جاست

خرید و فروش جاست

Just (JST)

قیمت جاست

TMN 1,739.8
+ 2.33%
USDT 0.02992

آدرس کانترکت

ترون

TCFLL5...ZZy9

بایننس اسمارت چین

0xeA99...9C0A

نمودار لحظه ای جاست

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزجاست
نمادJST

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.02992

آخرین قیمت (‏تومان)‏

1,739.8

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 2.33%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

22,207,987
رتبه در بازار193

ارزش بازار (‏دلار)‏

296,432,756

قیمت جاست (JST)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۴ میلادی و در این لحظه، جاست، 1,739.9 تومان معادل $ 0.02992 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت JUST طی ۲۴ ساعت اخیر + 2.33% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر جاست 22,207,987.00 دلار است. ارز جاست با نماد اختصاری JST در رتبه 193 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار جاست هم اکنون 296,432,756 دلار آمریکاست.

دامیننس جاست (JST)

dominance یا دامیننس JUST به معنی میزان سهم ارز جاست در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که JST چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس جاست 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس جاست و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای جاست (JST)

حداکثر تعداد واحدهای ارز جاست (JST) 9,900,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز جاست وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 9,900,000,000 واحد JUST (JST) عرضه شده است. این تعداد واحدهای جاست بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) JST هم اکنون 9,900,000,000 واحد است این یعنی چه تعداد واحد JST در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت جاست

بیشترین رکورد قیمت جاست (JST) تا کنون 0.193254 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۴/۰۵. قیمت کنونی JUST به نسبت این رکورد - 84.49% تغییر کرده است.

کمترین قیمت جاست (JST) تا کنون 0.00476275 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۵/۰۹. قیمت کنونی JUST به نسبت این رکورد + 529.15% تغییر کرده است.

خرید جاست (JST)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید جاست انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید JST استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید JUST و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید جاست روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز JST را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید جاست از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید جاست را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای JST یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید JUST بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز JUST را در کیف پول خود دریافت کنید. جاست JST روی بلاک چین Tron (TRC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ JST خریداری شده را می‌پردازید. قیمت JST هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش جاست (JST)

فرآیند فروش جاست در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار JST مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش جاست در پول نو روی شبکه Tron (TRC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز JUST را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و جاست را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز JST را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش جاست و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش جاست را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.