شدن گره و رشد بیشتر ETH وجود خواهد داشت.

تحلیل شما از وضعیت اتریوم چیست؟ آیا قیمت این ارز دیجیتال به این تارگت خواهد رسید؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.

تحلیل اتریوم ۵ مهر ۱۴۰۲

اتریوم امروز و دیروز به وضوح فاز صعودی به خود گرفته است و به نظر می‌رسد احتمال پامپ شدن آن در روزهای پیش رو وجود داشته باشد. اگر به سرمایه گذاری در اتریوم علاقه مند هستید، به هیچ وجه این تحلیل را از دست ندهید.

اگر نگاهی به چارت روزانه اتریوم داشته باشیم، متوجه خواهیم شد که قیمت این ارز دیجیتال در روزهای اخیر یک الگوی کنج در چارت تشکیل داده که شکسته شدن سقف این الگو نشانه‌ای از شروع یک حرکت صعودی جذاب خواهد بود.

در صورتی که در کندل امروز یا فردا شاهد شکسته شدن سقف الگوی کنج باشیم، احتمال رشد اتریوم تا تارگت‌های بعدی یعنی ۱۸۴۰ دلار و سپس ۱۹۵۰ دلار وجود خواهد داشت.

البته به خاطر داشته باشید که این صرفا یک تحلیل شخصی است و ممکن است به طرق مختلف باطل شود، بنابراین حتما مدیریت سرمایه را در معاملات خود رعایت کنید.

تحلیل اتریوم ۳ مهر ۱۴۰۲

اتریوم همچنان در حال ادامه روند ریزشی خود است و این رمز ارز در حال حاضر با قیمت ۱۵۷۷ دلار در بازار در حال معامله است. در ادامه با تحلیل اتریوم همراه ما باشید.

همانطور که در چارت اتریوم قابل مشاهده است، محدوده مهمی که به عنوان حمایت برای این رمز ارز فعلا قابل تصور است، پیوتی است که بعد از کندل اسپایک شکل گرفته و بعد از رسیدن قیمت اتر به این ناحیه می‌توانیم رشد آن را داشته باشیم.

در صورت وقوع این مسئله و سپس شکسته شدن خط روند نزولی، می‌توانیم به شروع یک حرکت صعودی جذاب در چارت امیدوار باشیم. این در حالی است که اگر حمایت مورد نظر شکسته شود، قیمت ETH ریزش بسیار بیشتری را در پیش خواهد داشت.

تحلیل شما از وضعیت فعلی اتریوم چیست؟ آیا در این حمایت خریداران وارد بازار شده و قیمت ETH را به سمت بالا هل می‌دهند؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هسیتم.


تحلیل اتریوم ۱ مهر ۱۴۰۲

اتریوم امروز با قیمت ۱۵۹۳ دلار در بازار معامله می‌شود و در دو سه روز اخیر به وضوح فاز نزولی به خود گرفته است. در ادامه با تحلیل چارت این ارز دیجیتال همراه پول نو باشید.

تحلیل امروز اتریوم

همانطور که در تصویر مشخص است و قبلتر نیز اشاره کرده بودیم، اتریوم برای رشد بیشتر نیاز دارد در محدوده مهم فعلی کمی کف سازی کند و سپس حرکت صعودی خود را شروع کند.

نکته مهم اینجاست که قیمت فعلی اتر محدوده‌ای بسیار حساس در چارت آن به شمار می‌رود. در صورتی که شاهد از دست رفتن بیس هفتگی فعلی و شکسته شدن ترند لاین صعودی باشیم، اوضاع اتریوم بسیار وخیم خواهد شد.

این در حالی است که اگر بازار برای مدت بیشتری در همین نواحی فعلی شروع به کف سازی کند،‌ می‌توانیم با تریگر گیری بهتری وارد معاملات خرید شویم و علاوه بر آن انتظار رشد متداوم اتریوم را داشته باشیم.

تحلیل اتریوم ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم در حال حاضر با قیمت ۱۶۳۵ دلار در بازار معامله می‌شود و در هفته اخیر توانسته فاز صعودی خود را حفظ نماید. در ادامه این مطلب با تحلیل امروز اتریوم همراه ما باشید.

در حال حاضر اتریوم به یک محدوده مهم هفتگی رسیده که شامل هم‌پوشانی خط روند هفتگی و یک بیس دیمند معتبر است. به همین دلیل ناحیه فعلی از قدرت حمایتی بالایی برخوردار است.

