تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)

دوج کوین با نماد DOGE یا Ɖ یک ارز رمزنگاری شده در بازار کریپتو است. دوج کوین که یکی از رمز ارزهای بسیار محبوب دنیای ارزهای دیجیتال است از محبوبیت بسیار بالایی در میان سرمایه گذران برخوردار است. این میم کوین، به دلیل پامپ‌های قدرتمند خود مورد علاقه معامله‌گران بوده و حجم معاملات روزانه بسیار بالایی دارد. در پول نو به‌روزترین تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنید. برای خرید دوج کوین می‌توانید به سادگی در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را بدون نیاز به احراز هویت انجام دهید.

این مقاله در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ آپدیت شد

تحلیل ویدیویی دوج کوین

تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته امروز (۱۶ بهمن ۱۴۰۱)

در تحلیل امروز قصد داریم به بررسی روند این ارز دیجیتال در روزهای پیش رو بپردازیم. پس اگر شما هم به آینده دوج علاقه مند هستید، در این تحلیل تا انتها همراه ما باشید.

تحلیل امروز دوج کوین

همانطور که در نمودار دوج قابل مشاهده است،‌ این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی ۴ ساعته در حال معامله است. قیمت دوج کوین در حال حاضر بالاتر از محدوده میانی کانال قرار دارد و امکان رشد آن تا سقف کانال وجود دارد.

محدوده میانه کانال به عنوان یک حمایت برای دوج عمل می‌کند و در صورتی که این محدوده از دست برود، احتمال ریزش بیشتر دوج کوین وجود خواهد داشت. در این صورت اولین هدف قیمتی دوج کوین در کف کانال و قیمت ۰.۸۸ قرار خواهد داشت.

قیمت دوج چند روزی است که درون این کانال در حال معامله است و اگر کف یا سقف هرکدام شکسته شوند،‌ احتمالا شاهد حرکت پرشتاب قیمت در جهت شکست باشیم.

تحلیل شما از روند دوج چیست؟ آیا شاهد رشد بیشتر این ارز دیجیتال در روزهای پیش رو خواهیم بود؟ در بخش نظرات،‌ تحلیل‌های خود را از آینده دوج با ما در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

دوج کوین امروز رشدی نزدیک به ۵ درصد را تجربه کرده است و قیمت آن در حال شکستن یک مقاومت استاتیک روزانه است. در تحلیل امروز دوج کوین با ما در بررسی چارت این میم کوین همراه باشید.

تحلیل دوج کوین

همانطور که در نمودار دوج قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در محدوده یک مقاومت روزانه در حال معامله است و در صورتی که بتواند آن را به سمت بالا بشکند، احتمال رشد بیشتر دوج وجود خواهد داشت.

باید در نظر داشته باشیم که این مقاومت یک محدوده قدرتمند است و به همین دلیل امکان ریزش DOGE نیز وجود دارد. در این صورت احتمالا اولین حمایت نزدیک دوج کوین در ۰.۶ دلار قرار دارد.

توجه داشته باشید که بیت کوین نیز در یکی دو روز گذشته فاز نزولی به خود گرفته و به همین دلیل در صورت ریزش BTC، بعید به نظر می‌رسد که دوج بتواند رشد قابل قبولی را تجربه کند.

تحلیل شما از روند دوج کوین چیست؟ آیا باید منتظر پامپ قیمت آن باشیم؟ در بخش نظرات بلاگ می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین ۹ بهمن ۱۴۰۱

در تحلیل امروز دوج کوین به بررسی سطوح حمایتی/مقاومتی این ارز دیجیتال در تایم فریم روزانه پرداخته و امکان رشد یا ریزش آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم، با ما همراه باشید.

تحلیل دوج کوین امروز

دوج کوین در همین قیمت فعلی یک مقاومت مینوری دارد و به نظر می‌رسد در صورتی که بتواند آن را با موفقیت پشت سر بگذارد، امکان رشد آن تا مقاومت استاتیک بعدی وجود دارد.

در این ناحیه ما می‌توانیم احتمال ریزش بیشتر دوج کوین را بدهیم. این در حالی است که به دلیل آنکه محدوده فعلی نیز یک مقاومت به حساب می‌آید، احتمال ریزش دوج از همین منطقه وجود دارد.

در این صورت نزدیک‌ترین حمایتی که می‌توان در چارت دوج پیدا کرد،‌ در حوالی محدوده ۰.۰۷ دلار قرار دارد. در این ناحیه احتمالا سفارش‌های خرید بیشتری برای دوج وجود خواهد داشت.

نظر شما درباره روند پیش روی دوج کوین چیست؟ آیا شاهد رشد قیمت این ارز دیجیتال خواهیم بود یا ریزش آن؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۵ بهمن ۱۴۰۱

امروز و دیروز بیت کوین فاز نزولی به خود گرفته و قیمت آن از حوالی ۲۳,۱۷۹ دلار در کندل امروز به محدوده ۲۲,۳۳۰ دلار هم رسید. با ریزش BTC، آلت کوین‌ها نیز فاز نزولی به خود گرفتند و شاهد کاهش قیمت آن‌ها بودیم.

در تحلیل امروز دوج قصد داریم به بررسی این ارز دیجیتال در تایم فریم ۴ ساعته و برای کوتاه مدت بپردازیم. در انتهای این مقاله شما هم می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما و سایر پول نویی‌ها در میان بگذارید.

تحلیل کوتاه مدت دوج

همانطور که در نمودار ۴ ساعته دوج قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال یک خط روند ۴ ساعته را چندین بار لمس کرده و امکان شکسته شدن آن وجود دارد. در صورتی که این ناحیه شکسته شود، روند کوتاه مدت دوج کوین نزولی خواهد بود.

