سینا شمس آور امروز

تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)

دوج کوین با نماد DOGE یا Ɖ یک ارز رمزنگاری شده در بازار کریپتو است. دوج کوین که یکی از رمز ارزهای بسیار محبوب دنیای ارزهای دیجیتال است از محبوبیت بسیار بالایی در میان سرمایه گذران برخوردار است. این میم کوین، به دلیل پامپ‌های قدرتمند خود مورد علاقه معامله‌گران بوده و حجم معاملات روزانه بسیار بالایی دارد. در پول نو به روزترین تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنید.

تحلیل دوج کوین امروز (۷ مهر ۱۴۰۱)

دوج کوین در روزهای اخیر روند نزولی گرفته، اما یک نکته مثبت در چارت آن به چشم می‌خورد. قیمت دوج کوین به تریگر نزولی روزانه‌اش نزدیک شده و احتمال آغاز یک روند صعودی تازه وجود دارد. در ادامه این تحلیل با ما همراه باشید.

در حال حاضر دوج نزدیک حمایت اصلی خود قرار دارد و در صورتی که گاوهای بازار از آن حمایت کنند می‌تواند تا تریگر نزولی خود رشد کند. اگر این محدوده به سمت بالا شکسته شود، می‌تواند یک روند صعودی تازه را آغاز کند.

این در حالی است که از دست رفتن حمایت فعلی آن می‌تواند روی قیمت دوج تاثیر منفی بگذارد. در این صورت دوج می‌تواد تا حمایت بعدی خود در حوالی ۰.۰۵ دلار ریزش کند.

باید دید در روزهای آتی روند دوج کوین به کدام سمت متمایل خواهد شد. در صورتی که شاخص ترس و طمع و قیمت بیت کوین بازیابی شود، امکان افزایش قیمت دوج هم وجود خواهد داشت


تحلیل دوج کوین ۳۱ شهریور ۱۴۰۱

دوج کوین همچنان روند نزولی بلند مدت خود را حفظ کرده و به نظر می‌رسد این مسئله فعلا ادامه خواهد داشت. در تحلیل امروز دوج کوین با پول نو همراه باشید.

تحلیل دوج

با نگاهی به چارت دوج کوین، حتی بدون اینکه دانشی از تحلیل تکنیکال داشته باشیم، روند نزولی بلند مدت آن را احساس خواهیم کرد. اما آیا این تغییری در این روند اتفاق خواهد افتاد؟ فعلا به نظر می‌رسد جواب این سوال منفی است.

دوج کوین چندین کانال روزانه صعودی را بسیار پر قدرت شکسته و به نظر میرسد این روند همچنان ادامه خواهد داشت. ریزش‌های اخیر باعث شکست کانال بالایی دوج شده، اما قیمت چندان از کف این کانال فاصله نگرفته است.

به نظر می‌رسد در صورت سبز شدن کل بازار و رشد بیت کوین و اتر، امکان بازیابی دوج هم وجود داشته باشد. در این صورت قیمت DOGE می‌تواند بار دیگر به کانال بالایی برگردد و مسیری صعودی را آغاز کند. در عین حال، ریزش بیشتر بازار احتمال کاهش قیمت این رمز ارز تا کف کانال فعلی را افزایش می‌دهد.


تحلیل دوج کوین ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

دوج کوین همچنان روند رنج خود را در هفته‌های اخیر حفظ کرده است. نوسانات روزانه این رمز ارز شدیدا کم بوده و در یک محدوده ثابت در حال معامله است. آیا در روزهای پیش رو تغییری در این روند خسته کننده اتفاق خواهد افتاد؟ با پول نو همراه باشید.

تحلیل دوج کوین

فعلا نه تنها حجم معاملات روزانه دوج کوین تغییر مثبتی نداشته، بلکه شاهد کاهش این شاخص در روزهای اخیر نیز بوده‌ایم. بنابراین فعلا بعید به نظر می‌رسد این رمز ارز رشدی غیر قابل پیش بینی را در پیش بگیرد.

در صورتی که در روزها یا حتی هفته‌های آتی این رمز ارز قصد شروع یک روند صعودی تازه را داشته باشد، ابتدا باید خط تریگر اصلی روزانه خود را به سمت بالا شکسته و حرکت خود را به سمت سقف‌های بالاتر ادامه دهد.

