تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)

دوج کوین با نماد DOGE یا Ɖ یک ارز رمزنگاری شده در بازار کریپتو است. دوج کوین که یکی از رمز ارزهای بسیار محبوب دنیای ارزهای دیجیتال است، از جایگاه بالایی در میان سرمایه گذران ارز دیجیتال برخوردار است. این میم کوین، به دلیل پامپ‌های قدرتمند خود مورد علاقه معامله‌گران بوده و حجم معاملات روزانه بسیار بالایی دارد. در پول نو به‌روزترین تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنید. برای خرید دوج کوین می‌توانید به سادگی در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را بدون نیاز به احراز هویت انجام دهید.

این مقاله در تاریخ ۷ خرداد ۱۴۰۲ آپدیت شد

تحلیل ویدیویی دوج کوین ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته امروز (۷ خرداد ۱۴۰۲)

در تایم فریم ۴ ساعته دوج کوین، شاهد رشد قیمت هستیم، اما آیا این رشد کوتاه مدت می‌تواند نشانه‌ای از آغاز یک روند صعودی پر قدرت در چارت دوج باشد؟ تا انتهای این تحلیل با پول نو همراه باشید.

در تحلیل امروز از اندیکاتور ایچیموکو بهره برده‌ایم. همانطور که در نمودار DOGE مشاهده می‌کنید، قیمت با رشد اخیر خود به محدوده مقاومتی ابر کومو حمله ور شده اما در حال حاضر به بالاترین ناحیه آن واکنش نشان داده است.

در صورتی که قیمت دوج بتواند بالای محدوده ابر کومو بسته شود، می‌توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را داشته باشیم، اما مقاومت‌های مینوری زیادی هم سد راه مسیر آن هستند و در نتیجه نمی‌توان انتظار یک پامپ بسیار شدید را از رشد اخیر داشت.

همچنین در صورتی که کندل‌ها نتوانند بالای ابر کومو کلوز کنند، احتمالا قدرت خریداران کمتر شده و با غبله فروشندگان بر بازار، شاهد ریزش بیشتر قیمت DOGE خواهیم بود.


تحلیل دوج کوین ۴ خرداد ۱۴۰۲

در تحلیل‌های قبل با ترسیم خط روند صعودی دوج کوین، پیش بینی کردیم که در صورت افزایش حجم معاملات، احتمال رشد قیمت DOGE وجود دارد. اما قدرت خریداران به وضوح در این ناحیه کم بود و اکنون شاهد شکسته شدن آن هستیم.

همانطور که در چارت دوج مشاهده می‌کنید، قیمت دوج کوین به زیر خط روند خود نفوذ کرده و حتی می‌توانیم این محدوده را از دست رفته بدانیم. به این دلیل که این حمایت داینامیک را می‌توانیم از شدوی پیوت قبلی به نقطه کلوز پیوت دوم هم ترسیم کنیم.

بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت DOGE به بیس پایینی رسیده و فعلا روند نزولی خود را ادامه دهد. نهایتا در این محدوده می‌توانیم انتظار واکنش قیمت را داشته باشیم.

به صوورت کلی فعلا سناریو صعودی برای دوج کوین بسیار کم‌رنگ است و نهایتا ممکن است یک پول بک به خط روند شکسته شده داشته باشیم. تحلیل شما از آینده دوج چیست؟ خوشحال می شویم تحلیل‌های شما را در بخش نظرات وبلاگ مطالعه کنیم.


تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

در تایم فریم روزانه شاهد تغییرات چندانی در چارت دوج نبوده‌ایم، به همین دلیل بهتر است برای نگاهی بهتر به نمودار این رمز ارز سراغ تایم فریم‌های پایین‌تر برویم، با پول نو همراه باشید.

تحلیل کوتاه مدت دوج

در تایم فریم ۴ ساعته می‌توانیم یک کانال صعودی در نمودار دوج کوین ترسیم کنیم که اکنون قیمت DOGE به زیر محدوده میانی این کانال رسیده است. اما این ریزش جزئی به چه معناست؟

همانطور که می‌دانید، نواحی میانی کانال‌ها خاصیت حمایتی/مقاومتی دارند و به همین دلیل از دست رفتن ناحیه فعلی انتظار ما برای ریزش قیمت تا کف کانال فعلی را تقویت می‌کند. همچنین در صورتی که بیت کوین هم بار دیگر فاز نزولی به خود بگیرد احتمال از دست رفتن این سطح نیز وجود خواهد داشت. در این صورت دوج در کوتاه مدت ریزش‌های بیشتری را تجربه خواهد کرد.