این در حالی است که در صورت حمایت خریداران از دوج، امکان رشد دوباره آن وجود دارد و همانطور که در نمودار مشاهده می‌شود سقف‌های جدید از سقف‌های قبلی بالاتر هستند.

توجه داشته باشید که دوج یک میم کوین با نوسان بالا است و در تایم فریم‌های پایین‌تر نیز این نوسانات به وضوح قابل مشاهده هستند. بنابراین حتما برای معامله روی این دارایی دیجیتال مدیریت سرمایه را رعایت کنید.


تحلیل دوج کوین ۲ بهمن ۱۴۰۱

همانطور که در نمودار دوج کوین مشاهده می‌کنید،‌ این ارز دیجیتال در حال حاضر با محدوده ابر کوموی اندیکاتور ایچیموکو درگیر شده و در صورتی که بتواند این مقاومت را پشت سر بگذارد،‌ می‌توانیم انتظار رشد دوباره آن را داشته باشیم.

تحلیل امروز دوج کوین

اما آیا این اتفاق خواهد افتاد؟ به نظر می‌رسد فعلا وضعیت کل بازار به نحوی است که امکان ریزش بیت کوین وجود دارد و در نتیجه اگر این اتفاق بیفتد، دوج کوین هم عقب نشینی قیمتی قابل توجهی را تجربه خواهد کرد.

فعلا قیمت بیت کوین درگیر مقاومت شده و از طرفی معامله گران در حال سیو سود هستند، به همین دلیل چندان پیش بینی قابل اتکایی از وضعیت کوتاه مدت بازار نمی‌توان داشت.

به نظر شما دوج کوین در روزهای پیش رو چه رفتاری خواهد داشت؟ آیا بار دیگر شاهد سودهای قابل توجه در چارت این رمز ارز خواهیم بود؟ یا باید منتظر ریزش دوج باشیم؟ تحلیل‌های خود را با ما و دوستانتان در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین ۲۸ دی ۱۴۰۱

بازار رمز ارزها در دو سه هفته اخیر عملکرد درخشانی داشته و بسیاری از آلت کوین‌ها شاهد رشدهای بسیار جذابی بوده‌اند. البته دوج کوین در بین سایر رمز ارزها عملکرد نسبتا ضعیف‌تری داشته، اما آیا امکان شروع یک موج صعودی تازه در چارت دوج وجود دارد؟ در تحلیل امروز به این سوال پاسخ خواهیم داد.

همانطور که در نمودار دوج کوین مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال تریگر اصلی روزانه خود را شکسته و بعد از آن کمی ریزش کرده است، که می‌توان آن را نوعی پول بک به شمار آورد.

البته کندل‌های فعلی را نمی‌توان به عنوان کندل تثبیت به شمار آورد، اما در صورتی که در روزهای پیش رو این اتفاق بیفتد، احتمال رشد بیشتر دوج وجود خواهد داشت. در این صورت باید با استفاده از سطوح استاتیک،‌ به تعیین مقاومت‌های این ارز دیجیتال بپردازیم.

تحلیل شما از روند دوج کوین چیست؟ در بخش نظرات این مطلب،‌ می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین ۲۵ دی ۱۴۰۱

دوج کوین در حال حاضر با محدوده مقاومتی خود درگیر شده است و شاهد ریزش جزئی آن از این ناحیه هستیم. اما سرنوشت دوج چگونه خواهد شد؟ در این تحلیل سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم، پس با ما همراه باشید.

همانطور که در نمودار دوج قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال با مقاومت محدوده ابر کوموی اندیکاتور ایچیموکو درگیر شده و کمی فاز نزولی به خود گرفته است. اما ریزش‌ها تا کجا ادامه پیدا خواهند کرد؟

به نظر می‌رسد برای پاسخ به این سوال تنها نمی‌توان به روند دوج بسنده کرد و باید به فاکتور مهم دیگری یعنی قیمت بیت کوین هم توجه داشت. بنابراین تحلیل بیت کوین و پیش بینی روند آن کمک شایانی به ما خواهد کرد.

در صورتی که بیت کوین به روند صعودی خود در روزهای پیش رو ادامه دهد می‌توانیم شاهد رشد بیشتر دوج نیز باشیم. این در حالی است که ریزش دوباره BTC می‌تواند موجب کاهش ارزش شدید دوج نیز بشود.

به نظر شما بار دیگر شاهد پامپ دوج کوین خواهیم بود؟ یا ریزش‌های بیشتری در راه هستند؟ در نظرات بلاگ،‌ تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین ۱۸ دی ۱۴۰۱

دوج کوین این هفته نیز بعد از برخورد به محدوده حمایتی خود رشد خوبی را تجربه کرد. آیا این حمایت‌ها می‌توانند همچنان ادامه پیدا کنند؟ برای پاسخ به این پرسش بهتر است نگاهی به چارت دوج داشته باشیم.

تحلیل دوج

همانطور که در تایم فریم روزانه دوج قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال به محدوده حمایتی خود برخورد کرده و از این ناحیه فاز صعودی به خود گرفته است. از نظر تکنیکالی نمی‌توان چندان به رشد بیشتر دوج امیدوار بود،‌ اما از آنجایی که وضعیت بازار کمی احیا شده است، ممکن است با رشد بیشتر بیت کوین شاهد پامپ دوج هم باشیم.

البته باید توجه داشته باشیم که همچنان بازار در وضعیت حساسی به سر می‌برد و شاخص ترس و طمع نیز در محدوده ترس شدید قرار دارد. به همین دلیل سناریو نزولی نیز برای دوج کوین قابل تصور است.

در صورتی که بیت کوین یک روند نزولی تازه را آغاز کند، می‌توانیم تقریبا مطمئن باشیم که دوج نیز به سمت حمایت‌های پایین‌تر خود متمایل خواهد شد. در این صورت احتمال از دست رفتن حمایت استاتیک فعلی وجود دارد.