هرچند در حال حاضر سناریو نزولی محتمل‌تر است. در صورتی که دوج از روند رنج خود خارج شده و مسیر ریزشی خود را ادامه دهد، حمایت فعلی خود را از دست داده و تا حمایت‌های پایین‌تر سقوط خواهد کرد. نزدیک‌ترین ناحیه حمایتی دوج، در حوالی عدد ۰.۰۵ دلار (۵ سنت) قرار دارد.


تحلیل دوج کوین ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

در چند روز گذشته بیت کوین با رشد ناگهانی خود معامله گران بازار کریپتوکارنسی را سورپرایز کرد و در این بین بسیاری از رمز ارزها سودهای جذابی را تجربه کردند. آیا دوج با تاثیر از رشد بیت کوین، یک روند صعودی تازه را آغاز خواهد کرد؟ در تحلیل امروز DOGE با ما همراه باشید.

تحلیل دوج کوین

در حال حاضر دوج کوین درون یک کانال نزولی معامله می‌شود. قیمت این رمز ارز بعد از شکست محدوده میانی کانال به سمت بالا، رشد قابل قبولی را تجربه کرده و به سقف کانال رسیده است. البته بعد از برخورد با این ناحیه قیمت این رمز ارز ریزش کرده و بار دیگر تا میانه کانال عقب نشینی کرده است.

این ریزش را می‌توان به نوعی پول بک دوج به ناحیه شکسته شده هم به حساب آورد. با این حساب احتمال رشد بیشتر DOGE در روزهای پیش رو وجود دارد. در صورتی که روند صعودی بیت کوین در روزهای پیش رو ادامه داشته باشد، حمله دوج کوین به سقف‌های بالاتر هم دور از انتظار نخواهد بود.

البته همانطور که در تحلیل امروز بیت کوین هم اشاره کردیم، امکان ریزش این رمز ارز وجود دارد و بنابراین ریزش دوج هم غیر محتمل نیست. در صورتی که دوج فاز نزولی به خود بگیرد، اولین حمایت آن در محدوده میانه کانال و سپس کف کانال نزولی خواهد بود.


تحلیل دوج کوین ۱۷ شهریور ۱۴۰۱

دوج کوین با ریزش اخیر بیت کوین به سطوح حمایتی پایین‌تر خود رسید و به آن واکنش نشان داد. به نظر می رسد روند این رمز ارز همچنان نزولی باشد. در تحلیل امروز بررسی میکنیم که چرا روند دوج بیشتر نزولی است تا صعودی.

تحلیل DOGE

همانطور که در چارت مشخص است این ارز دیجیتال مدت‌هاست که روند نزولی خود را حفظ کرده و به پایین‌ترین حمایت‌های خود نزدیک شده است. ادامه روند نزولی به این دلیل ممکن است که مقاومت‌های بسیار زیادی پیش روی این رمز ارز قرار دارد.

در حقیقت دوج برای رشد باید تمامی این مقاومت‌ها را بشکند که در بازار فعلی کاری بسیار دشوار به نظر می‌رسد. گاوهای بازار نیز دیگر مانند سابق از حمایت‌های دوج دفاع نمی‌کنند.

محدوده فعلی دوج از حساسیت بالایی برخوردار است و در صورت از دست رفتن آن شاهد ریزش این رمز ارز تا پایین‌ترین حمایت‌اش خواهیم بود. در تایم فریم‌های پایین‌تر مقاومت‌های دوج به خوبی قابل مشاهده هستند و این ارز دیجیتال برای اینکه در روزهای پیش رو روند صعودی به خود بگیرد باید این نواحی را با قدرت به سمت بالا بشکند.


تحلیل دوج کوین ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

روند دوج کوین این روزها بسیار خسته کننده شده است. این ارز دیجیتال به دلیل ماهیت میم کوینی خود مدت‌هاست از دوران اوج خود فاصله گرفته و به نظر می‌رسد دیگر جذابیتی برای بسیاری از سرمایه گذاران بازار کریپتو ندارد.

تحلیل امروز دوج

امروز این رمز ارز با قیمتی حدود ۰.۰۶ دلار در بازار معامله شده و دهمین ارز دیجیتال بازار از نظر حجم معاملات در نظر گفته می‌شود. اکنون بهتر است نگاهی به وضعیت تکنیکالی DOGE و چارت آن بیاندازیم. با پول نو همراه باشید.

