ال تی او نتورک

ال تی او

LTO Network

قیمت ال تی او نتورک

TMN 14,282
- 9.15%
USDT 0.2127

آدرس کانترکت

بایننس اسمارت چین

0x857b...4bbd

بایننس اسمارت چین

0x857b...4bbd

نمودار لحظه ای ال تی او نتورک

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزال تی او نتورک
نمادLTO

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.2127

آخرین قیمت (‏تومان)‏

14,282

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 9.15%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

16,529,628
رتبه در بازار509

ارزش بازار (‏دلار)‏

110,024,251

قیمت ال تی او نتورک (LTO)

امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۱۲ میلادی و در این لحظه، ال تی او نتورک، 14,282 تومان معادل $ 0.2127 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت LTO Network طی ۲۴ ساعت اخیر - 9.15% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ال تی او نتورک 16,529,628.00 دلار است. ارز ال تی او نتورک با نماد اختصاری LTO در رتبه 509 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار ال تی او نتورک هم اکنون 110,024,251 دلار آمریکاست.

دامیننس ال تی او نتورک (LTO)

dominance یا دامیننس LTO Network به معنی میزان سهم ارز ال تی او نتورک در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که LTO چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس ال تی او نتورک 0.00 درصد است. با تحلیل دامیننس ال تی او نتورک و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای ال تی او نتورک (LTO)

حداکثر تعداد واحدهای ارز ال تی او نتورک (LTO) 500,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز ال تی او نتورک وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 426,645,729 واحد LTO Network (LTO) عرضه شده است. این تعداد واحدهای ال تی او نتورک بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) LTO هم اکنون 426,639,414 واحد است این یعنی چه تعداد واحد LTO در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت ال تی او نتورک

بیشترین رکورد قیمت ال تی او نتورک (LTO) تا کنون 0.901021 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۴/۰۷. قیمت کنونی LTO Network به نسبت این رکورد - 71.38% تغییر کرده است.

کمترین قیمت ال تی او نتورک (LTO) تا کنون 0.01589931 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۱۹/۰۱/۲۹. قیمت کنونی LTO Network به نسبت این رکورد + 1521.94% تغییر کرده است.

خرید ال تی او نتورک (LTO)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید ال تی او نتورک انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید LTO استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید LTO Network و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید ال تی او نتورک روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز LTO را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید ال تی او نتورک از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید ال تی او نتورک را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای LTO یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید LTO Network بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز LTO Network را در کیف پول خود دریافت کنید. ال تی او نتورک LTO روی بلاک چین BNB Smart Chain (BEP20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ LTO خریداری شده را می‌پردازید. قیمت LTO هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش ال تی او نتورک (LTO)

فرآیند فروش ال تی او نتورک در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار LTO مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش ال تی او نتورک در پول نو روی شبکه BNB Smart Chain (BEP20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز LTO Network را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و ال تی او نتورک را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز LTO را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش ال تی او نتورک و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش ال تی او نتورک را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.