اگر این اتفاق به وقوع بپیوندد، احتمالا دوج را در حمایت پایین‌تر خود، که در نمودار DOGE به وضوح مشخص شده است، مشاهده خواهیم کرد و از این ناحیه انتظار حمایت دوباره از آن را خواهیم داشت. به نظر شما دوج در روزهای پیش رو چه اتفاقاتی را پشت سر خواهد گذاشت؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین ۱۴ دی ۱۴۰۱

در تحلیل امروز قصد داریم نگاهی به چارت دوج کوین در تایم فریم روزانه داشته باشیم. پس اگر قصد سرمایه گذاری در دوج کوین را دارید تا انتهای این تحلیل با پول نو همراه باشید.

چارت DOGE

همانطور که در چارت دوج قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در حال نزدیک شدن به خط روند نزولی خود است و می‌توانیم امیدوار باشیم که با شکستن این محدوده رشد قابل قبولی را تجربه کند.

البته هنوز شاهد برخورد دوج به این ناحیه نیستیم و در نتیجه امکان ریزش قیمت قبل از رسیدن دوج به خط تریگر وجود دارد. در این صورت نزدیک‌ترین حمایت دوج در حوالی ۰.۰۶۷ دلار قرار داشته و حمایت بعدی در حوالی ۰.۰۵۷ دلار قرار گرفته است.

از آنجایی که دوج کوین از روند بیت کوین خط می‌گیرد، در صورتی که این پادشاه رمز ارزها در روزهای آتی فاز صعودی خود را ادامه می‌دهد می‌توانیم به ادامه روند صعودی دوج نیز امیدوار باشیم. این در حالی است که ریزش بیت کوین مقدمات کاهش ارزش دوباره دوج کوین را فراهم خواهد کرد.

به نظر شما روند دوج در روزهای پیش رو چگونه خواهد بود؟ آیا ممکن است شاهد رشد دوباره این دارایی دیجیتال باشیم؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را از آینده دوج با ما در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین ۱۱ دی ۱۴۰۱

دوج در حال ادامه فاز نزولی خود است و امروز قیمت این میم کوین به حوالی ۰.۰۶۹ دلار رسیده است. در تحلیل امروز دوج کوین قصد داریم بررسی کنیم که آیا این ریزش‌ها ادامه خواهند داشت یا شاهد چرخشی در روند فعلی دوج خواهیم بود؟

تحلیل دوج کوین

همانطور که در نمودار دوج قابل مشاهده است، قیمت این ارز دیجیتال دو روز قبل ریزش شارپی را تجربه کرد و پول بک خود را به خط تریگر نزولی تکمیل کرد. سپس از این ناحیه حمایت شد و افزایش حجم خریدها به وضوح در این کندل روزانه قابل مشاهده است.

به طور کلی نکته مثبتی که در چارت این رمز می‌توان مشاهده کرد این است که قیمت آن بالای خط تریگر در حال معامله است و امکان رشد دوباره آن وجود دارد. البته فاکتورهای مختلفی در این سناریو تاثیرگذار خواهند بود.

به طور مثال ریزش بیت کوین می‌تواند در کاهش ارزش دوج تاثیر اهرمی داشته و باعث رسیدن قیمت این میم کوین به زیر خط تریگر شود. در این صورت احتمالا دوج برای تجربه یک صعود جذاب دیگر با چالش مواجه خواهد بود.

امروز اولین روز سال نو میلادی است. معامله گران و سرمایه گذاران بازار کریپتو سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتند و همگی امیدوارند امسال بتوانند ضررهای سنگین سال گذشته را جبران کنند. به نظر شما دوج امسال سقف تاریخی جدیدی ثبت خواهد کرد؟


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۴ دی ۱۴۰۱

در تحلیل قبل یک محدوده حمایتی مهم برای دوج مشخص کردیم و با اشاره به اعتبار بالای این ناحیه، گفتیم که امکان رشد دوج کوین وجود دارد. این اتفاق افتاد و شاهد صعود حدودا ۱۰ درصدی دوج در روزهای اخیر بودیم.

تحلیل DOGE

آیا این روند صعودی می‌تواند در روزهای آتی نیز ادامه داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوال نگاهی به تایم فریم ۴ ساعته دوج می‌اندازیم. همانطور که می‌توان در چارت مشاهده کرد، این ارز دیجیتال در این تایم فریم سقف کانال را شکسته و در حال تکمیل پول بک است.

بعد از تکمیل پول بک به نظر می‌رسد محدوده خوبی برای ورود معامله‌گران کوتاه مدت به بازار وجود دارد. در صورت رشد دوج می‌تواند ابتدا تا مقاومت میانه کانال و سپس سقف آن پیشروی کند.

البته باید توجه داشته باشیم که وضعیت بیت کوین چندان مساعد نیست و در نتیجه امکان برگشت دوباره قیمت به کانال پایینی وجود دارد. بنابراین باید در صورت خرید دوج، حتما حد ضرر (Stop Loss) داشته باشیم.

به نظر شما روند دوج کوین در روزهای پیش رو چگونه خواهد بود؟ آیا صعود DOGE ادامه پیدا خواهد کرد یا شاهد ریزش دوباره قیمت این رمز ارز خواهیم بود؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین در آذر ماه ۱۴۰۱

در ادامه می‌توانید تحلیل‌های آذر ماه دوج کوین را مطالعه کنید.

تحلیل دوج کوین ۳۰ آذر ۱۴۰۱

قیمت دوج کوین همچنان در محدوده حمایتی مهم خود در حال معامله است و وضعیت آن بسیار حساس است. اگر این رمز ارز در چند روز آینده با قدرت حمایت نشود، احتمال سقوط دوباره آن وجود خواهد داشت.