اگر با استفاده از اندیکاتور باند بولینگر به چارت دوج کوین نگاه کنیم، کاملا روند نزولی این رمز ارز در ماه‌های اخیر برای ما قابل مشاهده خواهد بود. دوج در تمام این مدت درون یک کانال نزولی معامله می‌شده و به نظر می‌رسد این روند قرار است فعلا ادامه داشته باشد.

هر سطح از باند بولینگر خاصیت حمایتی/مقاومتی داشته و در حال حاضر دوج در سطوح پایین این اندیکاتور معامله می‌شود. مهم‌ترین سطح این ابزار محدوده میانی آن است که در حال حاضر دوج با آن درگیر شده است. در صورتی که این مقاومت به سمت بالا شکسته شود، احتمال رشد دوج وجود خواهد داشت. این در حالی است که فعلا چشم انداز نزولی DOGE‌ بیشتر محتمل است.


تحلیل دوج کوین ۸ شهریور ۱۴۰۱

در تحلیل‌های گذشته بارها درباره تاثیرپذیری دوج کوین از روند BTC صحبت کرده‌ایم. تقریبا در بیشتر مواقع دوج با کمی تاخیر، تحرکات بیت کوین را تقلید می‌کند. در تحلیل امروز با نیم نگاهی به چارت BTC به تحلیل دوج خواهیم پرداخت. با پول نو همراه باشید.

پول بک دوج کوین

همانطور که در چارت DOGE می‌توان مشاهده کرد، این ارز دیجیتال خط روند صعودی روزانه خود را به سمت پایین قطع کرده و در حال انجام پول بک روی این محدوده است. بنابراین اگر در روزهای آینده شاهد رشد این رمز ارز باشیم، دلیل آن فاز پول بک دوج کوین خواهد بود.

تنها در صورتی می‌توان از آغاز یک روند صعودی در چارت دوج صحبت کرد که این خط روند صعودی به سمت بالا شکسته شود. اگر ریزش‌ها بار دیگر آغاز شوند، محدوده حمایتی فعلی دوج کوین شاید نتواند مانع کاهش قیمت دوج شود.

در این صورت احتمال شکست این محدوده حمایتی و کاهش قیمت DOGE وجود خواهد داشت. در صورت وقوع این مسئله در چارت دوج کوین، حمایت بعدی آن جزو مهم‌ترین نواحی حمایتی دوج محسوب می‌شود که احتمالا بتواند مانع ریزش بیشتر قیمت شود.


تحلیل دوج کوین ۵ شهریور ۱۴۰۱

روز گذشته بیت کوین شدیدا ریزش کرد و این مسئله همزمان بر آلت کوین‌های بازار نیز تاثیر گذاشت. دوج به عنوان یک میم کوین که نسبت به سایر رمز ارزها نوسانات شدیدتری دارد نیز از این ریزش‌ها در امان نبود. اما سرنوشت دوج کوین در روزهای پیش رو چگونه رقم خواهد خورد؟ با پول نو همراه باشید.

تحلیل ایچیموکو دوج کوین

رشد ماه گذشته دوج باعث تغییر احساسات معامله‌گران دوج شده و تحلیلگران نیز به روند آن امیدوار شده بودند. اما این رمز ارز در دو هفته اخیر تقریبا بیشتر سودی را که به سرمایه گذاران خود داده بود، پس گرفته است و به نظر می‌رسد روند نزولی آن کماکان ادامه داشته باشد.

اگر چارت دوج را از دریچه ابزار ایچیموکو بررسی کنیم، می‌بینیم که قیمت دوج به زیر محدوده ابر نفوذ کرده و احتمال ریزش بیشتر آن احساس می‌شود. از آنجایی که این محدوده یک ناحیه حمایتی قوی به حساب می‌آید، امکان رشد دوج از این منطقه وجود دارد.

البته این مسئله وابستگی زیادی به روند BTC داشته و به نظر می‌رسد در صورتی که فاز نزولی بیت کوین ادامه داشته باشد، شاهد از دست رفتن این حمایت دوج باشیم. در این صورت دو محدوده حمایتی دیگر در چارت دوج وجود دارد که اولی از اعتبار کمتری برخوردار است.


