سیگنال ارز دیجیتال

زمان مطالعه :

6 دقیقه

تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)

تحلیل تکنیکال دوج کوین

زمان مطالعه :

6 دقیقه

دوج کوین با نماد DOGE یا Ɖ یک ارز رمزنگاری شده در بازار کریپتو است. دوج کوین که یکی از رمز ارزهای بسیار محبوب دنیای ارزهای دیجیتال است، از جایگاه بالایی در میان سرمایه گذران ارز دیجیتال برخوردار است. این میم کوین، به دلیل پامپ‌های قدرتمند خود مورد علاقه معامله‌گران بوده و حجم معاملات روزانه بسیار بالایی دارد. در پول نو به‌روزترین تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنید. برای خرید دوج کوین می‌توانید به سادگی در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را بدون نیاز به احراز هویت انجام دهید.

این مقاله در تاریخ 6 مهر ۱۴۰۲ آپدیت شد

تحلیل ویدیویی دوج کوین ۴ مهر ۱۴۰۲

دوج کوین در حال ادامه روند نزولی خود است و پیش بینی می‌کنیم که این روند نزولی احتمالا بتواند در روزهای پیش رو نیز ادامه داشته باشد.


تحلیل دوج کوین امروز (۶ مهر ۱۴۰۲)

دوج کوین در روزهای اخیر همچنان در حال تجربه یک روند نزولی هم در تایم فریم‌های پایین و هم در تایم‌های بالاتر است. اما چه سرنوشتی در انتظار دوج خواهد بود؟ آیا این ریزش‌ها بیشتر از این ادامه خواهند داشت؟ در تحلیل امروز دوج با ما همراه باشید.

اگر نگاهی به چارت روزانه دوج بیندازیم، متوجه می‌شویم که چند روز پیش این ارز دیجیتال خط روند صعودی‌اش را از دست داده و اکنون پول بک خود را نیز به این ناحیه تکمیل کرده است.

بنابراین انتظاری که به صورت منطقی اکنون می‌توانیم از بازار داشته باشیم، این است که ریزش‌ فعلی ادامه پیدا کند. تارگتی که در صورت ادامه روند نزولی می‌توانیم داشته باشیم، نقدینگی زیر شدوی دو کندل اسپایک است. چرا که بازار معمولا این شدوهای بلند را بعد از مدتی پر می‌کند.

البته از آنجایی که در بازارهای مالی با احتمالات سروکار داریم، ممکن است این تحلیل باطل شود بنابراین بهترین کار این است که مدیریت سرمایه را رعایت کنیم.

تحلیل دوج کوین ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته در حال ادامه روند صعودی خود است و شاهد تشکیل کف و سقف‌های بالاتر در چارت آن هستیم. اما آیا این روند ادامه خواهد داشت یا احتمال ریزش دوج کوین وجود دارد؟

همانطور که در چارت مشخص است، می‌توانیم یک خط روند صعودی برای دوج ترسیم کنیم و قیمت چندین بار به این ترند لاین واکنش نشان داده است. در نتیجه احتمالا بازار بتواند این روند را تا بیس سوپلای مشخص شده در نمودار ادامه دهد.

در این محدوده هست که انتظار واکنش بازار را داریم، اما اگر قیمت با ممنتوم بالا این ناحیه را بشکند، می‌توانیم انتظار شکستن بیس مورد نظر را داشته باشیم.

این در حالی است که به دلیل جمع شدن نقدینگی زیر محدوده ترند لاین انتظار ریزش دوج کوین هم غیر منطقی نیست. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود حتما مدیریت سرمایه را رعایت کنید.

تحلیل دوج کوین ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

بازار رمز ارزها در چند روز اخیر کمی احیا شده و شاهد رشد بیت کوین، اتریوم‌ و سایر آلت کوین‌ها بوده‌ایم. با این حال دوج کوین در این میان چندان با قدرت بازیابی نشده و به نظر می‌رسد احتمال ریزش دوباره آن وجود داشته باشد.

تحلیل امروز دوج کوین

در تحلیل قبل نیز اشاره کردیم که دوج کوین در حال حاظر دقیقا روی یک بیس روزانه در حال معامله است و در تایم فریم‌های پایین‌تر نیز مثل ۴ ساعته می‌بینیم که قیمت یک بیس را به سمت پایین شکسته ولی سپس رشد کرده است.