محدوده حمایتی فعلی دوج کوین از آنجایی برای ما حائز اهمیت است که بارها شاهد واکنش قیمت به این ناحیه بوده‌ایم. بنابراین در صورتی که این حمایت از دست برود، یعنی خریداران دیگر به اعتبار این ناحیه اعتماد ندارند.

تحلیل دوج کوین

البته باید امیدوار باشیم که این حمایت بار دیگر نیز جواب داده و با افزایش حجم خریدها شاهد رشد قیمت دوج باشیم. برای اینکه از این رشد مطمئن شویم، بهتر است در تایم فریم‌های پایین‌تر تریگر دوج را ترسیم کرده و آماده خرید باشیم.

حمایت فعلی دوج در محدوده ۰.۰۷ دلار قرار دارد و در صورت ریزش قیمت، هدف قیمتی بعدی آن در حوالی ۰.۰۵ دلار قرار دارد. همچنین در صورتی که این رمز ارز فاز صعودی به خود بگیرد می‌تواند تا مقاومت بعدی خود یعنی ۰.۰۹ دلار رشد کند.

به نظر شما سرنوشت دوج در کوتاه مدت چگونه خواهد شد؟ آیا شاهد رشد دوباره آن خواهیم بود؟ در بخش نظرات، تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۲۷ آذر ۱۴۰۱

در تحلیل امروز دوج کوین به بررسی چارت این ارز دیجیتال در تایم فریم ۴ ساعته می‌پردازیم. اگر به پیش بینی کوتاه مدت دوج کوین و سرنوشت این رمز ارز در روزهای پیش رو علاقه مند هستید،‌ تا انتهای این تحلیل با ما همراه باشید.

تحلیل دوج کوین

همانطور که در چارت دوج قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در حال حاضر با محدوده مقاومتی EMA خود درگیر است و بارها نیز بعد از برخورد به این محدوده ریزش کرده است.

در صورتی که در کندل‌های پیش رو دوج بتواند این محدوده را به سمت بالا بشکند، بعد از تکمیل پول بک احتمال رشد آن وجود خواهد داشت. این در حالی است که برخورد دوباره دوج با این محدوده و ریزش قیمت می‌تواند باعث کاهش ارزش این دارایی تا حمایت‌های پایین‌تر شود.

تحلیل شما از روند دوج کوین چیست؟ بنظر شما در کوتاه مدت این میم کوین می‌تواند بار دیگر رشد قابل قبولی را تجربه کند یا شاهد ریزش بیشتر قیمت آن خواهیم بود؟ در بخش نظرات بلاگ منتظر شنیدن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل دوج کوین امروز (۲۴ آذر ۱۴۰۱)

در تحلیل امروز دوج با بررسی چارت این ارز دیجیتال و سرنوشت آن همراه پول نو باشید.


تحلیل دوج کوین ۲۰ آذر ۱۴۰۱

قیمت دوج کوین در محدوده حساسی قرار دارد و به نظر می‌رسد در صورتی که از این ناحیه حمایت نشود، احتمال ریزش شدید قیمت آن وجود خواهد داشت. در تحلیل امروز دوج کوین با ما همراه باشید.

تحلیل جدید دوج کوین

همانطور که در نمودار دوج کوین قابل مشاهده است،‌ قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر به یک حمایت مهم روزانه رسیده است. این محدوده از آنجایی برای دوج حائز اهمیت است که در گذشته نیز بارها معامله‌گران به آن واکنش نشان داده‌اند.

در صورتی که در این ناحیه شاهد حمایت دوباره خریداران باشیم، احتمال افزایش دوباره قیمت دوج وجود خواهد داشت. در این صورت احتمالا دوج بتواند تا مقاومت بعدی خود در حوالی محدوده ۰.۱۱ دلار رشد کند.

این در حالی است که از دست رفتن ناحیه اشاره شده روزهای تاریکی را برای دوج کوین رقم خواهد زد و این ارز دیجیتال برای به دست آوردن دوباره این محدوده با چالش‌های زیادی رو به رو خواهد شد.


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۱۷ آذر ۱۴۰۱

در تحلیل امروز دوج کوین به بررسی چارت این ارز دیجیتال محبوب بازار می‌پردازیم. با پول نو همراه باشید.

تحلیل دوج کوین ۱۵ آذر ۱۴۰۱

دوج کوین روز گذشته ریزشی جزئی را تجربه کرد که دلیل آن را می‌توان برخورد آن با محدوده مقاومتی ابر کومو اندیکاتور ایچیموکو دانست. در تحلیل امروز دوج با بررسی چارت این ارز دیجیتال سعی می‌کنیم به پیش بینی روند آن در روزهای پیش رو بپردازیم.

اگر نگاهی به نمودار دوج داشته باشیم، متوجه می‌شویم که قیممت این ارز دیجیتال شدیداً به محدوده مقاومتی ابر کومو نزدیک شده و بعد از کمی نفوذ به داخل این ناحیه به دلیل خاصیت مقاومتی قوی آن ریزش کرده است.

باید توجه داشته باشیم که بیت کوین هم در حال حاضر در محدوده ۱۷ هزار دلار شاهد درگیری شدید میان خریداران و فروشندگان است. در صورتی که روند بیت کوین به دست خریداران بیفتد شاهد رشد کل بازار به خصوص دوج کوین خواهیم بود.

این در حالی است که اگر شاهد ریزشی شدن دوباره بیت کوین باشیم، دوج کوین نیز به سمت نواحی حمایتی پایین‌تر خود یک حرکت نزولی را شروع خواهد کرد. فعلا نشانه‌ای که برای رشد دوج کوین باید در نظر داشته باشیم، شکسته شدن محدوده ابر ایچیموکو است. در این صورت دوج می‌تواند با قدرت به سمت نواحی مقاومتی بالاتر پیشروی کند.


