امیولت

امیولت

Amulet (AMU)

قیمت امیولت

TMN 2,099.0
- 2.85%
USDT 0.0321

آدرس کانترکت

سولانا

AMUwxP...t8G8

نمودار لحظه ای امیولت

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزامیولت
نمادAMU

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.0321

آخرین قیمت (‏تومان)‏

2,099.0

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 2.85%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

4,129,619
رتبه در بازار1,530

ارزش بازار (‏دلار)‏

8,407,937

درباره ارز AMU

امیولت با نماد AMU یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که با هدف ارائه راه‌حلی برای مشکل سانسور در اینترنت و حفظ حریم خصوصی کاربران طراحی شده است. این ارز دیجیتال از طریق یک شبکه غیرمتمرکز از گره‌ها کار می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد تا به صورت ناشناس و بدون نیاز به واسطه به یکدیگر اطلاعات و محتوای دیجیتال ارسال کنند.. قیمت ارز دیجیتال امیولت (AMU) در این لحظه برابر با 2,099.0 تومان و معادل $ 0.0321 دلار آمریکا است. قیمت AMU، در 24 ساعت اخیر - 2.85% درصد تغییر قیمت داشته است. ارز امیولت از لحاظ مارکت کپ در رتبه 1,530 در بین ارزهای دیجیتال قرار دارد.

مشخصات و قیمت لحظه ای امیولت (AMU)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۲ میلادی و در این لحظه، امیولت، 2,099.0 تومان معادل undefined دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Amulet طی ۲۴ ساعت اخیر - 2.85% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر امیولت 4,129,619.00 دلار است. ارز امیولت با نماد اختصاری Amulet در رتبه 1,530 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار امیولت هم اکنون 8,407,937 دلار آمریکاست.

دامیننس امیولت (AMU)

dominance یا دامیننس Amulet به معنی میزان سهم ارز اتر در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که Amulet چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس امیولت زیر 0.001 درصد است. با تحلیل دامیننس امیولت و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدها و محدودیت امیولت (AMU)

حداکثر تعداد واحدهای ارز امیولت 1,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز امیولت وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,000,000,000 واحد Amulet عرضه شده است. این تعداد واحدهای امیولت بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) Amulet هم اکنون 209,500,000 واحد است این یعنی چه تعداد واحد Amulet در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه ارز امیولت ارز امیولت در سال 2017 توسط تیمی از متخصصان بلاک چین و حریم خصوصی تأسیس شد. این تیم با هدف ایجاد یک ارز دیجیتال امن و خصوصی که بتواند از آزادی بیان و حریم خصوصی کاربران در دنیای دیجیتال محافظت کند، این پروژه را آغاز کردند.

تاریخچه قیمت امیولت

بیشترین رکورد قیمت امیولت (Amulet) تا کنون 0.063632 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۴/۰۳/۰۳. قیمت کنونی Amulet به نسبت این رکورد - 49.53% تغییر کرده است.

کمترین قیمت امیولت (AMU) تا کنون 0.01688187 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۴/۰۲/۲۴. قیمت کنونی Amulet به نسبت این رکورد + 90.24% تغییر کرده است.

اهداف ارز امیولت

ارز امیولت به دنبال دستیابی به اهداف زیر است:
ارائه راه‌حلی برای مشکل سانسور در اینترنت: امیولت به کاربران امکان می‌دهد تا به صورت ناشناس و بدون نیاز به واسطه به یکدیگر اطلاعات و محتوای دیجیتال ارسال کنند.
حفظ حریم خصوصی کاربران: امیولت از تراکنش‌های کاربران به صورت رمزنگاری شده محافظت می‌کند و از ردیابی آنها توسط اشخاص ثالث جلوگیری می‌کند.
ایجاد یک سیستم مالی غیرمتمرکز: امیولت به کاربران امکان می‌دهد تا بدون نیاز به واسطه‌های مالی مانند بانک‌ها به یکدیگر پول ارسال و دریافت کنند.

