تحلیل روزانه اتریوم ETH (آخرین آپدیت ۱۰ فروردین ۱۴۰۲)

اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی است که بیشترین حجم معامله بعد از بیت کوین را به خود اختصاص داده است. در این مطلب قصد داریم تحلیل تکنیکال اتریوم را بررسی و مسیر حرکات آتی این ارز دیجیتال را پیش بینی کنیم. در مجموعه گزارش‌های تحلیلی پول نو، می‌توانید تحلیل روزانه اتریوم را دنبال کنید. همچنین برای خرید اتریوم بدون نیاز به احراز هویت می‌توانید در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را تکمیل نمایید.

این مقاله در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ آپدیت شد

تحلیل ویدیویی اتریوم امروز

تحلیل اتریوم ۹ فروردین ۱۴۰۱

اتریوم امروز با قیمت ۱۷۹۴ دلار معامله می‌شود و بعد از ریزش‌های اخیر بار دیگر کمی بازیابی شده است. در تحلیل امروز با ما همراه باشید تا به بررسی سرنوشت ETH در روزهای پیش رو بپردازیم.

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در تایم روزانه خود یک واگرایی در اندیکاتور RSI تشکیل داده است و به همین دلیل احتمال ریزش قیمت آن وجود دارد.

این در حالی است که واگرایی ها از آنجایی که خلاف روند هستند می‌توانند باطل شوند و در صورت ابطال این واگرایی شاهد رشد بیشتر اتریوم در روزهای پیش رو خواهیم بود.

همچنان محدوده قیمتی ۲۰۰۰ دلار مهم‌ترین مقاومت سد راه اتریوم است که امیدواریم با شکستن آن شاهد رشد پایدار این ارز دیجیتال باشیم.


تحلیل اتریوم ۷ فروردین ۱۴۰۱

اتریوم نیز مانند بیت کوین در سقف خود با چالش مواجه شده و هنوز نتوانسته رشد کند و خود را به محدوده دو هزار دلار برساند. بیایید نگاهی دقیقتر به چارت اتریوم داشته باشیم.

اتریوم چند روزی است که در یک مستطیل قرار گرفته و ممکن است که در هر جهتی این ناحیه را بشکند و در همان جهت حرکت کند.

اگر به نمودار اتر دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که قیمت تمایل بیشتری برای شکست این ناحیه به سمت پایین دارد. در صورت کاهش قیمت اتر می‌توان انتظار حمایت در سطوح مشخص شده در نمودار را داشت.

تحلیل شما از روند اتریوم در روزهای پیش رو چیست؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۵ فروردین ۱۴۰۱

اتریوم امروز با قیمت ۱۷۴۲ دلار در بازار معامله می‌شود و شاهد کاهش جزئی قیمت آن در روزهای اخیر بوده‌ایم. اما دلیل این مسئله چیست و آیا شاهد رشد دوباره اتریوم خواهیم بود؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

یک موردی که در چارت اتر مشاهده می‌شود، رنج زدن شدید قیمت در محدوده فعلی است که در تایم فریم‌های پایین‌تر به وضوح مشخص است. دلیل این مسئله را می‌توانیم بلاتکلیف بودن خریداران و فروشندگان و عدم اطمینان در بازار بدانیم.

در تحلیل امروز از اندیکاتور ایچیموکو استفاده کرده ایم. همانطور که در نمودار این ارز دیجیتال قابل مشاهده است، اتریوم در حال حاضر بالای ابر کومو معامله می‌شود و به همین دلیل احتمال ریزش و پول بک آن به این ناحیه وجود دارد.

در این صورت اولین هدف قیمتی اتر در حوالی محدوده ۱۶۰۰ دلار خواهد بود. در صورتی که این ناحیه نیز از دست برود باید منتظر شروع یک روند نزولی تازه باشیم.

این سناریو نزولی تنها یک فرضیه است و ممکن است قیمت از این همین نقطه به روند صعودی خود ادامه داده و به مقاومت‌های بالاتری مانند ۲۰۰۰ دلار برسد.


تحلیل اتریوم ۲ فروردین ۱۴۰۲

در روزهای اخیر قیمت اتریوم به محدوده ۱۸۴۰ دلار هم رسیده بود و اکنون با کمی اصلاح، شاهد معامله این ارز دیجیتال با قیمت ۱۷۹۱ دلار هستیم. اما چه سرنوشتی در انتظار اتر است؟ با ما همراه باشید.

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال سقف کانال خود را شکسته و از طرف دیگر به مقاومت ۱۸۰۰ دلاری نیز نفوذ کرده و به وضوح فاز صعودی به خود گرفته است.

به نظر می‌رسد در صورتی که رشد بازار ارزهای دیجیتال و به خصوص روند صعودی بیت کوین ادامه داشته باشد، اتریوم نیز بتواند تا حوالی محدوده دو هزار دلار به راحتی خود را بالا بکشد.

در این محدوده شاهد سفارش‌های فروش زیادی خواهیم بود به این دلیل که یک مقاومت روانی و استاتیک مهم به حساب می‌آید. باید ببینم در صورت رسیدن قیمت این رمز ارز به دو هزار دلار، چه واکنشی را شاهد خواهیم بود.


تحلیل اتریوم ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم یکی پس از دیگری در حال شکستن مقاومت‌های خود است و اکنون با قیمت ۱۸۰۰ دلار در بازار رمز ارزه معامله می‌شود. قیمت اتریوم در حال حاضر فاصله چندانی با مقاومت اصلی یعنی ۲۰۰۰ دلار ندارد و به نظر می‌رسد هدف بعدی اتر، این محدوده است.

اگر در تحلیل‌های قبل ما را دنبال کرده باشید، احتمالا به خاطر دارید که اتریوم چند مقاومت مهم در حوالی ۱۵۰۰ دلار و ۱۷۰۰ دلار داشت، اما تمام این‌ها را با رشد بازار به صورت متوالی شکست.