در نتیجه می‌توانیم انتظار رسیدن قیمت اتریوم به بیس سوپلای هفتگی مشخص شده در چارت را داشته باشیم. البته باید توجه کنیم که این یک تحلیل بلند مدت به حساب می‌آید و ممکن است چندین هفته تا رسیدن به این تارگت فاصله داشته باشیم.

از طرف دیگر اگر اوضاع فعلی کمی تغییر کند و شاهد از دست رفتن بیس دیمند فعلی یا ترند لاین هفتگی باشیم، احتمالا سناریو صعودی ما باطل شده و ریزش بیشتری برای اتریوم اتفاق خواهد افتاد.

فعلا سناریو صعودی کمی پررنگ‌تر به نظر می‌رسد، اما بازار همیشه در پی فریب معامله‌گران است بنابراین باید مدیریت سرمایه را حتما رعایت کنیم. تحلیل شما از وضعیت فعلی اتریوم چیست؟ آیا روند آن را صعودی می‌بینید؟

تحلیل اتریوم ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم طبق تحلیل قبلی ما پیش رفت و بعد از جمع کردن نقدینگی زیر کندل اسپایک رشد خوبی را تجربه کرد. اما اکنون وضعیت اتریوم به چه شکل است؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

تحلیل امروز اتریوم

همانطور که در چارت اتریوم قابل مشاهده است، بعد از رشد اخیر شاهد رسیدن قیمت ETH به بیس سوپلای بودیم. بعد از برخورد قیمت به این ناحیه اکنون کمی ریزش را پشت سر گذاشته‌ایم ولی به نظر می‌رسد احتمال رشد دوباره اتر و شکست بیس وجود داشته باشد.

دلیل این مسئله این است که هم ممنتوم رشد قیمت بالا بوده و هم اینکه در مسیر رشد یک گره هم تشکیل شده که احتمال برخورد قیمت به آن و سپس رشد دوباره اتر وجود دارد. در هر صورت گره‌ای که در چارت مشخص کرده‌ایم محدوده مهمی است و در صورتی که بازار به آن واکنش داده و بیس سوپلای شکسته شود، می‌توانیم احتمال تداوم رشد اخیر را بدهیم.

این در حالی است که اگر گره‌ مورد نظر به سمت پایین شکسته شود، قیمت اتر ریزش بیشتری را تجربه خواهد کرد. تحلیل شما از وضعیت اتریوم چیست؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.

تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

امروز اتریوم در حال تجربه ریزش شدیدی است و به نظر می‌رسد این روند بتواند فعلا ادامه داشته باشد. در این مطلب با تحلیل امروز اتریوم همراه ما باشید.

همانطور که در چارت اتر ممشخص شده، این ارز دیجیتال خط روند صعودی خود را به وضوح به سمت پایین شکسته و در حال ریزش است. اگر به خاطر داشته باشید، تارگت اصلی اتریوم را زیر کندل اسپایک در نظر گرفته بودیم و به نظر می‌رسد این سناریو در حال محقق شدن است.

بنابراین در حال حاضر سناریو صعودی بسیار کم‌رنگ است و به احتمال زیاد بازار ریزش فعلی خود را ادامه دهد. محدوده بعدی‌ای که برای اتریوم حائز اهمیت است، حوالی ۱۴۵۰ دلار خواهد بود.

تحلیل شما از وضعیت فعلی اتریوم چیست؟ آیا روند فعلی این رمز ارز را صعودی می‌بینید یا نزولی؟ تحلیل‌های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

تحلیل اتریوم ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

در تایم فریم ۴ ساعته قیمت اتریوم به محدوده خوبی رسیده و می‌توانیم منتظر یک حرکت صعودی خود در چارت این رمز ارز باشیم. در ادامه با تحلیل امروز اتر همراه پول نو بمانید.

از آنجایی که قیمت اتر یک کف سازی جذاب در محدوده قیمتی ۱۶۰۰ دلار انجام داده است، می‌توانیم بگوییم که بازار یک نقطه حمایتی خوب تشکیل داده و در عین حال رشد‌های محدودی که از منطقه ذکر شده اتفاق افتاده‌اند، باعث تشکیل یک سری قله‌های مهم شده‌اند.