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۱۰ آذر ۱۴۰۱

دوج کوین بعد از تکمیل پول بک به تریگر نزولی خود روند صعودی خوبی را در پیش گرفته و در ۱۰ روز اخیر رشدی حدودا ۴۰ درصدی را تجربه کرده است. در تحلیل امروز این ارز دیجیتال با ما همراه باشید.

تحلیل دوج کوین ۶ آذر ۱۴۰۱

دوج کوین در هفته اخیر با قدرت از محدوده حمایتی خود بازیابی شده و روندی صعودی را آغاز کرده است. اما آیا این روند در روزهای آینده نیز می‌تواند ادامه داشته باشد؟ در تحلیل امروز دوج سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم.

اگر نگاهی به نمودار دوج داشته باشیم، متوجه می‌شویم که این ارز دیجیتال به دلیل برخورد با یک حمایت مهم روزانه بار دیگر فاز صعودی گرفته است و در حال حاضر قیمت آن به نزدیک‌ترین مقاومت چارت رسیده است.

در صورتی که دوج کوین در روزهای پیش رو، مقاومت روزانه خود را بشکند احتمال ادامه یافتن روند صعودی آن وجود دارد. در این صورت DOGE می‌تواند تا حوالی مقاومت بالاتر خود در حوالی ۰.۱۶ دلار رشد کند.

این در حالی است که اگر معامله‌گران کوتاه مدت شروع به سیو سود کنند، احتمالا شاهد ریزش دوباره دوج کوین خواهیم بود. در این صورت قیمت دوج می‌تواند تا حمایت قبلی خود ریزش کند.


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۳ آذر ۱۴۰۱

در تحلیل امروز دوج کوین به بررسی تایم فریم روزانه و ۴ ساعته این ارز دیجیتال پرداخته‌‌ایم. این دو تایم فریم به ترتیب برای پیش بینی آینده دوج در میان مدت و کوتاه مدت کاربرد دارند. با ما همراه باشید.


تحلیل دوج کوین ۱ آذر ۱۴۰۱

قیمت دوج کوین به محدوده ۰.۷۳ دلار رسیده و در هفته‌های اخیر ریزش‌های شدیدی را پشت سر گذاشته است. آیا این روند نزولی همچنان ادامه خواهد داشت؟ در تحلیل امروز دوج با ما همراه باشید.

تحلیل دوج

پیش از رشدهای خیره کننده دوج در چند هفته گذشته،‌ تریگر داخلی و خارجی آن را مشخص کرده بودیم و گفته بودیم که در صورت شکست این نواحی می‌توانیم شاهد رشد جذاب قیمت دوج باشیم. این اتفاق افتاد، اما با ریزش بازار دوج کوین هم ریزش‌های شدیدی را تجربه کرد.

بعد از این ریزش‌ها در حال حاضر قیمت به تریگر خود پول بک زده و امکان رشد دوباره آن وجود دارد. البته این سناریو در صورتی که وضعیت بازار خوب بود، از اعتبار بالایی برخوردار بود. اما فعلا به دلیل وضعیت حساس بیت کوین نمی‌توانیم چندان به رشد دوباره دوج امیدوار باشیم.

بنابراین در بهترین حالت اگر دوج بتواند برای مدتی در همین حوالی رنج زده و کف سازی کند، می‌توانیم امیدوار باشیم که بار دیگر یک روند صعودی تازه را در چارت دوج مشاهده کنیم.


تحلیل تکنیکال دوج کوین (DOGE) در آبان ۱۴۰۱

تحلیل‌هایی که در ادامه مشاهده می‌کنید مربوط به آبان ماه ۱۴۰۱ هستند و تنها خاصیت آرشیوی دارند. برای مطالعه جدیدترین تحلیل دوج کوین، به ابتدای همین مطلب مراجعه کنید.

تحلیل دوج کوین ۲۶ آبان ۱۴۰۱

بعد از ریزش شدید دوج اکنون شاهد رنج زدن قیمت این دارایی دیجیتال هستیم. از دلایل اصلی این مسئله غیر از درگیری بین خریداران و فروشندگان، رنج زدن خود بیت کوین است که روی روند سایر آلت کوین‌ها نیز تاثیر می‌گذارد.

تحلیل دوج

همانطور که در نمودار دوج قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از رشدهای اخیر به سقف کانال برخورد کرده و در حال حاضر در محدوده حمایتی میانه کانال در حال رنج زدن است.

به نظر می‌رسد در صورتی که دوج بتواند در محدوده فعلی به خوبی کف سازی کند، بار دیگر تا سقف کانال فعلی رشد کند. البته این اتفاق در صورتی رقم خواهد خورد که شاهد شکسته شدن تریگر در تایم فریم‌های پایین‌تر باشیم.

از طرف دیگر از آنجایی که جو کل بازار همچنان منفی است و وضعیت بیت کوین هم چندان مشخص نیست، امکان شروع دوباره ریزش بازار وجود دارد. در این صورت دوج نیز می‌تواند تا کف کانال و حتی نواحی پایین‌تر سقوط کند.


تحلیل دوج کوین ۲۲ آبان ۱۴۰۱

دوج کوین در هفته‌های اخیر جزو پرسودترین رمز ارزهای بازار بود، اما نهایتا با ریزش شدید بیت کوین، با قدرت سقوط کرد و در حال حاضر در حوالی محدوده ۰.۰۸۷ دلار معامله می‌شود. در تحلیل امروز دوج با ما همراه باشید.

باند بولینگر دوج کوین

همانطور که در نمودار دوج به وضوح قابل مشاهده است، قیمت این میم کوین به بالای سطوح بالایی باند بولینگر نفوذ کرده و به دلیل خاصیت مقاومتی بالای این محدوده شدیداً ریزش کرده است.

در حال حاضر قیمت به زیر سطح میانی باند بولینگر رسیده که می‌توان از آن به عنوان قوی‌ترین محدوده حمایتی/مقاومتی این اندیکاتور یاد کرد. از آنجایی که قیمت به زیر این ناحیه رسیده، خود این سطح به یک مقاومت برای دوج تبدیل شده است.