اکنون اتریوم درگیر مقاومت ۱۸۰۰ دلاری خود است و به نظر می‌رسد بتواند با کمی حمایت بیشتر، به سمت مقاومت ۲۰۰۰ دلاری نیز حرکت کرده و با آن درگیر شود.

در صورتی که مقاومت دو هزار دلاری شکسته شود می‌توانیم انتظار رشد شارپ قیمت اتریوم را تا نواحی قیمتی بسیار بالاتر داشته باشیم، اما در صورتی که بازار ممنتوم رشد خود را از دست داده و فاز نزولی بگیرد، ریزش‌های بیشتری در پیش خواهد بود.


تحلیل اتریوم ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم توانست مقاومت ۱۷۰۰ دلاری خود را رد کند،‌ اما در محدوده ۱۸۰۰ دلار رشد آن متوقف شد. اما چه سرنوشتی در انتظار اتریوم است؟ در این تحلیل همراه ما باشید.

سناریو پیش روی ما اکنون بسیار ساده است. یا اتریوم می‌تواند مقاومت فعلی را بشکند و تا حوالی ۲۰۰۰ هزار دلار رشد خواهد کرد. یا باید منتظر ریزش‌های بیشتری از همین ناحیه باشیم.

نکته مهم این است که اتریوم در محدوده دو هزار دلار مهم‌ترین مقاومت خود را دارد و در صورتی که بتواند آن را به سمت بالا بشکند، می‌توانیم به آغاز یک روند صعودی در چارت این ارز دیجیتال امیدوار باشیم. فرق این روند صعودی با روندهای قبلی در پایداری و مداومت رشد قیمت ETH خواهد بود.

اما باید دید که آیا این مقاومت‌های پیش رو شکسسته می‌شوند یا خیر. از آنجایی که اتریوم به شدت از تحرکات قیمتی بیت کوین خط می‌گیرد، رشد قیمت آن در گرو صعود BTC خواهد بود.


تحلیل اتریوم ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم به شدت به محدوده حمایتی خود که در تحلیل قبل مشخص کرده بودیم واکنش مثبت نشان داده و رشد قابل توجهی را در یک روز اخیر تجربه کرده است. این محدوده که از هم‌پوشانی دو ناحیه حمایتی استاتیک و داینامیک تشکیل شده بود، قیمت اتریوم را امروز به حوالی ۱۶۰۰ دلار برگرداند.

به طور کلی اتر عملکرد بسیار درخشانی را در هفته های اخیر به نمایش گذاشته و جالب است که با اینکه بیت کوین ریزش‌های شدیدی را تجربه کرده بود، اما با احیای این ارز دیجیتال، اتریوم بلافاصله با قدرت بسیار بیشتری بازیابی شد.

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، دو میانگین متحرک این ارز دیجیتال همدیگر را به سمت پایین قطع کرده‌اند و می‌توانیم احتمال ریزش بازار را داشته باشیم. اما باید ببینیم وضعیت بیت کوین در روزهای پیش رو چگونه خواهد بود.

بنابراین فعلا با اطمینان نمی‌توانیم از روند پیش روی بازار صحبت کنیم و باید منتظر تحرکات بیت کوین باشیم. شما هم می‌توانید در بخش نظرات، تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

امروز اتریوم بعد از ریزش‌های شدید روزهای گذشته، با قیمت ۱۴۲۳ دلار در بازار معامله می‌شود. اما آیا قیمت اتر در روزهای پیش رو می‌تواند بار دیگر بازیابی شود؟ در این تحلیل همراه ما باشید.

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال با ریزش شدید خود به محدوده خط روند صعودی مهمی رسیده است که ممکن است به دلیل برخوردهای چندباره به این ناحیه، از دست رفته و قیمت ریزش‌های بیشتری را تجربه کند.

البته یک ناحیه حمایتی استاتیک هم در محدوده فعلی قرار دارد و هم‌پوشانی آن با خط روند صعودی می‌تواند باعث توقف ریزش‌ها شود.

هرچند ناحیه‌ای که مورد بررسی قرار دادیم، از قدرت نسبتا خوبی برخوردار است، اما در صورت از دست رفتن محدوده فعلی، می‌توانیم شاهد ریزش شدید قیمت اتر تا حمایت‌های پایین‌تر باشیم.


تحلیل اتریوم ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

قیمت اتریوم امروز به حوالی ۱۵۵۰ دلار رسیده است و شاهد ریزش قابل توجه قیمت آن در روزهای اخیر هستیم. اگر نگاهی به چارت اتر بندازیم،‌ متوجه می‌شویم که این رمز ارز در روزهای اخیر به وضوح فاز نزولی به خود گرفته است.

به نظر می‌رسد احتمال حمایت قیمت از همین محدوده قیمتی فعلی و در نتیجه رشد آن چندان وجود ندارد. بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اتر تا حوالی دو حمایت مشخص شده در تصویر ریزش کند.

این فعلا تحلیلی است که می‌توان روی اتریوم داشت و دیدگاه ما فعلا نزولی است. شما چه نظری راجع به آینده اتر دارید؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم همچنان در حال ادامه روند نزولی خود است و به نظر می‌رسد این روند را در روزهای پیش رو نیز ادامه دهد. اما در تحلیل امروز اتر بیاییم نگاهی متفاوت‌تر به چارت داشته باشیم.

تحلیل امروز اتریوم

اگر یک اندیکاتور ایچیموکو روی چارت اتریوم بندازیم، متوجه می‌شویم که قیمت اکنون شدیدا به حمایت ابر کومو نزدیک شده و احتمال ورود دوباره خریداران و رشد ETH از این ناحیه وجود دارد.

این در حالی است که بر اساس تحلیل قبل، در صورت از دست رفتن خط روند و جواب دادن واگرایی روزانه اتریوم، احتمالا این ارز دیجیتال به محقق کردن سناریو نزولی خود بیشتر نزدیک شود.

تحلیل شما از آینده اتریوم چیست؟ خوشحال می‌شویم نظرات شما را در این باره در بخش نظرات همین مطلب بخوانیم.