تحلیل دوج کوین ۳ شهریور ۱۴۰۱

آلت کوین‌ها تاثیرپذیری شدیدی از روند بیت کوین و اتریوم از خود نشان می‌دهند. بیشتر آن‌ها به بیت کوین واکنش نشان می‌دهند، اما برخی نیز از روند اتریوم تاثیر می‌گیرند. دوج کوین نیز تا به امروز وابستگی زیادی با بیت کوین از خود نشان داده است.

تحلیل دوج DOGE

در حال حاضر دوج کوین در حال رنج زدن است که دلیل آن را می‌توان رنج زدن بیت کوین دانست. اما ریزش‌های اخیر DOGE باعث از دست رفتن یک خط روند صعودی مهم شده است. اما خوشبختانه در حال حاضر هنوز کندل تثبیتی زیر این محدوده مشاهده نشده و امکان برگشت قیمت به بالای این خط وجود دارد.

اگر در روزهای پیش رو قیمت بار دیگر فاز صعودی به خود بگیرد، احتمال برگشت قیمت و رشد آن وجود خواهد داشت. البته همانطور که اشاره شد این مسئله شدیدا به روند BTC وابسته است.

در صورتی که در روزهای آینده شاهد یک کندل تثبیتی زیر خط روند اصلی دوج باشیم، احتمال ریزش قیمت بیشتر از پیش خواهد شد. در این صورت احتمالا قیمت دوج در روزهای پیش رو تا حمایت استاتیک آن سقوط کند.


تحلیل دوج کوین مرداد ۱۴۰۱

در ادامه می‌توانید تحلیل‌های روزانه دوج کوین مربوط به مرداد ۱۴۰۱ را مشاهده کنید:

تحلیل دوج کوین ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

ریزش بیت کوین که از چند روز پیش شروع شده بود نهایتا دیروز با قدرت بیشتر ادامه پیدا کرد و قیمت این ارز دیجیتال را به محدوده ۲۰,۸۰۰ دلار رساند. دوج کوین نیز با تاثیر اهرمی از روند نزولی BTC کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرد.

ما همواره در مجموعه تحلیل‌های پول نو درباره آلت کوین‌ها علی الخصوص میم کوین‌هایی مثل دوج و شیبا از تاثیرپذیری بالای آن‌ها از تحرکات قیمتی بیت کوین صحبت کرده‌ایم. خود بازار این مسئله را بارها از جمله روز گذشته به ما ثابت کرده است.

خط روند صعودی دوج کوین

در حال حاضر ریزش دوج کوین در حوالی خط روند صعودی آن متوقف شده است و شاهد بازیابی محدود قیمت این دارایی دیجیتال هستیم. اما آیا دوج بار دیگر به سقف قبلی خود حمله ور خواهد شد؟

به نظر می‌رسد برای پاسخ به این سوال باید علاوه بر چارت DOGE به تحلیل بیت کوین نیز نگاهی بیندازیم. در صورتی که بیت کوین بار دیگر روندی صعودی را آغاز کند، احتمال برگشت قیمت دوج نیز وجود خواهد داشت.

اگر دوج زیر خط روند صعودی کندل تثبیتی به ثبت برساند، امکان افزایش ریزش‌ آن تا حمایت مشخص شده آن در چارت وجود خواهد داشت.


تحلیل دوج کوین ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

در روزهای اخیر شاهد رشد جذاب دوج کوین بودیم. در تحلیل امروز سعی می‌کنیم دلایل رشد اخیر را بررسی کرده و علاوه بر آن، هدف قیمتی دوج در روزهای پیش رو را پیش بینی کنیم. با پول نو همراه باشید.

دوج در چند روز اخیر بعد از مدت‌ها از خواب زمستانی بیدار شد و رشدی حدودا ۳۰ درصدی را در تقریبا یک هفته تجربه کرد. البته رشد اخیر دوج کوین را بیشتر می‌توان فاندامنتالی دانست تا تکنیکالی. در هفته‌‌های اخیر بیشتر بازار یک بازیابی خوب را تجربه کرد و دوج با کمی تاخیر بالاخره در این هفته رشد خود را آغاز کرد.

