انکر

انکر

Ankr (ANKR)

قیمت انکر

TMN 2,645
- 0.04%
USDT 0.04525

آدرس کانترکت

اتریوم

0x8290...edd4

بایننس اسمارت چین

0xf307...08e3

نمودار لحظه ای انکر

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزانکر
نمادANKR

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.04525

آخرین قیمت (‏تومان)‏

2,645

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 0.04%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

8,795,313
رتبه در بازار178

ارزش بازار (‏دلار)‏

433,033,008

قیمت انکر (ANKR)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۵/۲۸ میلادی و در این لحظه، انکر، 2,645 تومان معادل $ 0.04525 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Ankr طی ۲۴ ساعت اخیر - 0.04% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر انکر 8,795,313.00 دلار است. ارز انکر با نماد اختصاری ANKR در رتبه 178 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار انکر هم اکنون 433,033,008 دلار آمریکاست.

دامیننس انکر (ANKR)

dominance یا دامیننس Ankr به معنی میزان سهم ارز انکر در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که ANKR چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس انکر 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس انکر و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای انکر (ANKR)

حداکثر تعداد واحدهای ارز انکر (ANKR) 10,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز انکر وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 10,000,000,000 واحد Ankr (ANKR) عرضه شده است. این تعداد واحدهای انکر بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) ANKR هم اکنون 10,000,000,000 واحد است این یعنی چه تعداد واحد ANKR در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت انکر

بیشترین رکورد قیمت انکر (ANKR) تا کنون 0.213513 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۴/۱۶. قیمت کنونی Ankr به نسبت این رکورد - 79.71% تغییر کرده است.

کمترین قیمت انکر (ANKR) تا کنون 0.00070728 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی Ankr به نسبت این رکورد + 6025.18% تغییر کرده است.

خرید انکر (ANKR)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید انکر انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید ANKR استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Ankr و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید انکر روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز ANKR را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید انکر از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید انکر را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای ANKR یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Ankr بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Ankr را در کیف پول خود دریافت کنید. انکر ANKR روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ ANKR خریداری شده را می‌پردازید. قیمت ANKR هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش انکر (ANKR)

فرآیند فروش انکر در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار ANKR مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش انکر در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Ankr را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و انکر را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز ANKR را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش انکر و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش انکر را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.