تحلیل اتریوم ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

در تحلیل امروز اتریوم قصد داریم از دریچه‌ای متفاوت به چارت اتریوم نگاه کنیم و با استفاده از اندیکاتور MACD به بررسی این ارز دیجیتال در تایم فریم روزانه بپردازیم. با پول نو تا انتها همراه باشید.

واگرایی اتریوم

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، در محدوده مقاومتی ۱۷۰۰ دلاری این ارز دیجیتال یک واگرایی تشکیل شده که احتمال برگشت روند در میان مدت را تقویت می‌کند.

در صورتی که خط روند مشخص شده در تصویر به سمت پایین شکسته شود، احتمال سقوط قیمت اتر وجود خواهد داشت. در این صورت نزدیک‌ترین محدوده حمایتی اتر در حوالی ۱۴۰۰ دلار قرار دارد.

البته باید توجه داشته باشیم که واگرایی‌ها همیشه و در همه جا باعث چرخش روند نمی‌شوند و احتمال باطل شدن آن‌ها وجود خواهد داشت. به همین دلیل احتمال ادامه روند صعودی اتر نیز وجود خواهد داشت.

تحلیل شما از روند اتریوم چیست؟ در بخش نظرات وبلاگ می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

در تحلیل امروز اتریوم قصد داریم به بررسی آینده این ارز دیجیتال در روزهای پیش رو بپردازیم. پس اگر شما هم به سرنوشت اتریوم علاقه مند هستید، ما را تا انتهای این تحلیل همراهی کنید.

همانطور که در نمودار اتر قابل مشاهده است، قیمت این ارز دیجیتال شدیدا به ابر کوموی اندیکاتور ایچیموکو نزدیک شده و احتمال حمایت دوباره از آن وجود دارد.

این ارز دیجیتال در صورت ادامه روند صعودی خود ابتدا تا محدوده ۱۷۰۰ دلار و سپس ۲۰۰۰ دلار مستعد رشد است و همچنان این دو مقاومت اصلی‌ترین موانع سد راه رشد قیمت آن هستند.

از طرف دیگر اگر حمایت ابر کومو از دست برود، ما شاهد ریزش بیشتر قیمت اتریوم در روزهای پیش رو تا حوالی ناحیه ۱۵۰۰ دلار و سپس ۱۳۰۰ دلار و پایین‌تر خواهیم بود

تحلیل شما از روند اتریوم در روزهای پیش رو چیست؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.

تحلیل اتریوم ۸ اسفند ۱۴۰۱

عملکرد اتریوم در هفته‌های اخیر به نسبت بیت کوین جذاب‌تر بوده و رشدهای بهتری را نسبت به پادشاه رمز ارزها تجربه کرده است. در تحلیل امروز به این پرسش پاسخ می‌دهیم که آیا امکان رسیدن قیمت اتر به ۲۰۰۰ دلار در روزهای پیش رو وجود خواهد داشت؟

در حال حاضر و بعد از ریزش‌های اخیر شاهد احیای دوباره قیمت اتریوم هستیم و این ارز دیجیتال با سرعت زیادی بار دیگر خود را به مقاومت روزانه فعلی یعنی محدوده ۱۷۰۰ دلار رسانده است.

ممنتوم رشد اتریوم در زمان‌هایی که بازار فاز صعودی به خود می‌گیرد، بسیار جذاب است و به همین دلیل می‌توانیم به آینده این ارز دیجیتال امیدوار باشیم. فعلا تنها مانع سد راه اتریوم همین محدوده ۱۷۰۰ دلار است و در صورت شکسته شدن آن امکان رشد ETH تا حوالی ۲۰۰۰ دلار وجود دارد.

البته باید به خاطر داشته باشیم که اتریوم بدون رشد BTC نمی‌تواند در این هدف موفق شود. به همین دلیل بیت کوین نیز باید به ما سیگنال صعودی بدهد تا از رشد اتریوم مطمئن شویم.

تحلیل شما از روند اتریوم در روزهای پیش رو چیست؟ آیا قیمت این ارز دیجیتال، به سقف ۲۰۰۰ دلار خواهد رسید؟ در انتهای این مطلب نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۶ اسفند ۱۴۰۱

در حال حاضر ارز دیجیتال اتریوم با قیمت ۱۶۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود و بعد از برخورد با یک محدوده مقاومتی روزانه، فاز نزولی به خود گرفته است. اما این ریزش‌ها در چه محدوده‌ای متوقف خواهند شد؟ و آیا امکان رشد دوباره اتریوم وجود دارد؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر به محدوده ابر کومو رسیده که یک حمایت خوب برای این رمز ارز به شمار می‌رود. بنابراین در این محدوده انتظار افزایش سفارش‌های خرید و رشد قیمت اتر را داریم.

البته در صورتی که حمایت فعلی اتریوم از دست برود،‌ سناریو صعودی ما باطل شده و باید منتظر سقوط قیمت اتر باشیم. در این صورت نزدیک‌ترین محدوده حمایتی اتریوم در حوالی محدوده ۱۲۰۰ دلار است.

می‌دانیم که قیمت ETH از روند بیت کوین تاثیر بالایی می‌گیرد و در صورتی که BTC بعد از ریزش‌های چند روز گذشته کمی بازیابی شود، می‌توانیم امیدوار باشیم که سناریو صعودی اتر نیز محقق شود.


تحلیل اتریوم ۳ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم به قیمت ۱۶۴۰ دلار رسیده و نسبت به یکی دو روز گذشته کمی ریزش داشته است. در ادامه این تحلیل با ما همراه باشید تا به بررسی سرنوشت اتریوم در روزهای پیش رو بپردازیم.

تحلیل اتریوم

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال از هفته‌های گذشته در حال حرکت به سمت مقاومت اصلی خود در محدوده ۲۰۰۰ دلار است، اما در این بین چالش‌های زیادی با چند محدوده مقاومتی خود دارد.

به طور مثال یکی از نواحی مهمی که چندین روز است اتر با آن درگیر شده،‌ مقاومت فعلی یعنی ۱۷۰۰ دلار است. در صورتی که این محدوده شکسته شود،‌ احتمالا شاهد رشد اتریوم تا سقف اصلی آن یعنی ۲۰۰۰ دلار خواهیم بود.