تحلیل رشد دوج کوین

ارز DOGE مدت‌ها زیر یک سطح مقاومتی پر قدرت معامله می‌شد، ولی در نهایت با شکستن این محدوده توانست یک رشد جذاب را آغاز کند. در حال حاضر بار دیگر دوج با یک مقاومت بلند مدت دیگر درگیر شده است. اما آیا این محدوده شکسته خواهد شد؟

موجی که در حال حاضر به مقاومت اصلی دوج رسیده است از اعتبار خوبی برخوردار است، اما این اولین برخورد دوج بعد از ریزش‌های چند ماه گذشته با این محدوده است. بنابراین با استناد به تحلیل کلاسیک، چندان امیدی به شکسته شدن این محدوده در این برخورد وجود ندارد.

البته در یک صورت امکان شکسته شدن این محدوده وجود دارد که قطعا از دست فاندامنتال بر می‌آید. فعلا جو بازار مثبت بوده و اخبار فاندامنتالی خوبی نیز مانند Merge اتریوم به بازار روح تازه‌ای بخشیده است.


تحلیل دوج کوین ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

بیت کوین در روزهای گذشته به وضوح فاز صعودی به خود گرفته و همین مسئله باعث بالا رفتن ارزش آلت کوین‌های بازار از جمله دوج کوین شده است. در تحلیل امروز دوج با پول نو همراه باشید.

تحلیل امروز دوج کوین

دوج کوین به عنوان یک میم کوین نوسانی، همواره از روند صعودی بیت کوین تاثیر اهرمی مثبت گرفته است. به این معنی که رشد ۵ درصدی بیت کوین می‌تواند حتی قیمت دوج را ۲۰ درصد افزایش دهد. این تاثیر بیت کوین البته در سایر رمز ارزها نیز قابل مشاهده است.

فعلا دوج درگیر یک محدوده مقاومتی بسیار مهم است که هفته‌هاست با آن درگیر است. در صورتی که شاهد شکسته شدن این محدوده باشیم، می‌توانیم از شروع یک روند صعودی تازه در چارت دوج صحبت کنیم.

همچنین در صورت ریزش قیمت دوج کوین، یک خط روند صعودی معتبر در چارت آن وجود دارد که می‌تواند مانع ریزش بیشتر قیمت شود. در صورتی که نوسانات دوج تشدید شود و این خط روند از دست برود، ریزش دوج تا حمایت‌های پایین‌تر دور از انتظار نخواهد بود.


تحلیل دوج کوین ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

روز گذشته و امروز بیت کوین فاز صعودی جذابی به خود گرفته است و همراه خود آلت کوین‌های بازار از جمله دوج کوین را سبزپوش کرده است. در صورت ادامه دار بودن این روند سرنوشت دوج کوین چگونه خواهد شد؟ در پول نو تحلیل امروز دوج کوین را بخوانید.

تحلیل روزانه دوج کوین

تنها در یک روز اخیر شاهد رشد بیش از ۶ درصدی دوج کوین بوده‌ایم. آیا این روند می‌تواند ادامه داشته باشد؟ به نظر می‌رسد فعلا برای پاسخ به این سوال زود باشد. اما در صورتی که بیت کوین بتواند تریگر اصلی خود را به سمت بالا بشکند، احتمال آن وجود خواهد داشت.

فعلا در تایم فریم ۴ ساعته دوج کوین شاهد شکسته شدن محدوده ابر اندیکاتور ایچیموکو هستیم. به نظر می‌رسد فعلا برای مدتی شاهد ریزش جزئی دوج و پول بک آن به این محدوده باشیم. بنابراین در کوتاه مدت چشم‌انداز دوج چندان نزولی به نظر نمی‌رسد.

البته همانور که در تحلیل قبل اشاره کردیم، سقف کانال نزولی دوج نیز شکسته شده و امکان رشد آن وجود دارد. اما هنوز هم به نظر می‌رسد اصلی‌ترین شرط رشد DOGE، صعود بیت کوین به سقف‌های بالاتر و رشد پایدار آن باشد.


تحلیل دوج کوین ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

به نظر می‌رسد دوج کوین بعد از مدت‌ها از نظر تکنیکالی در وضعیت خوبی قرار گرفته است. در تحلیل امروز به بررسی امکان رشد این ارز دیجیتال می‌پردازیم، پس با پول نو همراه باشید.

وضعیت تکنیکالی دوج همانقدر که خوب به نظر می‌رسد در عین حال از حساسیت بالایی نیز برخوردار است. همانطور که می‌توان در چارت DOGE مشاهده کرد، این ارز دیجیتال در حال حاضر در سقف یک کانال روزانه مهم در حال معامله است.