در صورتی که تریگر لاین فعلی، که قیمت اتر شدیدا به آن نزدیک شده، در کندل‌های پیش رو شکسته شود، می‌توانیم انتظار رشد دوباره اتریوم و تشکیل سقف‌های بالاتر را داشته باشیم. در این صورت مارکت می‌تواند یک روند صعودی را آغاز کند.

به نظر می‌رسد فشردگی‌ای که در قیمت اتریوم ایجاد شده بتواند باعث رشد دوباره این رمز ارز در روزهای پیش رو شود. تحلیل شما از وضعیت اتر چیست؟ آیا روند کوتاه مدت آن را صعودی می‌بینید یا فکر می‌کنید که ریزش‌های بیشتری در راه است؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.

تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم امروز با قیمت ۱۶۳۷ دلار در بازار معامله می‌شود و به نظر می‌رسد احتمال ریزش آن در تایم فریم‌های پایین‌تر وجود دارد. در ادامه با تحلیل تایم فریم ۴ ساعته اتریوم همراه ما باشید.

تحلیل امروز اتریوم

همانطور که در چارت مشخص شده، اتریوم بعد از برخورد به یک بیس سوپلای ۴ ساعته ریزش شدیدی را تجربه کرده و قیمت آن به ناحیه فعلی برگشته است. اما اکنون باید چه انتظاری از قیمت داشته باشیم؟

در حال حاضر خط روند صعودی ۴ ساعته شکسته شده و اتریوم پول بک خود را نیز به این ناحیه تکمیل کرده است. در نتیجه انتظار داریم در کوتاه مدت بازار کمی فاز نزولی به خود بگیرد.

البته این صرفا یک تحلیل شخصی است و ممکن است بازار روندی خلاف تحلیل ما را در پیش بگیرد. به همین دلیل حتما مدیریت سرمایه باید رعایت شود.

تحلیل اتریوم ۱۱ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم دقیقا مطابق تحلیل قبلی پیش رفت و انتظار ریزش بازار که در بیس سوپلای مهم اتریوم داشتیم به وقوع پیوست. آیا ریزش‌های فعلی این رمز ارز در روزهای پیش رو نیز ادامه خواهند داشت؟ در این تحلیل همراه ما باشید.

همانطور که در چارت اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از برخورد به بیس مورد نظر ریزش کرده و خط روند صعودی خود را نیز از دست داده است. به همین دلیل احتمال می‌دهیم که ریزش اتر برای مدت بیشتری ادامه پیدا کند.

به نظر می‌رسد بعد از شکسته شدن خط روند صعودی، اکنون احتمال تکمیل پول بک به این ناحیه و سپس ادامه ریزش اتر وجود دارد. در این صورت تارگت اولیه اتریوم نقدینگی زیر کندل اسپایک خواهد بود.

البته می‌توانیم سناریو صعودی نیز برای اتر ترسیم کنیم که در آن شاهد برگشت قیمت این محدوده فعلی خواهیم بود ولی این سناریو بسیار کم رنگ است و بعید به نظر می‌رسد بازار فعلا یک حرکت صعودی جذاب از خود به نمایش بگذارد.

تحلیل اتریوم ۸ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم همزمان با رشد بیت کوین، یک حرکت صعودی جذاب را تجربه کرد. اما اهداف قیمتی اتر در کوتاه مدت چه نواحی‌ای هستند؟ در تحلیل امروز اتر با ما همراه باشید.

همانطور که در تایم فریم ۴ ساعته اتریوم مشخص کرده‌ایم، این ارز دیجیتال در حال حاضر رشد خوبی را تجربه کرده و به یک گره مهم ۴ ساعته رسیده است. این رمز ارز به گره مورد نظر ما واکنش داده و کمی اصلاح کرده است، اما اگر بتواند آن را به سمت بالا بشکند، می‌توانیم به رشد بیشتر آن تا گره بعدی امیدوار باشیم.

این در حالی است که در صورت ریزش بیشتر بازار یعنی این گره به اندازه‌ای مهم است که فعلا احتمال شکسته شدن آن وجود ندارد. بنابراین احتمال از دست رفتن خط روند صعودی فعلی بیشتر خواهد شد.

