لایو پیر

لایوپیر

Livepeer (LPT)

قیمت لایو پیر

TMN 886,537
+ 5.15%
USDT 15.30

آدرس کانترکت

اتریوم

0x58b6...b239

نمودار لحظه ای لایو پیر

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزلایو پیر
نمادLPT

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 15.30

آخرین قیمت (‏تومان)‏

886,537

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 5.15%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

40,229,710
رتبه در بازار146

ارزش بازار (‏دلار)‏

508,369,997

قیمت لایو پیر (LPT)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۵ میلادی و در این لحظه، لایو پیر، 886,537 تومان معادل $ 15.30 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Livepeer طی ۲۴ ساعت اخیر + 5.15% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر لایو پیر 40,229,710.00 دلار است. ارز لایو پیر با نماد اختصاری LPT در رتبه 146 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار لایو پیر هم اکنون 508,369,997 دلار آمریکاست.

دامیننس لایو پیر (LPT)

dominance یا دامیننس Livepeer به معنی میزان سهم ارز لایو پیر در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که LPT چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس لایو پیر 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس لایو پیر و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای لایو پیر (LPT)

حداکثر تعداد واحدهای ارز لایو پیر (LPT) 33,331,423 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز لایو پیر وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 33,331,423 واحد Livepeer (LPT) عرضه شده است. این تعداد واحدهای لایو پیر بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) LPT هم اکنون 33,331,423 واحد است این یعنی چه تعداد واحد LPT در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت لایو پیر

بیشترین رکورد قیمت لایو پیر (LPT) تا کنون 99.03 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۰۹. قیمت کنونی Livepeer به نسبت این رکورد - 84.63% تغییر کرده است.

کمترین قیمت لایو پیر (LPT) تا کنون 0.354051 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۱۹/۱۰/۲۶. قیمت کنونی Livepeer به نسبت این رکورد + 4199.54% تغییر کرده است.

خرید لایو پیر (LPT)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید لایو پیر انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید LPT استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Livepeer و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید لایو پیر روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز LPT را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید لایو پیر از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید لایو پیر را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای LPT یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Livepeer بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Livepeer را در کیف پول خود دریافت کنید. لایو پیر LPT روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ LPT خریداری شده را می‌پردازید. قیمت LPT هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش لایو پیر (LPT)

فرآیند فروش لایو پیر در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار LPT مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش لایو پیر در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Livepeer را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و لایو پیر را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز LPT را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش لایو پیر و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش لایو پیر را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.