البته در این میان روند بیت کوین هم تاثیر بالایی بر آینده اتر (ETH) و اگر این ارز دیجیتال ارزش خود را از دست بدهد،‌ کل بازار از جمله اتریوم دچار ریزش خواهند شد.

در حال حاضر می‌توانیم این دو سناریو را برای اتریوم متصور شویم. اما دوست داریم بدانیم شما چطور به چارت اتر نگاه می‌کنید؟ در بخش نظرات این مقاله تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۱ اسفند ۱۴۰۱

در حال حاضر اتریوم با قیمت ۱۶۹۰ دلار در بازار معامله می‌شود و دامیننس (تسلط) آن در بازار رمز ارزها در حدود ۱۸.۵ درصد برآورد می‌شود. در ادامه با تحلیل امروز اتریوم همراه پول نو باشید.

تحلیل امروز اتریوم

اگر نگاهی به چارت ۴ ساعته اتریوم داشته باشیم، متوجه می‌شویم که این ارز دیجیتال در تایم فریم ۴ ساعته تمایل زیادی برای شکستن مقاومت خود دارد. محدوده ذکر شده یک مقاومت روزانه است.

باید توجه داشت که مقاومت و حمایت با کمک فلت اسپن B در ابر کومو و بیس لاین مشخص شده است. در حال حاضر اتریوم با مقاومت روزانه خود درگیر است است، حال اگر اتریوم بتواند این مقاومت را باقدرت به سمت بالا بشکند، می‌توان انتظار داشت که قیمت اتریوم به محدوده ۱۹۵۰ دلار برسد. اگر اتریوم نتواند از مقاومت روزانه خود عبور کند و کندل روزانه‌ای بالای این مقاومت ایجاد نکند، می‌توان انتظار داشت که به حمایت ۴ ساعته خود یعنی محدود ۱۶۰۰ دلار واکنش نشان دهد.

تحلیل شما از روند اتریوم چیست؟ در بخش نظرات وبلاگ پول نو می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید و منتظر خواند آن‌ها هستیم.


تحلیل اتریوم ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

در حال حاضر اتریوم در مرز ۱۵۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود و در روزهای اخیر فاز نزولی به خود گرفته است. آیا ریزش‌های اتر ادامه پیدا خواهند کرد؟ یا باید منتظر افزایش قیمت دوباره این رمز ارز باشیم؟ در تحلیل امروز ETH همراه ما باشید.

همانطور که در چارت اتر قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در حال ریزش تا محدوده خط روند صعودی روزانه خود در حوالی قیمت ۱۳۰۰ دلار است. در این ناحیه علاوه بر این خط روند، یک حمایت استاتیک نیز در نمودار اتریوم وجود دارد.

البته روند اتریوم به قیمت بیت کوین نیز بستگی دارد و به همین دلیل در صورتی که شاهد بازیابی قیمت BTC باشیم،‌ احتمال رشد اتر نیز وجود دارد. بنابراین به خاطر داشتن این نکته نیز در تصمیمات سرمایه گذاری ما تاثیرگذار است.

البته ناحیه فعلی اتریوم چندان محدوده معتبری برای برگشت قیمت نیست، اما بازیابی بیت کوین می‌تواند تاثیر کوتاه مدتی بر روند ETH داشته باشد.

شما چطور؟ پیش بینی خاصی از آینده اتریوم دارید؟ در بخش نظرات وبلاگ مشتاقانه منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل اتریوم ۲۳ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم در حال حاضر با قیمت ۱۵۳۱ دلار در بازار در حال معامله است و در روزهای اخیر شاهد ریزش آن از محدوده ۱۷۰۰ دلار تا این قیمت بوده‌ایم. آیا این ریزش اتریوم به یک روند نزولی تازه تبدیل خواهد شد؟ در این تحلیل به این سوال پاسخ خواهیم داد.

تحلیل روزانه اتریوم

همانطور که در چارت اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از برخورد به مقاومت مهم خود در ناحیه ۱۷۰۰ دلار، نتوانسته آن را به سمت بالا بشکند و ریزش قابل توجهی را تجربه کرده است.

البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که به دلیل تاثیر بالای روند بیت کوین بر تحرکات اتر،‌ این ارز دیجیتال همچنان به BTC وابسته است و احتمالا نتواند عملکرد چندان مستقلی داشته باشد.

در صورتی که بازار کمی احیا شود، احتمالا اتریوم بتواند بار دیگر به مقاومت روزانه خود حمله کرده و این بار شاید موفق به شکستن آن شود. این در حالی است که اگر ریزش اتریوم ادامه پیدا کند،‌ احتمالا اتریوم به نواحی حمایتی پایین‌تر نیز برسد.

تحلیل شما از روند اتریوم در روزهای پیش رو چیست؟ می‌توانید در بخش نظرات وبلاگ، تحلیل‌های خود را با ما و سایر پول نویی‌ها در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

آیا اتریوم رشد خواهد کرد؟ روند کوتاه مدت اتر (ETH) چگونه است؟ در تحلیل امروز این ارز دیجیتال قصد داریم به بررسی تایم فریم کوتاه مدت اتریوم به این سوالات پاسخ دهیم، پس با ما همراه باشید.

تحلیل کوتاه مدت اتریوم

در نمودار ۴ ساعته اتریوم می‌توانیم یک کانال صعودی معتبر ترسیم کنیم که قیمت چندین بار به سقف و کف آن واکنش نشان داده است. همانطور که مشاهده می‌کنید، اکنون قیمت محدوده میانه کانال را به سمت پایین شکسته، اما بار دیگر احیا شده و در حال رسیدن به این محدوده است.

در صورتی که در میانه کانال شاهد ریزش قیمت اتر باشیم، احتمالا روند نزولی فعلی اتر می‌تواند تا کف کانال ادامه پیدا کرده و از این ناحیه،‌ در صورت مساعد بودن وضعیت کل بازار کریپتو، بار دیگر حمایت شده و رشد کند.

