0

2

ارز دیجیتال شیبا اینو با فروش سنگین دست و پنجه نرم می‌کند

توکن شیبا اینو (SHIB) در حال حاضر دارد مسیری پرفراز و نشیب را در بازار کریپتوکارنسی طی می‌کند، زیرا قیمت آن نتوانسته از آستانه بحرانی ۰.۰۰۰۰۰۸۴ دلار عبور کند. علیرغم افزایش ۱۲ درصدی آن در چند روز گذشته، تلاش‌ها برای فراتر رفتن از این سطح منجر به شکستی کاذب و در نتیجه حجم بالایی از فروش این ارز دیجیتال شده است.

فروش عمده توکن SHIB
هستی تاری

زمان مطالعه :

1 دقیقه

برای درک وخامت این وضع کافیست تا میزان سرسام‌آور فروش توکن‌های شیبا را که تنها طی دو روز گذشته به فروش رسیده‌اند، در نظر بگیریم. گزارش‌ها حاکی از آن است با نزدیک شدن قیمت این ارز دیجیتال به این نقطه بحرانی، ۱.۴۵۳ تریلیون توکن SHIB بارگیری و روانه بازار اسپات (نقدی) بایننس شدند.

خرید ارز دیجیتال

اما این تنها بخش کوچکی از این انتقال برای فروش است، به‌ تعبیری مانند نوک یک کوه یخ است. داده‌های IntoTheBlock حجم خیره‌کننده‌ٔ بیش از ۶۰ تریلیون واحد شیبا را از قیمت فعلی تا ۰.۰۰۰۰۱ دلار نشان می‌دهد. دارندگان این توکن در حال حاضر در ضرر هستند، به طوری که ۲۶ تریلیون واحد از این توکن در محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۰۸ تا ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار متمرکز شده است.

این حجم عظیم فروش چالشی نگران‌کننده ایجاد کرده و انتظار می‌رود قیمت SHIB به کاهش خود در این محدوده ادامه دهد، مگر اینکه قدرت خرید به طور قابل‌توجهی افزایش یابد تا این عرضه عظیم توکن شیبا را جذب کند. متأسفانه، شرایط فعلی بازار نشان می دهد قدرت خرید به‌تنهایی نمی‌تواند فروش بیش از یک تریلیون واحد از این توکن را جبران کند.

با اینکه تلاش‌ها برای رهایی از این حصار فروش سهمگین شدت یافته، اما سرمایه‌گذاران باید پویایی بازار را زیر نظر داشته باشند. نبود قدرت خرید برای متعادل کردن فشار فروش، نگرانی‌ پیرامون قیمت آتی این توکن را تشدید کرده است.

خرید شیبا

منبع: یو تودی

0
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

نظرات پست (0)