در صورتی که دوج بتواند این سطح را به سمت بالا بشکند، امکان رشد دوباره قیمت آن وجود دارد. البته این مسئله وابستگی شدیدی به قیمت بیت کوین نیز خواهد داشت. در صورتی که بیت کوین در روزهای آتی بازیابی نشود، بعید به نظر می‌رسد دوج بتواند یک روند صعودی تازه را آغاز کند.


تحلیل دوج کوین ۱۸ آبان ۱۴۰۱

دوج کوین در چند روز اخیر ریزش قیمتی شدیدی را تجره کرده است. بخشی از این مسئله به دلیل سیو سود معامله‌گران بود، اما با ریزش شدید بیت کوین در روز گذشته، ممنتوم سقوط دوج کوین نیز بسیار تشدید شد.

اگر به چارت دوج کوین دقت کنیم، متوجه می‌شویم که این ارز دیجیتال با ریزش‌های اخیر پول بک خود به تریگر نزولی را کامل کرده و در نتیجه امکان رشد دوباره آن وجود دارد.

البته ممنتوم پول بک دوج کوین بسیار شدید است و این مسئله می‌تواند نگران کننده باشد. در صورتی که این ریزش‌ها همچنان ادامه‌ پیدا کنند، احتمالا شاهد از دست رفتن این محدوده خواهیم بود.

در کنار این دو مسئله باید به این نکته نیز دقت کنیم که روند بیت کوین نیز تاثیر بسزایی در آینده دوج کوین خواهد داشت. در نتیجه اگر BTC کمی در روزهای آتی بازیابی شود، احتمال رشد دوج کوین نیز وجود خواهد داشت.


تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۱۵ آبان ۱۴۰۱

همانطور که می‌دانید دوج کوین در روزهای اخیر رشدهای بسیار جذابی را تجربه کرده است که یکی از اصلی‌ترین دلایل آن را می‌توان خرید توییتر توسط ایلان ماسک دانست. اما آیا روند صعودی دوج ادامه خواهد داشت؟ با ما همراه باشید.

تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته

اگر به تایم فریم ۴ ساعته دوج کوین نگاهی داشته باشیم، متوجه فشردگی قیمت آن در محدوده فعلی خواهیم شد. دو خط روند بسیار مهم در چارت دوج وجود دارد که شکسته شدن هرکدام می‌تواند سرنوشت این رمز ارز را در روزهای آینده تعیین کند.

در صورتی که خط روند نزولی دوج (که همان تریگر فعلی این رمز ارز است) شکسته شود، احتمال پامپ دوباره این ارز دیجیتال وجود خواهد داشت. این مسئله را هم باید در نظر داشته باشیم که توییت‌های ایلان ماسک نیز از این به بعد تاثیر چشمگیرتری در قیمت این رمز ارز خواهند داشت.

اگر در روزهای آتی شاهد ریزش دوباره دوج کوین باشیم، احتمال از دست رفتن خط روند صعودی آن وجود دارد. در این صورت با افزایش فشار فروش، قیمت دوج نیز کاهش شدیدی را تجربه خواهد کرد.

تحلیل ویدیویی دوج کوین ۱۲ آبان ۱۴۰۱

اگر هفته گذشته بازار را دنبال کرده باشید، احتمالاً متوجه رشدهای جذاب دوج کوین شده باشید. در تحلیل امروز دوج کوین به بررسی امکان رشد دوباره این رمز ارز در روزهای آتی خواهیم پرداخت.


تحلیل دوج کوین ۱۱ آبان ۱۴۰۱

با اطمینان می‌توان گفت که دوج کوین در روزهای اخیر موفق‌ترین رمز ارز بازار کریپتوکارنسی بوده است. اما آیا روند صعودی آن همچنان ادامه خواهد داشت؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

رشد دوج کوین با خرید توییتر توسط ایلان ماسک

همانطور که مطلع هستید، ایلان ماسک بالاخره بعد از کشمکش‌های بسیار توییتر را خریداری کرد و این مسئله یکی از دلایل اصلی رشد خیره کننده دوج کوین در روزهای گذشته بوده است. ایلان ماسک را می‌توان بزرگترین هوادار دوج کوین دانست.

از آنجایی که دوج کوین رشد شدیدی را در این هفته تجربه کرده، به نظر می‌رسد فعلا زمان مناسبی برای خرید آن نیست. همانطور که در نمودار دوج نیز مشخص شده، قیمت این رمز ارز به سقف کانال فعلی خود نزدیک شده است.

در صورتی که این سقف در روزهای آتی شکسته شود، می‌توان به روند صعودی دوج کوین امیدوار بود. این در حالی است که ریزش بیشتر قیمت می‌تواند باعث برگشت این رمز ارز به حمایت‌های پایین‌تر شود.


تحلیل دوج کوین ۷ آبان ۱۴۰۱

دوج کوین رشدی بسیار جذاب را در روزهای اخیر تجربه کرده و به نظر می‌رسد روند صعودی آن همچنان ادامه داشته باشد. در تحلیل امروز با نگاهی به چارت این رمز ارز، به پیش بینی روند آن در روزهای پیش رو می‌پردازیم.

همانطور که در تحلیل‌های قبل اشاره کرده بودیم، یک الگوی مثلث در چارت دوج کوین تشکیل شده بود و قیمت با قدرت از سقف این مثلث خارج شد. این مسئله باعث رشد حدوداً ۵۰ درصدی این رمز ارز شده است.