تحلیل امروز دوج کوین

کانال فعلی به این دلیل از اعتبار بالایی برخوردار است که قیمت بارها با آن برخورد داشته، اما نتوانسته این محدوده را به سمت بالا بشکند. در نتیجه حساسیت وضعیت فعلی دوج نیز از همینجا ناشی می‌شود؛ امکان افزایش شتاب ریزش‌ آن بیشتر از قبل احساس می‌شود.

در حال حاضر دوج کوین بعد از ریزش جزئی خود در برخورد قبل با سقف کانال، بار دیگر در حال حمله به این محدوده است. آیا می‌توان انتظار شکست این محدوده را بعد از تقریبا ۳ ماه داشت؟ به نظر می‌رسد که در صورت تاثیر از روند صعودی بیت کوین، دوج بتواند این محدوده را به سمت بالا بشکند.

البته همانطور که اشاره شد وضعیت حال حاضر دوج از حساسیت بالایی برخوردار است و امکان ریزش آن وجود دارد. باید دید در روزهای آتی کدام یک از این دو سناریو محقق خواهند شد و آیا دوج می‌تواند بالاخره بعد از مدت‌ها یک روند صعودی جذاب دیگر را آغاز کند؟

تحلیل دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

ریزش‌های اخیر بیت کوین بر روند دوج کوین نیز بی‌تاثیر نبوده و در حال حاضر قیمت دوج کوین به محدوده ۰.۰۶۷ رسیده است. در تحلیل امروز دوج به بررسی تایم فریم ۴ ساعته این دارایی دیجیتال خواهیم پرداخت.

تحلیل دوج در تایم فریم ۴ ساعته

در تایم فریم ۴ ساعته دوج کوین می‌توان یک کانال نسبتا بلند مدت ترسیم کرد که قیمت دقیقا در کندل قبل با برخورد به کف کانال دوباره حمایت شده است. آیا در کوتاه مدت باید منتظر یک روند صعودی شارپ باشیم؟

به نظر می‌رسد فعلا پاسخ به این سوال منفی باشد. با اینکه دوج در کندل قبل با قدرت حمایت شده، اما در کل بعید به نظر می‌رسد بدون اینکه بیت کوین بار دیگر فاز صعودی بگیرد، بتواند شدیدا رشد کند.

فعلا دوج کوین روند آرامی را در پیش گرفته و نوسانات روزانه شدیدی را تجربه نمی‌کند. به نظر می‌رسد این روند آرام در هفته‌های پیش رو بالاخره به یک موج پر قدرت تبدیل شود. البته جهت این موج هنوز مشخص نیست و ممکن است شاهد ریزش شدید ارزش این رمز ارز هم باشیم.


تحلیل دوج کوین ۱۰ مرداد ۱۴۰۱

در حال حاضر دوج کوین با قیمت ۰.۰۶۸ سنت معامله می‌شود و در روزهای اخیر تغییر قیمتی چشمگیری را تجربه نکرده است. در تحلیل امروز سعی می‌کنیم با استفاده از ابزار فیبوناچی به تحلیل دوج کوین بپردازیم. با پول نو همراه باشید.

در حال حاضر می‌توان یک کلاستر کم اعتبار فیبوناچی در محدوده ۰.۰۷ سنت دوج پیدا کرد. کلاسترهای فیبوناچی خاصیت مقاومتی و حمایتی بالایی دارند و از هم پوشانی دو سطح فیبوناچی با یکدیگر تشکیل می‌شوند.

کلاستر فیبوناچی دوج کوین از اعتبار چندان بالایی برخوردار نیست، در نتیجه ممکن است قیمت در صورت رشد تا این محدوده نهایتا چندان دستخوش تغییر نشود. نکته اصلی در کلاسترها این است که خاصیت آهنربایی دارند یعنی قیمت تمایل دارد به آن برسد.

البته بیت کوین در روزهای اخیر فاز نزولی گرفته و همانطور که می‌دانیم قیمت BTC تاثیر بالایی روی روند دوج دارد. در صورتی که بیت کوین از محدوده فعلی ریزش کند، احتمال کاهش ارزش دوج پیش از رسیدن آن به کلاستر هم محتمل خواهد بود.


