سروم

خرید و فروش سروم

Serum (SRM)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید سروم با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال سروم SRM را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم سروم را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز سروم چیست؟

ارز دیجیتال سروم توکن بومی صرافی غیرمتمرکز Serum است. این صرافی که با هدف رقابت با پلتفرم‌های متمرکز ایجاد شده، روی بلاک چین سولانا فعالیت می‌کند؛ بااین‌حال ارز سروم با نماد SRM، به‌جز سولانا در بلاک چین‌هایی مثل اتریوم و بایننس اسمارت چین نیز قابل جابه‌جایی است.

خرید ارز سروم

ابتدا وضعیت سروم را از نظر تکنیکال و فاندامنتال بررسی کنید تا بهتر درمورد خرید یا فروش آن تصمیم بگیرید. نحوه خرید سروم در ایران توسط مراجع معتبری مثل صرافی پول نو به‌ آسانی ممکن شده است. پس از طی‌کردن مراحل اولیه ساخت حساب کاربری، امکان خرید و فروش سروم در اختیار شما قرار می‌گیرد. در بخش‌های بعدی درباره آموزش خرید و فروش سروم صحبت خواهیم کرد.

راهنمای خرید سروم

بعد از ثبت نام در صرافی پول نو و شارژ حساب خود، می‌توانید ارز سروم را خریداری کنید. پول نو یکی از برترین گزینه‌ها در انتخاب صرافی برای خرید سروم است. حتی کاربران تازه‌کار نیز خیلی سریع، به معامله در فضای ساده و کاربرپسند این سایت وارد خواهند شد.

حداقل میزان خرید سروم

تلاش ما براین است که حداقل مقدار خرید سروم منصفانه و تا جای ممکن پایین باشد. در صرافی پول نو، حداقل خرید سروم و مابقی ارزهای دیجیتال، تنها برابر با کف خرید در بورس ایران (۵۰۰ هزار تومان) است.

خرید سروم از صرافی

چرا خرید سروم تنها از صرافی‌های آنلاین قابل خرید و فروش است؟ همان‌طور که ارز و اسکناس کشورهای مختلف در صرافی‌های حضوری معامله می‌شود، خرید و فروش سروم و دیگر ارزهای دیجیتال که هیچ ماهیت فیزیکی ندارند، در صرافی‌های آنلاین صورت می‌گیرد.

خرید سروم بدون احراز هویت

احراز هویت معمولا با فرستادن تصاویری از چهره کاربران به همراه مدارک هویتی آنها انجام می‌شود. در پول نو، سایت خرید سروم، این فرایند برای معاملات پایه یعنی خرید، فروش و تبدیل ارزهای دیجیتال ضروری نیست؛ درنتیجه کاربران پول نو می‌توانند در این صرافی، به خرید سروم بدون احراز هویت بپردازند.

سایت معتبر خرید سروم

انتخاب یک سایت معتبر خرید سروم که همه نیازهای معاملاتی شما را برآورده کند، اصلی‌ترین بخش از مراحل خرید آنلاین سروم است. توجه به نکاتی مثل امنیت، سرعت و شفافیت از مهمترین عواملی به شمار می‌رود که باید در نحوه خرید ارز دیجیتال Serum به آن دقت داشت.

خرید سروم در ایران

سروم در بعضی از صرافی‌های ایرانی لیست شده است. به‌دلیل راحتی در نحوه ی خرید سروم، بسیاری از معامله‌گران ایرانی ارزهای دیجیتال، خرید و فروش این ارز را با‌ کمک سایت‌های معتبر داخلی انجام می‌دهند. برای خرید و فروش Serum در ایران صرافی معتبر پول نو گزینه مناسبی است. تنها در چند دقیقه می‌توانید در پول نو ثبت نام کرده و به خرید سروم با ریال بپردازید.

بهترین زمان برای خرید سروم

هنگامی‌که طبق بررسی‌های تکنیکالی، افزایش قیمت سروم محتمل است یا اخبار مثبتی برای آن پخش شده، احتمال می‌رود که زمان برای خرید SRM مناسب باشد. بهتر است قبل از شناخت مراحل طریقه خرید سروم، با روش تحلیل درست این ارز هم آشنا باشید، به‌این صورت می‌توانید تصمیم‌های پول‌سازتری بگیرید.

خرید سروم با کارمزد کم

در خرید سروم ارزان هم تحلیل شما نقش دارد و هم کارمزدهای معاملاتی. برای ارزان‌تر کردن قیمت خرید سروم صرافی پول نو کارمزد‌های پایینی برای معاملات درنظر گرفته است.

نحوه فروش سروم در ایران

همان‌طور که دانستید برای خرید سروم چه باید کرد، با نحوه فروش سروم در ایران نیز آشنا خواهید شد. بعد از ثبت نام در پول نو و ورود به داشبورد معاملاتی خود، به سه عمل خرید رمز ارز سروم، فروش و نیز تبدیل آن به ۱۱۰ ارز دیجیتال دیگر، دسترسی خواهید داشت.

فروش سروم

در صرافی پول نو، امکان خرید یا فروش ارز SRM آن در هر ساعتی از شبانه‌روز فراهم است. همچنین با نگاهی به نمودار این ارز در سایت خرید و فروش سروم، می‌توانید از فراز و نشیب قیمت آن هم آگاه شوید.

فروش سروم بدون احراز هویت

اگر پول نو را به‌عنوان صرافی فروش سروم های خود انتخاب کرده‌ باشید، می‌توانید بدون افشای مدارک هویتی خود، نسبت‌ به فروش سروم بدون احراز هویت اقدام کنید.

سوالات متداول

خرید ارز سروم در ایران با استفاده از صرافی‌های معتبر داخلی مانند پول نو به سادگی امکان پذیر است.

بعد از خرید SRM، نوبت به مراحل فروش سروم می‌رسد. البته نحوه فروش این ارز دیجیتال با سایر رمز ارزها تفاوتی ندارد و به سادگی با انتقال آن به حساب کاربری خودتان در پول نو می‌توانید این ارز دیجیتال را به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش سروم را شروع کنید