عموما بعد از اینگلف یا شکست بیس‌ها شاهد برگشت قیمت و سپس ادامه روند در جهت شکست هستیم. بنابراین رشد اخیر دوج کوین را می‌توانیم به دلیل بهبود وضعیت بازار بدانیم و در کل احتمال برگشت دوباره دوج و ریزش آن تا زیر کندل اسپایک وجود دارد.

البته باید توجه داشته باشیم که این صرفا یک تحلیل شخصی است و از آنجایی که در بازارهای مالی با احتمالات سروکار داریم، ممکن است شاهد باطل شدن این تحلیل باشیم.

تحلیل دوج کوین ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

دوج کوین امروز در حال تجربه یک ریزش نسبتا شدید است و به نظر می‌رسد احتمال کاهش بیشتر قیمت آن وجود داشته باشد. در تحلیل امروز دوج کوین همراه پول نو باشید تا سطوح کلیدی دوج کوین که احتمال برگشت قیمت از آن‌ها وجود دارد را بررسی کنیم.

تحلیل امروز دوج کوین

اگر نگاهی به چارت داشته باشیم، متوجه می‌شویم که قیمت دوج مدت‌هاست در حال واکنش به یک سطح حمایتی استاتیک است و کف سازی قدرتمندی در این ناحیه انجام داده است. اما آیا قیمت از این محدوده برخواهد گشت؟

اگر بخواهیم از منظر تحلیل کلاسیک به این سوال پاسخ دهیم، باید بگوییم که بله، اما از طرفی معامله‌گران پرایس اکشن معتقدند از آنجایی که این سطح بارها تست شده، دیگر اعتبار سابق را ندارد و به عبارتی سفارشات خرید آن تمام شده‌اند.

در هر صورت اگر این محدوده از دست برود، ریزش ویرانگری در چارت دوج کوین اتفاق خواهد افتاد که البته چندان هم اتفاق بدی نیست. چرا که در این صورت سرمایه گذاران بزرگ در قیمت‌های پایین‌تر وارد شده و باعث رشد شدید قیمت دوج کوین خواهند شد.

تحلیل دوج کوین ۱۶ شهریور ۱۴۰۲

اگر به چارت روزانه دوج کوین نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که این ارز دیجیتال در روزهای اخیر با ممنتومی آرام در حال درجا زدن بوده است. اما چه سرنوشتی در انتظار دوج است؟

تحلیل دوج کوین

از آنجایی که قیمت تقریبا همش درحال رنج زدن بوده است، در تایم فریم روزانه چندان اطلاعات تازه‌ای برای تحلیل بازار نداریم. به همین دلیل به سراغ تایم فریم ۴ ساعته دوج رفته‌ایم.

همانطور که در چارت دوج مشخص کرده‌ایم، قیمت این رمز ارز بسیار نزدیک به محدوده ابر کومو است و در صورتی که بتواند این ناحیه را با قدرت به سمت بالا بشکند، می‌توانیم به رشد بیشتر آن امیدوار باشیم.

این در حالی است که اگر این مقاومت جواب داده و قیمت را به سمت پایین هل دهد، احتمال ریزش بیشتر دوج و ادامه روند نزولی آن وجود خواهد داشت.

تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

دوج کوین بعد از ریزش شدید خود اکنون در حال درجا زدن در یک محدوده مشخص است و از آنجایی که در تایم روزانه چندان اطلاعات تازه‌ای در چارت مشاهده نمی‌شود، تصمیم گرفتیم به بررسی این رمز ارز در تایم فریم ۴ ساعته بپردازیم.

همانطور که در نمودار دوج مشخص شده، قیمت این رمز ارز یک حمایت با چندین برخورد تشکیل داده که البته اعتبار خیلی بالایی ندارد، اما تا به اینجا موفق شده مانع ریزش بیشتر قیمت دوج شود.

انتظاری که فعلا می‌توانیم داشته باشیم این است که بازار بعد از برخورد به این محدوده بار دیگر بازیابی شود. البته بعید به نظر می‌رسد که این حمایت بار دیگر بتواند قیمت را با قدرت به سمت بالا هدایت کند.

بنابراین سناریو نزولی فعلا محتمل‌تر است و در صورتی که حمایت مورد نظر از دست برود، انتظار داریم بازار به سمت تارگت اصلی خود یعنی زیر کندل اسپایک قبلی حرکت کند.