تحلیل دوج کوین ۸ مرداد ۱۴۰۱

در تحلیل قبل دو سناریو که ممکن است در چارت دوج رقم بخورد را بررسی کردیم و روند دوج کوین با تاثیر از رشد بیت کوین، فاز صعودی به خود گرفت. در تحلیل امروز هم سعی خواهیم کرد با استفاده از کانال‌ها به بررسی بیشتر DOGE بپردازیم.

کانال روزانه دوج کوین

دوج کوین در تایم فریم روزانه خود، سقف کانال اصلی خود را با رشد چند روز پیش خود به سمت بالا شکست. آیا باید منتظر شروع یک روند صعودی بسیار قدرتمند در چارت DOGE باشیم؟ فعلا نمی‌توان با اطمینان گفت.

هرچند دوج سقف کانال را به سمت بالا شکسته، اما هنوز شاهد کندل تثبیتی بالای این محدوده نبوده‌ایم. بنابراین احتمال اینکه در صورت ریزش بازار، دوج نیز این ناحیه را از دست بدهد وجود دارد.

بنابراین در حال حاضر هر دو سناریو نزولی و صعودی به یک اندازه محتمل به نظر می‌رسند و تا زمانی که شاهد یک کندل تثبیتی بالای سقف کانال نباشیم، بعید به نظر می‌رسد دوج بتواند رشد خاصی را تجربه کند.

مجموعه تحلیل‌های پول نو به هیچ وجه سیگنالی برای خرید یا فروش ارزهای دیجیتال نیستند و مسئولیت خرید یا فروش رمز ارزها بر اساس اطلاعات ارائه شده در این مقالات، بر عهده خود افراد خواهد بود.


تحلیل دوج کوین ۵ مرداد ۱۴۰۱

در تحلیل قبل یک خط روند صعودی روزانه در چارت دوج کوین پیدا کردیم و با اشاره به قدرتمند بودن این محدوده، انتظار داشتیم بتواند قیمت را به سمت بالا هل دهد، اما متاسفانه بعد از برخورد دوج با این خط، شاهد نفوذ قیمت تا محدوده حمایت استایتک آن بودیم.

تحلیل دوج کوین

همانطور که به وضوح می‌توان در چارت مشاهده کرد، این خط روند صعودی نتوانسته تغییر چندان مثبتی در قیمت دوج ایجاد کند و بنابراین در حال حاضر سناریو نزولی DOGE پررنگ‌تر از قبل به نظر می‌رسد.

دوج کوین حتی در صورت رشد در روزهای آتی، باز هم بعید به نظر می‌رسد که بتواند روند صعودی پایداری را آغاز کند. چرا که با آغاز روند صعودی خود با محدوده EMA درگیر خواهد شد.

اگر ریزش دوج بیشتر شده و حمایت نزدیک آن به سمت پایین شکسته شود، شاهد ریزش شدید ارزش این رمز ارز خواهیم بود. فعلا باید امیدوار بود دوج کوین در همین محدوده فعلی برای مدتی رنج زده و کمی انرژی جمع کند تا بتواند روندی پایدار را آغاز کند.


تحلیل دوج کوین ۳ مرداد ۱۴۰۱

دوج کوین در روزهای اخیر همچنان روند نزولی خود را حفظ کرده است و در حال نزدیک شدن به حمایت داینامیک خود در تایم فریم روزانه است. در تحلیل امروز دوج با ما همراه باشید.

تحلیل دوج

دوج کوین چند روزی است فاز نزولی به خود گرفته و فاصله کمی با خط روند صعودی خود دارد. این خط روند یک حمایت معتبر و پر قدرت محسوب می شود، اما معلوم نیست که بتواند قیمت دوج را به سمت بالا هل دهد یا خیر. چرا که با افزایش ریزش بیت کوین و ترس حاکم بر بازار، میم کوین‌ها بیشتر از همیشه آسیب پذیر می‌شوند.

در صورتی که این خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شود، شاهد ریزش بیشتر دوج خواهیم بود. در این صورت نزدیک‌ترین محدوده حمایتی این ارز دیجیتال، که در چارت آن مشخص شده است، می‌تواند مانع ریزش بیشتر قیمت DOGE شود.