تحلیل امروز دوج

بالاخره بعد از مدت‌ها روند نزولی خسته کننده، شاهد یک افزایش قیمت جذاب در چارت دوج کوین هستیم. اما سوال اصلی این است که آیا این روند همچنان در هفته‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت؟

برای پاسخ به این سوال باید علاوه بر تحلیل دوج، نگاهی به تحلیل بیت کوین هم داشته باشیم. در صورتی که بیت کوین روند صعودی خود را در هفته‌های پیش رو با قدرت ادامه دهد، دوج کوین نیز می‌تواند مقاومت‌های خود را شکسته و رشد بیشتری را تجربه کند.

همانطور که در نمودار این رمز ارز قابل مشاهده است، دوج کوین با یک مقاومت سرسخت در محدوده فعلی درگیر شده و در صورت شکست آن می‌تواند تا حوالی مقاومت بعدی یعنی عدد ۰.۱۰ دلار رشد کند. از طرف دیگر سیو سود معامله‌گران منجر به ریزش قیمت دوج کوین خواهد شد.


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۵ آبان ۱۴۰۱

در تحلیل ویدیویی امروز دوج کوین دلایل رشد اخیر این رمز ارز را بررسی کرده و اهداف قیمتی آن را تحلیل می‌کنیم. با پول نو همراه باشید.


تحلیل دوج کوین ۱ آبان ۱۴۰۱

قیمت دوج کوین در روزهای اخیر شدیدا به تریگر نزولی روزانه خود نزدیک شده و در وضعیت بسیار حساسی قرار گرفته است. در تحلیل امروز چارت دوج کوین با ما همراه باشید.

همانطور که اشاره شد، دوج کوین شدیداً به تریگر نزولی خود نزدیک شده و در صورتی که بتواند این محدوده را به سمت بالا رد کند، می‌توانیم شاهد شروع یک روند صعودی تازه در نمودار دوج باشیم.

این در حالی است که محدوده فعلی به دلیل خاصیت مقاومتی بالای خود منطقه‌ای مهم در چارت این میم کوین محسوب می شود. شکسته نشدن این ناحیه به معنی افزایش سرعت ریزش دوج کوین در روزهای پیش رو خواهد بود.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم، این است که فعلا بیت کوین هم درگیر یک مقاومت داینامیک مهم است و اگر از این محدوده ریزش کند،‌ سایر رمز ارزها مانند دوج کوین نیز نمی‌توانند نواحی مقاومتی خود را بشکنند.


تحلیل دوج کوین مهر ۱۴۰۱

در ادامه تحلیل‌های مربوط به مهر ماه ۱۴۰۱ ارز دوج کوین را مشاهده می‌کنید.

تحلیل دوج کوین ۲۶ مهر ۱۴۰۱

در تحلیل قبلی دوج کوین، یک الگوی مهم در چارت این رمز ارز ترسیم کردیم و فعلا دوج در حال پیشروی به سمت تریگر نزولی خود است. در تحلیل امروز سعی می‌کنیم با در نظر داشتن تحلیل قبل، از دیدگاهی متفاوت به چارت این رمز ارز نگاه کنیم.

تحلیل جدید دوج کوین

همانطور که می‌دانیم، اندیکاتور میانگین متحرک یا همان MA علاوه بر اینکه در تعیین روند یک رمز ارز به ما کمک می‌کند، از پر کاربردترین اندیکاتورها در استراتژی‌های معاملاتی است. در چارت فعلی دوج ما ۳ اندیکاتور EMA ترسیم کرده‌ایم که به ترتیب بازه‌های ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ روزه را نمایش می‌دهند.

این ۳ بازه نزدیک‌ترین مقاومت‌های دوج کوین به شمار می‌روند و شکسته شدن آن‌ها می‌تواند نشان دهنده یک چرخش روند مهم در نمودار دوج باشد. اکنون با ترکیب این تحلیل و تحلیل قبل، متوجه می‌شویم که تریگر نزولی دوج دقیقا محدوده‌ای است که شکسته شدن آن ممکن است باعث تغییر روند نزولی بلند مدت DOGE شود.

این در حالی است که دقیقا با همین استدلال، به نظر می‌رسد امکان پامپ شدید دوج کوین چندان محتمل نیست! به این دلیل که مقاومت‌های بسیار مهمی سد راه رشد این دارایی وجود دارند. در نتیجه با روند ضعیف فعلی وقوع این مسئله چندان محتمل نیست.


تحلیل ویدیویی دوج کوین ۲۱ مهر ۱۴۰۱

در تحلیل ویدیویی امروز دوج کوین با بررسی چارت دوج (DOGE) به روند کلی دوج و آینده این رمز ارز در هفته پیش رو نگاهی خواهیم داشت.

تحلیل دوج کوین امروز (۱۶ مهر ۱۴۰۱)

مقایسه چارت رمز ارزهای مختلف با چارت بیت کوین بسیار آموزنده است! به طور مثال با نگاهی به نمودار دوج و مقایسه آن با نمودار BTC، متوجه می‌شویم که دقیقا زمانی که بیت کوین با تریگر خود درگیر شده و ریزش کرده، دوج کوین نیز اتفاقی مشابه را تجربه کرده است.

تحلیل نمودار دوج کوین

این مسئله همبستگی شدید رمز ارزها با بیت کوین را نشان می‌دهد. بنابراین همانطور که قبلا بارها اشاره کردیم، برای بررسی چارت آلت کوین‌ها، باید حتما نگاهی به روند بیت کوین داشته باشیم.

در حال حاضر دوج کوین در محدوده حساسی قرار دارد؛ از طرفی قیمت DOGE به تریگر نزولی نزدیک شده و در صورت شکست آن، امکان افزایش قیمت شدیدا احساس می‌شود. از طرف دیگر ریزش بیشتر دوج کوین می‌تواند باعث از دست رفتن خط روند صعودی این ارز دیجیتال شود.