البته فعلا اخبار بازار هم به طور کلی به نفع کریپتو است و احتمال می‌دهیم اتر بتواند رشد بیشتری را تجربه کند. تحلیل شما از وضعیت اتریوم چیست؟ دلیل رشد ناگهانی این رمز ارز را چه می‌دانید؟

تحلیل اتریوم ۶ شهریور ۱۴۰۲

قیمت اتریوم امروز به حوالی محدوده ۱۶۴۰ دلار رسیده و به نظر می‌رسد روند نزولی آن فعلا ادامه داشته باشد. در این تحلیل با بررسی چارت ۴ ساعته اتریوم با ما همراه باشید.

همانطور که در نمودار قابل مشاهده است، بازار یک الگوی مثلث تشکیل داده و پیش بینی ما این است که کف این الگو شکسته شود. در حال حاضر نیز بازار فاز نزولی گرفته و در حال نزدیک شدن به این ناحیه است.

یک سناریوی دیگر که ممکن است محقق شود، این است که بازار بعد از رسیدن به کف الگو، از آنجا حمایت شده و به سمت سقف آن حرکت کند. در این صورت اگر بازار به سقف واکنش دهد، می‌توانیم انتظار ریزش بازار و شکست الگو را داشته باشیم.

به طور کلی فعلا وضعیت بازار نزولی به نظر می‌رسد و رشد بیت کوین، اتریوم و سایر آلت کوین‌ها چندان محتمل نیست. اما با مدیریت سرمایه صحیح می‌توانیم از حرکات غیرمترقبه بازار نیز جان سالم به در ببریم.

تحلیل اتریوم ۴ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم همچنان در حال ادامه روند نزولی خود است و ما پیش بینی می‌کنیم که این ماجرا فعلا ادامه داشته باشد. در ادامه با تحلیل تکنیکال اتریوم همراه ما باشید.

همانطور که در چارت هفتگی اتر قابل مشاهده است، قیمت این ارز دیجیتال به یک بیس قدرتمند هفتگی رسیده و به نظر می‌رسد از این ناحیه احتمال رشد آن وجود داشته باشد، پس چرا می‌گوییم که روند همچنان نزولی است؟

در حقیقت، یکی از تاثیرگذاترین فاکتورها بر قیمت اتر، تحرکات بیت کوین است و از انجایی که احتمال ریزش بیت زیاد است، پیش بینی می‌کنیم که اتریوم هم فعلا به روند نزولی خود ادامه دهد. نکته دیگر اینکه بازار از آنجایی که ریزش با ممنتوم بالایی داشته ، انتظار داریم این ریزش نفوذ عمیق‌تری در بیس داشته باشد و نقدینگی بیشتری را جمع کند.

تحلیل شما از وضعیت اتریوم چیست؟ چارت این رمز ارز را صعودی می‌بینید یا نزولی؟ تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.

تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۲ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم بعد از بازیابی بیت کوین کمی اصلاح کرده و قیمت آن بار دیگر به ۱۷۰۰ دلار هم رسید. اکنون در تحلیل امروز قصد داریم ببینیم چه اهداف قیمتی‌ای می‌توان برای این رمز ارز ترسیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

همانطور که در نمودار ۴ ساعته اتر قابل مشاهده است، این رمز ارز در این تایم فریم به خوبی اصلاح کرده و ممنتوم قابل قبولی هم داشته است. اکنون انتظار ما این است که بازار حداقل بتواند خود را تا بیس سوپلای مشخص شده برساند.

این بیس که بعد از ریزش اخیر تشکیل شده، یک ناحیه مناسب برای ورود دوباره خرس‌ها به بازار و ادامه روند نزولی است. از آنجایی که این محدوده تمامی خصوصیات یک بیس Supply معتبر را دارد، بهتر است اصلا در نزدیک آن به دنبال خرید اتریوم نباشیم.

اگر هم قصد خرید داشته باشیم، محدوده‌ای که می‌تواند کمی ایمن‌تر باشد، بالای این بیس است. یعنی باید صبر کنیم بیس مورد نظر شکسته شود و سپس به دنبال خرید باشیم.

البته توجه داشته باشید که این صرفا یک تحلیل شخصی است و از آنجایی که روند همچنان در تایم بالاتر نزولی است بهتر است در معاملاتتان بسیار هوشیارانه عمل کنید.