این در حالی است که اگر محدوده مقاومتی میانه کانال به سمت بالا شکسته شود، در روزهای پیش رو شاهد رشد بیشتر این دارایی دیجیتال تا سقف کانال خواهیم بود و اگر این سقف شکسته شود،‌ می‌توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت ETH را داشته باشیم.

تحلیل شما از آینده کوتاه مدت اتریوم چیست؟ آیا باید منتظر رشد دوباره قیمت باشیم یا ریزش بیشتری در راه است؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل اتریوم ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

امروز اتریوم با قیمت ۱۶۷۰ دلار در بازار معامله می‌شود و هنوز با مقاومت روزانه خود درگیر است. آیا این ارز دیجیتال نهایتا این مقاومت را پشت سر خواهد گذاشت؟ یا باید منتظر ریزش دوباره باشیم؟ در این تحلیل با پول نو همراه شوید.

تحلیل اتریوم امروز

همانطور که در نمودار مشاهده می‌کنید، اتریوم در حال نزدیک شدن به سقف یک کانال نزولی روزانه و بلند مدت است و در صورتی که قیمت آن به سقف کانال برسد،‌ احتمالا بتواند این مقاومت استاتیک را پشت سر بگذارد، اما حتی در صورت شکسته شدن باز هم احتمال برگشت روند در صورت برخورد با سقف کانال وجود دارد.

فعلا بعد از مقاومت روزانه استاتیک این مقاومت داینامیک نیز سد راه قیمت اتر قرار گرفته است. به همین دلیل به طور کلی می‌توانیم ادعا کنیم که اتر برای رشد بیشتر راه سختی در پیش دارد.

در نهایت باید ببنیم آیا این دو مقاومت شکسته خواهند شد یا باید منتظر ریزش دوباره بازار باشیم؟ به نظر شما کدام یک از این دو سناریو محقق خواهند شد؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم همچنان درگیر مقاومت روزانه خود در حوالی قیمت ۱۶۰۰ دلار است و به نظر می رسد چالش مهمی را برای پشت سر گذاشتن این مقاومت در پیش خواهد داشت. در تحلیل امروز این ارز دیجیتال به بررسی سرنوشت اتر در روزهای پیش رو می‌پردازیم، پس همراه ما باشید.

تحلیل اتریوم امروز

همانطور که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال با رسیدن به مقاومت روزانه خود، کمی فاز ریزشی به خود گرفته که این مسئله در تایم فریم‌های پایین‌تر به وضوح مشخص است.

در صورتی که اتریوم یک روند نزولی تازه را آغاز کند،‌ می‌توانیم انتظار ریزش این رمز ارز تا حوالی محدوده ۱۴۰۰ دلار را داشته باشیم. بعد از آن در صورت ادامه این روند احتمال رسیدن قیمت به ۱۲۰۰ دلار و پایین‌تر نیز وجود دارد.

این در حالی است که اگر اتریوم روند صعودی خود را ادامه دهد، احتمالا قیمت بعد از شکستن مقاومت روزانه به سمت محدوده بسیار مهم ۲ هزار دلاری حرکت کند.

فعلا دو سناریویی که می‌توان برای اتریوم متصور شد همین مواردی است که با یکدیگر مرور کردیم. البته احتمال ادامه روند رنج فعلی برای مدت طولانی‌تر نیز امکان پذیر خواهد بود، اما نهایتا اتریوم یا حرکت صعودی خود را ادامه خواهد داد یا یک روند نزولی تازه را آغاز خواهد کرد.

تحلیل شما از وضعیت اتریوم در روزهای پیش رو چیست؟ آیا این ارز دیجیتال می‌تواند مقاومت روزانه خود را بشکند؟ تحلیل‌های خود را در بخش نظرات بلاگ با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

اتفاقاتی که در تایم فریم ۴ ساعته اتریوم در کندل‌های اخیر به وقوع پیوسته معامله‌گران را شدیدا گمراه کرده است. همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت اتر در محدوده ۱۵۰۰ و ۱۶۰۰ دلار به شدت فشرده شده و بعد از شکسته شدن سقف این محدوده به جای رشد قیمت، شاهد یک ریزش عجیب بوده‌ایم.

این اتفاق شاید به دلیل دستکاری بازار توسط نهنگ‌ها یا موسسات بزرگ رخ داده باشد یا حتی دلیل آن را می‌توان ریزش امروز بیت کوین دانست. اما به هر صورت افرادی که بعد از مشاهده کندل تثبیتی، سفارش‌های خرید باز کرده‌اند اکنون در ضرر هستند.

فعلا به نظر می رسد قیمت اتر بار دیگر به خط روند صعودی واکنش نشان داده، اما در صورتی که این ناحیه نیز از دست برود،‌ ممنتوم ریزش اتریوم بیشتر از قبل تشدید خواهد شد.

امروز وضعیت بازار کمی حساس شده و نمی‌توان با قطعیت درباره سرنوشت آن نظر داد. به هر صورت تنها اصلی که باید اینجا رعایت شود، اصل مدیریت سرمایه است.


تحلیل اتریوم ۸ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم در روزهای گذشته بعد از درگیری با یک محدوده مقاومتی، کمی از شتاب آن کاسته شده و در حال رنج زدن است. اما آیا امکان رشد اتریوم در روزهای پیش رو وجود دارد؟ در تحلیل امروز سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم.

امروز اتریوم با قیمت ۱۵۹۰ دلار در بازار معامله می‌شود و حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۱۶ درصد کاهش، حدود ۶ میلیارد و ۹۶۰ میلیون دلار برآورد می‌شود.

تحلیل اتریوم امروز

همانطور که در نمودار اتر قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال با یک مقاومت استاتیک در تایم فریم روزانه خود درگیر شده و ریزشی جزئی را نیز از این ناحیه تجربه کرده است. در صورتی که اتریوم در روزهای پیش رو نتواند محدوده مقاومتی خود را پشت سر بگذارد، احتمال ریزش بیشتر آن وجود خواهد داشت.