ریزش بیشتر قیمت دوج کوین و از دست رفتن خط روند صعودی آن، که یک حمایت داینامیک مهم است، باعث سقوط ارزش دوج تا حمایت‌های پایین‌تر خواهد شد. نکته مهمی که باید در روزهای پیش رو به آن دقت کنیم، این است که بدون در نظر داشتن تحلیل بیت کوین، دست به معاملات سنگین روی دوج نزنیم.


تحلیل دوج کوین ۱۲ مهر ۱۴۰۱

دوج کوین این روزها درگیر مقاومت محدوده هم‌پوشانی دو اندیکاتور EMA است و وضعیت حساسی را تجربه می‌کند. آیا ریزش‌های بیشتری در راه است یا باید منتظر یک پامپ شدید در چارت دوج باشیم؟ در این تحلیل این مسئله را بررسی خواهیم کرد.

تحلیل دوج کوین روزانه

همانطور که در چارت مشخص شده، چند هفته‌ای است که این رمز ارز به محدوده مقاومتی دو اندیکاتور میانگین متحرک نمایی رسیده و به همین دلیل مدتی است روندی رنج به خود گرفته است.

این دو اندیکاتور در حال قطع کردن یکدیگر به سمت بالا هستند. در صورتی که این اتفاق بیفتد و قیمت دوج بتواند این ناحیه را به سمت بالا رد کند،‌ امکان رشد آن تا محدوده مقاومتی استایتک مشخص شده در چارت وجود دارد.

این در حالی است که در صورتی که کل بازار روند ریزشی خود را ادامه دهد، دوج کوین هم از این ناحیه ریزش خواهد کرد. در این صورت می‌تواند تا کف حمایتی خود در حوالی ۰.۰۴۹ ریزش کند.


تحلیل دوج کوین ۷ مهر ۱۴۰۱

دوج کوین در روزهای اخیر روند نزولی گرفته، اما یک نکته مثبت در چارت آن به چشم می‌خورد. قیمت دوج کوین به تریگر نزولی روزانه‌اش نزدیک شده و احتمال آغاز یک روند صعودی تازه وجود دارد. در ادامه این تحلیل با ما همراه باشید.

در حال حاضر دوج نزدیک حمایت اصلی خود قرار دارد و در صورتی که گاوهای بازار از آن حمایت کنند می‌تواند تا تریگر نزولی خود رشد کند. اگر این محدوده به سمت بالا شکسته شود، می‌تواند یک روند صعودی تازه را آغاز کند.

این در حالی است که از دست رفتن حمایت فعلی آن می‌تواند روی قیمت دوج تاثیر منفی بگذارد. در این صورت دوج می‌تواد تا حمایت بعدی خود در حوالی ۰.۰۵ دلار ریزش کند.

باید دید در روزهای آتی روند دوج کوین به کدام سمت متمایل خواهد شد. در صورتی که شاخص ترس و طمع و قیمت بیت کوین بازیابی شود، امکان افزایش قیمت دوج هم وجود خواهد داشت


چرا باید تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنیم؟

دوج کوین یک ارز دیجیتال بسیار پر طرفدار است که در سال ۲۰۱۳ ابتدا به عنوان یک شوخی با مفهوم بیت کوین و ارزهای دیجیتال، توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر توسعه داده شد. اما بعد از مدتی این رمز ارز جامعه‌ای از طرفداران را شکل داد و منجر به پدید آمدن مفهوم «میم کوین» شد.

چگونه دوج کوین را تحلیل کنیم؟

رمز ارز DOGE به عنوان یک دارایی بسیار پر نوسان در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. تعداد کسانی که تنها با سرمایه گذاری در دوج درآمدهای کلان داشته‌اند، کم نیست. البته این افراد قطعا بدون تحلیل بازار نمی‌توانستند موفق شوند. اکنون که کمی درباره ضروریات دانستن تحلیل صحبت کردیم، باید به انواع تحلیل دوج کوین بپردازیم.

  • تحلیل تکنیکال دوج کوین:

دوج کوین یک رمز ارز تحلیل پذیر است به این معنی که با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال، می‌توانیم پیش بینی‌های قیمت دوج را با ضریب خطای پایین‌تر تجربه کنیم. این تحلیل‌ ها را می‌توان در تایم فریم روزانه دوج کوین نیز پیاده سازی کرد. مثلا تحلیل فیبوناچی دوج کوین یا استفاده از خط روند دوج کوین می‌تواند آنالیز‌های پیشرفته‌تری را به ما ارائه کند.

  • تحلیل فاندامنتال دوج کوین

همچنین دوج یک رمز ارز فوق العاده فاندامنتالی نیز محسوب می‌شود. شاید از پامپ‌های این ارز که تا به حال بارها توسط توییت‌های ایلان ماسک اتفاق افتاده با خبر باشید. بنابراین دنبال کردن خبرهای دوج کوین نیز می‌تواند بسیار در تصمیم گیری‌های جدید تاثیرگذار باشد.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
7 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
نصرت اله رضایی
نصرت اله رضایی
2 months ago

دوستان دوج کوین به نظرتان ظرف ۳الی ۵روزه آینده احتمالش هست برسه به قیمت ۴۰۰۰تومان ؟؟؟

محمد
محمد
3 months ago

سلام. استاد. مقداری دوج خریداری کردم ورشد ۱۰% دارد بفروشم یا نگه دارم.؟

شهریار
شهریار
1 month ago
در پاسخ به  سینا شمس آور

سلام تا کجا سیو سود هستش روی چه مبلغی هست

رضا
رضا
4 months ago

سلا کیف یمکن الربح من المنصه

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
4 months ago
در پاسخ به  رضا

سلام رضای عزیز
والله من عربی بلد نیستم. کامنت شما رو ترجمه کردم دیدم که راجع به کسب درآمد سوال داشتین.
برای اینکه کامل با نحوه کسب درآمد با کد دعوت پول نو آشنا بشین روی لینک کلیک کنین.

7
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x