اما در صورتی که همه چیز طبق برنامه پیش برود و شاهد ریزش‌های شارپ در بازار نباشیم، احتمال حمایت قیمت در کف کانال وجود خواهد داشت. در این صورت دوج احتمالا بتواند در تلاش اول خود را تا میانه کانال بالا کشیده و در صورت شکستن آن به سمت سقف کانال حرکت کند.


تحلیل دوج کوین ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

با از دست رفتن محدوده ۲۷ هزار دلاری بیت کوین، دوج نیز ریزش قابل توجهی را تجربه کرده و قیمت آن به حوالی ۰.۰۷ دلار رسیده است. در ادامه با بررسی چارت دوج همراه ما باشید.

چه چیز اکنون در نمودار دوج توجه ما را به خود جلب می‌کند؟ همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت دوج اکنون به یک خط روند صعودی رسیده و چند الگوی کندلی برگشتی در تایم فریم روزانه ثبت کرده است.

باتوجه به این مسئله می‌توانیم انتظار داشته باشیم در صورتی که بیت کوین هم کمی احیا شود، دوج بتواند از این ناحیه کمی رشد کند. هدف قیمتی DOGE را می‌توانیم در سطح مشخص شده در چارت که یک محدوده عرضه (Supply) است بدانیم.

البته سناریو نزولی را نیز نباید فراموش کنیم. باید توجه داشته باشیم که در صورت از دست رفتن خط روند صعودی، می‌توانیم انتظار ریزش بازار تا سطح تقاضا (Demand) مشخص شده در چارت را داشته باشیم.


تحلیل دوج کوین ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

بعد از ریزش‌های روز گذشته بازار، دوج نیز به حمایت استاتیک خود در تایم فریم روزانه نزدیک شده است، اما به نظر می‌رسد ریزش‌های بیشتری را تجربه کند. با ما همراه باشید.

دوج کوین یک حمایت استاتیک در محدوده مشخص شده در چارت دارد که از اعتبار بالایی برخوردار بوده و اگر شرایط بازار کمی مساعد شود احتمال برگشت آن از این ناحیه وجود خواهد داشت.

اما نکته اینجاست که قیمت هنوز به این محدوده نرسیده و به همین دلیل احتمال ریزش بیشتر دوج وجود دارد. بعد از رسیدن به این ناحیه و مشاهده تاییدیه‌های مختلف می‌توانیم امیدوار باشیم قیمت رشد بیشتری را تجربه کند.

این در حالی است که ریزش یشتر قیمت و از دست رفتن این ناحیه باعث خارج شدن دوج از باکس رنج قیمتی آن شده و احتمالا ریزش‌های بسیار شدیدی را در چارت این رمز ارز شاهد خواهیم بود.


تحلیل دوج کوین ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

دوج کوین برای یک مدت طولانی در حال معامله در یک باکس قیمتی خنثی است و به همین دلیل حرکات آن کم شتاب و خسته کننده شده است. اما چه سرنوشتی در انتظار این رمز ارز خواهد بود؟ با پول نو همراه باشید.

همانطور که در چارت دوج قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال درون یک باکس قیمتی گیر افتاده و خارج شدن قیمت از هر سمت این باکس باعث حرکت قیمت در آن جهت و ریزش شدید یا رشد شارپ آن خواهد شد.

اکنون قیمت دوج به کف این ناحیه نزدیک شده و احتمال شکست باکس از این سمت وجود دارد، اما جو بازار همچنان کمی مثبت است و به همین دلیل انتظار حمایت دوباره DOGE در محدوده فعلی را داریم.

بنابراین در صورتی که قیمت DOGE رشد کرده و سقف باکس را به سمت بالا بشکند،‌ می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت آن رشد شارپی را تا سقف‌های بالاتر خود تجربه کند.


تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

دوج یک روند رنج خسته کننده‌ و در جهت نزولی را در پیش گرفته و آرام آرام شاهد ریزش این رمز ارز و احیای آن و دوباره ریزش بیشتر هستیم. در ادامه با تحلیل امروز دوج کوین همراه ما باشید.

چارت روزانه دوج اطلاعات چندان قابل استنادی در اختیار ا قرار نمی‌دهد، بنابراین بهتر است به تایم پایین‌تر مراجعه کنیم. از آنجایی که دوج یک میم کوین با نوسانات شدید است، در تایم فریم‌های پایین‌تر آن حرکات غیرمنطقی زیادی مشاهده می‌شود.

همانطور که مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال محدوده حمایتی ابر کومو را در ریزش‌های اخیر از دست داده و اکنون با پول بک به این ناحیه انتظار ریزش‌های بیشتری را از خود به نمایش می‌گذارد.

البته یک حمایت استاتیک نه چندان معتبر نیز در ناحیه قیمتی فعلی وجود دارد که ممکن است کمی قیمت دوج را به سمت بالا هل دهد، اما در نهایت چشم انداز کوتاه مدت دوج کوین نزولی به نظر می‌رسد.

شما چارت ۴ ساعته دوج کوین را چطور تحلیل می‌کنید، آینده دوج در کوتاه مدت نزولی است یا صعودی؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

در حال حاضر دوج کوین با قیمت ۰.۰۸۱ دلار در بازار معامله می‌شود و همانطور که در نمودار DOGE به وضوح قابل مشاهده است، شاهد معامله شدن این دارایی دیجیتال در یک محدوده رنج هستیم. اما چه سرنوشتی در انتظار دوج است؟ با ما همراه شوید.

بازارها به طور کلی یا رنج هستند یا روند دارند. این دو وضعیت می‌تواند کلیت مارکت‌های مالی را برای ما روشن نماید. این روندها به یکدیگر تبدیل می‌شوند یعنی بعد از یک روند صعودی یا نزولی یک روند رنج می‌بینیم و به همین صورت مارکت‌ها تکامل پیدا می‌کنند.

با توجه به این قانون، باید منتظر تبدیل وضعیت رنج دوج به یک حرکت رونددار باشیم. اما سوال اصلی این است که آیا روند پیش رو صعودی خواهد بود یا نزولی؟

در صورتی که قیمت دوج از سقف باکس رنج ایجاد شده خارج شود، می‌توانیم انتظار یک حرکت صعودی را داشته باشیم، اما در صورت سقوط قیمت و شکسته شدن کف این محدوده، ریزش‌های بیشتری را در چارت دوج شاهد خواهیم بود.

تحلیل شما از وضعیت فعلی دوج کوین چیست؟ در بخش نظرات ممنتظر خواندن تحلیل‌های شما از دوج هستیم.

تحلیل دوج کوین ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

این روزها دوج کوین نیز مانند سایر رمز ارزها، فاز نزولی به خود گرفته و در حال رسیدن به نواحی تکنیکالی پایین‌تر است. در تحلیل امروز دوج می‌بینیم که از چه محدوده‌ای امکان برگشت قیمت DOGE وجود دارد؛ پس با ما همراه باشید.

همانطور که می‌توان در چارت دوج مشاهده کرد، این ارز دیجیتال بار دیگر به خط روند نزولی شکسته شده خود پول بک زده و این محدوده جایی است که قیمت پیش از این به خوبی حمایت شده بود.

اما به نظر می‌رسد این بار کمتر بتوانیم روی این ناحیه حساب باز کنیم، به این دلیل که سفارش‌های خرید کمتری احتمالا در این محدوده قرار دارند.

البته این نکته را نیز فراموش نکنیم که همه این‌ها بستگی به روند بیت کوین نیز خواهد داشت و در صورتی که بیت کوین در محدوده فعلی بازیابی شود، این سطح تکنیکالی در چارت دوج نیز می‌تواند به عنوان یک محدوده خوب برای ورود خریداران به بازار باشد.


تحلیل دوج کوین ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

در تحلیل امروز دوج کوین با استفاده از اندیکاتور بولینگر باند، به بررسی و تحلیل چارت این رمز ارز می‌پردازیم. اگر به سرنوشت دوج علاقه مند هستید، این تحلیل را از دست ندهید.