باید توجه داشته باشیم که اگر اتر بتواند محدوده مقاومتی خود را پشت سر بگذارد، احتمال رشد آن تا حوالی ۲ هزار دلار وجود خواهد داشت. مقاومت دو هزار دلاری را می‌توان یکی از قوی‌ترین نواحی سد راه اتریوم دانست.

تحلیل شما از روند اتریوم در روزهای آینده چیست؟ آیا بار دیگر بعد از مدت‌ها شاهد اتر ۲۰۰۰ دلاری خواهیم بود؟ یا ریزش‌های بیشتری در پیش است؟ در بخش نظرات وبلاگ، منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل اتریوم ۴ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم با رشد خود در هفته‌های اخیر، سقف کانال نزولی خود را به سمت بالا شکسته و در حال حاضر به میانه کانال بالایی رسیده است. از نظر معامله‌گرانی که با کانال‌ها ترید می‌کنند،‌ این ناحیه نقطه خوبی برای باز کردن معاملات فروش (Short) خواهد بود.

تحلیل اتر امروز

در حال حاضر قیمت اتریوم به حوالی ۱۶۳۰ دلار رسیده و دامیننس اتر، ۱۸.۹ درصد برآورد می‌شود. ETH پس از بیت کوین که ۴۲ درصد سلطه بازار را در دست دارد،‌ دومین دارایی دیجیتال با بیشترین Dominance است.

محدوده فعلی از حساسیت بالایی برخوردار است و از آنجایی که بیت کوین هم به یک مقاومت رسیده، احتمال ریزش قیمت وجود دارد. بنابراین باید در معاملات خود دقت بیشتری به خرج دهیم.

لازم به ذکر است که اتر می‌تواند تا سقف کانال هم رشد کند، اما فعلا ریسک معاملات بالا است. بنابراین حتما به مدیریت سرمایه و ریسک دقت لازم را داشته باشید.

به نظر شما اتر چه روندی را در روزهای آینده در پیش خواهد گرفت؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۱ بهمن ۱۴۰۱

بازار رمز ارزها بار دیگر احیا شده و حتی شاخص ترس و طمع نیز به محدوده خنثی برگشته است. در این شرایط، وضعیت تکنیکالی اتریوم جالب توجه است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا نگاهی متفاوت به چارت اتر داشته باشیم.

تحلیل امروز اتریوم

همانطور که در نمودار اتریوم مشاهده می‌کنید،‌ این ارز دیجیتال یک الگوی مثلث در تایم فریم روزانه تشکیل داده و سقف آن را به سمت بالا شکسته است. این مسئله باعث می‌شود اتریوم به یکی از گزینه‌های جذاب برای خرید تبدیل شود.

البته قیمت فعلا از نقطه ورود مناسب فاصله گرفته و در صورتی که اکنون وارد بازار شویم، احتمال پول بک و در نتیجه ضرر ما وجود خواهد داشت. اما نکته مهم این است که هنوز هدف قیمتی این دارایی دیجیتال لمس نشده است.

حالت ایده‌آل زمانی است که بعد از پول بک وارد بازار شویم تا احتمال ضرر ما کاهش پیدا کند. البته باید توجه داشته باشیم که احتمال تبدیل شدن پول بک به یک روند نزولی نیز وجود دارد، بنابراین مدیریت سرمایه و ریسک بسیار مهم است.

نظر شما راجع به روند اتریوم چیست؟ آیا در روزهای پیش رو شاهد رشد این دارایی دیجیتال خواهیم بود؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم دی ماه ۱۴۰۱

در ادامه می‌توانید تحلیل‌های اتریوم در دی ماه ۱۴۰۱ را مطالعه کنید. توجه داشته باشید این تحلیل‌ها به عنوان آرشیو کاربرد دارند و اکثریت آن‌ها (شاید به جز تعداد محدودی تحلیل بلند مدت) باطل شده‌اند.

تحلیل اتریوم ۲۷ دی ۱۴۰۱

امروز اتریوم با قیمت ۱۵۶۵ دلار در بازار معامله می‌شود و حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته به بیش از ۷ میلیارد دلار رسیده است. آیا اتر می‌تواند به رشد قیمتی خود در روزهای پیش رو نیز ادامه دهد؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

تحلیل چارت اتریوم

در تحلیل امروز قصد داریم به تحلیل نمودار اتریوم با استفاده از ابزار فیبوناچی بپردازیم. همانطور که در چارت این ارز دیجیتال مشاهده می‌کنید، در همین محدوده قیمتی شاهد یک کلاستر فیبوناچی که از همپوشانی دو ابزار فیبوناچی تشکیل شده است.

همانطور که در چارت می‌توان مشاهده کرد،‌ قیمت با دقت بسیار بالایی به این ناحیه واکنش نشان داده و شاهد ریزش آن در کندل امروز هستیم. خاصیت کلاسترهای فیبوناچی یکبار مصرف بودن آن‌ها است، بنابراین در صورتی که بار دیگر شاهد رشد اتر باشیم، احتمال اینکه بتواند این ناحیه را پشت سر بگذارد وجود خواهد داشت.

البته نباید تاثیر بیت کوین بر قیمت اتر را هم نادیده گرفت،‌ چرا که در صورتی که این ارز دیجیتال بار دیگر فاز نزولی به خود بگیرد، احتمال ریزش اتر نیز تشدید خواهد شد.

تحلیل شما از آینده اتریوم چیست؟ در بخش نظرات وبلاگ می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۲۴ دی ۱۴۰۱

بازار ارزهای دیجیتال بالاخره بعد از چند وقت جان تازه‌ای گرفته و جدای از اینکه ارزهای اصلی بازار مانند بیت کوین و اتر در حال حرکت به سمت قله‌های قیمتی خود هستند،‌ آلت کوین‌ها نیز حرکات صعودی بسیار جذابی را از خود به نمایش گذاشته‌اند.