تحلیل دوج کوین ۹ شهریور ۱۴۰۲

همانطور که در تحلیل‌های قبل اشاره کرده بودیم، دوج کوین یک سری سفارشات خرید درون شدوی کندل اسپایک قبلی را جاانداخته بود که این بار بعد از برخورد به این ناحیه و فعال شدن سفارش‌های خرید توانست رشد خوبی را تجربه کند.

انتظاری که اکنون از دوج کوین داریم این است که روند شارپ صعودی خود را بتواند تا محدوده بیس Supply پیش رو ادامه داده و سود جذابی را به معامله گران خود پس دهد.

در محدوده بیس سوپلای هم منتظر واکنش قیمت و اصلاح دوج هستیم. بنابراین در صورت نزدیک شدن بازار به این ناحیه بهتر است به دنبال سفارش‌های خرید نباشیم.

فعلا چشم انداز دوج صعودی به نظر می‌رسد، اما فراموش نکنیم که بازارهای مالی براساس احتمالات کار می‌کنند و بنابراین مدیریت سرمایه راه نجات ما در این دریای طوفانی خواهد بود.

تحلیل دوج کوین ۵ شهریور ۱۴۰۲

طبق پیش بینی تحلیل قبل، دوج همچنان در حال ادامه روند نزولی خود است و به نظر می‌رسد این وضعیت فعلا در چارت این رمز ارز ادامه داشته باشد. در تحلیل امروز قیمت دوج همراه پول نو باشید.

همانطور که در نمودار DOGE قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال درون یک کانال صعودی ۴ ساعته معامله می‌شود که ریزش اخیر باعث شده دوج کف چند کانال را از دست بدهد.

دوج در حال حاضر نزدیک سقف کانال فعلی معامله می‌شود و انتظار داریم ریزش آن تا کف این کانال ادامه پیدا کند. این در حالی است که ممنتوم گرفتن حرکات صعودی در چارت، می‌تواند باعث شکسته شدن سقف کانال دوج شود.

به طور کلی فعلا به نظر می‌رسد که سناریو نزولی پررنگ‌تر باشد،‌ مگر اینکه در کندل‌های آتی شاهد تغییری در ممنتوم و حرکات بازار باشیم. شما وضعیت دوج را چگونه می‌بینید؟ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل دوج کوین ۲ شهریور ۱۴۰۲

آیا دوج کوین می‌تواند بار دیگر روند صعودی جدیدی را آغاز کرده و به سمت بالا حرکت کند؟ در تحلیل امروز با بررسی تایم فریم ۴ ساعته دوج، سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم.

همانطور که در چارت دوج قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال به بیس سوپلای ۴ ساعته خود برخورد کرده و از این ناحیه در حال ریزش است.

اکنون انتظار داریم ریزش دوج تا زیر کندل اسپایک قبل ادامه پیدا کرده و نقدینگی زیر این ناحیه را جمع آوری کند. البته این صرفا یک تحلیل شخصی است و ممکن است بازار برگشته و حرکات صعودی از خود به نمایش بگذارد.

مسئله مهم اکنون این است که از نظر تکنیکالی فعلا سناریو نزولی چه در تایم فریم‌های بالا و چه در تایم پایین در چارت دوج پررنگ‌تر است.


چرا باید تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنیم؟

دوج کوین یک ارز دیجیتال بسیار پر طرفدار است که در سال ۲۰۱۳ ابتدا به عنوان یک شوخی با مفهوم بیت کوین و ارزهای دیجیتال، توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر توسعه داده شد. اما بعد از مدتی این رمز ارز جامعه‌ای از طرفداران را شکل داد و منجر به پدید آمدن مفهوم «میم کوین» شد.

چگونه دوج کوین را تحلیل کنیم؟

رمز ارز DOGE به عنوان یک دارایی بسیار پر نوسان در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. تعداد کسانی که تنها با سرمایه گذاری در دوج درآمدهای کلان داشته‌اند، کم نیست. البته این افراد قطعا بدون تحلیل بازار نمی‌توانستند موفق شوند. اکنون که کمی درباره ضروریات دانستن تحلیل صحبت کردیم، باید به انواع تحلیل دوج کوین بپردازیم.

  • تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین یک رمز ارز تحلیل پذیر است به این معنی که با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال، می‌توانیم پیش بینی‌های قیمت دوج را با ضریب خطای پایین‌تر تجربه کنیم. این تحلیل‌ ها را می‌توان در تایم فریم روزانه دوج کوین نیز پیاده سازی کرد. مثلا تحلیل فیبوناچی دوج کوین یا استفاده از خط روند دوج کوین می‌تواند آنالیز‌های پیشرفته‌تری را به ما ارائه کند.