همانطور که مشاهده می‌کنید، دفعه‌ی قبل که قیمت سقف این اندیکاتور را شکست، تا محدوده میانی باند اصلاح کرد و اکنون در حال ادامه روند صعودی خود است.

به نظر می‌رسد امکان برگشت قیمت به دلیل کاهش ممنتوم رشد دوج احساس می‌شود، اما این مسئله بستگی به وضعیت کلی بازار نیز خواهد داشت. در صورت ریزش دوج کوین، اولین حمایت آن در میانه کانال و سپس کف آن خواهد بود.

به طور کلی چشم انداز دوج بیشتر از اینکه نزولی باشد، صعودی به نظر می‌رسد. اما به دلیل کاهش ممنتوم حرکات صعودی و کندل‌های با شدوهای بلند نمی‌توان هدف قیمتی دقیقی برای آن تعیین کرد.


تحلیل دوج کوین ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

دوج کوین در حال ادامه یک روند صعودی است و احتمال رسیدن قیمت آن به سقف‌های قیمتی بالاتر احساس می‌شود. اما این روند تا چه محدوده‌ای ادامه خواهد داشت؟ در تحلیل امروز دوج کوین همراه ما بمانید.

تحلیل دوج

اگر در این مدت در تحلیل دوج ما را همراهی کرده باشید، احتمالا به خاطر دارید که پیش بینی کردیم احتمال رشد بازار بعد از پول بک به خط روند نزولی شکسته شده وجود دارد. اکنون همانطور که در چارت دوج مشاهده می‌کنید، این اتفاق در حال وقوع است.

اکنون به نظر می‌رسد دوج بتواند خود را تا محدوده مقاومتی مشخص شده در تصویر بالا بکشد و در نهایت اگر آن را به سمت بالا بشکند،‌ بعد از یک پول بک می‌توانیم شاهد رشد بیشتر قیمت تا نواحی مقاومتی بالاتر باشیم.

البته باید توجه داشته باشیم که احتمال ریزش قیمت از ناحیه مقاومتی مشخص شده نیز وجود دارد. در این صورت می‌توانیم پیش بینی کنیم که این رمز ارز تا حوالی خط روند صعودی خود کاهش قیمت را تجربه کند.


تحلیل دوج کوین ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

دوج کوین به خط روند نزولی خود که در تحلیل قبل آن را ترسیم کرده بودیم با قدرت واکنش داده و در حال جرکت به سمت سقف‌های قیمتی بالاتر است. البته در این میان چند نکته مهم وجود دارد.

بیت کوین توانست رشد جذابی را تا محدوده ۳۰ هزار دلار تجربه کند. دوج نیز با تاثیر از این مسئله کمی رشد کرده است، اما نکته اینجاست که قیمت دوج رشد آرامی را در پیش گرفته است.

این رشد آرام و با ممنتوم کم، نشانه این است که خریداران بعد از پامپ و دامپ اخیر دوج، کمی از اعتماد خود را به این رمز ارز و تحرکات قیمتی آن از دست داده‌اند. به عبارتی آن‌ها ترجیح می‌دهند به جای خرید دوج به سمت ارزهای دیگر بروند.

این در حالی است که احتمال اصلاح بازار و در نتیجه ریزش دوج نیز وجود دارد. باید ببینیم دوج کوین در زمان ریزش‌های چگونه عمل خواهد کرد؟ اگر ریزش‌ها قدرت بیشتری نسبت به رشدها داشته باشند، حرف ما بیشتر تایید خواهد شد.

تحلیل شما از دوج چیست؟ آیا خریداران بزرگ و نهنگ‌ها بار دیگر به این رمز ارز رو خواهند کرد؟ در بخش نظرات منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم


تحلیل دوج کوین ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

دوج کوین بعد از رشد جذاب اخیر خود که بعد از تغییر لوگوی توییتر توسط ایلان ماسک اتفاق افتاد، اکنون در حال اصلاح است و قیمت آن به ۰.۸۱ دلار رسیده است. اما چه سرنوشتی در انتظار این ارز دیجیتال خواهد بود؟ در این تحلیل با ما همراه باشید.