صرافی ارز دیجیتال پول نو

عوامل موثر بر قیمت اتریوم (ETH)

اتریوم، بر خلاف بیت کوین، یک پروژه پلتفرمی است، به این معنی که قصد دارد چالش‌های مختلف در فناوری بلاک چین و حتی زندگی دیجیتال را حل کند. این شبکه، اولین بستر قراردادهای هوشمند در فضای بلاک چین به حساب می‌آید که منجر به ایجاد صنعت امور مالی غیر متمرکز (Defi) و توسعه اپلیکیشن‌های هوشمند و حتی NFTها شد.

اما با همه این‌ها، هنوز دامیننس بیت کوین، به عنوان برترین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی، بیشتر از اتریوم است و تا به امروز این رمز ارز نتوانسته استقلال عمل چندانی در روندهای صعودی از خود نشان دهد. بنابراین افزایش یا کاهش قیمت آن بسیار وابسته به حرکات بیت کوین است.

البته باید در نظر داشته باشیم که تحلیل فاندامنتال اتریوم، در کنار تحلیل نمودار اتریوم، یکی از عوامل موثر بر قیمت این ارز دیجیتال محبوب است و به طور مثال تغییر الگوریتم اجماع آن از اثبات کار به اثبات سهام در اتریوم ۲، قطعا می‌تواند در آینده بر قیمت این ارز دیجیتال تاثیر مثبت بگذارد.

نگاهی به قدرتمندترین اندیکاتورهای اتریوم

در اینجا سعی می‌کنیم نگاهی داشته باشیم به قدرتمندترین اندیکاتورهایی که در تعیین روند اتریوم تاثیرگذار هستند و می‌توانند سیگنال‌های خوبی برای ورود یا خروج از بازار به ما بدهند.

اندیکاتور مکدی MACD در اتریوم

اندیکاتور مکدی یکی از پرکاربردترین و پراستفاده‌ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است که بسیاری از معامله‌گران از آن استفاده می‌کنند. این اندیکاتور در تحلیل اتریوم هم کاربرد دارد. مثلا زمانی که یک واگرایی در اندیکاتور MACD در چارت اتریوم شکل می‌گیرد، می‌تواند نشانه‌ای از تغییر روند این ارز دیجیتال باشد.

اندیکاتور RSI در اتریوم

اندیکاتور RSI نقاط اشباع خرید و اشباع فروش را در چارت اتریوم به ما نشان می‌دهد. زمانی که این شاخص در محدوده اشباع خرید قرار می‌گیرد یعنی احتمال ریزش قیمت وجود دارد و هنگامی که نشان دهنده اشباع فروش است نشانه‌ای از احتمال شروع یک حرکت صعودی است.

اندیکاتور میانگین متحرک MA در اتریوم

یکی دیگر از اندیکاتورهای بسیار پر استفاده در معاملات، اندیکاتور میانگین متحرک است. اندیکاتور MA با تنظیمات ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه نقاط حمایتی و مقاومتی مهمی را در روند قیمت ETH به ما نشان می‌دهد.

9

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

9

32

نظر مخاطبان (9)

اشتراک در
اطلاع از
guest
9 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سهراب
سهراب
5 ماه قبل

تحلیل‌همینه‌عزیزان.یاعقب‌گرد‌میکنه‌میگویند‌دورخیزکرده‌برای‌صعودبعدی‌اگرهم‌صعودنکردمی‌گوینداین‌بار‌
بیت‌رکب‌زد‌.حالا‌درالگوی‌جعبه‌گیر‌کرده
حدودا‌سه‌ساله‌که‌تواین‌بازار‌هستم‌این‌بازار‌عکس‌‌
تحلیل‌تکنیکال‌عمل‌‌میکنه‌اگر‌تقاضازیادشد‌سهم‌ریزش‌‌
می‌کنه‌اگر‌هم‌‌همه‌از‌ترسشان‌خارج‌شدند‌رشد‌نجومی
میکنه‌
این‌نقاشیها‌اصلا‌بدرد‌نمی‌خوره‌پرسود‌باشید

سینا
سینا
6 ماه قبل

ممکنه اتر به ۲۰۰۰ دلار برسه؟

پارسا
پارسا
6 ماه قبل

با سلام ، صدای ویدیوها ارسالیتان از کیفیت پایین و قابل شنیدن نمی باشد. لطفا صداها را ارتقاء دهید. ممنونم

رضا
رضا
8 ماه قبل

سلام الان وقت خریداست یا نه ممنون

سالار
سالار
9 ماه قبل

سلام شنیه چه ارزی بخریم رشد داشته باشد