  • تحلیل فاندامنتال دوج کوین

همچنین دوج یک رمز ارز فوق العاده فاندامنتالی نیز محسوب می‌شود. شاید از پامپ‌های این ارز که تا به حال بارها توسط توییت‌های ایلان ماسک اتفاق افتاده با خبر باشید. بنابراین دنبال کردن خبرهای دوج کوین نیز می‌تواند بسیار در تصمیم گیری‌های جدید تاثیرگذار باشد.

چگونه از اندیکاتورها در دوج کوین استفاده کنیم؟

اندیکاتورها و اوسیلاتورها یکی از انواع ابزارهای تحلیل در بازار هستند که به ما در شناختن روند بازار کمک می‌کنند. البته برخی نیز معتقدند که اندیکاتورها، تاخیر دارند و به همین دلیل از آن‌ها استفاده نمی‌کنند. باید در نظر داشته باشیم که هرکس سبک معاملاتی خاص خود را دارد و همانقدر که پرایس اکشن در دوج کوین یا سایر دارایی‌ها کاربرد دارد، اندیکاتورها نیز بی‌فایده نیستند. در ادامه چند مورد از اندیکاتورهای پرکاربرد دوج را بررسی می‌کنیم.

اندیکاتور MACD دوج کوین

مکدی جدای از اینکه ممنتوم را به ما نشان می‌دهد، واگرایی‌های آن نیز کاربردهای زیادی برای ما دارند. به طور مثال تشکیل واگرایی در چارت دوج می‌تواند نشانه‌ای از تغییر روند در قیمت DOGE باشد.

اندیکاتور RSI دوج کوین

دوج یک میم کوین نوسانی است و به همین دلیل نواحی اشباع خرید و فروش RSI آن می‌تواند در برخی مواقع به کمک ما بیاید. البته RSI به تنهایی برای ترید مناسب نیست ولی ترکیب آن با استراتژی معاملاتی می‌تواند درصد برد ما را در بازار افزایش دهد.

اندیکاتور میانگین متحرک دوج کوین

میانگین متحرک نیز یکی دیگر از اندیکاتورهای کاربردی است که در شناخت روند دوج می‌تواند به ما کمک کند. اندیکاتور MA تنظیمات خاص خود را دارد و باید با بالا و پایین برد بازه‌های زمانی آن یک محدوده مناسب که در ترید جواب می‌دهد، پیدا کنیم.

14

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

14

33

نظر مخاطبان (14)

اشتراک در
اطلاع از
guest
14 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا قندی
رضا قندی
28 روز قبل

سلام ممنون میشم ارزبلوزل را تحلیل

رضا
رضا
28 روز قبل

سلام وقت بخیر ممنون میشم اگر ارزبلوزل رو تحلیل بفرمایید

محسن
محسن
3 ماه قبل

سلام،الان تحلیل کنید!

علی
علی
4 ماه قبل

سلام هولد کنم یکماه یا نه

کسری دهقانی
کسری دهقانی
7 ماه قبل

سلام فکر میکنید با توجه به رنج زدن از سر شب ،دوم پلمپ داره

نصرت اله رضایی
نصرت اله رضایی
10 ماه قبل

دوستان دوج کوین به نظرتان ظرف ۳الی ۵روزه آینده احتمالش هست برسه به قیمت ۴۰۰۰تومان ؟؟؟

محمد
محمد
10 ماه قبل

سلام. استاد. مقداری دوج خریداری کردم ورشد ۱۰% دارد بفروشم یا نگه دارم.؟

شهریار
شهریار
8 ماه قبل
پاسخ به  سینا شمس آور

سلام تا کجا سیو سود هستش روی چه مبلغی هست

رضا
رضا
1 سال قبل

سلا کیف یمکن الربح من المنصه

شبنم رضا
مدیر
شبنم رضا
1 سال قبل
پاسخ به  رضا

سلام رضای عزیز
والله من عربی بلد نیستم. کامنت شما رو ترجمه کردم دیدم که راجع به کسب درآمد سوال داشتین.
برای اینکه کامل با نحوه کسب درآمد با کد دعوت پول نو آشنا بشین روی لینک کلیک کنین.