همچنین اگر که خط روند صعودی کار کرده و قیمت دوج را افزایش دهد، در این صورت سقف مهم دوج کوین در محدوده ۰.۰۷۵ سنت قرار دارد. در صورتی که این سقف شکسته شود، گاوهای بازار می‌توانند موج صعودی تازه‌ای را در چارت دوج کوین رقم بزنند.


تحلیل دوج کوین ۱ مرداد ۱۴۰۱

فاز نزولی دوج کوین برای مدتی طولانی ادامه داشته و سرمایه گذاران خود را خسته کرده است. به همین دلیل با رشدهای اخیر بازار، چندان شاهد رشد دوج کوین نبودیم. اما آیا این رمز ارز می‌تواند در آینده نزدیک یک روند صعودی جذاب را آغاز کند؟ با پول نو همراه باشید.

تحلیل دوج کوین

در روزهای اخیر شاهد رشد بیت کوین و صعودی شدن کل بازار رمز ارزها بودیم. رشد اخیر بازار باعث افزایش مارکت کپ نیز شده و بسیاری از آلت کوین‌ها را سبزپوش کرد. دوج کوین هم از این قاعده مستثنی نبود، اما برخلاف سایر رمز ارزها، درصد بازیابی آن کمتر بود.

بر اساس تحلیل تکنیکال می‌توان یک کانال نزولی روزانه در چارت دوج پیدا کرد. همانطور که می‌توان در نمودار آن مشاهده کرد، قیمت در حال حاضر به سقف این کانال حمله کرده و بعد از برخورد با این محدوده ریزش کرده است.

به نظر می‌رسد این رمز ارز در صورتی که بتواند سقف کانال را با قدرت به سمت بالا بشکند، با افزایش حمایت گاوهای بازار، در موج‌های صعودی خود قدرتمندتر عمل کند. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که دوج در تمام پامپ‌هایی که پشت سر گذاشته رد پای یک خبر فاندامنتالی (مانند حمایت ایلان ماسک) در آن به چشم می‌خورده است.


چرا باید تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنیم؟

دوج کوین یک ارز دیجیتال بسیار پر طرفدار است که در سال ۲۰۱۳ ابتدا به عنوان یک شوخی با مفهوم بیت کوین و ارزهای دیجیتال، توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر توسعه داده شد. اما بعد از مدتی این رمز ارز جامعه‌ای از طرفداران را شکل داد و منجر به پدید آمدن مفهوم «میم کوین» شد.

چگونه دوج کوین را تحلیل کنیم؟

رمز ارز DOGE به عنوان یک دارایی بسیار پر نوسان در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. تعداد کسانی که تنها با سرمایه گذاری در دوج درآمدهای کلان داشته‌اند، کم نیست. البته این افراد قطعا بدون تحلیل بازار نمی‌توانستند موفق شوند. اکنون که کمی درباره ضروریات دانستن تحلیل صحبت کردیم، باید به انواع تحلیل دوج کوین بپردازیم.

  • تحلیل تکنیکال دوج کوین:

دوج کوین یک رمز ارز تحلیل پذیر است به این معنی که با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال، می‌توانیم پیش بینی‌های قیمت دوج را با ضریب خطای پایین‌تر تجربه کنیم. این تحلیل‌ ها را می‌توان در تایم فریم روزانه دوج کوین نیز پیاده سازی کرد. مثلا تحلیل فیبوناچی دوج کوین یا استفاده از خط روند دوج کوین می‌تواند آنالیز‌های پیشرفته‌تری را به ما ارائه کند.

  • تحلیل فاندامنتال دوج کوین

همچنین دوج یک رمز ارز فوق العاده فاندامنتالی نیز محسوب می‌شود. شاید از پامپ‌های این ارز که تا به حال بارها توسط توییت‌های ایلان ماسک اتفاق افتاده با خبر باشید. بنابراین دنبال کردن خبرهای دوج کوین نیز می‌تواند بسیار در تصمیم گیری‌های جدید تاثیرگذار باشد.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
2 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
رضا
رضا
4 days ago

سلا کیف یمکن الربح من المنصه

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
3 days ago
در پاسخ به  رضا

سلام رضای عزیز
والله من عربی بلد نیستم. کامنت شما رو ترجمه کردم دیدم که راجع به کسب درآمد سوال داشتین.
برای اینکه کامل با نحوه کسب درآمد با کد دعوت پول نو آشنا بشین روی لینک کلیک کنین.

2
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x