اتریوم به عنوان یکی از پرچمداران بازار ارزهای دیجیتال عملکرد درخشانی در روزهای گذشته از خود نشان داده است و به نظر می‌رسد همچنان روند صعودی خود را حفظ کرده است. در تحلیل امروز این ارز دیجیتال به پیش بینی آینده اتریوم می‌پردازیم.

تحلیل تکنیکال اتریوم

وضعیت تکنیکالی اتریوم جذاب شده است؛ سقف یک کانال نزولی شکسته شده و قیمت در حال حمله به سمت محدوده میانی کانال و سپس سقف آن است. بنابراین نزدیک‌ترین مقاومت‌های اتر در حوالی محدوده ۱۶۰۰ دلار و سپس ۱۸۰۰ دلار خواهند بود.

از طرف دیگر از آنجایی که قیمت رشد زیادی داشته احتمال سیو سود معامله‌گران و در نتیجه ریزش بیشتر قیمت وجود خواهد داشت. فعلا سناریو صعودی پررنگ‌تر به نظر می‌رسد،‌ اما همیشه باید مدیریت سرمایه را رعایت کنید.

تحلیل شما از آینده اتریوم چیست؟ آیا در روزهای پیش رو شاهد رشد بیشتر این دارایی دیجیتال خواهیم بود؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۲۰ دی ۱۴۰۱

اتریوم در حال حاضر در حوالی محدوده ۱۳۲۴ دلار در بازار معامله می‌شود و به وضوح در حال ادامه روند صعودی خود است. در این تحلیل قصد داریم به بررسی چارت ETH و آینده این ارز دیجیتال در روزهای پیش رو می‌پردازیم.

تحلیل اتریوم

یک نکته‌ای که در نمودار اتریوم قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در حال حاضر با مقاومت استاتیک خود درگیر شده است، بنابراین امکان ریزش جزئی آن وجود دارد.

در صورتی که در کندل‌های آینده این ارز دیجیتال بتواند محدوده مقاومتی فعلی را با موفقیت پشت سر بگذارد، احتمال رشد بیشتر آن تا محدوده خط تریگر بیرونی وجود دارد. در این صورت با رشد اتر،‌ شاهد بازیابی بیشتر قیمت سایر آلت کوین‌ها نیز خواهیم بود.

باید دقت داشته باشیم که در صورتی که بیت کوین بار دیگر ریزش کند یا اگر اتر نتواند محدوده فعلی را پشت سر بگذارد، احتمال فعال شدن سناریو نزولی بیشتر خواهد شد.

به نظر شما اتریوم در روزهای آتی چه روندی را در پیش خواهد گرفت؟ در بخش نظرات بلاگ، تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۱۷ دی ۱۴۰۱

اتریوم در هفته اخیر رشد قابل قبولی را تجربه کرد و در حال حاضر با قیمت ۱۲۶۶ دلار در بازار معامله می‌شود. آیا روند صعودی اتر در روزهای پیش رو نیز ادامه خواهد داشت؟ در تحلیل امروز ETH با ما همراه باشید.

تحلیل جدید اتریوم

در حالی که بیت کوین روز گذشته و امروز یک ریزش جزئی را پشت سر گذاشته، اما اتریوم در رشدها پرشتاب‌تر و در ریزش‌های بازار، مقاوم‌تر عمل کرده است. البته در حال شاهد یک عقب نشینی جزئی در چارت اتریوم هستیم، اما دلیل این مسئله چیست؟

همانطور که در نمودار ETH مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال با ناحیه مقاومتی ابر ایچیموکو درگیر شده و برای رشد بیشتر باید این ناحیه را با قدرت پشت سر بگذارد. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، می‌توانیم به رشد پایدار اتریوم در هفته‌های پیش رو امیدوارتر باشیم.

این در حالی است که به دلیل وجود نواحی مقاومتی استاتیک و داینامیک سد راه این رمز ارز، امکان ریزش دوباره آن وجود دارد. نظر شما چیست؟ آیا اتریوم می‌تواند مقاومت ابر کومو را با موفقیت پشت سر بگذارد یا باید چشم به راه ریزش دوباره آن باشیم؟


تحلیل اتریوم ۱۴ دی ۱۴۰۱

وضعیت تکنیکالی اتریوم نسبت به بیت کوین جذاب‌تر است. قیمت در حال تثبیت بالای خط تریگر روزانه این رمز ارز است و به نظر می‌رسد امکان رشد بیشتر آن وجود دارد. آیا روند صعودی پایداری در چارت اتر آغاز خواهد شد؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

تحلیل اتریوم امروز

اتریوم در کندل امروز خود توانسته خط تریگر روزانه‌اش را به قدرت پشت سر گذاشته و رشد خوبی را تجربه کند. البته همین محدوده فعلی مقاومتی مینوری برای اتر است و در صورت پشت سر گذاشتن آن می‌تواند تا مقاومت بعدی، که در تصویر مشخص شده، پیشروی کند.

البته کندل فعلی به عنوان کندل تثبیتی قابل قبول ما نیست، چرا که با خط روند نزولی اتر برخورد دارد. در صورتی که در کندل‌های بعدی شاهد تثبیت قیمت باشیم، احتمال رشد بیشتر اتر وجود خواهد داشت.

در صورتی که قیمت بالای این ناحیه تثبیت نشود، ریزش دوباره اتر دور از انتظار نخواهد بود. باید توجه داشته باشیم که روند بیت کوین نیز در این بین بی‌تاثیر نخواهد بود.

به نظر شما اتریوم در روزهای پیش رو چگونه عمل خواهد کرد؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل اتریوم ۱۰ دی ۱۴۰۱

اتریوم در روزهای اخیر روند نزولی خود را حفظ کرده و قیمت آن به یک حمایت داینامیک (خط روند صعودی روزانه) رسیده است. آیا می‌توانیم امیدوار باشیم که این رمز ارز در روزهای پیش رو بار دیگر حمایت شود؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

تحلیل اتریوم امروز

همانطور که در نمودار اتر ETH قابل مشاهده است، این رمز ارز چند روز قبل به خط روند صعودی خود برخورد کرده و بعد از آن کمی حمایت شده و اکنون قیمت بار دیگر در حال رسیدن به این حمایت است.