روند اصلاحی اخیر دوج کوین باعث شده قیمت پول بک خود را به خط روند نزولی شکسته شده تکمیل کند و به همین دلیل از این ناحیه احتمال رشد DOGE وجود دارد. اما این رشد چه زمانی اتفاق خواهد افتاد؟

هنگام تحلیل یک چارت در تایم فریمی مشخص باید به اندازه دو تایم بالاتر صبر کنیم تا قیمت به تارگت مورد نظر ما برسد. در این مثال از آنجایی که روند دوج را در تایم روزانه بررسی کرده‌ایم، بنابراین انتظار می‌رود هدف مورد نظر ما تا یک ماه دیگر تاچ شود.

اما برای ورود بهتر است به تایم تریگر یعنی یک ساعته رفته و در این محدوده نقطه ورود مناسب را پیدا کنیم. همچنین باید با توجه به استراتژی معاملاتی‌مان سعی کنیم کمترین استاپ لاس را داشته باشیم.

البت باید توجه داشته باشیم که دوج یک ارز نوسانی است و به همین دلیل ممکن است ریزش بیشتری را هم تحربه کرده و دیدگاه از صعودی به نزولی تغییر کند. تحلیل شما از روند دوج چیست؟ در بخش نظرات منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل دوج کوین ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

دیروز دوج کوین رشد قابل توجهی را تجربه کرد و توانست خط روند نزولی خود را که مانع حرکت آن به سمت سقف‌های بالاتر بود را با قدرت بشکند. در تحلیل امروز بررسی می‌کنیم که هدف قیمتی دوج کجا خواهد بود و این حرکت صعودی تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟

همانطور که در نمودار دوج کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکسته و در حال رسیدن به محدوده مقاومتی مشخص شده در چارت است.

می‌توانیم انتظار داشته باشیم که از این ناحیه یک پول بک به محدوده خط روند شکسته شده وجود داشته باشد و بعد از آن دوج به حرکت صعودی خود ادامه دهد.

رشد اخیر دوج البته جدا از تکنیکال، یک جنبه فاندامنتال هم دارد و آن توییت‌ ایلان ماسک بود که باعث شده قیمت این رمز ارز پامپ قابل توجهی را تجربه کند.

تحلیل شما از روند دوج چیست؟ آیا در همین قیمت فعلی خریدار دوج هستید؟ یا منتظر ریزش بیشتر قیمت خواهید بود؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل دوج کوین ۸ فروردین ۱۴۰۲

در تحلیل امروز قصد داریم به بررسی روند دوج بپردازیم. پس اگر شما هم به آینده این ارز دیجیتال علاقه مند هستید ما را تا انتهای این مطلب دنبال کرده و همینطور شما هم تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.

دوج کوین چند روزی است که با تریگر نزولی خود درگیر شده و نمی‌تواند آن را به سمت بالا بشکند. همین مسئله باعث شده با هربار برخورد قیمت به این محدوده، شاهد ریزش دوج کوین باشیم.

به صورت کلی دو سناریو می‌توان برای دوج کوین به تصویر کشید، در حالت اول دوج کوین خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکسته و فاز صعودی به خود خواهد گرفت.

این در حالی است که درگیری بیشتر قیمت با این ناحیه می‌تواند باعث خسته شدن خریداران و سپس ریزش بیشتر قیمت خواهد شد. در این صورت باید منتظر حمایت دوباره از دوج در نواحی حمایتی مشخص شده در چارت آن باشیم.


چرا باید تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنیم؟

دوج کوین یک ارز دیجیتال بسیار پر طرفدار است که در سال ۲۰۱۳ ابتدا به عنوان یک شوخی با مفهوم بیت کوین و ارزهای دیجیتال، توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر توسعه داده شد. اما بعد از مدتی این رمز ارز جامعه‌ای از طرفداران را شکل داد و منجر به پدید آمدن مفهوم «میم کوین» شد.

چگونه دوج کوین را تحلیل کنیم؟

رمز ارز DOGE به عنوان یک دارایی بسیار پر نوسان در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. تعداد کسانی که تنها با سرمایه گذاری در دوج درآمدهای کلان داشته‌اند، کم نیست. البته این افراد قطعا بدون تحلیل بازار نمی‌توانستند موفق شوند. اکنون که کمی درباره ضروریات دانستن تحلیل صحبت کردیم، باید به انواع تحلیل دوج کوین بپردازیم.

  • تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین یک رمز ارز تحلیل پذیر است به این معنی که با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال، می‌توانیم پیش بینی‌های قیمت دوج را با ضریب خطای پایین‌تر تجربه کنیم. این تحلیل‌ ها را می‌توان در تایم فریم روزانه دوج کوین نیز پیاده سازی کرد. مثلا تحلیل فیبوناچی دوج کوین یا استفاده از خط روند دوج کوین می‌تواند آنالیز‌های پیشرفته‌تری را به ما ارائه کند.

  • تحلیل فاندامنتال دوج کوین

همچنین دوج یک رمز ارز فوق العاده فاندامنتالی نیز محسوب می‌شود. شاید از پامپ‌های این ارز که تا به حال بارها توسط توییت‌های ایلان ماسک اتفاق افتاده با خبر باشید. بنابراین دنبال کردن خبرهای دوج کوین نیز می‌تواند بسیار در تصمیم گیری‌های جدید تاثیرگذار باشد.

چگونه از اندیکاتورها در دوج کوین استفاده کنیم؟

اندیکاتورها و اوسیلاتورها یکی از انواع ابزارهای تحلیل در بازار هستند که به ما در شناختن روند بازار کمک می‌کنند. البته برخی نیز معتقدند که اندیکاتورها، تاخیر دارند و به همین دلیل از آن‌ها استفاده نمی‌کنند. باید در نظر داشته باشیم که هرکس سبک معاملاتی خاص خود را دارد و همانقدر که پرایس اکشن در دوج کوین یا سایر دارایی‌ها کاربرد دارد، اندیکاتورها نیز بی‌فایده نیستند. در ادامه چند مورد از اندیکاتورهای پرکاربرد دوج را بررسی می‌کنیم.

اندیکاتور MACD دوج کوین

مکدی جدای از اینکه ممنتوم را به ما نشان می‌دهد، واگرایی‌های آن نیز کاربردهای زیادی برای ما دارند. به طور مثال تشکیل واگرایی در چارت دوج می‌تواند نشانه‌ای از تغییر روند در قیمت DOGE باشد.

اندیکاتور RSI دوج کوین

دوج یک میم کوین نوسانی است و به همین دلیل نواحی اشباع خرید و فروش RSI آن می‌تواند در برخی مواقع به کمک ما بیاید. البته RSI به تنهایی برای ترید مناسب نیست ولی ترکیب آن با استراتژی معاملاتی می‌تواند درصد برد ما را در بازار افزایش دهد.

اندیکاتور میانگین متحرک دوج کوین

میانگین متحرک نیز یکی دیگر از اندیکاتورهای کاربردی است که در شناخت روند دوج می‌تواند به ما کمک کند. اندیکاتور MA تنظیمات خاص خود را دارد و باید با بالا و پایین برد بازه‌های زمانی آن یک محدوده مناسب که در ترید جواب می‌دهد، پیدا کنیم.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
10 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
علی
علی
27 days ago

سلام هولد کنم یکماه یا نه

کسری دهقانی
کسری دهقانی
3 months ago

سلام فکر میکنید با توجه به رنج زدن از سر شب ،دوم پلمپ داره

نصرت اله رضایی
نصرت اله رضایی
6 months ago

دوستان دوج کوین به نظرتان ظرف ۳الی ۵روزه آینده احتمالش هست برسه به قیمت ۴۰۰۰تومان ؟؟؟

محمد
محمد
6 months ago

سلام. استاد. مقداری دوج خریداری کردم ورشد ۱۰% دارد بفروشم یا نگه دارم.؟

شهریار
شهریار
4 months ago
در پاسخ به  سینا شمس آور

سلام تا کجا سیو سود هستش روی چه مبلغی هست

رضا
رضا
8 months ago

سلا کیف یمکن الربح من المنصه

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
8 months ago
در پاسخ به  رضا

سلام رضای عزیز
والله من عربی بلد نیستم. کامنت شما رو ترجمه کردم دیدم که راجع به کسب درآمد سوال داشتین.
برای اینکه کامل با نحوه کسب درآمد با کد دعوت پول نو آشنا بشین روی لینک کلیک کنین.

10
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x