ویژگی های ارز امیولت

ناشناس بودن: تراکنش‌های امیولت به صورت ناشناس انجام می‌شود و کاربران می‌توانند بدون آشکار کردن هویت خود به یکدیگر پول ارسال و دریافت کنند.
امنیت: امیولت از رمزنگاری قوی برای محافظت از تراکنش‌های کاربران استفاده می‌کند.
غیرمتمرکز: امیولت توسط یک شبکه غیرمتمرکز از گره‌ها اداره می‌شود و هیچ نهاد واحدی کنترل آن را در دست ندارد.
قابلیت مقیاس‌پذیری: امیولت برای پردازش حجم بالای تراکنش‌ها از چندین راهکار مختلف استفاده می‌کند.

مزایا ارز امیولت

حفظ حریم خصوصی بالا: تراکنش‌های امیولت به صورت ناشناس انجام می‌شود که این امر برای کاربرانی که به دنبال حفظ حریم خصوصی خود هستند، بسیار مهم است.
مقاوم در برابر سانسور: ماهیت غیرمتمرکز امیولت باعث می‌شود که در برابر سانسور مقاوم باشد.
امنیت قوی: امیولت از رمزنگاری پیشرفته برای ایمن‌سازی تراکنش‌ها استفاده می‌کند.
کارمزدهای پایین: کارمزد تراکنش‌های امیولت نسبتاً پایین است.

معایب ارز امیولت

قابل ردیابی بودن نسبی: در حالی که امیولت ناشناس بودن نسبتا خوبی را ارائه می‌دهد، اما همچنان امکان ردیابی تراکنش‌ها با تلاش و دانش کافی وجود دارد.
موارد استفاده محدود: در حال حاضر، ارز امیولت کاربردهای محدودی دارد و هنوز پذیرش گسترده‌ای پیدا نکرده است.
نوسانات قیمتی بالا: مانند سایر ارزهای دیجیتال، قیمت امیولت نیز می‌تواند نوسانات بالایی داشته باشد.
مقررات دولتی: ارزهای دیجیتال مانند امیولت ممکن است با مقررات دولتی بیشتری روبرو شوند.

امنیت ارز امیولت

امیولت از ترکیبی از تکنیک‌های رمزنگاری برای ایمن‌سازی تراکنش‌ها استفاده می‌کند. با این حال، هیچ تضمینی برای امنیت کامل در دنیای دیجیتال وجود ندارد و همچنان خطرات بالقوه‌ای مانند حملات هکری وجود دارد.

چالش ها و محدودیت های ارز امیولت

یکی از چالش‌های اصلی امیولت، پذیرش گسترده آن است. برای اینکه امیولت به پلتفرمی موفق تبدیل شود، نیاز به پذیرش بیشتر آن توسط کسب‌وکارها و کاربران دارد. همچنین، همانطور که گفته شد، امیولت در برابر ردیابی کامل ناشناس نیست و ممکن است با قوانین و مقررات دولتی در آینده روبرو شود.

تحلیل فاندامنتال ارز امیولت

تحلیل فاندامنتال ارز امیولت شامل بررسی تیم توسعه‌دهنده، تکنولوژی پشت‌بنه، موارد استفاده و میزان پذیرش آن است. با بررسی این موارد می‌توان ارزش ذاتی امیولت را سنجید و چشم‌انداز بلندمدت آن را تحلیل کرد.

فرصت های سرمایه گذاری ارز امیولت

اگر امیولت بتواند بر چالش‌های خود غلبه کند و پذیرش گسترده‌ای پیدا کند، می‌تواند فرصت‌های سرمایه‌گذاری جذابی را برای کاربران فراهم کند. با افزایش تقاضا برای ارز امیولت، به احتمال زیاد قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

آینده امیولت

آینده امیولت به عوامل مختلفی از جمله موفقیت آن در جلب کاربران جدید، توسعه قابلیت‌های جدید و تغییرات در حوزه مقررات دولتی ارزهای دیجیتال بستگی دارد. اگر امیولت بتواند ارزش خود را به عنوان راه‌حلی برای حفظ حریم خصوصی و مقابله با سانسور ثابت کند، پتانسیل رشد قابل توجهی خواهد داشت.
توجه: این مقاله فقط برای اطلاع‌رسانی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه‌گذاری تلقی شود. قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتالی، حتماً تحقیقات خود را انجام دهید.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ما در پول نو امکان خرید و فروش امیولت را با سرعت و امنیت فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.