در صورتی که این حمایت داینامیک از دست برود، ریزش‌های اتریوم تشدید خواهند شد. در این صورت می‌توانیم شاهد کاهش ارزش ETH تا نزدیک‌ترین حمایت،‌ یعنی ۱۰۰۰ دلار باشیم.

فعلا به دلیل تعطیلات کریسمس حجم معاملات پایین است و چندان نمی‌توانیم به یک حرکت صعودی شارپ امیدوار باشیم. اما امکان حمایت جزئی از روند اتر وجود دارد.

به نظر شما اتریوم روند نزولی خود را ادامه خواهد داد یا شاهد بازیابی این رمز ارز خواهیم بود؟ تحلیل‌های خود را در بخش نظرات وبلاگ با ما در میان بگذارید.


تحلیل ویدیویی اتریوم امروز ۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ۳ دی ۱۴۰۱

قیمت اتریوم در تایم فریم روزانه به یکی از تریگرهای درونی خود نزدیک شده و در نتیجه در صورت شکستن این محدوده می‌توانیم از نظر تکنیکالی به رشد ETH امیدوار باشیم. در این تحلیل با پول نو همراه شوید.

تحلیل اتر ETH

در صورتی که اتریوم بتواند بعد از رسیدن به خط تریگر، این محدوده را به سمت بالا بشکند می‌توان انتظار داشت که قیمت تا نواحی مقاومتی بالاتر رشد کند. اما آیا این اتفاق خواهد افتاد؟

البته وضعیت کل بازار و به خصوص بیت کوین چندان مطلوب به نظر نمی‌رسد و از آنجایی که اتریوم از روند BTC خط می‌گیرد، احتمال اینکه فعلا شاهد صعودی شدن اتر باشیم زیاد نیست. به نظر می‌رسد حتی در صورتی که قیمت ETH به این تریگر روزانه برسد، احتمال اینکه بتواند آن را رد کند کم است.

به هر شکل اتریوم همچنان در محدوده ۱۲۰۰ دلار معامله می‌شود، اما حمایت‌ مهم‌تری در ناحیه ۱۰۰۰ دلار برای این رمز ارز وجود دارد. تحلیل شما از روند اتر چیست؟ آیا در روزهای پیش رو صعود دوباره این رمز ارز به مقاومت‌های بالاتر را شاهد خواهیم بود؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


صرافی ارز دیجیتال پول نو

عوامل موثر بر قیمت اتریوم (ETH)

اتریوم، بر خلاف بیت کوین، یک پروژه پلتفرمی است، به این معنی که قصد دارد چالش‌های مختلف در فناوری بلاک چین و حتی زندگی دیجیتال را حل کند. این شبکه، اولین بستر قراردادهای هوشمند در فضای بلاک چین به حساب می‌آید که منجر به ایجاد صنعت امور مالی غیر متمرکز (Defi) و توسعه اپلیکیشن‌های هوشمند و حتی NFTها شد.

اما با همه این‌ها، هنوز دامیننس بیت کوین، به عنوان برترین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی، بیشتر از اتریوم است و تا به امروز این رمز ارز نتوانسته استقلال عمل چندانی در روندهای صعودی از خود نشان دهد. بنابراین افزایش یا کاهش قیمت آن بسیار وابسته به حرکات بیت کوین است.

البته باید در نظر داشته باشیم که تحلیل فاندامنتال اتریوم، در کنار تحلیل نمودار اتریوم، یکی از عوامل موثر بر قیمت این ارز دیجیتال محبوب است و به طور مثال تغییر الگوریتم اجماع آن از اثبات کار به اثبات سهام در اتریوم ۲، قطعا می‌تواند در آینده بر قیمت این ارز دیجیتال تاثیر مثبت بگذارد.

نگاهی به قدرتمندترین اندیکاتورهای اتریوم

در اینجا سعی می‌کنیم نگاهی داشته باشیم به قدرتمندترین اندیکاتورهایی که در تعیین روند اتریوم تاثیرگذار هستند و می‌توانند سیگنال‌های خوبی برای ورود یا خروج از بازار به ما بدهند.

اندیکاتور مکدی MACD در اتریوم

اندیکاتور مکدی یکی از پرکاربردترین و پراستفاده‌ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است که بسیاری از معامله‌گران از آن استفاده می‌کنند. این اندیکاتور در تحلیل اتریوم هم کاربرد دارد. مثلا زمانی که یک واگرایی در اندیکاتور MACD در چارت اتریوم شکل می‌گیرد، می‌تواند نشانه‌ای از تغییر روند این ارز دیجیتال باشد.

اندیکاتور RSI در اتریوم

اندیکاتور RSI نقاط اشباع خرید و اشباع فروش را در چارت اتریوم به ما نشان می‌دهد. زمانی که این شاخص در محدوده اشباع خرید قرار می‌گیرد یعنی احتمال ریزش قیمت وجود دارد و هنگامی که نشان دهنده اشباع فروش است نشانه‌ای از احتمال شروع یک حرکت صعودی است.

اندیکاتور میانگین متحرک MA در اتریوم

یکی دیگر از اندیکاتورهای بسیار پر استفاده در معاملات، اندیکاتور میانگین متحرک است. اندیکاتور MA با تنظیمات ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه نقاط حمایتی و مقاومتی مهمی را در روند قیمت ETH به ما نشان می‌دهد.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
7 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
سینا
سینا
17 days ago

ممکنه اتر به ۲۰۰۰ دلار برسه؟

پارسا
پارسا
28 days ago

با سلام ، صدای ویدیوها ارسالیتان از کیفیت پایین و قابل شنیدن نمی باشد. لطفا صداها را ارتقاء دهید. ممنونم

رضا
رضا
2 months ago

سلام الان وقت خریداست یا نه ممنون

سالار
سالار
3 months ago

سلام شنیه چه ارزی بخریم رشد داشته باشد

7
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x